Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ambient System Running Team | |||||||||
1 | Toboła Michał | Gdańsk | Sztafeta mieszana | Ambient System Running Team | odwołano | ||||
2 | Toboła Michał | Gdańsk | Sztafeta mieszana | Ambient System Running Team | odwołano | ||||
DELTAMARIN | |||||||||
3 | Stubiński Piotr | Gdynia | Sztafeta męska | DELTAMARIN | odwołano | ||||
DIP Logistic | |||||||||
4 | Mizerek Paweł | Gdańsk | Sztafeta mieszana | DIP Logistic | odwołano | ||||
DSV Running Team | |||||||||
5 | Bramowicz Jacek | Gdańsk | Sztafeta mieszana | DSV Running Team | odwołano | ||||
INDUSTRIA TEAM | |||||||||
6 | Ostrowski Łukasz | Gdańsk | Sztafeta mieszana | INDUSTRIA TEAM | odwołano | ||||
Neofin księgowość informatycznie | |||||||||
7 | Szymankiewicz Kalina | Gdynia | Sztafeta żeńska | Neofin księgowość informatycznie | odwołano | ||||
Polbruk Run Team 1 | |||||||||
8 | Estrop Iwona | Gdańsk | Sztafeta mieszana | Polbruk Run Team 1 | odwołano | ||||
Polbruk Run Team 2 | |||||||||
9 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Sztafeta mieszana | Polbruk Run Team 2 | odwołano | ||||
Polbruk Run Team 3 | |||||||||
10 | Synoracki Aleksander | Gdynia | Sztafeta mieszana | Polbruk Run Team 3 | odwołano | ||||
Przedszkole Martolandia | |||||||||
11 | Falba Marta | Gdańsk | Sztafeta żeńska | Przedszkole Martolandia | odwołano | ||||
Pędzące Żurawie HES Gdynia Bulk Terminal | |||||||||
12 | Roik Dorota | Gdynia | Sztafeta mieszana | Pędzące Żurawie HES Gdynia Bulk Terminal | odwołano | ||||
13 | Pachowiak Joanna | Gdynia | Sztafeta mieszana | Pędzące Żurawie HES Gdynia Bulk Terminal | odwołano | ||||
14 | Dziewit Anna | Gdynia | Sztafeta mieszana | Pędzące Żurawie HES Gdynia Bulk Terminal | odwołano | ||||
RMDC I | |||||||||
15 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | Sztafeta męska | RMDC I | odwołano | ||||
RMDC II | |||||||||
16 | Witkowski Jarosław I | Gdańsk | Sztafeta męska | RMDC II | odwołano | ||||
Remontowa Shipbuilding | |||||||||
17 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | Sztafeta męska | Remontowa Shipbuilding | odwołano | ||||
Salt 1 | |||||||||
18 | Luc Wojtek | Gdynia | Sztafeta mieszana | Salt 1 | odwołano | ||||
Salt 2 | |||||||||
19 | Luc Wojtek2 | Gdynia | Sztafeta mieszana | Salt 2 | odwołano | ||||
Solwit Team | |||||||||
20 | Jakubowski Paweł | Gdańsk | Sztafeta mieszana | Solwit Team | odwołano | ||||
TUMBOTEAM | |||||||||
21 | Ziętek Justyna | Gdańsk | Sztafeta mieszana | TUMBOTEAM | odwołano | ||||
XLE Systemy Informatyczne | |||||||||
22 | Pilachowska Anna | Gdynia | Sztafeta mieszana | XLE Systemy Informatyczne | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
23 | Piotrowska Monika | Sopot | Sztafeta mieszana | odwołano | |||||
24 | Połom Klaudia | Gdańsk | Sztafeta mieszana | odwołano | |||||
25 | Inventions IV Bright | Gdańsk | Sztafeta mieszana | odwołano | |||||
26 | Inventions III Bright | Gdańsk | Sztafeta męska | odwołano | |||||
27 | Inventions II Bright | Gdańsk | Sztafeta męska | odwołano | |||||
28 | Inventions I Bright | Gdańsk | Sztafeta męska | odwołano | |||||
29 | MEYER ADRIANA | POGORZE | Sztafeta mieszana | odwołano | |||||
30 | Puzio Dorota | Gdańsk | Sztafeta mieszana | odwołano |
Wyświetleń: 9830