Śląska Liga OCR - Wstępniak 3 - NINJA CHALLENGE by Kuźnia Damiana
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zubowicz Łukasz Zabrze NINJA Kuźnia Damiana opłacono
2 Zawistowski Jakub Warszawa NINJA Ninja Ospro Team opłacono
3 Wysłuch Iza Skoczów NINJA
4 Wiktorowicz Mariusz Łódź NINJA Ninja Ospro Team opłacono
5 Warzecha Filip Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
6 Szczygielska Julia Gliwice NINJA Socios Silesia
7 Stamatel Sebastian Ruda Śląska NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
8 Spyra Jacek Ruda Śląska NINJA opłacono
9 Przewłoka Damian Gostyń NINJA opłacono
10 Pamuła Zbigniew Katowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
11 Markowicz Ewelina Katowice NINJA Ślunskie dziki opłacono
12 Majchrzyk Szymon Chorzów NINJA Kuźnia Damiana opłacono
13 Majcher Anna Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
14 Lykhitskyi Volodymyr Wrocław NINJA WATAHA opłacono
15 Lisowski Grzegorz Świętochłowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
16 Lipiecki Jacek Mikołów NINJA opłacono
17 Lewandowicz Jakub Wrocław NINJA Wataha opłacono
18 Kurasiński Konrad Brenna NINJA SOCIOS Silesia opłacono
19 Klejnowski Mateusz Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
20 Klejnowska Katarzyna Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
21 Kempny Paweł Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
22 Kasperczyk Damian Imielin NINJA opłacono
23 Kaniewski Michał Ostrów Wlkp NINJA Rajsport Active opłacono
24 Kaczmarkiewicz Kamil Kaczmarkiewicz Bydgoszcz NINJA Hardcorowe Wychylylybymy
25 Jastrzębski Piotr Zabrze NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
26 Jarząbek Victoria Radzionków NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
27 Jarczyk Michał Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
28 Huras Michał Huras Ruda Slaska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
29 Grzegorzyca Szymon Bytom NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
30 Grochoła Michał Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
31 Górny Adrian Katowice NINJA Boot Camp Polska opłacono
32 Gach Damian Świętochłowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
33 Frydrych Maciej Wrocław NINJA Wataha opłacono
34 Filip Bartosz Nowy Sącz NINJA Socios Silesia opłacono
35 Fabian Marcel Pyskowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
36 Dolata Krzysztof Dolata Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
37 Chomicz Krzysztof Kraków NINJA opłacono
38 Chojna Zygmunt Chojna Piekary Śląskie NINJA Socios Silesia
39 Bugajny Marcin Radzionków NINJA Socios silesia opłacono
40 Borkowski Wojtek Borkowski Skarbimierz NINJA Ninja Ospro Team opłacono
41 Błąkała Mateusz Kobiór NINJA opłacono
42 Będkowski Marcin Łódź NINJA opłacono
43 Bartosińska Katarzyna Sosnowiec NINJA


Wyświetleń: 2642

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ