Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | OCHRONA TWARZY | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T Białystok | |||||||||
1 | Potapo Artur | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
Biegacze Turośń Kościelna | |||||||||
2 | Kiełek Jakub | Turośń Kościelna | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | ||||
Dom Powrotu | |||||||||
3 | Hałasik Michał | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Dom Powrotu | opłacono on-line | ||||
4 | Kudzinowski Mateusz | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Dom Powrotu | opłacono on-line | ||||
DrTusz Biega | |||||||||
5 | Broniewicz Igor | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | DrTusz Biega | opłacono | ||||
6 | Brejnak Piotr | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | DrTusz Biega | opłacono | ||||
MKS Juvenia Białystok | |||||||||
7 | Michaluk Wiktoria | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | MKS Juvenia Białystok | opłacono on-line | ||||
OUTDOOR TRAINING | |||||||||
8 | Romańczuk Filip | Klepacze | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line | ||||
9 | Kosiorek Szymon | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | OUTDOOR TRAINING | |||||
10 | Matejczyk Zuzanna | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Bielsk Podlaski | |||||||||
11 | CZYKWIN Julian | BIELSK PODLASKI | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Rozbiegany Bielsk Podlaski | opłacono on-line | ||||
SP 28 | |||||||||
12 | Gasztold Marcel | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SP 28 | opłacono on-line | ||||
13 | Gasztold Wiktoria | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SP 28 | opłacono on-line | ||||
SP 45 | |||||||||
14 | Bohojło Zuzanna | Ponikła | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SP 45 | opłacono on-line | ||||
SP 47 | |||||||||
15 | Klimowska Amelia | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SP 47 | opłacono on-line | ||||
SP nr 5 | |||||||||
16 | Augustyniak Aleksandra | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SP nr 5 | opłacono on-line | ||||
17 | Ostasz Antoni | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SP nr 5 | opłacono on-line | ||||
SP w Choroszczy | |||||||||
18 | Hubbell Anna | CHOROSZCZ | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SP w Choroszczy | opłacono on-line | ||||
SSP NR 3 | |||||||||
19 | Łapuć Szymon | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SSP NR 3 | opłacono on-line | ||||
SZATRAWSKI TEAM | |||||||||
20 | Szatrawska Zofia | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SZATRAWSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
Sp 11 Białystok | |||||||||
21 | Luczewska Wiktoria | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Sp 11 Białystok | opłacono on-line | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
22 | Rybałtowski Stanisław | Kleosin | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w kleosinie | |||||||||
23 | Karpiński Maciek | Kleosin | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w kleosinie | opłacono on-line | ||||
Talent 2006 | |||||||||
24 | Ostasz Franciszek | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Talent 2006 | opłacono on-line | ||||
United Krav Maga Kids Białystok | |||||||||
25 | Kulesza Jakub | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | United Krav Maga Kids Białystok | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
26 | WIŚNIEWSKI NORBERT | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
27 | Grabowska Kamila | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
28 | Oksiuta Karolina | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
29 | Osiecka Aleksandra | Bialystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
30 | Stolarczyk Maria | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
31 | Orzechowski Michał | Klepacze | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
32 | Kuźma Hanna | Suwałki | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
33 | Kawecki Maksym | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
34 | Kawecki Jaroslaw | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
35 | PŁOŃSKA ZOSIA | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
36 | Grygorowicz Olek | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
37 | KOWALEWICZ GABRIEL | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
38 | KOWALEWICZ LAURA | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
39 | Deluga Cezary | Czarna Białostocka | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
40 | Bohdziewicz Mateusz | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
41 | Siemieniuk Jakub | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
42 | Dek Hubert Jerzy | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono | |||||
43 | Świsłocki Piotr | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
44 | Domaszuk Marcin | Bogdanki | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
45 | Kuchcińska Maja | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | |||||
46 | Dzienisik Adam | Grabówka | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29725