Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Ruszczewski Andrzej Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono on-line
202 Tymoszuk Michał Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
203 Żero Agnieszka Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + Ttim Małego opłacono on-line
204 GRABOŚ Nina Polska Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
205 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Ultra Bladzina - 160km+ Tim Małego opłacono
206 Bernacki Bartosz Łąka Prudnicka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
207 Bednarz Agnieszka Bednarz Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + Klub Biegacza Biała Biega opłacono on-line
208 Kochaniak Andrzej Sowlany Ultra Śledź - 80km + Podlaski Bimber opłacono on-line
209 Sienkiewicz Jakub Białystok Ultra Bladzina - 160km+ opłacono on-line
210 Stepanczenko Rafał Białystok Ultra Śledź - 80km + Białystok Biega Team opłacono on-line
211 Perkowski Tomasz Warszawa Ultra Śledź - 80km + Dziady Borowe
212 Kwasnik Andrzej Warszawa Ultra Śledź - 80km +
213 Karolak Ania Słupsk Ultra Śledź - 80km + Muay Running Team
214 Krawczuk Jerzy Białystok Ultra Śledź - 80km + 55.00 PLN
215 matys wojtek niewodnica kościelna Ultra Bladzina - 160km+ wojtek.killer
216 Jakimiuk Marek BielskPodlaski Ultra Bladzina - 160km+ Natural EPO Multisport
217 Dąbrowski Sławek Wąbrzeźno Ultra Śledź - 80km + WATAHA 55.00 PLN
218 Wilamowski Łukasz Białystok Ultra Śledź - 80km + 55.00 PLN
219 Maksimowski Krzysztof Augustów Ultra Śledź - 80km +
220 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW Białystok Ultra Śledź - 80km + osk SzAŁ 55.00 PLN
221 Brzozowski Jacek Białystok Ultra Śledź - 80km +
222 Samoć Barbara Samoć Warszawa Ultra Śledź - 80km + Team ZabieganeDni
223 Osica Łukasz Świętochłowice Ultra Śledź - 80km + 55.00 PLN
224 Madej Anna Katowice Ultra Śledź - 80km + Vege Runners
225 Maliszewski Jacek Warszawa Ultra Śledź - 80km + SMASHING PĄPKINS
226 Laskowski Szymon Warszawa Ultra Śledź - 80km +
227 Adamski Michał Jasionka Ultra Śledź - 80km +
228 Brzeziński Mariusz Brzeziński Olsztyn Ultra Śledź - 80km + Są Wolniejsi/Ultrakrew
229 Kwiecień Jerzy Warszawa Ultra Śledź - 80km +
230 Kraśniewski Karol Łątczyn Ultra Śledź - 80km +
231 Jackowski Andrzej Czarnocin Ultra Śledź - 80km + Biegamy dla Zdrowia
232 Lipa Wojciech Rzeszów Ultra Śledź - 80km + Rzeszowskie Gazele i Gepardy 55.00 PLN
233 Milaniak Bogdan Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team 55.00 PLN
234 Półtorak Krzysiek Białystok Ultra Śledź - 80km + 3T Białystok
235 Skowera Krzysztof Białystok Ultra Bladzina - 160km+ Pędziwiatr Białystok
236 Borowski Grzegorz Białystok Ultra Śledź - 80km + BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
237 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok Ultra Śledź - 80km + BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
238 Pająk Tomasz Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners
239 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz Ultra Śledź - 80km +
240 Szafrańska Aleksandra Szafrańska Warszawa Ultra Śledź - 80km + wkurw_team
241 Bartoszewicz Kamil Białystok Ultra Śledź - 80km + Napieram Na Cel
242 Frąckiewicz Karol Zabki Ultra Śledź - 80km + SCV
243 Duniec Małgorzata Grodzisk Mazowiecki Ultra Śledź - 80km + DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
244 Kot Łukasz Rzeszów Ultra Śledź - 80km + Rzeszowskie Gazele i Gepardy
245 ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra Grodzisk Mazowiecki Ultra Śledź - 80km + DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
246 Świeżawska-Ambroziak Katarzyna Kutno Ultra Śledź - 80km + W pogoni za Kasią
247 Ambroziak Rafał KUTNO Ultra Śledź - 80km + W pogoni za Kasią
248 Niewiarowski Paweł Wojeniec Ultra Śledź - 80km +
249 Szczepaniak Piotr Olsztyn Ultra Śledź - 80km + Są Wolniejsi
250 Lipa Wojciech Rzeszów Ultra Śledź - 80km + Rzeszowskie Gazele i Gepardy
251 Kuźma Izabela Białystok Ultra Śledź - 80km +
252 Kulikowski Dominik Białystok Ultra Śledź - 80km +
253 Kwiatkowska Renata Ożarów Mazowiecki Ultra Śledź - 80km + KB Ożarów Mazowiecki Biega
254 Pliska Dariusz Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega
255 Księżak Bartłomiej Księżak Warszawa Ultra Śledź - 80km +
256 Myśliwiec Mariusz Emilianów Ultra Bladzina - 160km+ FastFurious
257 MALESA RADOSŁAW LESZKOWICE Ultra Śledź - 80km + LESZKOWICE BIEGAJĄ
258 Wojnarowicz Tomasz Warszawa Ultra Śledź - 80km + Spartaniedziecia
259 Czeremcha Marcin Bialystok Ultra Bladzina - 160km+
260 Stanowski Grzegorz Stanowski ŁÓDŹ Ultra Bladzina - 160km+ FOREVER YOUNG ŁÓDŻ
261 Zgiet Radek Czartajew Ultra Bladzina - 160km+ Czart Czartajew
262 Wiśniewski Jacek Kętrzyn Ultra Śledź - 80km +
263 Szeremeta Andrzej Szeremeta Warszawa Ultra Bladzina - 160km+ PZU SPORT TEAM
264 Zdanuczyk Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + 3T BIAŁYSTOK 55.00 PLN
265 Soszyński Wojtek PONURZYCA Ultra Śledź - 80km + PZU Sport Team
266 Sokół Marcin Białystok Ultra Śledź - 80km +
267 Strzemińska Marlena Strzemińska Białystok Ultra Śledź - 80km +
268 Maj Robert Lublin Ultra Śledź - 80km + Avera Team
269 Iwanicka Joanna Białystok Ultra Śledź - 80km +
270 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + Tim Małego
271 CHOMKO ANDRZEJ Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + 55.00 PLN
272 Czarnecki Łukasz Białystok Ultra Śledź - 80km +
273 Kręcielewski Tomasz Warszawa Ultra Bladzina - 160km+ GOPR Sudecka
274 Kuciński Tomasz Mińsk Mazowiecki Ultra Śledź - 80km +
275 Czelej RAFAŁ Świdnik Ultra Bladzina - 160km+ Biegający Świdnik


Wyświetleń: 17591

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ