Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Jakubczyk Adam Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Dziecięcy Sad opłacono
102 Napora Kuba Knurów 50m - bez ograniczeń wiekowych MP 7 Knurów opłacono
103 Napora Adam Knurów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
104 Kaszuba Oliwier Czeladź 800m - dzieci od 11 do 14 lat #czeladzbiega opłacono
105 Kaszuba Lilianna Czeladź 250m - dzieci do lat 6 #czeladzbiega opłacono
106 Tomanek Wojciech Siemianowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
107 Tomanek Filip Siemianowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
108 Siwinska Julia Tyvhy 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
109 Siwińska Ola Tychy 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
110 Kmiotek Zuza Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Hołda Team opłacono
111 Wojda Nikodem Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 Sosnowiec PM 38 opłacono
112 Kmiotek Bartek Katowice 250m - dzieci do lat 6 Hołda Team opłacono
113 Stych Wiktoria Piekary śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
114 Ryska Laura Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych MP78 opłacono
115 Ryska Diana Katowice 250m - dzieci do lat 6 SP27 Katowice opłacono
116 Zimek Maja Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat RODZINA ZIMEK opłacono
117 Pardela Hania Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
118 Drosińska Igor Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
119 Drosińska Filip Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
120 Wrześniak Antek Gliwice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
121 Bujoczek Milena Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
122 Łusiak Tomasz Lodz 250m - dzieci do lat 6 Koliberek opłacono
123 Rydzyńska Anna Lodz 250m - bez ograniczeń wiekowych Koiberek opłacono
124 Kluk Lea Dabrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
125 Kamińska Milena Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
126 Lemańska Michalina Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
127 Marcol Leon Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
128 Rojczyk Magda Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
129 Duda Dominik Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
130 Czerech Xavier Będzin 250m - dzieci do lat 6 RMF4RT GLADIATORS opłacono
131 Czerech Nicola Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat RMF4RT GLADIATORS opłacono
132 Cierniak Ewa Orzesze 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
133 Cierniak Lena Orzesze 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
134 Cierniak Nadia Orzesze 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
135 Ziebro Karina Sosnowiec 500m - dzieci 7 i 8 lat BIKEHEAD opłacono
136 Figiel Nikola Bojszowy 500m - dzieci 7 i 8 lat SMS Tychy opłacono
137 Markocki MIchał Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
138 Polczyk Filip Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
139 Agdan Jan Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
140 Dubiel Igor Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
141 Kurbiel Aleksander Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat
142 Kmita Maria Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
143 Kmita Hanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
144 Żmuda Patryk Zawiercie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
145 Żmuda Aleksandra Zawiercie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
146 Chrapek Piotr Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
147 Prończuk Tymon Świdnica 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
148 Śledź Zuzanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
149 Maślak Jakub Świętochłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
150 Maślak Emilia Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach
151 Sakwerda Hanna Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6 MP 25 Ruda Śląska opłacono
152 Sakwerda Alicja Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat sp 24 Ruda Śląska opłacono
153 Płoskonka Mateusz Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Betclic opłacono
154 Misiewicz Iwona Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
155 Ziomek Oskar Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
156 Ziomek Zofia Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6 opłacono
157 Byzdra Tymoteusz Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
158 Byzdra Zuzanna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono
159 Sojka Igor Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
160 Cupiał Dominik Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
161 Grabowski Piotr Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp 20 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
162 Grabowska Dorota Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat Sp 20 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
163 Wieczorek Wojciech Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
164 Wieczorek Wiktor Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
165 Ciężarkiewicz Oliwia Mikołów 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów opłacono
166 Sysio Maja Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
167 Pache Milla Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
168 Sysio Alicja Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
169 Adamczyk Maja Czyżówka 800m - dzieci od 11 do 14 lat KS Victoria Trzebinia opłacono
170 Kapler Martyna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
171 Nikoniuk Mikołaj Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
172 Szyszkowic Wiktoria Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
173 Szyszkowic Zuzanna Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
174 Pawleta Laura Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat Don Bosco opłacono
175 Sak Tomek Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
176 Gieroszka Michał Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
177 Nawojski Miłosz Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
178 Suchański Kacper Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat ZSP nr1 Katowice opłacono
179 Marekwica Jakub Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Mk team limit osiągnięty
180 Rosiński Krzysztof Mikołów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
181 Wola Jagoda Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec opłacono
182 Skórska Zuzanna Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat CCSiSW opłacono
183 Mietelski Maksymilian Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec opłacono
184 Mietelski Igor Sosnowiec 800m - dzieci od 11 do 14 lat Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec opłacono
185 Nabrdalik Mateusz Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
186 Szczepańska Zuzanna Będzin 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
187 Szczepańska Maja Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
188 Brzozok Julia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
189 Bielec Agnieszka Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
190 Zachariasz Olaf Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP4 KATOWICE opłacono
191 Owczarska Nikola Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Podstawowa opłacono
192 Binio Alan Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
193 Binio Marcel Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
194 Puławska Natalia Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6 SP 27 Ruda Śląska opłacono
195 Janowski Franciszek Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SMS Katowice opłacono
196 Janowski Jan Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP nr 64 Katowice opłacono
197 Wyciślik Antoni Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
198 Dejas Paulina Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP nr 37 opłacono
199 Tokarz Amelia Piekary Śląskie 250m - dzieci do lat 6 Lecymy Durś
200 Stachura Hanna Katowice 250m - dzieci do lat 6 szkoła Płomień Katowice opłacono


Wyświetleń: 19385

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ