Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abrahamaczyk Jakub Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
2 Abrahamaczyk Karina Katowice Bieg krótki 5 km
3 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
4 Adamczyk Agnieszka Jaworzno Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
5 Adamska Antonina Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
6 Adamska Ewa Adamska Ruda Śląska Bieg długi 10 km
7 Adamska Kalina Ruda Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
8 Aleksiewicz Barbara Sosnowiec Nordic Walking 5 km Aktywne Kijanki Grodziec
9 Aleksy Marcin Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
10 Aleksy Tomasz Piekary Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
11 Antończyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg długi 10 km opłacono
12 Arbaszewska Agnieszka Gliwice Nordic Walking 5 km
13 Badura Mariola Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
14 Bagińska Dorota Sławków Nordic Walking 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
15 Bagniewski Michal Bytom Nordic Walking 5 km opłacono
16 Bajorska Monika Knurów Bieg krótki 5 km Puszyste Misie opłacono
17 Bąk Jerzy Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
18 Bąk Maria Sidzina Bieg krótki 5 km opłacono
19 Bąk Tatiana Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
20 Banaś Ewa Mikołów Nordic Walking 5 km opłacono
21 Banasiewicz Kuba Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat BananTeam opłacono
22 Banasik Barbara Świętochłowice Bieg krótki 5 km opłacono
23 Baran Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km SAINT-GOBAIN SQUAD opłacono
24 Baranek Tomasz Sosnowoec Bieg długi 10 km opłacono
25 Bauerek Marcin Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
26 Bauerek Nicolle Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
27 Bauerek Xavier Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
28 Bawolska Joanna Katowice Bieg długi 10 km
29 Bazylewicz Paweł czeladź Bieg krótki 5 km opłacono
30 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
31 Benska Krystyna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
32 Bernad Agata Katowice Bieg krótki 5 km Bagiety opłacono
33 Białas Anna Bytom Nordic Walking 5 km opłacono
34 Białas Karol Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
35 Bienia Marianna Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
36 Bieniek Agata Świętochłowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Socios Silesia opłacono
37 Bieniek Małgorzata Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
38 Bieniek Sebastian Świętochłowice Bieg krótki 5 km SOCIOS SILESIA opłacono
39 Bitner Karolina Piasek Bieg krótki 5 km Nessi Team opłacono
40 Biylnik Małgorzata Turza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Bagiety opłacono
41 Bogucka Kamila Katowice Bieg krótki 5 km
42 Bomba Dorota Trzebinia Nordic Walking 5 km opłacono
43 Bonich Magdalena Opole Bieg krótki 5 km Wieczorne Bieganie w Opolu opłacono
44 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
45 Brewka Agnieszka Brewka Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
46 Bromboszcz Barbara Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
47 Brzeziecka Wioletta Chorzów Bieg krótki 5 km Hajduki Lotajom opłacono
48 Bubalik-Jarosz Iwona Chorzów Nordic Walking 5 km opłacono
49 Buczyńska Sabina Gliwice Bieg krótki 5 km Instytut Onkologii w Gliwicach opłacono
50 Buczyński Marcin Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
51 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
52 Bujoczek Milena Bytom Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
53 Bujoczek Piotr Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
54 Bula Justyna Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
55 Bulińska Małgorzata Czerwionka-Leszczyny Bieg długi 10 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem opłacono
56 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Zabiegani Nauczyciele opłacono
57 Burda Katarzyna Pszów Bieg krótki 5 km opłacono
58 Burnagiel Agata Czerwionka-Leszczyny Bieg krótki 5 km HRmax Żory opłacono
59 Burnagiel Tomasz Czerwionka-Leszczyny Bieg z psem 5 km HRmax Żory opłacono
60 Burzynska Barbara Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
61 Burzyńska Beata Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
62 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
63 Błaszczyk Paulina Chorzów Bieg długi 10 km Biegam bo lubię opłacono
64 Celińska Karolina Bytom Bieg długi 10 km opłacono
65 Cetnar Ewelina Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
66 Cetnar-Tkaczyk Ewa Tychy Nordic Walking 5 km opłacono
67 Chaber Sebastian Katowice Bieg długi 10 km 5 pułk chemiczny opłacono
68 Chęcińska Agnieszka Gliwice Bieg długi 10 km ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
69 Chęciński Tomasz Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
70 Chmielorz Małgorzata Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
71 Chodzidło Aleksander Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
72 Chodzidło Filip Chorzów Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
73 Chodzidło Joanna Chorzów Bieg długi 10 km
74 Chojnacka-Janik Joanna Dobieszowice Nordic Walking 5 km opłacono
75 Chomczyk Kasia Siemianowice Bieg krótki 5 km Ślask Runners opłacono
76 Chomczyk Michał Siemianowice śląskie Bieg krótki 5 km Ślask Runners opłacono
77 Chronowska Justyna Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
78 Chrzanowska Mira Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
79 Chrzanowska Weronika Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
80 Chuderska Izabela Jaworzno Bieg krótki 5 km opłacono
81 Chwalibogowska Joanna Jaworzno Bieg krótki 5 km
82 Chwalibogowska Sara Jaworzno Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat 0.00 PLN
83 Cichoń Iwona Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota opłacono
84 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5 km opłacono
85 CIESIELSKI ADRIAN Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
86 Cieślik Beata Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km opłacono
87 Cieśluk Agata Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
88 Cimr Wioletta Tychy Bieg długi 10 km opłacono
89 Cioch Ewa Radzionków Nordic Walking 5 km opłacono
90 Cioch Paweł Radzionków Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
91 Ciok Anna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
92 Curyło Kamil Będzin Bieg krótki 5 km
93 Cyburt Natalia Cyburt Rydułtowy Bieg krótki 5 km opłacono
94 Cyran Adam Bycina Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
95 Cyran Maja Bycina Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
96 Cyran Małgorzata Bycina Bieg krótki 5 km
97 Czaicka Agnieszka Czaicka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km opłacono
98 CZAPSKA EWA Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota
99 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Nordic Walking 5 km opłacono
100 Czub Jarosław Sosnowiec Nordic Walking 5 km


Wyświetleń: 49183

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ