36. Bieg Sylwestrowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dziekoński Tadeusz Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Juvenia Białystok opłacono on-line
2 Jachna Dariusz Bartoszyce godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
3 Chodkowski Artur Bialystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Zakład obróbki skrawaniem Darmet Sp. Z o.o. opłacono on-line
4 Leończuk Andrzej Bialystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn KS PODLASIE Białystok opłacono on-line
5 Kotowski Mieczysław Bialystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
6 Luczewska Wiktoria BIalystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) SP 11 opłacono on-line
7 Gajewska Agatka Białymstoku godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Białystok Biega Team opłacono on-line
8 Motyka Krzysiek Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Outdoor Training opłacono on-line
9 Lenkiewicz Wioleta Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet Białystok Biega Team opłacono on-line
10 Lenkiewicz Jakub Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) Białystok Biega Team opłacono on-line
11 Matejczyk Artur Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
12 Szczecina Kamil Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
13 Matejczyk Filip Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
14 Ogonowski Jarosław Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
15 Matejczyk Zuzia Białystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
16 Dziubińska Ania Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
17 Bułach Marek Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
18 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
19 Kozak Szymon Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
20 Aszurkiewicz Weronika Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
21 Stroczkowski Adaś Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Stroczki opłacono on-line
22 Hoffman Marek Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
23 Weka KRZYSZTOF Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Białystok Biega Team opłacono on-line
24 Stroczkowski Kubuś Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Stroczki opłacono on-line
25 Kiedysz Rozalka Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
26 Teleszewska Bozena Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet opłacono on-line
27 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono on-line
28 Płoszczuk Mateusz Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono on-line
29 Borowska Justyna Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
30 Lindebna Maja Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
31 Lindebny Filip Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
32 Hołowienko Marcin Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn KS PODLASIE Białystok opłacono on-line
33 Prus Paweł Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Biegostok opłacono on-line
34 Sadowski Andrzej Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn 3T Białystok opłacono on-line
35 Dzienisik Michał Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
36 Gołębiowska Joanna Białystok Kontuzowani/spóźnione opłaty SP14 Białystok
37 Golonko Dariusz Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn MKS Juvenia Białystok opłacono
38 Szafraniec Dagmara Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet limit osiągnięty
39 Girtler Damian Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn
40 Golonko Przemysław Białystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) MKS Juvenia Białystok opłacono
41 Puczyńska Elżbieta Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet FAFARAFA opłacono on-line
42 Lenkiewicz Paweł Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Białystok Biega Team opłacono on-line
43 Lenkiewicz Robert Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Białystok Biega Team opłacono on-line
44 Urzędowska Kornelia Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono
45 Zdunik Weronika Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) opłacono
46 Lenkiewicz Magdalena Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet Białystok Biega Team opłacono on-line
47 Gaiński Tomasz Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn 3T Białystok opłacono on-line
48 Półtorak Amelia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 3T Białystok opłacono
49 Jabłoński Jakub Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Juvenia Białystok opłacono
50 Skutnik-Borys Agnieszka BIAŁYSTOK godz. 12:00 - 800 m kobiet opłacono on-line
51 Makac Marta Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet limit osiągnięty
52 Wacewicz Rafał Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Aiki Runners opłacono
53 Mroczek Aleksandra Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Białystok Biega Team opłacono on-line
54 Dec Anna BIAŁYSTOK godz. 12:00 - 800 m kobiet opłacono on-line
55 Hapunik Jakub Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP 11 Białystok opłacono on-line
56 Udzielak NIKODEM Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Nikodem opłacono on-line
57 Sadowska Urszula Białystok Kontuzowani/spóźnione opłaty SP14 Białystok
58 Tomaszuk Krzysztof Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) APN Hattrick opłacono on-line
59 Pogorzelski Kamil Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
60 Tomaszuk Michał Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) APN Hattrick opłacono on-line
61 Koszel Ignacy Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
62 Ćwikła Marysia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
63 Walesiuk Maksymilian Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
64 Koszel Nina Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
65 Ćwikła Zuzanna Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
66 NAZARUK JAKUB BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Szkoła Podstawowa nr. 24 w Białymstoku opłacono on-line
67 Koszel Agnieszka Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
68 Koszel Piotr Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
69 Chmielewska Maria Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 4stres opłacono on-line
70 Mozerys - Ćwikła Małgorzata Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
71 Ćwikła Mariusz Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
72 Chmielewski Jan Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 4stres opłacono on-line
73 Ignaciuk Patryk Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP 11 Białystok opłacono on-line
74 Dziurdzia Wiktoria Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP 11 Białystok opłacono on-line
75 Chmielewski Jacek Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn 4stres opłacono on-line
76 Świderski Janusz Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn opłacono on-line
77 Małysko Adrian Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
78 Kalinowska Gabriela Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
79 Monach Katarzyna Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet 3T Białystok opłacono on-line
80 Monach Hanna BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 3T Białystok opłacono on-line
81 Kirpsza Franciszek Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
82 Monach Antoni BIAŁYSTOK godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T Białystok opłacono on-line
83 Mosiej Zosia Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) opłacono on-line
84 Barteczka Jacek Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn LUKS Szkaradowo opłacono on-line
85 Borowski Krystian Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Gruby Biegnie opłacono on-line
86 Gaińska Malwina Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T Białystok opłacono on-line
87 Małyszko Aleksandra Białystok Kontuzowani/spóźnione opłaty MKS Juvenia opłacono
88 Gaińska Wiktoria Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 3T Białystok opłacono on-line
89 Jańczak Paweł Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn MKS Juvenia Białystok opłacono
90 Mierzwińska Anna Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono on-line
91 Żamojtuk Monika Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
92 Falkowski Marek białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
93 Roszkowski Łukasz Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn MKS Juvenia Białystok opłacono
94 Błażewicz Dariusz Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn WINLAND opłacono on-line
95 Nowicki Adam Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Biegostok opłacono on-line
96 Jarmołowicz Jacek Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
97 Gintowt Aleksandra Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
98 Leszewicz Paweł Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) Dom Powrotu opłacono on-line
99 Gintowt Jerzy Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
100 Orzechowska Kinga Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line


Wyświetleń: 12789

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ