Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#czeladzbiega | |||||||||
1 | Kaszuba Oliwier | Czeladź | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | #czeladzbiega | opłacono | ||||
2 | Kaszuba Lilianna | Czeladź | 250m - dzieci do lat 6 | #czeladzbiega | opłacono | ||||
#redlips | |||||||||
3 | Ciukaj Martyna | Świętochłowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | #redlips | opłacono | ||||
ADS Masna | |||||||||
4 | Urbanowicz Wiktoria | Ruda Śląska | 250m - dzieci do lat 6 | ADS Masna | opłacono | ||||
5 | Urbanowicz Kinga | Ruda Śląska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | ADS Masna | opłacono | ||||
ALTA SPORT TEAM | |||||||||
6 | Adamska Łucja | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | ALTA SPORT TEAM | opłacono | ||||
AP TYGRYSKI Świętochłowice | |||||||||
7 | Seemann Selena | Świętochłowice | 250m - dzieci do lat 6 | AP TYGRYSKI Świętochłowice | opłacono | ||||
8 | Wójcik Wiktoria | Świętochłowice | 250m - dzieci do lat 6 | AP TYGRYSKI Świętochłowice | opłacono | ||||
BIKEHEAD | |||||||||
9 | Ziebro Karina | Sosnowiec | 500m - dzieci 7 i 8 lat | BIKEHEAD | opłacono | ||||
Batory Loto | |||||||||
10 | Kania Jagoda | Chorzów | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Batory Loto | opłacono | ||||
Betclic | |||||||||
11 | Płoskonka Mateusz | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Betclic | opłacono | ||||
Biegam bo lubie | |||||||||
12 | Błaszczyk Karolina | Chorzów | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegam bo lubie | opłacono | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
13 | Pompa Adrian | Tychy | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
14 | Pompa Filip | Tychy | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
15 | Filipek Michał | Tychy | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
16 | Filipek Krzysztof | Tychy | 250m - dzieci do lat 6 | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
17 | Filipek Karolina | Tychy | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
18 | Portnicki Łukasz | Tychy | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
19 | Portnicka Zofia | Tychy | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
Born tu bi lotać | |||||||||
20 | Madejska Karolina | Chorzów | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Born tu bi lotać | opłacono | ||||
CCSiSW | |||||||||
21 | Skórska Zuzanna | Chorzów | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | CCSiSW | opłacono | ||||
Carbon OCR Racing Team | |||||||||
22 | Pandzich Gabriel | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | Carbon OCR Racing Team | opłacono | ||||
Cross Świony | |||||||||
23 | Szerszeń Julia | Chorzów | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Cross Świony | opłacono | ||||
Domowe przedszkole | |||||||||
24 | Strychalska Zuzanna | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | Domowe przedszkole | opłacono | ||||
Don Bosco | |||||||||
25 | Pawleta Laura | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Don Bosco | opłacono | ||||
Dziecięcy Sad | |||||||||
26 | Jakubczyk Adam | Gliwice | 250m - dzieci do lat 6 | Dziecięcy Sad | opłacono | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
27 | Dybala Alicja | Ruda Śląska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
28 | Wisowski Dominik | Ruda Śląska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
Górnik loto | |||||||||
29 | Stanowska Nikola | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Górnik loto | opłacono | ||||
30 | Stanowska Oliwia | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Górnik loto | opłacono | ||||
31 | Normantowicz Szymon | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Górnik loto | opłacono | ||||
32 | Kuczyński Jan | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Górnik loto | opłacono | ||||
HDK PCK BASIA | |||||||||
33 | Jelińska Hanna | Mysłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | HDK PCK BASIA | limit osiągnięty | ||||
34 | Jeliński Karol | Mysłowice | 250m - dzieci do lat 6 | HDK PCK BASIA | |||||
Hołda Team | |||||||||
35 | Kmiotek Zuza | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Hołda Team | opłacono | ||||
36 | Kmiotek Bartek | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | Hołda Team | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
37 | Studnik Wojciech | Ruda Śląska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono | ||||
38 | Studnik Hanna | Ruda Śląska | 250m - dzieci do lat 6 | Huragan Ligota | opłacono | ||||
39 | Skrzypiec Natan | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono | ||||
40 | Furman Filip | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono | ||||
41 | Kopeć Karolina | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | Huragan Ligota | opłacono | ||||
42 | Kopeć Dominik | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Huragan Ligota | opłacono | ||||
43 | Muszer Nina | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Huragan Ligota | opłacono | ||||
44 | Muszer Pola | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | Huragan Ligota | opłacono | ||||
45 | Gałuszka Zuzanna | Świętochłowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono | ||||
JagodowyTeam | |||||||||
46 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | JagodowyTeam | opłacono | ||||
KARATE OYAMA | |||||||||
47 | Jamrozik Michał | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | KARATE OYAMA | opłacono | ||||
KARATE OYAMA | |||||||||
48 | Nowak Alan | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | KARATE OYAMA | opłacono | ||||
KS Victoria Trzebinia | |||||||||
49 | Adamczyk Maja | Czyżówka | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | KS Victoria Trzebinia | opłacono | ||||
50 | Kulawiak Julia | Trzebinia | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | KS Victoria Trzebinia | opłacono | ||||
Koiberek | |||||||||
51 | Rydzyńska Anna | Lodz | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Koiberek | opłacono | ||||
Kojotki Naprzód Janów | |||||||||
52 | Figiel Magda | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Kojotki Naprzód Janów | opłacono | ||||
Koliberek | |||||||||
53 | Łusiak Tomasz | Lodz | 250m - dzieci do lat 6 | Koliberek | opłacono | ||||
Kukurydza TEAM | |||||||||
54 | Krasińska Emilia | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Kukurydza TEAM | opłacono | ||||
55 | Krasiński Bartosz | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Kukurydza TEAM | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
56 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | Lecymy Durś | |||||
57 | Tokarz Ola | Piekary Śląskie | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Lecymy Durś | limit osiągnięty | ||||
Lecymy durś | |||||||||
58 | Nowak Nikodem | Piekary | 250m - dzieci do lat 6 | Lecymy durś | opłacono | ||||
59 | Skórka Wiktoria | Piekary Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | Lecymy durś | opłacono | ||||
Lisy Pustyni | |||||||||
60 | Rychlik Patryk | Klucze | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Lisy Pustyni | opłacono | ||||
MK Team | |||||||||
61 | Witor Judyta | Sosnowiec | 500m - dzieci 9 i 10 lat | MK Team | opłacono | ||||
62 | Legutki Emilia | Siemianowice Śląskie | 250m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono | ||||
63 | Legutki Ignacy | Siemianowice Śląskie | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono | ||||
MK Team | |||||||||
64 | Grab Laura | Siemianowice Śląskie | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
65 | Żydek Julia | Chorzów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | MK team | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
66 | Witor Antonina | Sosnowiec | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | MK team | opłacono | ||||
MOSIR Łaziska Górne | |||||||||
67 | Cenkier Weronika | Łaziska Górne | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | MOSIR Łaziska Górne | opłacono | ||||
MP 7 Knurów | |||||||||
68 | Napora Kuba | Knurów | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP 7 Knurów | opłacono | ||||
MP 25 Ruda Śląska | |||||||||
69 | Sakwerda Hanna | Ruda Śląska | 250m - dzieci do lat 6 | MP 25 Ruda Śląska | opłacono | ||||
MP51 Katowice | |||||||||
70 | Seroczyńska Nela | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | MP51 Katowice | opłacono | ||||
MP 59 | |||||||||
71 | Mogilski Mateusz | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP 59 | opłacono | ||||
MP78 | |||||||||
72 | Ryska Laura | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP78 | opłacono | ||||
Mk team | |||||||||
73 | Marekwica Jakub | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Mk team | limit osiągnięty | ||||
Mk team | |||||||||
74 | Suszczyk Paweł | Siemianowice Śląskie | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono | ||||
75 | Suszczyk Kacper | Siemianowice śląskie | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono | ||||
Mundo Marino | |||||||||
76 | Gawron Olek | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mundo Marino | opłacono | ||||
Niebieski przedszkolak | |||||||||
77 | Marcok Nadia | Chorzów | 250m - dzieci do lat 6 | Niebieski przedszkolak | opłacono | ||||
POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | |||||||||
78 | Misz Julian | Mysłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | ||||
79 | Misz Jan | Mysłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | ||||
80 | Balicka Zosia | Sosnowiec | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | ||||
81 | Rzepka Wiktor | Mysłowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | ||||
82 | Rzepka Miłosz | Mysłowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | ||||
PRZEDSZKOLE NR 20 KATOWICE | |||||||||
83 | Jobda Marta | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | PRZEDSZKOLE NR 20 KATOWICE | opłacono | ||||
Paderewa | |||||||||
84 | Rembacz Michał | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Paderewa | opłacono | ||||
85 | Nowakowski Wojciech | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Paderewa | opłacono | ||||
Pijarzy | |||||||||
86 | Gawron Franek | katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Pijarzy | opłacono | ||||
87 | Gawron Lena | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Pijarzy | opłacono | ||||
Podstawowa | |||||||||
88 | Owczarska Nikola | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Podstawowa | opłacono | ||||
Polarex | |||||||||
89 | Kasperczyk Agata | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Polarex | opłacono | ||||
Przedszkole 32 | |||||||||
90 | Walczak Pascal | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole 32 | opłacono | ||||
Przedszkole 97 w Katowicach | |||||||||
91 | Kwarcińska Aleksandra | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole 97 w Katowicach | opłacono | ||||
Przedszkole Bajkowa Kraina | |||||||||
92 | Latusek Bartek | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Bajkowa Kraina | opłacono | ||||
Przedszkole Gamów | |||||||||
93 | Malinowski Igor | Gamów | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Gamów | opłacono | ||||
94 | Malinowska Nikola | Gamów | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Gamów | opłacono | ||||
Przedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka | |||||||||
95 | Kowalczyk Tymoteusz | Świętochłowoce | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka | opłacono | ||||
Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach | |||||||||
96 | Maślak Emilia | Świętochłowice | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach | |||||
Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach | |||||||||
97 | Słodkiewicz Felicja | Gliwice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach | opłacono | ||||
98 | Słodkiewicz Maria | Gliwice | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach | opłacono | ||||
Przedszkole Wesoła Rodzinka | |||||||||
99 | Gwiżdż Anastazja | Piekary Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Wesoła Rodzinka | opłacono | ||||
Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów | |||||||||
100 | Ciężarkiewicz Oliwia | Mikołów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów | opłacono | ||||
Przedszkole nr 1 Pyskowice | |||||||||
101 | Kęcik Oliwia | Pyskowice | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole nr 1 Pyskowice | |||||
102 | Kęcik Nikodem | Pyskowice | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole nr 1 Pyskowice | |||||
Przedszkole nr 5 Katowice | |||||||||
103 | Białas Karol | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 5 Katowice | opłacono | ||||
Przedszkole nr 18 Chorzów | |||||||||
104 | Ogórek Małgorzata | Chorzów | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 18 Chorzów | opłacono | ||||
Przedszkole nr 23 Gliwice | |||||||||
105 | Popiel Karolina | Gliwice | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole nr 23 Gliwice | opłacono | ||||
Przedszkole nr 97 | |||||||||
106 | Wojsław Małgorzata | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole nr 97 | opłacono | ||||
RMF4RT GLADIATORS | |||||||||
107 | Czerech Xavier | Będzin | 250m - dzieci do lat 6 | RMF4RT GLADIATORS | opłacono | ||||
108 | Czerech Nicola | Będzin | 500m - dzieci 7 i 8 lat | RMF4RT GLADIATORS | opłacono | ||||
RODZINA ZIMEK | |||||||||
109 | Zimek Maja | Chorzów | 500m - dzieci 9 i 10 lat | RODZINA ZIMEK | opłacono | ||||
Run as One | |||||||||
110 | Urych Martyna | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Run as One | opłacono | ||||
111 | Urych Michał | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Run as One | opłacono | ||||
SAYONARA CHORZÓW | |||||||||
112 | Tuleja Kajetan | Chorzów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | SAYONARA CHORZÓW | opłacono | ||||
SEA STAR PREMIUM | |||||||||
113 | Ucherek Martyna | Świętochłowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | SEA STAR PREMIUM | opłacono | ||||
SMS Katowice | |||||||||
114 | Janowski Franciszek | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SMS Katowice | opłacono | ||||
SMS Tychy | |||||||||
115 | Figiel Nikola | Bojszowy | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SMS Tychy | opłacono | ||||
116 | Jakubowska Paulina | Tychy | 250m - dzieci do lat 6 | SMS Tychy | opłacono | ||||
117 | Jakubowska Weronika | Tychy | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SMS Tychy | opłacono | ||||
118 | Jakubowska Klaudia | Tychy | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SMS Tychy | opłacono | ||||
SP 1 Świętochłowice | |||||||||
119 | Borkowska Martyna | Świętochłowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono | ||||
120 | Borkowski Michał | Świętochłowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono | ||||
SP4 KATOWICE | |||||||||
121 | Zachariasz Olaf | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP4 KATOWICE | opłacono | ||||
SP 5 Chorzów | |||||||||
122 | Banasiuk Marta | Chorzów | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 5 Chorzów | opłacono | ||||
SP 5 Tychy | |||||||||
123 | Zabłocki Daniel | Tychy | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 5 Tychy | opłacono | ||||
SP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE | |||||||||
124 | Nosal Zofia | Zabrze | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE | opłacono | ||||
SP 7 Tychy | |||||||||
125 | Szczurek Mikołaj | Tychy | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 7 Tychy | opłacono | ||||
SP 10 Tychy | |||||||||
126 | Sadowska Alicja | Tychy | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 10 Tychy | opłacono | ||||
SP13 Katowice | |||||||||
127 | Sobczak Alicja | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP13 Katowice | opłacono | ||||
SP 14 Mysłowice | |||||||||
128 | Stec Hubert | Mysłowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 14 Mysłowice | opłacono | ||||
129 | Stec Stanisław | Mysłowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 14 Mysłowice | opłacono | ||||
130 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 14 Mysłowice | opłacono | ||||
SP 16 Siemianowice Śląskie | |||||||||
131 | Matonia Filip | Siemianowice Śląskie | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 16 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty | ||||
SP 19 Tychy | |||||||||
132 | Szczurek Kacper | Tychy | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 19 Tychy | opłacono | ||||
SP27 Katowice | |||||||||
133 | Ryska Diana | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | SP27 Katowice | opłacono | ||||
SP 27 Ruda Śląska | |||||||||
134 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | 250m - dzieci do lat 6 | SP 27 Ruda Śląska | opłacono | ||||
SP 33 Katowice | |||||||||
135 | Kuczyńska Tamara | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 33 Katowice | opłacono | ||||
SP 41 Gliwice | |||||||||
136 | Kogut Różankowska Monika | Gliwice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 41 Gliwice | opłacono | ||||
137 | Kogut Aleksander | Gliwice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 41 Gliwice | opłacono | ||||
SP44 KATOWICE | |||||||||
138 | Chmielewski Kuba | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP44 KATOWICE | opłacono | ||||
SP 54 | |||||||||
139 | Mogilska Martyna | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 54 | opłacono | ||||
SP 54 KATOWICE | |||||||||
140 | Pająk Olga | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 54 KATOWICE | opłacono | ||||
SP 66 Katowice | |||||||||
141 | Kajzer Ksawery | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 66 Katowice | opłacono | ||||
142 | Kazior Tomek | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 66 Katowice | opłacono | ||||
SP 67 w Katowicach | |||||||||
143 | Ostrowska Nina | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 67 w Katowicach | opłacono | ||||
SP nr 2 SMS Jastrzębie-Zdrój | |||||||||
144 | Skrobiś Bartosz | Jastrzębie-Zdrój | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP nr 2 SMS Jastrzębie-Zdrój | opłacono | ||||
SP nr 9 | |||||||||
145 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | 250m - bez ograniczeń wiekowych | SP nr 9 | opłacono | ||||
SP nr 37 | |||||||||
146 | Dejas Paulina | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP nr 37 | opłacono | ||||
SP nr 64 Katowice | |||||||||
147 | Janowski Jan | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP nr 64 Katowice | opłacono | ||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
148 | Karaś Tomasz | Siemianowice | 250m - dzieci do lat 6 | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono | ||||
149 | Sodowski Dawid | Siemianowice Śląskie | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Siemianowice i przyjaciele biegają | limit osiągnięty | ||||
Sikret Gliwice, PM nr 18 | |||||||||
150 | Kruk Matylda | Gliwice | 250m - dzieci do lat 6 | Sikret Gliwice, PM nr 18 | opłacono | ||||
Sosnowiec PM 38 | |||||||||
151 | Wojda Nikodem | Sosnowiec | 250m - dzieci do lat 6 | Sosnowiec PM 38 | opłacono | ||||
Sosnowiec PM 39 | |||||||||
152 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Sosnowiec PM 39 | opłacono | ||||
Sp 1 Katowice | |||||||||
153 | Ślosorz Łukasz | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | Sp 1 Katowice | opłacono | ||||
154 | Ślosorz Piotr | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 1 Katowice | opłacono | ||||
155 | Ślosorz Maksymilian | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Sp 1 Katowice | opłacono | ||||
Sp 4 Mysłowice | |||||||||
156 | Gąsior Emil | Mysłowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Sp 4 Mysłowice | opłacono | ||||
Sp 8 Katowice | |||||||||
157 | Seroczyński Bartosz | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Sp 8 Katowice | opłacono | ||||
Sp17 Ruda Śląska | |||||||||
158 | Gesikowska Julia | Ruda Śląska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Sp17 Ruda Śląska | opłacono | ||||
Sp 20 Siemianowice | |||||||||
159 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice | opłacono | ||||
160 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Sp 20 Siemianowice | opłacono | ||||
Sp 20 Siemianowice Śląskie | |||||||||
161 | Grabowski Piotr | Siemianowice Śląskie | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty | ||||
162 | Grabowska Dorota | Siemianowice Śląskie | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty | ||||
Sp nr 6 Siemianowice Śląskie | |||||||||
163 | Fundament Stanisław | Siemianowice Sląskie | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp nr 6 Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
164 | Dziadosz Wojciech | Chorzów | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Stadion Śląski | limit osiągnięty | ||||
Szkoła Podstawowa 15 Katowice | |||||||||
165 | Chrapek Anna | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice | |||||||||
166 | Szołtysek Bartosz | Mysłowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | |||||||||
167 | Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów | |||||||||
168 | Pralicz Nikodem | Chorzów | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów | opłacono | ||||
169 | Ogórek Zofia | Chorzów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | |||||||||
170 | Byzdra Zuzanna | Mysłowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono | ||||
171 | Wójcik Hania | Mysłowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie | |||||||||
172 | Marek Bartosz | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | |||||||||
173 | Wola Jagoda | Sosnowiec | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono | ||||
174 | Mietelski Maksymilian | Sosnowiec | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono | ||||
175 | Mietelski Igor | Sosnowiec | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice | |||||||||
176 | Moens Maksymilian | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 53 | |||||||||
177 | Ratajczak Emilia | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 53 | opłacono | ||||
178 | Kurczabińska Julia | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 53 | opłacono | ||||
Szkoła Płomień | |||||||||
179 | Miozga Emilia | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Płomień | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa nr 9 | |||||||||
180 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła podstawowa nr 9 | opłacono | ||||
TelegilixTeam | |||||||||
181 | Gilner Łucja | Sosnowiec | 50m - bez ograniczeń wiekowych | TelegilixTeam | opłacono | ||||
182 | Gilner Dawid | Sosnowiec | 250m - dzieci do lat 6 | TelegilixTeam | opłacono | ||||
UKKS Katowice/ZSS Siemianowice | |||||||||
183 | Koenig Maria | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | UKKS Katowice/ZSS Siemianowice | opłacono | ||||
UKS 4 Katowice | |||||||||
184 | Wolak Michał | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | UKS 4 Katowice | opłacono | ||||
UKS Chromik Mysłowice | |||||||||
185 | Stec Hanna | Mysłowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | UKS Chromik Mysłowice | opłacono | ||||
Uks Bobry Bobrowniki | |||||||||
186 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Uks Bobry Bobrowniki | opłacono | ||||
WYBIEGANI | |||||||||
187 | Szymala Jacek | Gliwice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | WYBIEGANI | opłacono | ||||
188 | Moj Magda | Chorzów | 500m - dzieci 9 i 10 lat | WYBIEGANI | opłacono | ||||
189 | Moj Wojciech | Chorzów | 500m - dzieci 7 i 8 lat | WYBIEGANI | opłacono | ||||
190 | Pawlak Jan | Chorzów | 500m - dzieci 7 i 8 lat | WYBIEGANI | opłacono | ||||
191 | Pawlak Julia | Chorzów | 500m - dzieci 9 i 10 lat | WYBIEGANI | opłacono | ||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
192 | Janik Milena | Zawiercie | 250m - dzieci do lat 6 | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
Wesoła Rodzinka Siemianowice | |||||||||
193 | Wierzbicka Emilia | Sosnowiec | 250m - dzieci do lat 6 | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono | ||||
194 | Mucha Adam | Siemianowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono | ||||
195 | Mucha Karolina | Siemianowice | 250m - dzieci do lat 6 | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono | ||||
Winczi Team | |||||||||
196 | Winczakiewicz Amelia | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Winczi Team | opłacono | ||||
Wolne Elektrony | |||||||||
197 | Polańska Zosia | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Wolne Elektrony | opłacono | ||||
198 | Polański Staś | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | Wolne Elektrony | opłacono | ||||
ZSP Dual Mikołów | |||||||||
199 | Szubka Mikołaj | Łaziska Górne | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ZSP Dual Mikołów | opłacono | ||||
ZSP nr1 Katowice | |||||||||
200 | Suchański Kacper | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | ZSP nr1 Katowice | opłacono | ||||
Zaczarowane przedszkole | |||||||||
201 | Adamczyk Lena | Ruda Śląskie | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Zaczarowane przedszkole | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
202 | Moj Lena | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
203 | Owsiany Szymon | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
204 | Smołuch Hanna | Łaziska Górne | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
205 | Smołuch Katarzyna | Łaziska Górne | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
206 | Iwachów Borys | Zabrze | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
207 | Kowol Jakub | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
208 | Muszyński Tymoteusz | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
209 | Sokołowski Bartosz | Siemianowice Śląskie | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |||||
210 | Ratajczak Kornelia | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
211 | Staroń Molly | Myslowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
212 | Teliżyn Franciszek | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
213 | Chmura Filip | Sosnowiec | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
214 | Maciejczyk Jagoda | Brzeszcze | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
215 | Szafarczyk Aleksandra | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
216 | Borowiak Nela | Łaziska Górne | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
217 | Borowiak Bruno | Łaziska Górne | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
218 | Kurzik Aleksandra | Ornontowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
219 | Pyszny Ksawery | Świętochłowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
220 | Kozioł Aleksander | Siemianowice Śląskie | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
221 | Treichel Zuzia | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | ||||||
222 | Brudnowska Milena | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
223 | Brudnowska Maja | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
224 | Krzanowska Zuzanna | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
225 | Chrząścik Wojciech | Tychy | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
226 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
227 | Jadwiszczok Weronika | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||||||
228 | Kowacka-Molenda Maja | Sosnowiec | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
229 | Fijołek Maja | Chorzów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
230 | Fijołek Alicja | Chorzów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
231 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
232 | Dyląg Wiktor | Siemianowice śląskie | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
233 | Nowak Michalina | Pszczyna | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
234 | Nowak Hubert | Pszczyna | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
235 | Lichnowski Karol | Ruda Śląska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
236 | Lichnowska Zuzanna | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
237 | Bitner Elenka | Piasek | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
238 | Malczyk Amelia | Bytom | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
239 | Przyborowska Julia | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
240 | Anioł Dominik | Rudziniec | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
241 | Przyborowska Lena | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
242 | Skalski Piotr | Będzin | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
243 | Skalski Antoni | Będzin | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
244 | Białachowski Kamil | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
245 | Jasionowski Michał | Zabrze | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |||||
246 | Oświęcimska Natalia | Bytom | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
247 | Łeptowska Amelia | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
248 | Zasadzień Gabriela | Dąbrowa Gornicza | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
249 | Galman Bartek | Gliwice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
250 | Grzelak Pola | Siemianowice Śląskie | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
251 | Chłąd Filip | Sosnowiec | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
252 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
253 | Zasadzień Kacper | Dąbrowa Gornicza | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
254 | Danowska Zofia | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
255 | Kral Szymon | Ruda Śląska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
256 | Rajewski Marcel | Częstochowa | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
257 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
258 | Borsuk Mateusz | Chorzów | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |||||
259 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||||||
260 | Kuciel Norbert | Jaworzno | 250m - dzieci do lat 6 | ||||||
261 | Kamiński Emil | Zabrze | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
262 | Kamiński Filip | Zabrze | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
263 | Sawicki Błażej | Łazy | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
264 | Stanik Łucja | Sosnowiec | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
265 | Napora Adam | Knurów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
266 | Tomanek Wojciech | Siemianowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
267 | Tomanek Filip | Siemianowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
268 | Siwinska Julia | Tyvhy | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
269 | Siwińska Ola | Tychy | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
270 | Stych Wiktoria | Piekary śląskie | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
271 | Pardela Hania | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
272 | Drosińska Igor | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
273 | Drosińska Filip | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
274 | Wrześniak Antek | Gliwice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
275 | Bujoczek Milena | Bytom | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
276 | Kluk Lea | Dabrowa Górnicza | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
277 | Kamińska Milena | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
278 | Lemańska Michalina | Gliwice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
279 | Marcol Leon | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
280 | Rojczyk Magda | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
281 | Duda Dominik | Chorzów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
282 | Cierniak Ewa | Orzesze | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
283 | Cierniak Lena | Orzesze | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
284 | Cierniak Nadia | Orzesze | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
285 | Markocki MIchał | Sosnowiec | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
286 | Polczyk Filip | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
287 | Agdan Jan | Czeladź | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
288 | Dubiel Igor | Będzin | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
289 | Kurbiel Aleksander | Siemianowice Śląskie | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||||||
290 | Kmita Maria | Świętochłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
291 | Kmita Hanna | Świętochłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
292 | Żmuda Patryk | Zawiercie | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
293 | Żmuda Aleksandra | Zawiercie | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
294 | Chrapek Piotr | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
295 | Prończuk Tymon | Świdnica | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
296 | Śledź Zuzanna | Świętochłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |||||
297 | Maślak Jakub | Świętochłowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |||||
298 | Misiewicz Iwona | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
299 | Ziomek Oskar | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
300 | Ziomek Zofia | Ruda Śląska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
301 | Byzdra Tymoteusz | Mysłowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
302 | Sojka Igor | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
303 | Cupiał Dominik | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
304 | Wieczorek Wojciech | Chorzów | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
305 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
306 | Sysio Maja | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
307 | Pache Milla | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
308 | Sysio Alicja | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
309 | Kapler Martyna | Mysłowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
310 | Nikoniuk Mikołaj | Bytom | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
311 | Szyszkowic Wiktoria | Chorzów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
312 | Szyszkowic Zuzanna | Chorzów | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
313 | Sak Tomek | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
314 | Gieroszka Michał | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
315 | Nawojski Miłosz | Chorzów | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
316 | Rosiński Krzysztof | Mikołów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
317 | Nabrdalik Mateusz | Sosnowiec | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
318 | Szczepańska Zuzanna | Będzin | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
319 | Szczepańska Maja | Będzin | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
320 | Brzozok Julia | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
321 | Bielec Agnieszka | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
322 | Binio Alan | Chruszczobród | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |||||
323 | Binio Marcel | Chruszczobród | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |||||
324 | Wyciślik Antoni | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
325 | Dudek Konrad | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
326 | Tomczok Jagoda | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
327 | Tomczok Marcin | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
328 | Mazurek Maja | Szczawnica | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
329 | Mazurek Adam | Szczawnica | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
330 | Kozioł Martyna | Siemianowice Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
331 | Antecki Maksymilian | Tychy | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |||||
332 | Pańpuch Dominka | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
333 | Gęsikowski Szymon | Ruda Śląska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
334 | Rost Magdalena | Świętochłowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
335 | Nikoniuk Igor | Bytom | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
336 | Pyzik Alicja | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
337 | Basińska Alicja | Mysłowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
338 | Masiewicz Jakub | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
339 | Różycka-Duda Zuzanna | Chorzów | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
340 | Cetnar Przemysław | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
341 | Grześkowiak Karolina | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
342 | Pinocy Jan | Mysłowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
343 | Pilsniak Filip | Dąbrowa Górnicza | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
344 | Majchrzak Hanna | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
345 | Majchrzak Olga | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
346 | Pogrzeba Maja | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
347 | Jurek Paulina | Radzionków | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
348 | Jurek Zuzanna | Radzionków | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
349 | Jankowski Mateusz | Bytom | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
350 | Kępka Alexander | Dąbrowa Gornicza | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
351 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Gornicza | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
352 | Karlik Iga | Kobiór | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
353 | Karlik Alicja | Kobiór | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
354 | Głodniok Szymon | Mysłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
355 | Podzimska Maria | Radzionków | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
356 | Podzimska Emilia | Radzionków | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
357 | Brawański Tymon | Radlin | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
358 | Mitręga Stas | Dąbrowa Górnicza | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
359 | Zaurski Borys | Bytom | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||||||
360 | Kolodziej Filip | Bytom | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
361 | Kolodziej Julia | Bytom | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
362 | Szczurek Oliwier | Tychy | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
363 | Kozina Emilia | Będzin | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
364 | Kozina Zuzanna | Będzin | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
365 | Dybowski Dominik | Chorzów | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
366 | Kondracki Kamil | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
367 | Tuleja Małgorzata | Chorzów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
368 | Skorupa Antonina | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |||||
369 | Kłoda Alelsander | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
370 | Wargacki Borys | Lędziny | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
371 | Porębski Szymon | Chorzów | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
372 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
373 | Żukowska Anna | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
374 | Żukowski Igor | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
375 | Jankowski Bartosz | Bytom | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
376 | Wirska Emma | Jaworzno | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
377 | Wirska Emilia | Jaworzno | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
378 | Bloch Franciszek | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
379 | Bloch Jakub | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
380 | Bloch Antoni | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
381 | Gabor Antonina | Siemianowice Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
382 | Gabor Zuzanna | Siemianowice Śląskie | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
383 | Krasoń Anita | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
384 | Tramer Agata | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
385 | Gromadzki Jakub | Chorzów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
386 | Gromadzka Łucja | Chorzów | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
387 | Staniek Przemysław | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
388 | Woźniak Mariusz | Chorzów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
389 | Woźniak Adam | Chorzów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
390 | Zygmunt Kornelia | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
391 | Macha Grzegorz | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
392 | Macha Igor | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
393 | Turniak Alicja | Gliwice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
394 | Turniak Tomasz | Gliwice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
395 | Łoniewski Antoni | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
396 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
397 | Kucharski Wojtek | Siemianowice Śląskie | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
398 | Kozioł Antonina | Boguszyce | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
399 | Kozioł Kornelia | Boguszyce | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
400 | Nieradka Alicja | Bytom | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
401 | Mellen Barbara | Zabrze | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
402 | Pietrasik Laura | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
403 | Pietrasik Lena | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
404 | Żochowska Laura | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
405 | Mastej Damian | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
406 | Lorenc Lena | Czeladź | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
407 | Ogłaza Mateusz | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
408 | Ogłaza Karolina | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
409 | Ogłaza Anna | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
410 | Karaś Tomasz | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
411 | Gwara Fabian | Czeladź | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
412 | Haida Radosław | Świętochłowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
413 | Koszuta Antonina | Przeczyce | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |||||
414 | Bryś Michał | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
415 | Cymara Maja | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
416 | Mikuśkiewicz Emilia | Mikołów | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
417 | Komander Michał | Chorzów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
418 | Komander Julia | Chorzów | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
419 | Skop Alicja | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
420 | Kowal Zuzanna | Będzin | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
421 | Kowal Barbara | Będzin | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
422 | Kowal Klara | Będzin | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
423 | Kaniewski Paweł | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
424 | Socha Maja | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
425 | Hajduk Hanka | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
426 | Lorenc Filip | Czeladź | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
427 | Dylus Wiktor | Siemianowice Śląskie | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
428 | Dylus Bartosz | Siemianowice Śląskie | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
429 | Widzewicz Jakub | Zabrze | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
430 | Grzybowski Adam | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
431 | Grzybowski Jeremiasz | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
432 | Borgiel Maksymilian | katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
433 | Borgiel Maciej | katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
434 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
435 | Morawa Rafał | Mysłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
436 | Giereś Leon | Mysłowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
437 | Cymara Alicja | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
438 | Kądziołka Paulina | Siemianowice Śląskie | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
439 | Oboz Stanisław | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
440 | Gabryś Paulina | Ruda Śląska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |||||
441 | Gabryś Ania | Ruda Śląska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||||||
442 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
443 | Cieśla Wiktoria | Piekary Śląskie | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
444 | Szczepański Patryk | Kraków | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||||||
445 | Zalewska Lena | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
446 | Siwiec Oliwia | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
447 | Bernacka-Miozga Lena | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |||||
448 | Smaga Gabriel | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
449 | Gajda Oliwier | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
450 | Buchała Józio | Mikołów | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |||||
451 | Socha Mateusz | Sosnowiec | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
452 | Socha Marcin | Sosnowiec | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
453 | Wójcik Maciej | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
454 | Kościsz Aleksandra | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
455 | Tabor Hania | Tychy | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
456 | Pawełczyk Aleksandra | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
457 | Pawełczyk Lena | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
458 | Sołtysiak Natalia | Katowic | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
459 | Sołtysiak Rafał | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
460 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
461 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
462 | Pietrzyk Vanessa | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
463 | Skutnik Kasperek | Mysłowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
464 | Pietrzyk Dawid | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
465 | Skutnik Zuzia | Mysłowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
466 | Pawlik Kacper | Zabrze | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
467 | Pawlik Natalia | Zabrze | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
468 | Łopiński Adrian | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
469 | Dyrka Mateusz | Przeczyce | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
470 | Bzówika Lidia | Mysłowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
471 | Bzówika Emilka | Mysłowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
472 | Górnikiewicz Mikołaj | Sosnowiec | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
473 | Polasińska Julia | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
474 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
475 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
476 | Giereś Natan | Mysłowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
477 | Kobylański Marek | Chorzów | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |||||
478 | Dołęga Adam | Gliwice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
479 | Dołęga Mikołaj | Gliwice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
480 | Kot Hanna | Dąbrowa Górnicza | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
481 | Kot Wojciech | Dąbrowa Górnicza | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
482 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
483 | Gajewska Małgorzata | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
484 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
485 | Gajewski Mateusz | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
486 | Solik Maksymilian | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
487 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | 250m - dzieci do lat 6 | ||||||
488 | Mrozek Mateusz | Ruda Śląska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |||||
489 | Betka Jakub | Będzin | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
490 | Misiurek Lena | Będzin | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
491 | Gębski Kacper | Sosnowiec | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
492 | Kozłowska Zuzanna | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
493 | Kozłowska Aleksandra | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
494 | Piwowarski Tomasz | Katowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
495 | Październy Julia | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
496 | Piwowarski Dawid | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
497 | Siejda Olaf | Siemianowice Śląskie | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
498 | Cielecka Julia | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
499 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
500 | Cielecka Magda | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
501 | Kulka Oskar | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
502 | Wojtasik Maria | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||||||
503 | Kulka Hanna | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
504 | Szlembarska Milena | Czeladź | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
505 | Chmielewska Zuzia | Sosnowiec | 250m - dzieci do lat 6 | ||||||
506 | Wojtasik Michalina | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |||||
507 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
508 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
509 | Abrahamczyk Jakub | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
510 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
511 | Kędzierska Kornelia | Dąbrowa Górnicza | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
512 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
513 | Reckwald Igor | Ruda Śląska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
514 | Sokola Jakub | Bobrowniki | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
515 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
516 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
517 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
518 | Reckwald Hubert | Ruda Śląska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
519 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
520 | Żochowska Bianka | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
521 | Sas Maja | Chorzów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
522 | Niedziela Martyna | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |||||
523 | Reckwald Wojciech | Ruda Śląska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
524 | Owczarek Sebastian | Zabrze | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
525 | Musioł Amelia | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
526 | Niedziela Adrian | Katowice | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |||||
527 | Płaczek Milena | Chorzów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
528 | Niski Adrian | Chorzów | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
529 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |||||
530 | Opiłek Maja | Katowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
531 | Nowak Karolina | Knurow | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |||||
532 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
irun4fun | |||||||||
533 | Olszewska Oliwia | Będzin | 250m - dzieci do lat 6 | irun4fun | opłacono | ||||
kKs Katowice/Sp 54 katowice | |||||||||
534 | Wróbel Lena | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | kKs Katowice/Sp 54 katowice | opłacono | ||||
sp 6 Gliwice | |||||||||
535 | Popiel Maria | Gliwice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | sp 6 Gliwice | opłacono | ||||
sp 13 siemianowice | |||||||||
536 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | sp 13 siemianowice | opłacono | ||||
sp 24 Ruda Śląska | |||||||||
537 | Sakwerda Alicja | Ruda Śląska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | sp 24 Ruda Śląska | opłacono | ||||
szkoła Płomień Katowice | |||||||||
538 | Czekaj Hanna | Będzin | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono | ||||
539 | Borgiel Weronika | Imielin | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty | ||||
540 | Borgiel Klara | Imielin | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty | ||||
541 | Przybył Urszula | Sosnowiec | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono | ||||
542 | Adamczyk Zuzanna | Mysłowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono | ||||
543 | Stachura Hanna | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | szkoła Płomień Katowice | opłacono | ||||
544 | Stachura Lena | Katowice | 500m - dzieci 7 i 8 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono | ||||
545 | Maciejewska Małgorzata | Katowice | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 28727