Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Rumkowski Piotr Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
102 Mollin Bartłomiej Strzelno Bieg i marsz NW na 5 km KP PSP Puck opłacono
103 Zasada Joanna Mosty Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
104 Bajda Piotr Połczyno Bieg i marsz NW na 5 km UM Władysławowo opłacono
105 Karaszewski Sławomir Różankowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
106 Kreft Joanna Ostrowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
107 Michalowska Barbara Pierwoszyno Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
108 Karwowska Karolinka Mosty Bieg dla dzieci opłacono
109 Karwowski Tymoteusz Mosty Bieg dla dzieci SP.MOSTY opłacono
110 Karwowski Krystian Mosty Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
111 Konkol Kamila Rumia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
112 Karwowska Danuta Mosty Bieg i marsz NW na 5 km Kosakowski Klub HDK opłacono
113 Okrój Emilia Reda Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
114 Makomaska Zuzanna Reda Bieg dla dzieci opłacono
115 Szrejber Waldemar Rumia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
116 Wiecka Zuzanna Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
117 Albiniak Przemysław Wejherowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
118 Janowicz Katarzyna Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
119 Stempniak Michał Hel Bieg dla dzieci REBELS LEGION TEAM opłacono
120 Stempniak Zbigniew Hel Bieg i marsz NW na 5 km REBELS LEGION TEAM opłacono
121 Gromadzki Szymon Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
122 Stempniak Danuta Hel Bieg dla dzieci REBELS LEGION TEAM opłacono
123 Stempniak Katarzyna Hel Bieg i marsz NW na 5 km REBELS LEGION TEAM opłacono
124 Sielska Joanna Gliwice Bieg i marsz NW na 5 km Opel Active Team opłacono
125 Sielski Jarosław Gliwice Bieg i marsz NW na 5 km Opel Active Team opłacono
126 Woźniak Beata Dębogórze Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
127 Wzorek Tamara Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
128 Janowicz Teresa Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
129 Czerska Sylwia Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
130 Zientkiewicz Witold Banino Bieg i marsz NW na 5 km Elite Team opłacono
131 Zientkiewicz Aga Banino Bieg i marsz NW na 5 km Elite Team opłacono
132 Buczkowska Danuta Puck Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
133 Buczkowski Mieczysław Puck Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
134 Myślisz Nina Hel Bieg dla dzieci NORDA HEL opłacono
135 Flanczewska Maja Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
136 Myślisz Lena Hel Bieg dla dzieci NORDA HEL opłacono
137 Gromadzka Natalia Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km WYMIATACZE opłacono
138 Zawalska Marta Dębogórze Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
139 Bieszke Rafał Mosty Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
140 Bieszke Izabela Mosty Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
141 Panek Aneta Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Step by step Trójmiasto opłacono
142 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono
143 Lademann Alicja Darzlubie Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
144 Góra Beata Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono
145 Lewińska Dominika Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
146 Lademann Maciej Darzlubie Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
147 Owczarek Jacek Kosakowo Bieg i marsz NW na 5 km Step by step Trójmiasto opłacono
148 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg i marsz NW na 5 km Step by step Trójmiasto opłacono
149 Myślisz-Bubienko Karolina Hel Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
150 Elmiś Grzegorz Hel Bieg i marsz NW na 5 km Biegacz Portowy Hel opłacono
151 Eliasz Dawid Hel Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
152 Czerski Krzysztof Chłapowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
153 Boza Beata Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Padł Na Ryj Team opłacono
154 Zawadzka-Deręgowska Małgorzata Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
155 Aleksandra Bystram Puck Bieg i marsz NW na 5 km Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono
156 Kreft Maciej Puck Bieg i marsz NW na 5 km Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT opłacono
157 Nawrot Anna Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
158 Dworzańska Magdalena Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
159 Kozakiewicz Sebastian Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
160 Kozakiewicz Iga Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
161 Myślisz Bartosz Hel Bieg i marsz NW na 5 km NORDA HEL opłacono
162 Kozakiewicz Aleksandra Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
163 Myślisz Magda Hel Bieg i marsz NW na 5 km NORDA HEL opłacono
164 Słowińska Klaudia Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
165 Marciniak Adam Hel Bieg i marsz NW na 5 km REBELS LEGION TEAM opłacono
166 Słowiński Daniel Hel Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
167 Słowiński Kamil Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
168 Janusz Iwona Hel Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
169 Kroll Rafał Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km KORONA BIEGA opłacono
170 Patalas Angelika Chłapowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono


Wyświetleń: 3609

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ