Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Umowski Rafał | Żyrardów | Polska | 5 km - nordic walking | Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | opłacono |
2 | Tartanus Kinga | Nieborów | Polska | 400 m | ZPO NIEBORÓW | opłacono |
3 | Żaczkiewicz Michał | Boża Wola | Polska | 1 km | Znicz Pruszków/SP Boża Wola | |
4 | Krutow Dawid | Pruszków | Polska | 400 m | Znicz Pruszków | opłacono |
5 | Klusek Jolanta | Warszawa | Polska | 5 km | Yola Yolanda | limit osiągnięty |
6 | Żużniew Anna | Sochaczew | Polska | 5 km | Wściekłe Dziczki | opłacono |
7 | Żużniew Patryk | Sochaczew | Polska | 5 km | Wściekłe Dziczki | opłacono |
8 | Chyży Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | WITKOWSKI RUNNING TEAM | limit osiągnięty |
9 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | 5 km | Vege Runers, Kriofaza Pruszków | limit osiągnięty |
10 | Kowalska-Waliś Agnieszka | Brwinów | Polska | 10 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
11 | Waliś Patryk | Brwinów | Polska | 1 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
12 | Waliś Mikołaj | Brwinów | Polska | 1 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
13 | Pietrzak Adrian | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km - rolki | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono |
14 | Ratyński Wojtek | Brwinów | Polska | 1 km | UKS Otrębusy | opłacono |
15 | Ratyński Wiktor | Brwinów | Polska | 400 m | UKS Otrębusy | opłacono |
16 | Ratyńska Julia | Brwinów | Polska | 200 m | UKS Otrębusy | opłacono |
17 | BALCERAK ANNA BALCERAK | Warszawa | Polska | 10 km - nartorolki | TN Biegówki Wesoła | |
18 | Angowski Mateusz | Grodzisk mazowiecki | Polska | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 1 Grodzisk | opłacono |
19 | Piasecka Monika | Stare Babice | Polska | 5 km | Stare Babice Biegają | limit osiągnięty |
20 | Piasecki Paweł | Stare Babice | Polska | 5 km | Stare Babice Biegają | limit osiągnięty |
21 | Kaniewska Anna | Pruszków | Polska | 200 m | Sp.10 Pruszków | opłacono |
22 | Krysztofiak Aleksander | Bronisławów | Polska | 400 m | SP Boża Wola | opłacono |
23 | Krysztofiak Jakub | Bronisławów | Polska | 400 m | SP Boża Wola | opłacono |
24 | Pipirs JAN | Bronisławów | Polska | 400 m | SP Boża Wola | |
25 | Markiewicz Kamil | Warszawa | Polska | 10 km - nartorolki | SN Klasyk | opłacono |
26 | Aust Aleksandra | Kady | Polska | 10 km - nartorolki | SN Klasyk | opłacono |
27 | Hipp Robert | Nadarzyn | Polska | 5 km | Smocze Łapy | limit osiągnięty |
28 | Szrejder Dorota | Nadarzyn | Polska | 5 km | Smocze Łapy | limit osiągnięty |
29 | Logiński Wojciech | Warszawa | Polska | 5 km | SCz | opłacono |
30 | Makulec Marcin Makulec | Warszawa | Polska | 5 km | SANTANDER RUNNING CLUB | opłacono |
31 | Borkowski Tomek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | SANTANDER RUNNING CLUB | opłacono |
32 | Obłąkowski Hubert | Zazdrość | Polska | 5 km | Run de Girard | opłacono |
33 | Lewandowski Norbert | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km | Robert Lewandowski TEAM | opłacono |
34 | Lewandowski Robert | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - nordic walking | Robert Lewandowski TAEM | opłacono |
35 | Lewandowska Maja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km - rolki | Robert Lewandowski TAEM | opłacono |
36 | Małecki Piotr | Radziejowice | Polska | 5 km | Radziejowice | opłacono |
37 | Małecka Dominika | Radziejowice | Polska | 1 km | Radziejowice | opłacono |
38 | Małecka Karina | Radziejowice | Polska | 1 km | Radziejowice | opłacono |
39 | Małecki Marcel | Radziejowice | Polska | 400 m | Radziejowice | opłacono |
40 | Prędkopowicz Stanisław | Radonie | Polska | 400 m | Radonie Runners | opłacono |
41 | Knychas Darek | Warszawa | Polska | 5 km | PZU Sport Team | limit osiągnięty |
42 | mikina artur | warszawa | Polska | 5 km | pwpw sa | opłacono |
43 | Klimas Natalia | Warszawa | Polska | 400 m | PSP62 | opłacono |
44 | Angowski Michał | Grodzisk mazowiecki | Polska | 200 m | Przedszkole nr 4 Grodzisk | opłacono |
45 | Potera Marcin | Okuniew | Polska | 5 km | Pobiegani Okuniew | opłacono |
46 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Polska | 5 km - nordic walking | PASJA Nordic Walking | |
47 | Netkowski Wojciech | Warszawa | Polska | 5 km - nordic walking | Pasja Nordic Walking | |
48 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km - nordic walking | OSP POGRODZIE | |
49 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | 5 km - nordic walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
50 | Wołk Mariusz | Rawa Mazowiecka | Polska | 5 km | MWT | opłacono |
51 | Frąckowiak Filip Frąckowiak | Warszawa | Polska | 5 km | Muzeum Generała Kuklińskiego | opłacono |
52 | Ręczkowski Borys | Brwinów | Polska | 200 m | MILFY i FILFY | opłacono |
53 | Sobczak Matylda | Czarny Las | Polska | 200 m | MILFY i FILFY | opłacono |
54 | Madej Paweł | Radonie | Polska | 5 km | MayDay Runners | opłacono |
55 | Madej Lena | Radonie | Polska | 400 m | MayDay Runners | opłacono |
56 | Madej Daria | Radonie | Polska | 1 km | MayDay Runners | opłacono |
57 | Matuszewski Bartosz | Nadarzyn | Polska | 5 km | MatuTeam | limit osiągnięty |
58 | Matuszewska Barbara | Nadarzyn | Polska | 1 km | MatuTeam | |
59 | Matuszewska Hanna | Nadarzyn | Polska | 400 m | MatuTeam | |
60 | Marynowski Wojciech | Warszawa | Polska | 5 km | Ludzie Sztosy | opłacono |
61 | Amejko Piotr | Kady | Polska | 5 km | Lubię placki :) | limit osiągnięty |
62 | Pikus Przemek | Babice Nowe | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
63 | Marczuk Robert | Zielonka | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
64 | Grewiński Tomik | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
65 | Czyżewski Przemysław Czyżewski | Zielonka | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
66 | Lipiec Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
67 | Kolodziejski Michał | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
68 | Klepacz Marcin | Kamionka | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
69 | Sofuł Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
70 | Ruszniak Piotr | Piaseczno | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono |
71 | Kompanowski Krzysztof | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m | LIDER Grodzisk Mazowiecki | |
72 | Żulińska Kamila | Podkowa Leśna | Polska | 1 km - nartorolki | LIDER Grodzisk Mazowiecki | |
73 | Matusiewicz Włodzimierz | Warszawa | Polska | 10 km - rolki | L 19:57 | opłacono |
74 | PLOTKOWSK ROMAN | Warszawa | Polska | 10 km - rolki | Ks Oczko :-) | opłacono |
75 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | 5 km - nordic walking | Koci Pazur | |
76 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | 5 km - nordic walking | Koci Pazur | |
77 | Jastrzębski Krzysztof | Toruń | Polska | 5 km | GRUDZIĄDZ 1972 Masters | limit osiągnięty |
78 | Kamiński Stanisław | Nadarzyn | Polska | 5 km | GOS Nadarzyn | limit osiągnięty |
79 | JACZEWSKA AMELIA | ząbki | Polska | 1 km | Forza Ząbki | opłacono |
80 | JACZEWSKA ADRIANNA | ząbki | Polska | 400 m | FORZA ZABKI | opłacono |
81 | HORYŃ Wojtek | Piaseczno | Polska | 1 km | FC Barcelona | opłacono |
82 | Bubeła Magda | Blizne Jasińskiego | Polska | 5 km | Duklanowski Team | opłacono |
83 | Talacha Agnieszka | Duchnów | Polska | 5 km | Duklanowski Team | opłacono |
84 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | 10 km - nartorolki | Dream Team Pear Team | opłacono |
85 | Gruszka Aleksandra | Warszawa | Polska | 5 km | Dream Team Pear Team | opłacono |
86 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | 400 m | Dream Team Pear Team | opłacono |
87 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | 200 m | Dream Team Pear Team | opłacono |
88 | Gruszka Aniela | Warszawa | Polska | 200 m | Dream Team Pear Team | opłacono |
89 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | 10 km - rolki | Dream Team Pear Team | opłacono |
90 | Prędkopowicz Daniel | Radonie | Polska | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki/ Radonie Runners | opłacono |
91 | Kulik jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
92 | Antosik Piotr | Jaktorów | Polska | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | limit osiągnięty |
93 | Antosik Bartosz | Jaktorów | Polska | 1 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
94 | Marzoch Zofia | Warszawa | Polska | 5 km | DDRUNNINGTEAM | opłacono |
95 | Sadownik Dawid | Pruszków | Polska | 5 km | Calamus | opłacono |
96 | Sadownik Robert | Pruszków | Polska | 5 km | Calamus | opłacono |
97 | Piątkowski Michał Piątkowski | Bronislawow | Polska | 5 km | Bronx Running Crew | opłacono |
98 | Piątkowska Natalia | Bronisławów | Polska | 200 m | Bronx Running Crew | opłacono |
99 | Piatkowska Karolina Piatkowska | Baranów | Polska | 10 km - rolki | Bronx rolling team | opłacono |
100 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | 1 km - rolki | opłacono |
Wyświetleń: 29427