Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
501 | Kapka Gracjan | Serock | Polska | 1000m Rocznik 2008 | SP Serock | Norwegia | opłacono |
502 | Magdziarz Jaś | Przyłęki | Polska | 750m Rocznik 2012 | SP w Brzozie | Portugalia | opłacono |
503 | Kasperek Oliwia | Niemcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | SP w Niemczu | Polska | opłacono |
504 | Rzepecka Maja | Żołędowo | Polska | 1000m Rocznik 2009 | SP ŻOŁĘDOWO | Polska | opłacono |
505 | Rzepecka Lena | Żołędowo | Polska | 750m Rocznik 2012 | SP ŻOŁĘDOWO | Polska | opłacono |
506 | Pluta Julia | Białe Błota | Polska | 1000m Rocznik 2006 | sp. białe błota | Polska | opłacono |
507 | Pluta Igor | Białe Błota | Polska | 1000m Rocznik 2009 | sp. białe błota | Polska | opłacono |
508 | Pluta Bartek | Białe Błota | Polska | 750m Rocznik 2013 | sp. białe błota | Polska | opłacono |
509 | Jurek Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | sp. białe błota | Singapur | opłacono |
510 | Lutoborski Filip | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | sp12 | Włochy | opłacono |
511 | Jarnath Szymon | Nowy Dwór | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Sp2 Koronowo | POLSKA | opłacono |
512 | Samek Nikodem | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Sp20 Bydgoszcz | Polska | limit osiągnięty |
513 | Radomski Jakub | Grudziądz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Sp21 | Burkina Faso | opłacono |
514 | Florjańczyk Antonina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2009 | Sp34 Bydgoszcz | Hiszpania | opłacono |
515 | Florjańczyk Tymon | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Sp34 Bydgoszcz | Hiszpania | opłacono |
516 | Nyka Marcin | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Sp45 | Polska | opłacono |
517 | Trochymiuk Lena | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2006 | SP46 | Polska | opłacono |
518 | Kowalska Nina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2007 | SP46 | Polska | opłacono |
519 | Wiatrowska Agata | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2009 | SP47 | Polska | opłacono |
520 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | SP47 | Polska | opłacono |
521 | Grabowska Weronika | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Sp48 | Polska | opłacono |
522 | Urbańska Ida | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | SP63 | Wielka Brytania | opłacono |
523 | Cioch Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | SP63 | Polska | opłacono |
524 | Kaczmarek Zuzanna | Pawłówek | Polska | 750m Rocznik 2012 | Sp64 | Polska | opłacono |
525 | Leśniak Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Sp67 | Czarnogóra | opłacono |
526 | Modnicki Natanael | Łochowo | Polska | 750m Rocznik 2012 | Sportis Łochowo | Polska | opłacono |
527 | Szamocki Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | SPTS Bydgoszcz | Meksyk | limit osiągnięty |
528 | Szamocki Marek | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | SPTS Bydgoszcz | Nepal | limit osiągnięty |
529 | Matkowska Julia | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | SZKOLA PODSTAWOWA BR 14 BYDGOSZCZ | POLSKA | opłacono |
530 | Podleśny Aleks | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | szkoła nr 9 Bydgoszcz | Anglia | opłacono |
531 | Gulska Jagoda | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła podstawawo nr 16 | Great Britain | opłacono |
532 | Markiewicz Kacper | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła podstawawo nr 16 | Polska | opłacono |
533 | Głatkowski Kacper | Bydgoszcz | Portugalia | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła podstawawo nr 16 | Polska | opłacono |
534 | Wojciechowski Hubert | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła podstawawo nr 16 | Polska | opłacono |
535 | Stypka Daria | Osiek nad Notecią | Polska | 1000m Rocznik 2010 | szkoła podstawowa | Brazylia | opłacono |
536 | Stypka Dawid | Osiek nad Notecia | Polska | 1000m Rocznik 2010 | szkoła podstawowa | Argentyna | opłacono |
537 | Makowski Radosław | BYdgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa 64 | POLSKA | opłacono |
538 | Makowska Eliza | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2007 | Szkoła Podstawowa 64 | POLSKA | opłacono |
539 | Walczak Witold | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa 64 | Polska | opłacono |
540 | Smoliński Adam | Szkocja | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa Rynarzewo | Polska | opłacono |
541 | Kalinowski Igor | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa 35 | Polska | opłacono |
542 | Dębczyńska Maja | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa 63 w Bydgoszczy | Stany Zjednoczone | opłacono |
543 | Czeleń Olaf | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa 65 | Polska | opłacono |
544 | Kołodziejska Julia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa 65 | Polska | limit osiągnięty |
545 | Smoliński Jacek | Dobrcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa Dobrcz | Włochy | opłacono |
546 | Smoliński Mateusz | Dobrcz | Polska | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa Dobrcz | Polska | opłacono |
547 | Pietrzykowski Jacek | Łochowo | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Polska | opłacono |
548 | Pietrzykowski Marcin | Łochowo | Polska | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Hiszpania | opłacono |
549 | Neumann Filip | Lisi Ogon | Polska | 750m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Portugalia | opłacono |
550 | Malinowska Marta | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa im św Wojciecha w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
551 | Kujawka Aleksander | Koronowo | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła podstawowa nr 1 | Polska | opłacono |
552 | Kufel Agata | Koronowo | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła podstawowa nr 1 | Polska | opłacono |
553 | Olszewski Tomek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła podstawowa nr 1 | Antigua i Barbuda | opłacono |
554 | Czaplewska Lilianna | Solec Kujawski | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 1 Solec Kujawski | Polska | opłacono |
555 | Pietkiewicz Dominik | Bydgoszcz | Zambia | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 14 | Zambia | opłacono |
556 | Chodorowski Szymon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2007 | Szkoła podstawowa nr 15 | Francja | opłacono |
557 | Jasiński Michał | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła podstawowa nr 15 | Polska | opłacono |
558 | Cieślik Piotr | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła podstawowa nr 15 w Bydgoszczy | Australia | opłacono |
559 | Jasińska Karolina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła podstawowa nr 16 | Polska | opłacono |
560 | Oleszko Natan | Koronowo | Japonia | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła podstawowa nr 2 | Japonia | opłacono |
561 | Kujawka Roksana | Koronowo | Polska | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła podstawowa nr 2 | Polska | opłacono |
562 | Kubiak Dobrusia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy | Tanzania | opłacono |
563 | Malinowski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | POLSKA | opłacono |
564 | Niemczewska Nikola | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy | Francja | opłacono |
565 | Król Piotr | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 34 w Bydgoszczy | Polska | limit osiągnięty |
566 | Kiełpikowski Oliwier | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
567 | Jarzyński Franek | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy | Polska | limit osiągnięty |
568 | Zarychta Wiktor | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
569 | Kunicka Luiza | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Hiszpania | opłacono |
570 | Poterek Wiktor | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Wielka Brytania | opłacono |
571 | Kazimierska Lena | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Polska | limit osiągnięty |
572 | Błażejewska Anna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa nr 41 | Węgry | opłacono |
573 | Chłond Blanka | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 45 | Polska | opłacono |
574 | Kruszyński Alan | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 45 | Polska | limit osiągnięty |
575 | Cichowski Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | Albania | opłacono |
576 | Dankowska Julia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr.4 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
577 | Pukownik Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa numer 38 w Bydgoszczy | Chorwacja | opłacono |
578 | Stoiński Filip | Łowinek | Polska | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła podstawowa w Serocku | Polska | opłacono |
579 | Czyżak Jagna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa w Strzelcach Górnych | Wielka Brytania | opłacono |
580 | Moroszczak Lea | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2013 | UKS Błękitny Delfin | Polska | opłacono |
581 | Lewandowski Tymon | Skrwilno | Polska | 750m Rocznik 2012 | UKS Skrwa Skrwilno | Polska | opłacono |
582 | Lewandowski Tomasz | Skrwilno | Polska | 750m Rocznik 2014 | UKS Skrwa Skrwilno | Polska | opłacono |
583 | Adach Iga | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2013 | Unicorn | Polska | opłacono |
584 | Wyżgowski Paweł | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono |
585 | Brucki Kacper | Bydgoszcz | Portugalia | 1000m Rocznik 2010 | Zawisza bydgoszcz | Portugalia | opłacono |
586 | Cyckowska Blanka | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2008 | Zawisza Bydgoszcz | Madagaskar | opłacono |
587 | Rozmarynowski Oliwier | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Zawisza Bydgoszcz | Finlandia | opłacono |
588 | Lange Marta | Sicienko | Polska | 1000m Rocznik 2008 | Zawisza bydgoszcz | Madagaskar | opłacono |
589 | Jarosz Amelia | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
590 | Jarosz Viktoria | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
591 | Badowski Konrad | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
592 | Powała Karolina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
593 | Powała Zofia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
594 | Otlewski Franek | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2013 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
595 | Łukasiewicz Maja | bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 | Polska | opłacono |
596 | Kasiorek Kacper | BYDGOSZCZ | Polska | 500m Rocznik 2016 | Zespół szkolno przedszkolny nr 1 | Polska | opłacono |
597 | Słomczewska Maja | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
598 | Ciesielski Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | 750m Rocznik 2013 | Zespół szkolno-Przedszkolny nr 3 Nakło nad Notecią | Polska | opłacono |
599 | FALKIEWICZ Jakub | BYDGOSZCZ | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Zespół szkolny przedszkolny nr 1 | Polska | opłacono |
600 | Konieczny Antonina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Zespół szkół katolickich w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 37994