Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Preuss Damian Żory Bieg krótki 5 km opłacono
2 Szczucki Krzysztof Żory Nordic Walking 5 km opłacono
3 Dyczek Basia Zdzieszowice Bieg długi 10 km
4 Szczygieł Marek Zawiercie Nordic Walking 5 km GRUPA JURA'PL opłacono
5 Wajzer Lucja Zawiercie Nordic Walking 5 km GRUPA JURA'PL opłacono
6 Krzyminska Patrycja Zabrze Bieg krótki 5 km Miraz Race Team Kneipp opłacono
7 Pieruszek Sylwia Zabrze Bieg długi 10 km
8 Zielińska Iwona Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
9 Karczewski Patryk Zabrze Bieg długi 10 km Inżynieria Biegania opłacono
10 Pieruszek Mateusz Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
11 Wiśniewska Joanna Zabrze Nordic Walking 5 km Turbulencje opłacono
12 Susiak Agnieszka Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
13 Hojszyk Anna Zabrze Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Turbulencje opłacono
14 Lisowski Adam Zabrze Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
15 Machowska - Lazar Agnieszka Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
16 Koćwin Tymek Zabrze Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
17 Szklarska Magdalena Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
18 Szklarski Daniel Zabrze Bieg długi 10 km opłacono
19 Podolska Katarzyna Zabrze Bieg z psem 5 km
20 Tumidajewicz Beata Zabrze Bieg długi 10 km Miraz Race Team
21 Linca Marzena Zabrze Bieg krótki 5 km
22 Tumidajewicz Alicja Zabrze Bieg długi 10 km Miraz Race Team Kneipp
23 Home-Borowicz Małgorzata Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
24 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
25 Gapinski Tomasz Zabrze Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team opłacono
26 Groborz Karolina Zabrze Bieg krótki 5 km Biegamy z Sercem opłacono
27 Pawlik Katarzyna Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
28 KASZOWICZ ALEKSANDRA ZABRZE Bieg krótki 5 km opłacono
29 Pawlik Kacper Zabrze Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
30 Pawlik Natalia Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
31 Gogolin Jerzy Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
32 Nolbert Aneta Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
33 jaworski łukasz wysoka Nordic Walking 5 km ErykTeam
34 Konieczniak Sonia Wrocław Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
35 Zachciał Dagmara Wojkowice Bieg długi 10 km opłacono
36 Maksysz Roksana Wojkowice Bieg krótki 5 km #czeladzbiega
37 Lechowicz Ewa Wojkowice Nordic Walking 5 km opłacono
38 Mutwil Oliwia Wodzisław Śląski Bieg krótki 5 km opłacono
39 Mutwil Teresa Wodzisław Śląski Nordic Walking 5 km opłacono
40 Mutwil Wiktoria Wodzisław Śląski Bieg krótki 5 km opłacono
41 Ferdyn Hanna Wilcza Bieg krótki 5 km opłacono
42 Ferdyn Tymoteusz Wilcza Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
43 Konieczny Hanna Wielowies Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
44 Konieczny Maja Wielowies Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
45 Staniszewska-Colik Magdalena Tychy Bieg długi 10 km Tyska Wataha opłacono
46 Koślacz Katarzyna Tychy Bieg długi 10 km opłacono
47 Mickoś Karolina Mickoś Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
48 Reszke Anna Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
49 Reszke Arkadiusz Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
50 Szczepaniak Olimpia Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
51 Cimr Wioletta Tychy Bieg długi 10 km opłacono
52 Cetnar-Tkaczyk Ewa Tychy Nordic Walking 5 km opłacono
53 Kacza Tomasz Tychy Bieg długi 10 km opłacono
54 Kacza Agnieszka Tychy Bieg długi 10 km opłacono
55 Guzdek Sebastian Tychy Bieg krótki 5 km
56 Kopczyk Iwona Tychy Nordic Walking 5 km opłacono
57 Zaręba Karolina Tychy Bieg długi 10 km opłacono
58 Zawadzka Aleksandra Tychy Bieg długi 10 km opłacono
59 Szlag Marta Tychy Bieg długi 10 km opłacono
60 Bula Justyna Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
61 Jedlińska Małgorzata Tychy Bieg długi 10 km
62 Jakubowski Dariusz Tychy Bieg krótki 5 km SMS Tychy opłacono
63 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy Bieg krótki 5 km
64 Jakubowska Paulina Tychy Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat SMS Tychy opłacono
65 Jakubowska Weronika Tychy Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat SMS Tychy opłacono
66 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat SMS Tychy opłacono
67 Sojka Anna Tychy Bieg długi 10 km
68 Słupek Janusz Tychy Bieg długi 10 km opłacono
69 Włodarczyk Aleksandra Tworóg Bieg długi 10 km opłacono
70 Kościelna-Wita Paulina Turza Śląska Nordic Walking 5 km Forma Wodzislaw Śląski opłacono
71 Wita Antoni Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
72 Wita Anna Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
73 Biylnik Małgorzata Turza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Bagiety opłacono
74 Bomba Dorota Trzebinia Nordic Walking 5 km opłacono
75 Tarnowska Iwona Tarnowskie Góry Bieg długi 10 km opłacono
76 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km opłacono
77 Kubica Agata Tarnowskie Góry Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
78 Michalska Beata Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km opłacono
79 Kandzia Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km opłacono
80 Kandzia Adam Tarnowskie Góry Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
81 Trojanowski Wojciech Tarnowskie Góry Bieg długi 10 km opłacono
82 Trzensimiech Aniela Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km opłacono
83 Ziołkowska Dorota Ziołkowska TARNOWSKIE GÓRY Bieg krótki 5 km
84 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km Lecymy Durś
85 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
86 Czaicka Agnieszka Czaicka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km opłacono
87 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km
88 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory Nordic Walking 5 km NORDICUS STRZYBNICA
89 Banasik Barbara Świętochłowice Bieg krótki 5 km opłacono
90 Pawlak Renata Świętochłowice Bieg krótki 5 km opłacono
91 Małecki Jacek Świętochłowice Bieg krótki 5 km Ślunskie ElwRUNery opłacono
92 WÓJCIK WIKTORIA ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
93 Wójcik Sławomir Świętochłowice Bieg krótki 5 km opłacono
94 Ziołkowska Barbara Świętochłowice Bieg krótki 5 km LARMO TEAM
95 Perdian Mariola Świętochłowice Bieg krótki 5 km Socios Silesia opłacono
96 Bieniek Agata Świętochłowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Socios Silesia opłacono
97 Bieniek Sebastian Świętochłowice Bieg krótki 5 km SOCIOS SILESIA opłacono
98 Sichma Kamila Świętochłowice Nordic Walking 5 km
99 Janus Krzysztof Świętochłowice Bieg długi 10 km opłacono
100 Makowska Hanna Świętochłowice Bieg długi 10 km opłacono


Wyświetleń: 48726

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ