Nordic Morsing - oficjalne otwarcie sezonu 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gumowski Mariusz Banino Udział w imprezie Gumisie opłacono on-line
2 Gumowska Justyna Banino Udział w imprezie Gumisie opłacono on-line
3 Zientkiewicz Aga Banino Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
4 Zientkiewicz Witold Banino Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
5 Skrzynecka Anna Skrzynecka BOLSZEWO Udział w imprezie opłacono on-line
6 Majkowska Adriana Bolszewo Udział w imprezie Zmotywowani opłacono on-line
7 Kopczyńska Irena Borkowo Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
8 Zwoliński Sebastian BYDGOSZCZ Udział w imprezie opłacono on-line
9 Piernicka Krystyna Chwaszczyno Udział w imprezie opłacono on-line
10 Bieszk Grzegorz Dębogórze Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo Piwo to moje paliwo opłacono on-line
11 Pawłowska Jolanta Dębogórze Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo opłacono on-line
12 cze-ga sylwia Dębogórze Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo Komando Flaki opłacono on-line
13 Klein Barbara Dębogórze Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo opłacono on-line
14 Klein Maja Dębogórze Udział w imprezie - osoby niepełnoletnie Szkoła podstawowa w Dębogórzu opłacono on-line
15 Gibas Basia Dębogórze Wybudowanie Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo opłacono on-line
16 Skowroński Piotr gdansk Udział w imprezie Gdański Klub Morsów opłacono on-line
17 Brygala Krzysztof Gdansk Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
18 Saja Michał Saja Gdańsk Udział w imprezie 5.00 PLN
19 Góra Beata Gdańsk Udział w imprezie Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
20 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Udział w imprezie TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK opłacono on-line
21 LUBOCKA ELŻBIETA Gdańsk Udział w imprezie TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK opłacono on-line
22 Skowrońska Grażyna Gdańsk Udział w imprezie Gdański Klub Morsów opłacono on-line
23 Serowiec Barbara Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
24 Muzolf - Mrozowska Joanna Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
25 Korpal Anna Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
26 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
27 Duda Sławomir Gdańsk Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
28 Kulczycki Jan GDAŃSK Udział w imprezie opłacono on-line
29 Kuncewicz Monika Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
30 Brygała Agata Gdańsk Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
31 Hechliński Tomasz Gdańsk Udział w imprezie FitnessFitback opłacono on-line
32 Chojnicka Zofia Gdańsk Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
33 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Udział w imprezie STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
34 Kusiak Maria Gdańsk Udział w imprezie Step by step trojmiasto opłacono on-line
35 Szczypior Gabriela Gdańsk Udział w imprezie Fitness fitback opłacono on-line
36 Leszczyńska Wioletta Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
37 Marcinkowski Tomasz Gdynia Udział w imprezie Dziabnięte świnie opłacono on-line
38 KASZUBOWSKA MONIKA GDYNIA Udział w imprezie opłacono on-line
39 Mikrut Ewelina Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
40 Turzyńska Beata Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
41 Walczak Krzysztof Gdynia Udział w imprezie ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono on-line
42 Turosińska Paulina Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
43 Turosiński Dawid Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
44 WAWRZYNIAK Anna Gdynia Udział w imprezie POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
45 Przybylska Aleksandra Gdynia Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
46 Sarnowska Elżbieta Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
47 Pawlicki Paweł Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
48 Zimak Patrycja Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
49 Kukolus Urszula Gdynia Udział w imprezie PTTK KT Wybrzeze opłacono on-line
50 Wojewska Natalia Gdynia Udział w imprezie BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie opłacono on-line
51 Panek Aneta Gdynia Udział w imprezie Step by step trojmiasto opłacono on-line
52 Miłkowska Jolanta Gdynia Udział w imprezie deaf team opłacono on-line
53 Kukolus Janusz Gdynia Udział w imprezie PTTK KT "Wybrzeże" opłacono on-line
54 Damaszke Oriana Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
55 Wrzos Alicja Gdynia Udział w imprezie Morsy Gdyńskie opłacono on-line
56 Towarnicka Izabela Gdynia Udział w imprezie Team Deaf opłacono on-line
57 Sabat Urszula Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
58 Kulesza Hanna Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
59 Janicka Ilona Gdynia Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo opłacono on-line
60 Zwierz Andrzej Gdynia Udział w imprezie Active Family Pasłęk opłacono on-line
61 SZTARBAŁA GRAŻYNA GDYNIA Udział w imprezie PTTK KT "Wybrzeże" opłacono on-line
62 Zurawska Katarzyna Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
63 Milecka Krystyna Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
64 Szpilman Katarzyna Gdynia Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
65 Ślosowska Lutgarda Gdynia Udział w imprezie
66 Danielewicz Grzegorz Gdynia Udział w imprezie Śnieżne Pantery opłacono on-line
67 Danielewicz Aleksandra Gdynia Udział w imprezie Śnieżne Pantery opłacono on-line
68 Walkowicz Karolina Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
69 Niemczyk Małgorzata Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
70 Walkowicz Bartlomiej Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
71 Wielgos Oliwia Gdynia Udział w imprezie - osoby niepełnoletnie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy opłacono on-line
72 Namsołek Feliks Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
73 Kandzora Łukasz Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
74 Zając Maja Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
75 Sorn Łukasz Gdynia Udział w imprezie Face Nordic Walking Team/Elite Team opłacono on-line
76 Himmel Mirosław Gdynia Udział w imprezie Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
77 Staniszewski Witold Gdynia Udział w imprezie opłacono
78 Himmel Grażyna Gdynia Udział w imprezie Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
79 Padias Paweł Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
80 Wielgos Joanna Gdynia Udział w imprezie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy opłacono on-line
81 Gujska Bożena Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
82 Statuch Joanna Gdynia Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
83 ŁĘCKI JAN GDYNIA Udział w imprezie . ELITE TEAM opłacono on-line
84 Łuszcz Dominika Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
85 Orszt Bożena Gdynia Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
86 Skoczeń Maria Gdynia Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
87 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Udział w imprezie Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
88 Kwiatkowska Violetta Gdynia Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
89 Świtońska Aleksandra Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
90 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
91 Nacewicz Ewa gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
92 Czerlikowska Agnieszka Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
93 Moszczyńska Aleksandra Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
94 Przyradska-Trzebiatowska Aneta Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
95 Pieregut Agnieszka Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
96 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Udział w imprezie Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki opłacono on-line
97 Szustakiewicz Grażyna Gdynia Udział w imprezie PTTK Klub Turystyczny Wybrzeze opłacono on-line
98 Smolak Joanna Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
99 Kropidłowska Renata Gdynia Udział w imprezie Morsy Gdyńskie opłacono on-line
100 Piątek Dariusz Gniewino Udział w imprezie POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line


Wyświetleń: 7563

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ