Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jarzyński Janusz Konin Bieg opłacono
2 Hoffman Ewa Brzeźno Bieg opłacono
3 Żurawik Maria Kłodawa Nordic walking New4YouTeam opłacono
4 Grabarek Karol Bolesławów Bieg Baszta Wyszyna opłacono
5 Ziółkowski Maciej Bielawy Bieg opłacono
6 Maciejewski Adam Konin Bieg opłacono
7 Nowak Szymon Konin Bieg Cosmos 06 Konin opłacono
8 Nowak Przemysław Konin Bieg Cosmos 06 Konin opłacono
9 Mielcarek Agnieszka KOło Bieg opłacono
10 Marciniak Iwona Koło Bieg opłacono
11 Pawełczak Andrzej Stare Miasto Bieg opłacono
12 Lamentowicz Aleksandra Konin Bieg opłacono
13 Kaczmarek Damian Kazimierz Biskupi Bieg opłacono
14 Przybylak Mikołaj Kazimierz Biskupi Bieg opłacono
15 Przybylak Sylwia Przybylak Kazimierz Biskupi Bieg opłacono
16 Zagłoba Michał Władysławów Bieg opłacono
17 Zagłoba Renata Władysławów Nordic walking opłacono
18 Matecki Jacek Konin Bieg Komoras Konin opłacono
19 Jagodziński Wiktor Konin Bieg Zespół Szkół Górniczo Energetycznych w Koninie opłacono
20 Jagodziński Paweł Konin Bieg Vikmed 3 Team Konin opłacono
21 Niestatek Robert Konin Bieg opłacono
22 Gorzelany Łukasz Gorzelany Konin Bieg opłacono
23 Adamczyk Justyna Koło Nordic walking New4YouTeam opłacono
24 Ciurzynski Radek Konin Bieg Triton Konin opłacono
25 Pawlak Maciej Konin Bieg 3 Team MPEC Konin opłacono
26 Kluska Anna Koło Bieg opłacono
27 Włodarczyk Krzysztof Rudzica Bieg 3 Team MPEC Konin opłacono
28 Nowak Dominik Węglew Kolonia Bieg MORSY KONIN opłacono
29 Sławski Arkadiusz Zarzyn Bieg MORSY KONIN opłacono
30 Wietrzykowski Przemysław Konin Bieg opłacono
31 Grabowski Marcin Jaroszyn Bieg Pasjonaci Słupca opłacono
32 Grabowska Magdalena Jaroszyn Bieg Pasjonaci Słupca opłacono
33 Bugaj Robert Konin Bieg Triton Konin opłacono
34 Bugaj Aneta Konin Bieg Triton Konin opłacono
35 Szadkowski Rafał Konin Bieg WYBITE JEDYNKI opłacono
36 Adamkiewicz Marian Konin Bieg WYBITE JEDYNKI opłacono
37 Marciniak Jacek Konin Bieg opłacono
38 Chojnacka Ewa Konin Bieg opłacono
39 Jesiołowski Przemysław Żychlin Bieg opłacono
40 Manuszak Przemo Kleczew Bieg Sokół Kleczew
41 Staszak Michał Konin Bieg Esa Trucks Polska opłacono
42 Wiatrowski Jakub Konin Bieg prawnik w biegu opłacono
43 Kaniewski Maciej Powiercie Bieg Huragan opłacono
44 Sikorska Anna Konin Bieg Triton Konin opłacono
45 Głuchowski Przemek Żychlin k.Konina Bieg opłacono
46 Kawka Paweł Konin Bieg Triton Konin opłacono
47 Wanat Wioletta Konin Nordic walking NW KONIN warto nad Wartą opłacono
48 Nowak Wojciech Sokółki Bieg Tri Not To Die opłacono
49 Staszak Przemysław Konin Bieg opłacono
50 Miernik Ewelina Konin Bieg Triton Konin opłacono
51 Uliński Adam Konin Bieg Konin Run opłacono
52 Maciejewska Beata Konin Bieg BYLE DO PRZODUQ opłacono
53 Wasiak Monika Kolo Bieg KOŁO BIEGA opłacono
54 Martyniuk Piotr Konin Bieg opłacono
55 Marszałek Marta Koło Bieg opłacono
56 Kubik Jarosław Koło Bieg opłacono
57 Nowak Adrian Golina Bieg K B Wartko opłacono
58 Nowak Katarzyna Golina Bieg KB WARTKO opłacono
59 KUTY SEBASTIAN KOŁO Bieg Malinowa Mamba Team opłacono
60 Gala Grzegorz Sochaczew Bieg STC Runners opłacono
61 Kozłowski Rafał Konin Bieg opłacono
62 Sakowski Marcin Rychwał Bieg Gmina Rychwał opłacono
63 Grzegorkiewicz Mariusz Konin Bieg opłacono
64 Kędzierski Maciej Konin Bieg KB WARTKO opłacono
65 Marciniak Darek Koło Bieg MTB Koło Team opłacono
66 Kachelska Kinga Golina Bieg KB WARTKO opłacono
67 Szymczak Piotr Branno Bieg opłacono
68 józefiak kamila słupca Bieg opłacono
69 Lewandowska Anna Konin Bieg KB WARTKO opłacono
70 Górska Joanka Słupca Bieg opłacono
71 Maciejewska Karolina Szemborowo Bieg Pasjonaci Słupca opłacono
72 Piaskowska Ewelina Golina Bieg K B Wartko opłacono
73 Wilczewska Agnieszka Strzałkowo Bieg Pasjonaci Słupca opłacono
74 Wawrzyniuk Paula Turek Bieg opłacono
75 Wawrzyniuk Małgorzata Turek Bieg opłacono
76 AMBROZIAK MICHAŁ SŁUPCA Bieg opłacono
77 HELWIN KATARZYNA STRZAŁKOWO Bieg opłacono
78 Rożek Janusz Przyjma Bieg KB WARTKO opłacono
79 Wysocki Grzegorz Władysławów Bieg opłacono
80 Olek Monika Władysławów Bieg opłacono
81 Juszczak Karolina Juszczak Rzgów Bieg opłacono
82 Stachurska Magdalena Golina Bieg KB WARTKO opłacono
83 Paluszkiewicz Paweł Koło Nordic walking ZSOiT Kłodawa opłacono
84 Augustyniak Dominik Golina Kolonia Bieg KB WARTKO
85 Podlesińska Aleksandra Golina Kolonia Bieg KB WARTKO
86 Brodawka Olga Warszawa Bieg opłacono
87 Ławniczak Krzysztof Kazimierz Biskupi Bieg opłacono
88 Jankowski Rafał KOŁO Bieg KOŁO BIEGA opłacono
89 Jankowska Magdalena KOŁO Nordic walking New4YouTeam opłacono
90 Kałużny Dawid Golina-Kolonia Bieg KB Wartko opłacono
91 Walczak Łukasz Walczak Konin Bieg Byle do przoduQ opłacono
92 Pawlak Kasia Powiercie Bieg KOŁO BIEGA opłacono
93 Pawlak Jarek Powiercie Bieg KOŁO BIEGA opłacono
94 Kubisiak Bartosz Kubisiak Kazimierz Biskupi Bieg opłacono
95 Sawicki Krzysztof Kościelec Bieg KOŁO BIEGA / MORSY KOŁO / KKMBG "MORENA" / DZWONIĄCE CEDRY opłacono
96 Wiśniewski Robert Konin Bieg KB WARTKO opłacono
97 Gruchalski Wojciech Konin Bieg opłacono
98 Klama Maciej Kalisz Bieg KKM opłacono
99 Kaczmarek Zbigniew Młynek gm. Osiek Mały Nordic walking New4YouTeam opłacono
100 Kulai Taras Konin Bieg opłacono


Wyświetleń: 5867

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ