Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gapinski Tomasz Zabrze Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team opłacono
2 Paruzel Dawid Radzionków Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team opłacono
3 Piotrowska Marta Radzionków Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team opłacono
4 Kicia Milena Katowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
5 Bujoczek Milena Bytom Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat limit osiągnięty
6 Bujoczek Piotr Bytom Bieg krótki 5 km
7 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg krótki 5 km
8 Muzyk Ula KRAKÓW Nordic Walking 5 km UE opłacono
9 Rostański Michał Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
10 Kicia Arkadiusz Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
11 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
12 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Euvic opłacono
13 Zawadzka Aleksandra Tychy Bieg długi 10 km opłacono
14 Pikorski Wiktor Jastrzebie Zdroj Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
15 Antończyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg długi 10 km opłacono
16 Malik Joanna Gliwice Bieg krótki 5 km Neti Team opłacono
17 Tarnowska Iwona Tarnowskie Góry Bieg długi 10 km opłacono
18 czyrwik Urszula katowice Bieg długi 10 km opłacono
19 Szychalski Kamil Częstochowa Bieg długi 10 km opłacono
20 Kowolik Andrzej Radzionków Bieg długi 10 km Cidry lotajom opłacono
21 Zuber Grzegorz Rybnik Bieg długi 10 km
22 Olesińska Ewa Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
23 Witek Malwina Witek Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
24 Lysko Aleksandra Lysko Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
25 Szychalski Rafał Częstochowa Bieg długi 10 km opłacono
26 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg długi 10 km 10.00 PLN
27 Grajcka Eliza ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
28 Kachniarz Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km opłacono
29 Starosta Michalina Starosta Orzesze Bieg krótki 5 km
30 Niziołek Katarzyna Chorzów Bieg krótki 5 km Wojownik opłacono
31 Kobic Bober Monika Łazy Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
32 Gogol Lucyna Pszczyna Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
33 Wita Anna Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
34 Wita Antoni Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
35 Osuchowska Lidia Kłobuck Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Wojownik opłacono
36 Osuchowska Barbara Kłobuck Bieg krótki 5 km Wojownik opłacono
37 Chrzanowska Mira Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
38 Chrzanowska Weronika Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
39 Kamiński Paweł Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
40 Giesa Ewa Kędzierzyn-Kozle Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci MultiFit opłacono
41 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 5 km opłacono
42 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg krótki 5 km Klub Sportowy Gminy Psary
43 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
44 KAWAŁEK ROBERT Szczekociny Bieg krótki 5 km ATG
45 Filipowski Kamil Przegędza Bieg długi 10 km 25.00 PLN
46 Kandzia Adam Tarnowskie Góry Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
47 Kandzia Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km opłacono
48 Gwóźdź Zuzanna Górki Śląskie Bieg krótki 5 km opłacono
49 Lechowicz Ewa Wojkowice Nordic Walking 5 km opłacono
50 Popczyk Magdalena Będzin Bieg długi 10 km Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil opłacono
51 KASZOWICZ ALEKSANDRA ZABRZE Bieg krótki 5 km
52 Klosa Marta Katowice Bieg długi 10 km
53 Kozij-Gulińska Barbara Katowice Bieg długi 10 km opłacono
54 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy Bieg krótki 5 km
55 Głyk Łukasz Mysłowice Bieg długi 10 km
56 Namysło Dominika Ruda śląska Bieg krótki 5 km opłacono
57 Podleśny-Głyk Dominika Sosnowiec Nordic Walking 5 km opłacono
58 STOBIŃSKA JUDYTA Szczekociny Bieg krótki 5 km ATG
59 STAJNIAK KONRAD Szczekociny Bieg krótki 5 km ATG
60 Lech Michał Szczekociny Bieg krótki 5 km ATG
61 Gierczycka Tola Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat limit osiągnięty
62 Gierczycka Natalia Gliwice Bieg krótki 5 km
63 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg długi 10 km
64 FABJAŃSKA KATARZYNA GOLENIOWY Bieg długi 10 km ATG
65 RZEPKA ILONA SZCZEKOCINY Bieg długi 10 km ATG
66 GAWROŃSKA MARTA SZCZEKOCINY Bieg krótki 5 km ATG
67 SZOTA SYLWIA DALEKIE Bieg krótki 5 km ATG
68 Gawroński Marcin Gawroński Szczekociny Bieg długi 10 km ATG
69 Jedlińska Małgorzata Tychy Bieg długi 10 km
70 Krakowczyk Łukasz Racibórz Bieg krótki 5 km opłacono
71 Krakowczyk Ewelina Racibórz Bieg krótki 5 km opłacono
72 Krakowczyk Jan Racibórz Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
73 Krakowczyk Aleksandra Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
74 Krakowczyk Karolina Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
75 Radzioch Agnieszka Katowice Bieg z psem 5 km AbiTeam opłacono
76 Silska Marta Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
77 Tyrała Jagoda Katowice Nordic Walking 5 km Fuchs Oil Team
78 Krajewska Marta Katowice Bieg długi 10 km Fuchs Oil Team
79 Krajewski Paweł Świerklaniec Nordic Walking 5 km Fuchs Oil Team
80 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska Bieg krótki 5 km Fuchs Oil Team
81 Tyrała Tomasz katowice Bieg krótki 5 km Fuchs Oil Team
82 Pieruszek Mateusz Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat limit osiągnięty
83 Pieruszek Sylwia Zabrze Bieg długi 10 km 10.00 PLN
84 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg krótki 5 km 10.00 PLN
85 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km
86 Motyka Kajetan Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
87 Maliszewski Iwko Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
88 Maliszewski Gniewko Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
89 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
90 Englisz Adam Mysłowice Bieg długi 10 km opłacono
91 Król Joanna Bytom Bieg krótki 5 km 10.00 PLN
92 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory Nordic Walking 5 km NORDICUS STRZYBNICA
93 Witkowska Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
94 Kobiela Bogna Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota opłacono
95 Słupek Janusz Tychy Bieg długi 10 km opłacono
96 Cichoń Iwona Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota
97 Rycyk Anna Katowice Bieg krótki 5 km Puszyste Misie
98 Szlósarczyk Laura Bieruń Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
99 Szlósarczyk Adrian Bieruń Bieg krótki 5 km opłacono
100 Kokoszka Marlena Mierzęcice Bieg z psem 5 km


Wyświetleń: 30409

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ