Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niziołek Katarzyna Chorzów Bieg krótki 5 km Wojownik opłacono
2 Kobic Bober Monika Łazy Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
3 Gogol Lucyna Pszczyna Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
4 Wita Anna Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat 25.00 PLN
5 Wita Antoni Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat 25.00 PLN
6 Osuchowska Lidia Kłobuck Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Wojownik 25.00 PLN
7 Osuchowska Barbara Kłobuck Bieg krótki 5 km Wojownik 50.00 PLN
8 Chrzanowska Mira Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
9 Chrzanowska Weronika Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
10 Kamiński Paweł Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
11 Paszenda Maciej Rybnik Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Decathlon i Przyjaciele Rybnik opłacono
12 Giesa Ewa Kędzierzyn-Kozle Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci MultiFit opłacono
13 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 5 km opłacono
14 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg krótki 5 km Klub Sportowy Gminy Psary 50.00 PLN
15 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci 60.00 PLN
16 Łoszajć Justyna Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Wirusy opłacono
17 KAWAŁEK ROBERT Szczekociny Bieg krótki 5 km ATG 50.00 PLN
18 Szczepańska Oksana Kraków Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
19 Filipowski Kamil Przegędza Bieg długi 10 km 75.00 PLN
20 Kandzia Adam Tarnowskie Góry Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
21 Kandzia Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km opłacono
22 Grzywaczyk Przemysław Suchy Las Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
23 Gwóźdź Zuzanna Górki Śląskie Bieg krótki 5 km opłacono
24 Lechowicz Ewa Wojkowice Nordic Walking 5 km opłacono
25 Popczyk Magdalena Będzin Bieg długi 10 km Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil opłacono
26 KASZOWICZ ALEKSANDRA ZABRZE Bieg krótki 5 km 50.00 PLN
27 Klosa Marta Katowice Bieg długi 10 km 50.00 PLN
28 Kozij-Gulińska Barbara Katowice Bieg długi 10 km opłacono
29 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy Bieg krótki 5 km 50.00 PLN
30 Głyk Łukasz Mysłowice Bieg długi 10 km 50.00 PLN
31 Namysło Dominika Ruda śląska Bieg krótki 5 km opłacono
32 Podleśny-Głyk Dominika Sosnowiec Nordic Walking 5 km 50.00 PLN
33 Kozłowska Wiktoria Poznań Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci #koziołki_team opłacono
34 Kozłowski Marcin Poznań Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci #koziołki_team opłacono
35 Kozłowska Karolina Poznań Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci #koziołki_team opłacono
36 STOBIŃSKA JUDYTA Szczekociny Bieg krótki 5 km ATG 50.00 PLN
37 STAJNIAK KONRAD Szczekociny Bieg krótki 5 km ATG 50.00 PLN
38 Lech Michał Szczekociny Bieg krótki 5 km ATG 50.00 PLN
39 Gierczycka Tola Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat 25.00 PLN
40 Gierczycka Natalia Gliwice Bieg krótki 5 km 50.00 PLN
41 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg długi 10 km 50.00 PLN
42 FABJAŃSKA KATARZYNA GOLENIOWY Bieg długi 10 km ATG 50.00 PLN
43 RZEPKA ILONA SZCZEKOCINY Bieg długi 10 km ATG 50.00 PLN
44 GAWROŃSKA MARTA SZCZEKOCINY Bieg krótki 5 km ATG 50.00 PLN
45 SZOTA SYLWIA DALEKIE Bieg krótki 5 km ATG 50.00 PLN
46 Gawroński Marcin Gawroński Szczekociny Bieg długi 10 km ATG 50.00 PLN
47 Jedlińska Małgorzata Tychy Bieg długi 10 km 50.00 PLN
48 Krakowczyk Łukasz Racibórz Bieg krótki 5 km opłacono
49 Krakowczyk Ewelina Racibórz Bieg krótki 5 km opłacono
50 Krakowczyk Jan Racibórz Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
51 Krakowczyk Aleksandra Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
52 Krakowczyk Karolina Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
53 Radzioch Agnieszka Katowice Bieg z psem 5 km AbiTeam opłacono
54 Silska Marta Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
55 Tyrała Jagoda Katowice Nordic Walking 5 km Fuchs Oil Team 50.00 PLN
56 Krajewska Marta Katowice Bieg długi 10 km Fuchs Oil Team 50.00 PLN
57 Krajewski Paweł Świerklaniec Nordic Walking 5 km Fuchs Oil Team 50.00 PLN
58 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska Bieg krótki 5 km Fuchs Oil Team 50.00 PLN
59 Tyrała Tomasz katowice Bieg krótki 5 km Fuchs Oil Team 50.00 PLN
60 Pieruszek Mateusz Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat 25.00 PLN
61 Pieruszek Sylwia Zabrze Bieg długi 10 km 60.00 PLN
62 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg krótki 5 km 60.00 PLN
63 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km 50.00 PLN
64 Motyka Kajetan Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
65 Maliszewski Iwko Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
66 Maliszewski Gniewko Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
67 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
68 Englisz Adam Mysłowice Bieg długi 10 km opłacono
69 Kozioł Klaudyna Sierakowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
70 Król Joanna Bytom Bieg krótki 5 km 60.00 PLN
71 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory Nordic Walking 5 km NORDICUS STRZYBNICA 50.00 PLN
72 Witkowska Monika Mysłowice Bieg długi 10 km 50.00 PLN
73 Kobiela Bogna Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota opłacono
74 Słupek Janusz Tychy Bieg długi 10 km opłacono
75 Cichoń Iwona Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota 50.00 PLN
76 Rycyk Anna Katowice Bieg krótki 5 km Puszyste Misie 50.00 PLN
77 Szlósarczyk Laura Bieruń Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
78 Szlósarczyk Adrian Bieruń Bieg krótki 5 km opłacono
79 Kokoszka Marlena Mierzęcice Bieg z psem 5 km 50.00 PLN
80 Sogorska Agnieszka świętochłowice Bieg długi 10 km Malczusia Team 60.00 PLN
81 Drywa Wiktor Łaziska Górne Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Sp 6 Łaziska gorne opłacono
82 Drywa Igor Łaziska Górne Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
83 Michałek Krystyna Przeciszów Bieg krótki 5 km opłacono
84 Bazylewicz Paweł czeladź Bieg krótki 5 km opłacono
85 Majer Izabela Jejkowice Bieg krótki 5 km 60.00 PLN
86 Murlowski Karol Gąsiorowice Bieg krótki 5 km opłacono
87 Kania Agnieszka Mysłowice Bieg długi 10 km 50.00 PLN
88 Matyjaszczyk Antonina Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
89 Matyjaszczyk Hanna Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
90 Matyjaszczyk Agata Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
91 Grabowska Marlena Ruda śląska Bieg krótki 5 km opłacono
92 Trąbała Adam Mysłowice Bieg długi 10 km Rozbiegane Mysłowice 50.00 PLN
93 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat 25.00 PLN
94 Faracik - Nowak Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 5 km Mk team 50.00 PLN
95 Ogon Betina SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg krótki 5 km Mk team 50.00 PLN
96 Dyczek Basia Zdzieszowice Bieg długi 10 km 60.00 PLN
97 Cetnar-Tkaczyk Ewa Tychy Nordic Walking 5 km opłacono
98 Kubacka Beata Knurów Bieg krótki 5 km opłacono
99 Serafin Jakub Lubliniec Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubliniec 25.00 PLN
100 Serafin Szymon Lubliniec Bieg długi 10 km Mafia Team Lubliniec 50.00 PLN


Wyświetleń: 27128

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ