Śląska Liga OCR - Wstępniak 3 - NINJA CHALLENGE by Kuźnia Damiana
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Przewłoka Damian Gostyń NINJA opłacono
2 Chomicz Krzysztof Kraków NINJA opłacono
3 Lipiecki Jacek Mikołów NINJA opłacono
4 Bartosińska Katarzyna Sosnowiec NINJA
5 Wysłuch Iza Skoczów NINJA
6 Kasperczyk Damian Imielin NINJA opłacono
7 Błąkała Mateusz Kobiór NINJA opłacono
8 Będkowski Marcin Łódź NINJA opłacono
9 Spyra Jacek Ruda Śląska NINJA opłacono
10 Górny Adrian Katowice NINJA Boot Camp Polska opłacono
11 Jarząbek Victoria Radzionków NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
12 Grzegorzyca Szymon Bytom NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
13 Kaczmarkiewicz Kamil Kaczmarkiewicz Bydgoszcz NINJA Hardcorowe Wychylylybymy
14 Zubowicz Łukasz Zabrze NINJA Kuźnia Damiana opłacono
15 Majchrzyk Szymon Chorzów NINJA Kuźnia Damiana opłacono
16 Warzecha Filip Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
17 Gach Damian Świętochłowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
18 Jarczyk Michał Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
19 Pamuła Zbigniew Katowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
20 Huras Michał Huras Ruda Slaska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
21 Majcher Anna Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
22 Wiktorowicz Mariusz Łódź NINJA Ninja Ospro Team opłacono
23 Borkowski Wojtek Borkowski Skarbimierz NINJA Ninja Ospro Team opłacono
24 Zawistowski Jakub Warszawa NINJA Ninja Ospro Team opłacono
25 Kaniewski Michał Ostrów Wlkp NINJA Rajsport Active opłacono
26 Jastrzębski Piotr Zabrze NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
27 Grochoła Michał Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
28 Filip Bartosz Nowy Sącz NINJA Socios Silesia opłacono
29 Kurasiński Konrad Brenna NINJA SOCIOS Silesia opłacono
30 Bugajny Marcin Radzionków NINJA Socios silesia opłacono
31 Klejnowska Katarzyna Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
32 Lisowski Grzegorz Świętochłowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
33 Szczygielska Julia Gliwice NINJA Socios Silesia
34 Kempny Paweł Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
35 Chojna Zygmunt Chojna Piekary Śląskie NINJA Socios Silesia
36 Stamatel Sebastian Ruda Śląska NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
37 Klejnowski Mateusz Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
38 Fabian Marcel Pyskowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
39 Dolata Krzysztof Dolata Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
40 Markowicz Ewelina Katowice NINJA Ślunskie dziki opłacono
41 Lykhitskyi Volodymyr Wrocław NINJA WATAHA opłacono
42 Lewandowicz Jakub Wrocław NINJA Wataha opłacono
43 Frydrych Maciej Wrocław NINJA Wataha opłacono


Wyświetleń: 2500

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ