Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pikus Przemek | Babice Nowe | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
2 | Pikus Lena | Babice Nowe | Polska | 400 m | opłacono | |
3 | Piatkowska Karolina Piatkowska | Baranów | Polska | 10 km - rolki | Bronx rolling team | opłacono |
4 | Bubeła Magda | Blizne Jasińskiego | Polska | 5 km | Duklanowski Team | opłacono |
5 | Gałązka Tomasz | Błonie | Polska | 5 km | opłacono | |
6 | Piątkowski Michał Piątkowski | Bronislawow | Polska | 5 km | Bronx Running Crew | opłacono |
7 | Krysztofiak Artur | Bronisławów | Polska | 5 km | opłacono | |
8 | Krysztofiak Aleksander | Bronisławów | Polska | 400 m | SP Boża Wola | opłacono |
9 | Krysztofiak Jakub | Bronisławów | Polska | 400 m | SP Boża Wola | opłacono |
10 | Piątkowska Natalia | Bronisławów | Polska | 200 m | Bronx Running Crew | opłacono |
11 | Deręcz Oliwia | Bronisławów | Polska | 200 m | opłacono | |
12 | Deręcz Otylia | Bronisławów | Polska | 200 m | opłacono | |
13 | Ręczkowski Borys | Brwinów | Polska | 200 m | MILFY i FILFY | opłacono |
14 | Ratyński Wojtek | Brwinów | Polska | 1 km | UKS Otrębusy | opłacono |
15 | Ratyński Wiktor | Brwinów | Polska | 400 m | UKS Otrębusy | opłacono |
16 | Ratyńska Julia | Brwinów | Polska | 200 m | UKS Otrębusy | opłacono |
17 | Kowalska-Waliś Agnieszka | Brwinów | Polska | 10 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
18 | Waliś Patryk | Brwinów | Polska | 1 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
19 | Waliś Mikołaj | Brwinów | Polska | 1 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
20 | Sobczak Matylda | Czarny Las | Polska | 200 m | MILFY i FILFY | opłacono |
21 | Talacha Agnieszka | Duchnów | Polska | 5 km | Duklanowski Team | opłacono |
22 | Skowroński Ignacy | Dziekanów Polski | Polska | 1 km | opłacono | |
23 | Bugajski Adam | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono | |
24 | Bugajski Kornel | Gdańsk | Polska | 400 m | opłacono | |
25 | Bugajska Sonia | Gdańsk | Polska | 1 km - rolki | opłacono | |
26 | Bugajski Jonasz | Gdańsk | Polska | 200 m | opłacono | |
27 | Pietraszek Kacper | Grodzisk Maz | Polska | 1 km | opłacono | |
28 | Gnatowicz Szymon | Grodzisk mazowiecki | Polska | 200 m | opłacono | |
29 | Gnatowicz Jakub | Grodzisk mazowiecki | Polska | 200 m | opłacono | |
30 | Fedyna Maja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m | opłacono | |
31 | Kulik jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
32 | Żukowska Ewa | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | opłacono | |
33 | Żukowski Aleksander | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - nordic walking | opłacono | |
34 | Buśkiewicz Arkadiusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | opłacono | |
35 | Buśkiewicz Marcin | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 400 m | opłacono | |
36 | Borkowski Tomek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | SANTANDER RUNNING CLUB | opłacono |
37 | Terlikowski Wojciech | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | opłacono | |
38 | Kotlarz Aleksander | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km | opłacono | |
39 | Angowski Mateusz | Grodzisk mazowiecki | Polska | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 1 Grodzisk | opłacono |
40 | Angowski Michał | Grodzisk mazowiecki | Polska | 200 m | Przedszkole nr 4 Grodzisk | opłacono |
41 | Angowska Beata | Grodzisk mazowiecki | Polska | 1 km | opłacono | |
42 | Lewandowski Robert | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - nordic walking | Robert Lewandowski TAEM | opłacono |
43 | Lewandowska Maja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km - rolki | Robert Lewandowski TAEM | opłacono |
44 | Lewandowski Norbert | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km | Robert Lewandowski TEAM | opłacono |
45 | Pietrzak Adrian | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km - rolki | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono |
46 | Aust Aleksandra | Kady | Polska | 10 km - nartorolki | SN Klasyk | opłacono |
47 | Klepacz Marcin | Kamionka | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
48 | Mróz Sebastian | Komorów | Polska | 5 km | opłacono | |
49 | Zmysłowska Mróz Eliza | Komorów | Polska | 5 km | opłacono | |
50 | Mróz Mateusz | Komorów | Polska | 5 km | opłacono | |
51 | Tartanus Kinga | Nieborów | Polska | 400 m | ZPO NIEBORÓW | opłacono |
52 | Gryglas Marcin | Nowy Dwór Maz. | Polska | 5 km | opłacono | |
53 | Gryglas Magda | Nowy Dwór Maz. | Polska | 5 km | opłacono | |
54 | Potera Marcin | Okuniew | Polska | 5 km | Pobiegani Okuniew | opłacono |
55 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | 5 km - nordic walking | opłacono | |
56 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | 5 km - nordic walking | opłacono | |
57 | Ruszniak Piotr | Piaseczno | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
58 | HORYŃ Wojtek | Piaseczno | Polska | 1 km | FC Barcelona | opłacono |
59 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | 1 km - rolki | opłacono | |
60 | Krutow Dawid | Pruszków | Polska | 400 m | Znicz Pruszków | opłacono |
61 | Kaniewska Anna | Pruszków | Polska | 200 m | Sp.10 Pruszków | opłacono |
62 | Sadownik Dawid | Pruszków | Polska | 5 km | Calamus | opłacono |
63 | Sadownik Robert | Pruszków | Polska | 5 km | Calamus | opłacono |
64 | Matejek Marcin | Pruszków | Polska | 5 km | opłacono | |
65 | Madej Paweł | Radonie | Polska | 5 km | MayDay Runners | opłacono |
66 | Madej Lena | Radonie | Polska | 400 m | MayDay Runners | opłacono |
67 | Madej Daria | Radonie | Polska | 1 km | MayDay Runners | opłacono |
68 | Prędkopowicz Daniel | Radonie | Polska | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki/ Radonie Runners | opłacono |
69 | Prędkopowicz Stanisław | Radonie | Polska | 400 m | Radonie Runners | opłacono |
70 | Małecki Piotr | Radziejowice | Polska | 5 km | Radziejowice | opłacono |
71 | Małecka Dominika | Radziejowice | Polska | 1 km | Radziejowice | opłacono |
72 | Małecka Karina | Radziejowice | Polska | 1 km | Radziejowice | opłacono |
73 | Małecki Marcel | Radziejowice | Polska | 400 m | Radziejowice | opłacono |
74 | Wołk Mariusz | Rawa Mazowiecka | Polska | 5 km | MWT | opłacono |
75 | MORGALLA JERZY | RUDY | Polska | 10 km - rolki | opłacono | |
76 | Żużniew Anna | Sochaczew | Polska | 5 km | Wściekłe Dziczki | opłacono |
77 | Żużniew Patryk | Sochaczew | Polska | 5 km | Wściekłe Dziczki | opłacono |
78 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | 10 km - nartorolki | Dream Team Pear Team | opłacono |
79 | Gruszka Aleksandra | Warszawa | Polska | 5 km | Dream Team Pear Team | opłacono |
80 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | 400 m | Dream Team Pear Team | opłacono |
81 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | 200 m | Dream Team Pear Team | opłacono |
82 | Gruszka Aniela | Warszawa | Polska | 200 m | Dream Team Pear Team | opłacono |
83 | Marzoch Zofia | Warszawa | Polska | 5 km | DDRUNNINGTEAM | opłacono |
84 | Klimas Natalia | Warszawa | Polska | 400 m | PSP62 | opłacono |
85 | Matusiewicz Włodzimierz | Warszawa | Polska | 10 km - rolki | L 19:57 | opłacono |
86 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | 10 km - rolki | opłacono | |
87 | PLOTKOWSK ROMAN | Warszawa | Polska | 10 km - rolki | Ks Oczko :-) | opłacono |
88 | Przyk Krzysztof | Warszawa | Polska | 5 km - nordic walking | opłacono | |
89 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | 5 km - nordic walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
90 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | 10 km - rolki | Dream Team Pear Team | opłacono |
91 | Marynowski Wojciech | Warszawa | Polska | 5 km | Ludzie Sztosy | opłacono |
92 | Grewiński Tomik | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
93 | Lipiec Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
94 | Kolodziejski Michał | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
95 | Sofuł Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
96 | mikina artur | warszawa | Polska | 5 km | pwpw sa | opłacono |
97 | Frąckowiak Filip Frąckowiak | Warszawa | Polska | 5 km | Muzeum Generała Kuklińskiego | opłacono |
98 | Sarnowska Karolina | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
99 | Wąsowicz Dominika | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
100 | Logiński Wojciech | Warszawa | Polska | 5 km | SCz | opłacono |
Wyświetleń: 29439