Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Aftyka-Kochoń Katarzyna Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
2 AKSAMIT JAKUB KONARY NORDIC WALKING 5000 km Rowerowy Biegacz opłacono
3 Andrychiewicz Monika Zielonka NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
4 Andrzejewska Monika Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
5 Bajorek Jacek Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze
6 Bąk WOJTEK Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
7 Bińkiewicz Jakub Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
8 Bisowski Mariusz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
9 Bodych Maciej Ząbki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
10 Boryceusz-Matusiak Iwona WOŁOMIN BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
11 Brewczyńska Agnieszka Siedlce NORDIC WALKING 5000 km opłacono
12 Brewczyńska Julia Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
13 Brewczyńska Maja Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
14 Chojnowski Arkadiusz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
15 CHRAPIŃSKI MARIUSZ Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
16 Cygas Ewa Czarna BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
17 Czapska Maria Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
18 Czapski Franciszek Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
19 Czarnota Dorota Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
20 czerniawski romuald kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
21 Człapski Krzysztof Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
22 Dzięgielowski Grzegorz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
23 Dziewiczkiewicz Maja Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
24 Dziewulska Urszula Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
25 Dziewulska Zofia Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km Radzymin Run Team
26 Dziewulski Marek Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
27 Dziura Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
28 Dziura Tomasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
29 Filaber Laura Wolomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
30 Filaber Magdalena Wolomin NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
31 Franczak Anna Warszawa (Bemowo) NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
32 Franczak Małgorzata Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
33 Gaj Bogna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
34 Gajewska Aleksandra Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7 w Wołominie
35 Gajewska Sławomira Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
36 Gajewski Karol Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
37 Gawlik Arkadiusz Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Biegam Na Tarchominie opłacono
38 Gałecka Katarzyna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
39 Gera Michał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
40 Gołaszewski Marcin Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
41 Groszyk Rafał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
42 Gryz Ewa Janówek Pierwszy NORDIC WALKING 5000 km Bravehearts Legionowo opłacono
43 Gryz Jacek Janówek Pierwszy BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
44 Hulanicka Irina WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE opłacono
45 Hulanicki Andrzej WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE opłacono
46 Isasi-Kuran Agata Marki BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze opłacono
47 Iwańczyk Magdalena Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
48 Izraelska Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
49 Jachimowski Michał Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
50 Jaczewska Adrianna Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
51 Jakubowska Iza Wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km
52 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki
53 JAROS ARKADIUSZ BRWINÓW BIEG GŁÓWNY 10 km VEGE RUNERS opłacono
54 Jeleniewicz Joanna LEGIONOWO NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
55 Jeleniewicz Ryszard Legionowo NORDIC WALKING 5000 km opłacono
56 Jurkowiecka Anna Wołomin NORDIC WALKING 5000 km opłacono
57 Jusińska Helenka Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
58 Jusiński Aleksander Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
59 Jusiński Marek Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
60 Kalniuk Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin
61 Kamińska Barbara Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
62 Kamiński Krzysztof Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
63 Kanclerz Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Upalone Muminki opłacono
64 Kawa Michał Sulejówek BIEG GŁÓWNY 10 km #NoToSteryd opłacono
65 Kaźmierski Adrian Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
66 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega opłacono
67 Kij Dominik Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
68 Kliglich Konrad Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
69 Kliglich Paweł Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
70 Klusek Jolanta Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Yola Yolanda opłacono
71 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
72 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła BIEG GŁÓWNY 10 km Klub J.Slowackiego opłacono
73 Kolasa Paulina Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Klub Gordona i Giny opłacono
74 Konowrocka Marta Agata Konowrocka Halinów NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
75 Kopania Grażyna Lipiny Stare NORDIC WALKING 5000 km opłacono
76 Kornacka Alicja Kobyłka BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
77 Kornacka Ania Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
78 Kornacki Dominik Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
79 Kowalczyk Paweł Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
80 Kowalska Izabela Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
81 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
82 Krajewska Monika Wołomin NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
83 Krauze Kamil Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
84 Król Dariusz Król Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
85 Krysik Kamil Lipinki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
86 Kurek Antoni Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
87 Kurek Jan Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
88 Lipińska Bożenna Baboszewo NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
89 Machtyl Alan Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
90 maciazek tadeusz wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
91 Maćkowski Adrian Zagościniec BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
92 Maćkowski Daniel Zagościniec BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
93 Maćkowski Radosław Zagościniec BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
94 Majewska Edyta Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Widłorogi opłacono
95 Makowski Łukasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
96 Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Kobyłka opłacono
97 Mathiak Marika Stary Kraszew BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP Stary Kraszew
98 Mathiak Rafał Stary Kraszew BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
99 Matusik Katarzyna Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
100 Matusik Lena Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek


Wyświetleń: 9165

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ