Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)
Ultra Śledź - 80km +
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Aleksiejuk Agnieszka Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + Tim Małego opłacono on-line
2 awruk agata ogrodniczki Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
3 Bagińska Olga Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
4 Bajda Marcin Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
5 Baniszewski Jakub Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
6 Baran Grzegorz Olsztyn Ultra Śledź - 80km + NapierajJakByNieByłoJutra Squad opłacono on-line
7 Bedkowski Stefan Hajnówka Ultra Śledź - 80km + Hajnówka Biega opłacono on-line
8 Bednarz Agnieszka Bednarz Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + Klub Biegacza Biała Biega opłacono on-line
9 Bereznowska Patrycja Wieliszew Ultra Śledź - 80km + Wieliszew Heron Team opłacono
10 Bernacki Bartosz Łąka Prudnicka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
11 Bielik Robert Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
12 Bielski Janusz Warszawa Ultra Śledź - 80km + See You Later Team opłacono on-line
13 Borawski Juliusz Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono
14 Borkowski Wojciech Supraśl Ultra Śledź - 80km + opłacono
15 Bzura Jarosław Białystok Ultra Śledź - 80km + 3T Białystok opłacono on-line
16 Cęcelewski Jarosław Cisie Ultra Śledź - 80km + opłacono
17 Cegiełka Dawid Warszawa Ultra Śledź - 80km + KS Bachmaty opłacono on-line
18 Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono on-line
19 Cholewa Marcin Skaryszew Ultra Śledź - 80km + opłacono
20 Ciski Piotr Warszawa Ultra Śledź - 80km + SAGE opłacono on-line
21 Dąbkowski Andrzej Bartoszyce Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
22 Dańko Błażej BIAŁYSTOK Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
23 Deiniuk Roman Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
24 Denisiuk Tomasz Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
25 Dydak Dawid Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + opłacono
26 Dziergas Teresa Warszawa Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono
27 Dziubiński Michał Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + Family Extreme opłacono on-line
28 Falkowska Magdalena Łapy Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
29 Fiedorczuk Marek Chraboły Ultra Śledź - 80km + RC Supraśl opłacono on-line
30 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Ultra Śledź - 80km + Niemiłość opłacono on-line
31 Gaczyński Maciej Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
32 Gajewski Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
33 Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka Ultra Śledź - 80km + Ostrów Biega opłacono on-line
34 Gawryluk Olaf Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
35 Godlewski Andrzej Borawskie Ultra Śledź - 80km + Biegamy dla Zdrowia opłacono
36 GRABOŚ Nina Polska Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
37 Grochowski Pawel Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team opłacono on-line
38 Grochowski Paweł Ostrów Mazowiecka Ultra Śledź - 80km + Ostrów Biega / Spartanie Dzieciom opłacono on-line
39 grygoruk marek bielsk podlaski Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono
40 Grynfelder Rafał Warszawa Ultra Śledź - 80km + skywalkproject.pl opłacono on-line
41 Iwaniuk Piotr Hajnówka Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
42 Jakimiuk Adam Łosice Ultra Śledź - 80km + PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono on-line
43 Janik Joanna Kraków Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
44 Janik Mariusz Kraków Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
45 Jaromińska Marta Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
46 Jędrzejczyk Sebastian Opoczno Ultra Śledź - 80km + Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
47 Jendrych Artur Świdnik Ultra Śledź - 80km + Biegający Świdnik opłacono
48 Jóźwicki Karol Chraboły Ultra Śledź - 80km + Outdoor Training opłacono on-line
49 juszczak marcin bielany Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
50 Juszczak Mateusz Bielany Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
51 Kalita Cezary Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
52 Kalita Tomek Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
53 Kamela Robert Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
54 Kantsavy Artsiom Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
55 Karp Janusz Rzeszow Ultra Śledź - 80km + Raya Team opłacono
56 Karpiński Robert Marki Ultra Śledź - 80km + Spartanie Dzieciom opłacono on-line
57 Kaszucki Piotr Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
58 Kęciek Marcin Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
59 Kędziora Leszek Opoczno Ultra Śledź - 80km + Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
60 Kierzkowski Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
61 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka Ultra Śledź - 80km + RKB Hajnówka opłacono
62 Kimkiewicz Krzysztof Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Ząbki Team opłacono on-line
63 Kitlas Dariusz Sochonie Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
64 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
65 Knapik Piotr Wrocław Ultra Śledź - 80km + LKS Iskra Jaszkowa opłacono
66 Kochaniak Andrzej Sowlany Ultra Śledź - 80km + Podlaski Bimber opłacono on-line
67 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź - 80km + Biegam Aby Nie Zwariować opłacono on-line
68 Konopacki Wojtek Białystok Ultra Śledź - 80km + EYEYE Polska Team opłacono
69 Konowrocka Wioletta Żyrardów Ultra Śledź - 80km + See You Later Team opłacono on-line
70 Kostera Tomasz Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono on-line
71 Kotomska Renata Aleksandrówka Ultra Śledź - 80km + opłacono
72 Krause Dariusz Radlin Ultra Śledź - 80km + Radlinioki w biegu opłacono on-line
73 Krawczak Piotr Janowiec Wlkp Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
74 Kropiak Katarzyna Sochaczew Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono on-line
75 KRZYMOWSKI PIOTR WASILKÓW Ultra Śledź - 80km + KRZYM TEAM opłacono on-line
76 Kufel Marcin nowa iwiczna Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
77 Kulawiak Paweł Stara Wieś Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
78 Lachera Marek Katowice Ultra Śledź - 80km + CSC Adventure Academy opłacono
79 Lakowski Sylwester Zabki Ultra Śledź - 80km + P&G Running Team opłacono on-line
80 Lasiuk Łukasz Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + Family Extreme opłacono on-line
81 Lenkiewicz Artur Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
82 Leszczyński Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + Bo żona kazała... opłacono on-line
83 Leszczyński Marcin Białystok Ultra Śledź - 80km + TIM MAŁEGO opłacono on-line
84 Lewczuk Norbert Łosice Ultra Śledź - 80km + Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono on-line
85 Lewonik Małgorzata Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
86 Mackiewicz Artur Szczecin Ultra Śledź - 80km + Długobieganie opłacono on-line
87 Mąka Sławomir Ostrołęka Ultra Śledź - 80km + Starglass Team Ostrołęka opłacono on-line
88 Makoś paweł Kętrzyn Ultra Śledź - 80km + 11 Pułk Artylerii opłacono on-line
89 Męczyński Piotr Styrzyniec Ultra Śledź - 80km + opłacono
90 Mielczarski Bartosz Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono
91 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
92 Mucharski Mariusz Grabówka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
93 Nejfeld Hanna Ząbki Ultra Śledź - 80km + Extremehobby team opłacono
94 Niemczak Barbara Warszawa Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono
95 Niemiec Szczepan Rzeszów Ultra Śledź - 80km + Rzeszowskie Gazele i Gepardy opłacono
96 Nigot Krzysztof Gorło Ultra Śledź - 80km + opłacono
97 Onoszko Mirek Ogrodniczki Ultra Śledź - 80km + opłacono
98 Osiecki Grzegorz Olmonty Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
99 Ostaszewska Eliza Augustów Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
100 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + TiM Małego opłacono


Wyświetleń: 21155

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ