Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#czeladzbiega
1 Pęcherczyk Anna Czeladź Bieg krótki 5 km #czeladzbiega
2 Minor Zuzanna Minor Będzin Bieg krótki 5 km #czeladzbiega
3 MADEJSKA Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km #czeladzbiega opłacono
4 Maksysz Roksana Wojkowice Bieg krótki 5 km #czeladzbiega
5 pułk chemiczny
5 Chaber Sebastian Katowice Bieg długi 10 km 5 pułk chemiczny opłacono
@rodzicsportowca
6 Dubas Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km @rodzicsportowca opłacono
7 Sojka Joanna Siemianowice Bieg długi 10 km @rodzicsportowca
AbiTeam
8 Radzioch Agnieszka Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci AbiTeam opłacono
Aktywne Kijanki Grodziec
9 Aleksiewicz Barbara Sosnowiec Nordic Walking 5 km Aktywne Kijanki Grodziec
Amazonki Będzińskie
10 Kurasz Agnieszka Czeladź Bieg z psem 5 km Amazonki Będzińskie opłacono
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
11 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
BWM
12 Pawełczyk Adam Katowice Bieg krótki 5 km BWM opłacono
Bagiety
13 Bernad Agata Katowice Bieg krótki 5 km Bagiety opłacono
Bagiety
14 Biylnik Małgorzata Turza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Bagiety opłacono
BananTeam
15 Banasiewicz Kuba Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat BananTeam opłacono
Biegam bo lubię
16 Błaszczyk Paulina Chorzów Bieg długi 10 km Biegam bo lubię opłacono
Biegamy z Sercem
17 Groborz Karolina Zabrze Bieg krótki 5 km Biegamy z Sercem opłacono
Bobry Walking
18 Zielińska Grażyna Dobieszowice Nordic Walking 5 km Bobry Walking
19 Grabowska Anna Bytom Nordic Walking 5 km Bobry Walking
Born tu bi lotać
20 Madejska Beata Chorzów Bieg krótki 5 km Born tu bi lotać
Buyers’ World
21 Ruszkiewicz Marcin Katowice Bieg długi 10 km Buyers’ World opłacono
Będzin Team
22 Pawęzowska Anna Będzin Bieg krótki 5 km Będzin Team opłacono
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
23 Maliszewski Iwko Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
24 Maliszewski Gniewko Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
25 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
Carbon OCR Racing Team
26 Ogaza Anna Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Carbon OCR Racing Team
Cho_Mi_Ki
27 Śliwka Katarzyna Chorzów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki opłacono
28 Śliwka Krzysztof Chorzów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki opłacono
29 Towarek Remigiusz Mikołów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki opłacono
30 Towarek Jolanta Mikołów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki opłacono
Chochlik Drukarski
31 Gołąb Andrzej Chorzów Bieg krótki 5 km Chochlik Drukarski opłacono
Cidry Lotajom
32 Drozd Krystyna Bytom Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Cidry Lotajom opłacono
Cidry lotajom
33 Kowolik Andrzej Radzionków Bieg krótki 5 km Cidry lotajom opłacono
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil
34 Popczyk Magdalena Będzin Bieg długi 10 km Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil opłacono
Dąbrowski Team
35 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Dąbrowski Team opłacono
ETISOFT RUNNING TEAM
36 Chęcińska Agnieszka Gliwice Bieg długi 10 km ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
Ekipa Na Kijach
37 Miszczak Katarzyna Ruda Śląska Bieg długi 10 km Ekipa Na Kijach opłacono
38 Jezusek Barbara Ruda Śląska Nordic Walking 5 km Ekipa Na Kijach
Endurance Team
39 Stajer Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Endurance Team opłacono
ErykTeam
40 jaworski łukasz wysoka Nordic Walking 5 km ErykTeam
Euvic
41 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Euvic opłacono
Euvic / Stadion Śląski
42 Opiłek Marek Katowice Bieg długi 10 km Euvic / Stadion Śląski opłacono
FRYTKA TEAM
43 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg długi 10 km FRYTKA TEAM opłacono
FabrikaNordika STADION ŚLĄSKI
44 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Nordic Walking 5 km FabrikaNordika STADION ŚLĄSKI opłacono
Forma Wodzislaw Śląski
45 Kościelna-Wita Paulina Turza Śląska Nordic Walking 5 km Forma Wodzislaw Śląski opłacono
Frelki
46 Janota Anna Mysłowice Bieg długi 10 km Frelki opłacono
47 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg długi 10 km Frelki opłacono
Fuchs Oil Team
48 Tyrała Jagoda Katowice Nordic Walking 5 km Fuchs Oil Team
49 Krajewska Marta Katowice Bieg długi 10 km Fuchs Oil Team
50 Krajewski Paweł Świerklaniec Nordic Walking 5 km Fuchs Oil Team
51 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska Bieg krótki 5 km Fuchs Oil Team
52 Tyrała Tomasz katowice Bieg krótki 5 km Fuchs Oil Team
Fundacja Oko w Oko z Rakiem
53 PODOLSKA SYLWIA GLIWICE Bieg krótki 5 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem opłacono
Fundacja Oko w Oko z Rakiem
54 Bulińska Małgorzata Czerwionka-Leszczyny Bieg długi 10 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem opłacono
55 Lawnik Urszula Czerwionka-Leszczyny Nordic Walking 5 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem opłacono
GRUPA JURA'PL
56 Szczygieł Marek Zawiercie Nordic Walking 5 km GRUPA JURA'PL opłacono
57 Wajzer Lucja Zawiercie Nordic Walking 5 km GRUPA JURA'PL opłacono
GryfneFrelki
58 Długajczyk Anna Chorzów Nordic Walking 5 km GryfneFrelki
59 Płuciennik Agnieszka Chorzów Bieg krótki 5 km GryfneFrelki
HIRERIGHT RUNNING TEAM
60 Płuciennik Sabina Chorzow Bieg krótki 5 km HIRERIGHT RUNNING TEAM
HRmax Żory
61 Burnagiel Agata Czerwionka-Leszczyny Bieg krótki 5 km HRmax Żory opłacono
62 Burnagiel Tomasz Czerwionka-Leszczyny Bieg z psem 5 km HRmax Żory opłacono
HURAGAN LIGOTA
63 MUSZER POLA Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat HURAGAN LIGOTA
Hajduki Lotajom
64 Brzeziecka Wioletta Chorzów Bieg krótki 5 km Hajduki Lotajom opłacono
Huragan Ligota
65 Cichoń Iwona Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota opłacono
66 CZAPSKA EWA Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota
67 MUSZER NINA Katowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat Huragan Ligota 0.00 PLN
Huragan Ligota
68 Kobiela Bogna Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota opłacono
69 Piotrowska Anna Katowice Bieg krótki 5 km Huragan Ligota opłacono
70 Samul Karolina Sosnowiec Bieg krótki 5 km Huragan Ligota
71 Żywica Dorota Katowice Bieg krótki 5 km Huragan Ligota
72 Odias Dominika Katowice Bieg krótki 5 km Huragan Ligota
73 Knas Anna katowice Nordic Walking 5 km Huragan Ligota
74 Kluska Piotr Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota
75 Kluska Sylwia Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota
HydroWeb
76 Wyrzychowski Łukasz Knurów Bieg długi 10 km HydroWeb opłacono
Instytut Onkologii w Gliwicach
77 Buczyńska Sabina Gliwice Bieg krótki 5 km Instytut Onkologii w Gliwicach opłacono
Inżynieria Biegania
78 Karczewski Patryk Zabrze Bieg długi 10 km Inżynieria Biegania opłacono
JagodowyTeam
79 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat JagodowyTeam opłacono
KEMPER TEAM
80 Szendzielorz Marek Gliwice Bieg długi 10 km KEMPER TEAM opłacono
81 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg długi 10 km KEMPER TEAM opłacono
82 Frydrych Przemysław Gliwice Bieg długi 10 km KEMPER TEAM opłacono
KOBIETY W BIEGU
83 Muniak Katarzyna Wrocław Bieg długi 10 km KOBIETY W BIEGU
KSM Józefinka
84 Królikowska Gabriela Katowice Bieg z psem 5 km KSM Józefinka opłacono
Katowice
85 Królikowski Mirosław Katowice Nordic Walking 5 km Katowice opłacono
Katowice 49
86 Górnik Jerzy katowice Nordic Walking 5 km Katowice 49 opłacono
Katowicki Nordic Walking
87 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Nordic Walking 5 km Katowicki Nordic Walking
Kijanki Bytom
88 Niepsuj Anna Bytom Bieg krótki 5 km Kijanki Bytom opłacono
89 WOŁOSZYN JOANNA BYTOM Nordic Walking 5 km Kijanki Bytom
90 Świerczek Joanna Bytom Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Kijanki Bytom opłacono
Kije w Dobrych Rękach
91 Grela Beata Będzin Nordic Walking 5 km Kije w Dobrych Rękach opłacono
Klinika skóry i włosa
92 Żyłka Wojciech Żyłka Katowice Bieg krótki 5 km Klinika skóry i włosa opłacono
Klub Biegacza Warta
93 Straszak Marta Katowice Bieg długi 10 km Klub Biegacza Warta opłacono
Klub Sportowy Gminy Psary
94 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg krótki 5 km Klub Sportowy Gminy Psary
Klub Stadion Sląski
95 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Nordic Walking 5 km Klub Stadion Sląski opłacono
LARMO TEAM
96 Świder Tomasz Bytom Bieg krótki 5 km LARMO TEAM
97 Ziołkowska Barbara Świętochłowice Bieg krótki 5 km LARMO TEAM
Lecymy Durś
98 Falana Zuzia Piekary Ślaskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Lecymy Durś
99 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś opłacono
100 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km Lecymy Durś
101 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Lecymy Durś opłacono
102 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś opłacono
103 Musialik Sabina Piekary sl Bieg krótki 5 km Lecymy Durś opłacono
Lecymy Durś
104 Dudek Sandra Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś opłacono
105 Gumułka Joanna Piekary Ślaskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś
Lecymy Durś
106 Falana Hanna Piekary Ślaskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Lecymy Durś
M.A.J. Correre
107 Witczak Adam Pyskowice Bieg długi 10 km M.A.J. Correre opłacono
MGB
108 Lucik Grażyna Bytom Bieg krótki 5 km MGB opłacono
109 Mrowiec Ilona Bytom Bieg długi 10 km MGB
MSP 11
110 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat MSP 11 opłacono
Mafia Team Lubliniec
111 Serafin Szymon Lubliniec Bieg długi 10 km Mafia Team Lubliniec
Malczusia Team
112 Sogorska Agnieszka świętochłowice Bieg długi 10 km Malczusia Team
113 Malczewska Anna Gliwice Bieg krótki 5 km Malczusia Team opłacono
Miechowicka Grupa Biegowa
114 Hańczur Jan Bytom Bieg długi 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
115 ROMBERG Agnieszka BYTOM Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
116 Maruszczak Justyna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
117 Maruszczak Marek Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
118 Krochmalska Jagoda Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
119 Matunin Alina Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
120 Zielińska Anna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
121 Szulc Barbara Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
122 Imiołczyk Izabela Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
123 Benska Krystyna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
Miraz Race Team
124 Rekieć Kaja Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km Miraz Race Team
125 Tumidajewicz Beata Zabrze Bieg długi 10 km Miraz Race Team
126 Olesiak Franciszek Mikołów Bieg długi 10 km Miraz Race Team
127 Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina Ruda Śląska Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Miraz Race Team opłacono
128 Duda Łukasz Chorzów Bieg krótki 5 km Miraz Race Team
129 Trefon Iwona Rogoźnik Bieg krótki 5 km Miraz Race Team opłacono
Miraz Race Team Kneipp
130 Tumidajewicz Alicja Zabrze Bieg długi 10 km Miraz Race Team Kneipp
131 Krzyminska Patrycja Zabrze Bieg krótki 5 km Miraz Race Team Kneipp opłacono
Mk team
132 Faracik - Nowak Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 5 km Mk team
133 Ogon Betina SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg krótki 5 km Mk team
134 Suszczyk Kacper Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Mk team
135 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Mk team
136 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5 km Mk team
137 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Mk team opłacono
138 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg krótki 5 km Mk team opłacono
Mosir TKKF Saturn Czeladz
139 ptaś jolanta czeladz Nordic Walking 5 km Mosir TKKF Saturn Czeladz
MultiFit
140 Giesa Ewa Kędzierzyn-Kozle Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci MultiFit opłacono
NORDICUS STRZYBNICA
141 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory Nordic Walking 5 km NORDICUS STRZYBNICA
NW Stadion Śląski
142 Gazda Dorota Katowice Nordic Walking 5 km NW Stadion Śląski opłacono
Nasza Szkoła Zabrze
143 Wrońska Beata Chorzów Bieg długi 10 km Nasza Szkoła Zabrze opłacono
Nessi Team
144 Bitner Karolina Piasek Bieg krótki 5 km Nessi Team opłacono
Nessi Team
145 Franielczyk Joanna Orzesze Bieg z psem 5 km Nessi Team opłacono
Neti Team
146 Malik Joanna Gliwice Bieg krótki 5 km Neti Team opłacono
Nordic Team Ruda Śląska
147 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Nordic Walking 5 km Nordic Team Ruda Śląska
Opel Active Team
148 Galiczek Lidia Gliwice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Opel Active Team opłacono
149 Galiczek Bronisław Gliwice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Opel Active Team opłacono
150 Łaszowska Ewa Gliwice Bieg długi 10 km Opel Active Team
Optyka K.M. Szczerba
151 Łączyk Barbara Czeladź Nordic Walking 5 km Optyka K.M. Szczerba opłacono
Optyka K.M Szczerba
152 Łączył Jerzy Czeladź Nordic Walking 5 km Optyka K.M Szczerba opłacono
Osiek Biega
153 Janas Tomasz Osiek (Gmina: Osiek) Bieg długi 10 km Osiek Biega opłacono
Piotrowickie Beboki
154 Grabda Kinga Olkusz Bieg z psem 5 km Piotrowickie Beboki opłacono
155 urbankiewicz marcin Katowice Bieg krótki 5 km Piotrowickie Beboki opłacono
156 Delung Magdalena Ruda Śląska Bieg krótki 5 km Piotrowickie Beboki opłacono
Press-Glass Biegamy i Wspieramy
157 Duda Jan Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Press-Glass Biegamy i Wspieramy
Puszyste Misie
158 Rycyk Anna Katowice Bieg krótki 5 km Puszyste Misie
159 Ziobro Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km Puszyste Misie opłacono
160 Bajorska Monika Knurów Bieg krótki 5 km Puszyste Misie opłacono
161 Kaźmierczak Paulina Bytom Bieg z psem 5 km Puszyste Misie opłacono
Rozbiegane Mysłowice
162 Trąbała Adam Mysłowice Bieg długi 10 km Rozbiegane Mysłowice
Ryśki z Rogola
163 Dziki Anna Rogoźnik Bieg długi 10 km Ryśki z Rogola opłacono
164 Dziki Maciej Rogoźnik Bieg długi 10 km Ryśki z Rogola opłacono
SAINT-GOBAIN SQUAD
165 Baran Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km SAINT-GOBAIN SQUAD opłacono
SMS Tychy
166 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat SMS Tychy opłacono
167 Jakubowska Weronika Tychy Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat SMS Tychy opłacono
168 Jakubowska Paulina Tychy Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat SMS Tychy opłacono
169 Jakubowski Dariusz Tychy Bieg krótki 5 km SMS Tychy opłacono
SOCIOS SILESIA
170 Bieniek Sebastian Świętochłowice Bieg krótki 5 km SOCIOS SILESIA opłacono
STACHU TEAM
171 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg krótki 5 km STACHU TEAM opłacono
SZOMBIERKI RUNNERS
172 Skrzypiec Konrad Bytom Bieg krótki 5 km SZOMBIERKI RUNNERS opłacono
173 Skrzypiec Ewelina Bytom Nordic Walking 5 km SZOMBIERKI RUNNERS opłacono
Seba Lubi Lotać
174 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg krótki 5 km Seba Lubi Lotać opłacono
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
175 Lata Beata Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
176 Brewka Agnieszka Brewka Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
177 Kałka Maria Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
178 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
179 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
180 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
181 Kurbiel Sylwia Kurbiel Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siemianowice i przyjaciele biegają
182 Tomanek Katarzyna Siemianowice Slaskie Bieg długi 10 km Siemianowice i przyjaciele biegają
183 Zabawa Roman Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Siemianowice i przyjaciele biegają
Slow Jogging Gliwice
184 Hilaszek Marzena Gliwice Bieg krótki 5 km Slow Jogging Gliwice
Smerfy biegają razem po 0.7
185 Wolnik Jolanta Ligota Książęca Nordic Walking 5 km Smerfy biegają razem po 0.7 opłacono
186 Matioszek Agnieszka Racibórz Nordic Walking 5 km Smerfy biegają razem po 0.7
187 Góralski Jarosław Racibórz Nordic Walking 5 km Smerfy biegają razem po 0.7 opłacono
Socios Silesia
188 Bieniek Agata Świętochłowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Socios Silesia opłacono
189 Perdian Mariola Świętochłowice Bieg krótki 5 km Socios Silesia opłacono
Sp 6 Łaziska gorne
190 Drywa Wiktor Łaziska Górne Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Sp 6 Łaziska gorne opłacono
Sp nr 1 Katowice
191 Ślosorz Maksymilian Katowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat Sp nr 1 Katowice
192 Ślosorz Łukasz Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Sp nr 1 Katowice opłacono
193 Ślosorz Piotr Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Sp nr 1 Katowice
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
194 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubliniec
195 Serafin Jakub Lubliniec Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubliniec
Szkoła Podstawowa nr 9 Katowice
196 Snoch Martyna Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Szkoła Podstawowa nr 9 Katowice opłacono
Szombierki chodzą i biegają
197 Snochowska Marysia Bytom Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Szombierki chodzą i biegają opłacono
198 Snochowski Mirek Bytom Bieg krótki 5 km Szombierki chodzą i biegają opłacono
199 Snochowska Agata Bytom Nordic Walking 5 km Szombierki chodzą i biegają opłacono
200 Snochowska Marysia Bytom Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Szombierki chodzą i biegają 0.00 PLN
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
201 Bagińska Dorota Sławków Nordic Walking 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
TRENER PERSONALNY KOBIET
202 STEFANSKA GRAZYNA KATOWICE Bieg krótki 5 km TRENER PERSONALNY KOBIET opłacono
TelegilixTeam
203 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat TelegilixTeam
204 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat TelegilixTeam
Tur Borówka
205 Kluska Mateusz Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
206 Szczęśniak Krystyna Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
207 Cieśluk Agata Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
208 Pająk Karolina Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
209 Graba Katarzyna Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
210 Maksimowicz Aleksandra Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
Turbulencje
211 Wiśniewska Joanna Zabrze Nordic Walking 5 km Turbulencje opłacono
212 Hojszyk Anna Zabrze Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Turbulencje opłacono
Tyska Wataha
213 Staniszewska-Colik Magdalena Tychy Bieg długi 10 km Tyska Wataha opłacono
UE
214 Muzyk Ula KRAKÓW Nordic Walking 5 km UE opłacono
Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
215 Datta-Adamczak Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne opłacono
216 Herczak Grzegorz Sosnowiec Nordic Walking 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne opłacono
Vimex Endoscopy Team
217 Gapinski Tomasz Zabrze Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team opłacono
218 Paruzel Dawid Radzionków Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team opłacono
219 Piotrowska Marta Radzionków Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team opłacono
WIRUSY
220 Muskała Mateusz Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci WIRUSY opłacono
W Pogoni za Duchem
221 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg długi 10 km W Pogoni za Duchem
WRD
222 Kuźniarz Ewelina Gliwice Bieg z psem 5 km WRD
WUJEK BIEGA
223 Tórz MARIUSZ Bytom Bieg długi 10 km WUJEK BIEGA
Warto Biegać Zawiercie
224 Miśkiewicz Andrzej ZAWIERCIE Bieg krótki 5 km Warto Biegać Zawiercie
225 Miśkiewicz Lucyna Zawiercie Bieg krótki 5 km Warto Biegać Zawiercie
Wataha - Łączy Nas Bieganie
226 Główka Natalia Chorzów Bieg krótki 5 km Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono
Wieczorne Bieganie w Opolu
227 Bonich Magdalena Opole Bieg krótki 5 km Wieczorne Bieganie w Opolu opłacono
Wild Dogs Team
228 Leboda Katarzyna Katowice Bieg długi 10 km Wild Dogs Team opłacono
Wirusy
229 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg krótki 5 km Wirusy opłacono
Wizards Opole
230 Dąbrowicz Sylwia Opole Nordic Walking 5 km Wizards Opole opłacono
Wojownik
231 Niziołek Katarzyna Chorzów Bieg krótki 5 km Wojownik opłacono
232 Osuchowska Lidia Kłobuck Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Wojownik opłacono
233 Osuchowska Barbara Kłobuck Bieg krótki 5 km Wojownik opłacono
ZSP Pstrążna
234 Bauerek Xavier Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
235 Bauerek Nicolle Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
236 Bauerek Marcin Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
237 Sobieraj-Bauerek Barbara Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
238 szczepara KEVIN pstrążna Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat ZSP Pstrążna opłacono
239 szczepara NIKOLA PSTRĄŻNA Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat ZSP Pstrążna opłacono
240 szczepara monika pstrążna Bieg z psem 5 km ZSP Pstrążna opłacono
241 Szewczyk Marta Dzimierz Bieg krótki 5 km ZSP Pstrążna
ZSP Pstrążna
242 Szewczyk Kamila Rydułtowy Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat ZSP Pstrążna
Zabiegani Nauczyciele
243 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Zabiegani Nauczyciele opłacono
Zespół Szkół Sportowych
244 Świerczyna Krzysztof Rybnik Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Zespół Szkół Sportowych opłacono
_BRAK NAZWY_
245 Kicia Milena Katowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
246 Bujoczek Milena Bytom Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
247 Bujoczek Piotr Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
248 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
249 Rostański Michał Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
250 Kicia Arkadiusz Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
251 Zawadzka Aleksandra Tychy Bieg długi 10 km opłacono
252 Pikorski Wiktor Jastrzebie Zdroj Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
253 Antończyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg długi 10 km opłacono
254 Tarnowska Iwona Tarnowskie Góry Bieg długi 10 km opłacono
255 czyrwik Urszula katowice Bieg długi 10 km opłacono
256 Szychalski Kamil Częstochowa Bieg długi 10 km opłacono
257 Zuber Grzegorz Rybnik Bieg długi 10 km
258 Olesińska Ewa Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
259 Witek Malwina Witek Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
260 Lysko Aleksandra Lysko Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
261 Szychalski Rafał Częstochowa Bieg długi 10 km opłacono
262 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg długi 10 km
263 Grajcka Eliza ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
264 Kachniarz Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
265 Starosta Michalina Starosta Orzesze Bieg krótki 5 km
266 Kobic Bober Monika Łazy Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
267 Gogol Lucyna Pszczyna Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
268 Wita Anna Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
269 Wita Antoni Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
270 Chrzanowska Mira Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
271 Chrzanowska Weronika Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
272 Kamiński Paweł Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
273 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 5 km opłacono
274 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
275 Filipowski Kamil Przegędza Bieg długi 10 km
276 Kandzia Adam Tarnowskie Góry Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
277 Kandzia Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km opłacono
278 Gwóźdź Zuzanna Górki Śląskie Bieg krótki 5 km opłacono
279 Lechowicz Ewa Wojkowice Nordic Walking 5 km opłacono
280 KASZOWICZ ALEKSANDRA ZABRZE Bieg krótki 5 km opłacono
281 Klosa Marta Katowice Bieg długi 10 km
282 Kozij-Gulińska Barbara Katowice Bieg długi 10 km opłacono
283 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy Bieg krótki 5 km
284 Głyk Łukasz Mysłowice Bieg długi 10 km
285 Namysło Dominika Ruda śląska Bieg krótki 5 km opłacono
286 Podleśny-Głyk Dominika Sosnowiec Nordic Walking 5 km opłacono
287 Gierczycka Tola Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
288 Gierczycka Natalia Gliwice Bieg krótki 5 km
289 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg długi 10 km
290 Jedlińska Małgorzata Tychy Bieg długi 10 km
291 Krakowczyk Łukasz Racibórz Bieg krótki 5 km opłacono
292 Krakowczyk Ewelina Racibórz Bieg krótki 5 km opłacono
293 Krakowczyk Jan Racibórz Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
294 Krakowczyk Aleksandra Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
295 Krakowczyk Karolina Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
296 Silska Marta Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
297 Pieruszek Mateusz Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
298 Pieruszek Sylwia Zabrze Bieg długi 10 km
299 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg krótki 5 km
300 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km
301 Motyka Kajetan Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
302 Englisz Adam Mysłowice Bieg długi 10 km opłacono
303 Król Joanna Bytom Bieg krótki 5 km
304 Witkowska Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
305 Słupek Janusz Tychy Bieg długi 10 km opłacono
306 Szlósarczyk Laura Bieruń Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
307 Szlósarczyk Adrian Bieruń Bieg krótki 5 km opłacono
308 Kokoszka Marlena Mierzęcice Bieg z psem 5 km
309 Drywa Igor Łaziska Górne Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
310 Michałek Krystyna Przeciszów Bieg krótki 5 km opłacono
311 Bazylewicz Paweł czeladź Bieg krótki 5 km opłacono
312 Majer Izabela Jejkowice Bieg krótki 5 km
313 Murlowski Karol Gąsiorowice Bieg krótki 5 km opłacono
314 Kania Agnieszka Mysłowice Bieg długi 10 km
315 Matyjaszczyk Antonina Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
316 Matyjaszczyk Hanna Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
317 Matyjaszczyk Agata Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
318 Grabowska Marlena Ruda śląska Bieg krótki 5 km opłacono
319 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
320 Dyczek Basia Zdzieszowice Bieg długi 10 km
321 Cetnar-Tkaczyk Ewa Tychy Nordic Walking 5 km opłacono
322 Kubacka Beata Knurów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
323 Sadawa Marta Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
324 Pytlarczyk Martyna Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
325 Szklarski Daniel Zabrze Bieg długi 10 km opłacono
326 Sadawa Bartłomiej Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
327 Smolak Katarzyna Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
328 Szklarska Magdalena Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
329 Polakowicz Aleksandra Chorzów Bieg długi 10 km
330 Rubel Barbara Gródków Nordic Walking 5 km opłacono
331 Trzensimiech Aniela Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km opłacono
332 Malchrzyk Patrycja Radzionków Bieg krótki 5 km opłacono
333 Lepszy Stanisław Piekary Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
334 Kulpa Hania KATOWICE Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
335 JAKUBCZAK JOANNA KATOWICE Bieg krótki 5 km
336 Letkiewicz Szczęśniak Angelina czeladź Bieg krótki 5 km
337 Janus Krzysztof Świętochłowice Bieg długi 10 km opłacono
338 Kubacka Monika Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
339 Szczotka Wioleta Czerwionka-Leszczyny Bieg długi 10 km opłacono
340 Rybicka Anna Sosnowiec Nordic Walking 5 km opłacono
341 Teper Beata Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 5 km opłacono
342 Szubert Lena Czerwionka-Leszczyny Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
343 Chojnacka-Janik Joanna Dobieszowice Nordic Walking 5 km opłacono
344 Aleksy Marcin Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
345 Aleksy Tomasz Piekary Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
346 Sołtysik Kacper Rokitno Bieg długi 10 km
347 Bienia Marianna Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
348 Sołtysik Rafał Rokito Bieg długi 10 km
349 Sołtysik Aleksandra Rokitno Bieg długi 10 km
350 Gawior Kasia KATOWICE Bieg długi 10 km opłacono
351 Cyran Maja Bycina Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
352 Cyran Adam Bycina Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
353 Cyran Małgorzata Bycina Bieg krótki 5 km
354 Banaś Ewa Mikołów Nordic Walking 5 km opłacono
355 Sztura Wiktoria Gródków Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
356 Sztura Maja Gródków Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
357 Domagała Kinga Katowice Bieg długi 10 km opłacono
358 Badura Mariola Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
359 Bawolska Joanna Katowice Bieg długi 10 km
360 Rafalska Aleksandra Katowice Bieg długi 10 km
361 Susiak Agnieszka Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
362 Zawadzka Justyna Zawadzka Mikołów Nordic Walking 5 km
363 Bagniewski Michal Bytom Nordic Walking 5 km opłacono
364 Skórok Agnieszka Mysłowice Bieg krótki 5 km opłacono
365 Katerwy Piotr Czeladż Bieg krótki 5 km opłacono
366 Gansty Magdalena Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
367 Wojciechowska Mart Czeladz Bieg krótki 5 km
368 Wójtowicz-Paszkowska Monika Gródków Nordic Walking 5 km opłacono
369 Ślusarek Marta Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
370 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
371 Habryn Renata Będzin Bieg krótki 5 km opłacono
372 Frączek Filip Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
373 Gwioździk Sławek Katowice Bieg długi 10 km opłacono
374 Waniek Halina Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
375 Frączek Piotr Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
376 Warot Joanan Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
377 Bromboszcz Barbara Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
378 Guzdek Sebastian Tychy Bieg krótki 5 km
379 Piech Krzysztof Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
380 Zielińska Iwona Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
381 Musioł-Piech Monika Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
382 Motyka Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 5 km opłacono
383 Sadowski Tomasz Sosnowiec Nordic Walking 5 km opłacono
384 Habrzyk Marta Będzin Bieg krótki 5 km
385 Salomon Ewa Chorzów Bieg krótki 5 km
386 Kopczyk Iwona Tychy Nordic Walking 5 km opłacono
387 Włodarczyk Aleksandra Tworóg Bieg długi 10 km opłacono
388 Juraszek Agnieszka Łuczyce Bieg z psem 5 km opłacono
389 Szumiata Milena Gliwice Bieg krótki 5 km
390 Orzechowski Łukasz Gliwice Bieg krótki 5 km
391 Janiszewski Michał Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
392 Górka Grzegorz Bytom Bieg długi 10 km opłacono
393 Walczak Klaudia Rydułtowy Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
394 Walczak Kamila Rydułtowy Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
395 Walczak Monika Rydułtowy Bieg krótki 5 km
396 Szumiata Paulina Gliwice Bieg krótki 5 km
397 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 5 km opłacono
398 Strutyński Bartosz Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
399 Frączek Anna Radzionków Bieg z psem 5 km
400 Jankowska Becia Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
401 Opałka Monika Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
402 Kulej Dorota Będzin Bieg krótki 5 km opłacono
403 Popielewicz Marek Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
404 Hudy Grażyna Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
405 Sojka Robert Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
406 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg długi 10 km opłacono
407 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
408 KACZMAREK AGNIESZKA KACZMAREK KATOWICE Bieg krótki 5 km
409 CIESIELSKI ADRIAN Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
410 Ziętek Oskar Jaworzno Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
411 Jaron Katarzyna Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
412 Heitzman Marek Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
413 Stróżykowska Maja Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
414 Strutyńska Anna Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
415 Drabińska Patrycja Jaworzno Bieg krótki 5 km opłacono
416 Chwalibogowska Sara Jaworzno Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat 0.00 PLN
417 Chwalibogowska Joanna Jaworzno Bieg krótki 5 km
418 Ostrowski Przemysław Bałoszyce Bieg krótki 5 km opłacono
419 Żak Katarzyna Imielin Bieg krótki 5 km opłacono
420 Żak Dorota Imielin Bieg krótki 5 km opłacono
421 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
422 Dydziak Iwona Sosnowiec Bieg krótki 5 km opłacono
423 Chuderska Izabela Jaworzno Bieg krótki 5 km opłacono
424 Krupińska Katarzyna Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
425 Wosz Kinga Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
426 Arbaszewska Agnieszka Gliwice Nordic Walking 5 km
427 Sergiel Anna jaworzno Bieg krótki 5 km opłacono
428 Opiłek Maja Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
429 Drażyk Andrzej Orzesze Bieg długi 10 km opłacono
430 Drażyk Joanna Orzesze Bieg krótki 5 km opłacono
431 Adamczyk Agnieszka Jaworzno Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
432 Preuss Damian Żory Bieg krótki 5 km opłacono
433 Oses Marcin Mysłowice Bieg krótki 5 km opłacono
434 Makowska Hanna Świętochłowice Bieg długi 10 km opłacono
435 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
436 Grykałowska Natalia Grykałowska Jaworzno Bieg krótki 5 km
437 TURAK Rafał Katowice Bieg długi 10 km opłacono
438 Kulińska Bożena lędziny Bieg długi 10 km opłacono
439 Pawełczyk Małgorzata Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
440 Pawlak Renata Świętochłowice Bieg krótki 5 km opłacono
441 Szlag Marta Tychy Bieg długi 10 km opłacono
442 Tomala robert Lędziny Bieg długi 10 km opłacono
443 SZAFRAN ALEKSANDER Łodygowice Bieg długi 10 km opłacono
444 Koćwin Tymek Zabrze Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
445 Płuciennik Halina Chorzów Nordic Walking 5 km
446 Włodarek-Ciepał Mirosława Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
447 Sokołowska Anita Katowice Nordic Walking 5 km
448 Majchrzyk Lidia Knurów Bieg krótki 5 km opłacono
449 Home-Borowicz Małgorzata Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
450 Szczypka Agnieszka Kraków Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
451 Żak Anna Rybnik Bieg krótki 5 km opłacono
452 Kazimierek Marcin Kobior Bieg krótki 5 km opłacono
453 nowak anna Kato/Sosno Bieg długi 10 km
454 Klinger Łukasz Chorzow Bieg krótki 5 km
455 Podolska Katarzyna Zabrze Bieg z psem 5 km
456 Podolska Karolina Gliwice Bieg krótki 5 km
457 Wejner Anna Gliwice Nordic Walking 5 km
458 Głowacki Jerzy Bytom Nordic Walking 5 km
459 Hermann Julia Bytom Nordic Walking 5 km opłacono
460 Werner Teresa Katowice Nordic Walking 5 km
461 Niklas Aniela Mysłowice Bieg krótki 5 km opłacono
462 Curyło Kamil Będzin Bieg krótki 5 km
463 Zakrzewska Aneta Będzin Bieg krótki 5 km
464 Zakrzewska Magdalena Będzin Bieg krótki 5 km
465 Cieślik Beata Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km opłacono
466 Seweryś Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km opłacono
467 Okrajni Danuta Chorzów Nordic Walking 5 km opłacono
468 Lis Damian Czestochowa Bieg długi 10 km
469 Zaręba Karolina Tychy Bieg długi 10 km opłacono
470 Gros Izabela Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
471 Szczepaniak Grażyna Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
472 Sojka Anna Tychy Bieg długi 10 km
473 kozak Katarzyna bedzin Bieg krótki 5 km opłacono
474 Linca Marzena Zabrze Bieg krótki 5 km
475 Satora Gabriela Sośnicowice Bieg krótki 5 km
476 Purtak Iga Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
477 Elsner Sylwia Olkusz Nordic Walking 5 km opłacono
478 Stencel Szymon Piekary Ślaskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
479 Stencel Tomasz Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
480 Drywa Dominika Łaziska Górne Bieg długi 10 km opłacono
481 Bąk Maria Sidzina Bieg krótki 5 km opłacono
482 Banasik Barbara Świętochłowice Bieg krótki 5 km opłacono
483 Stochlik Aleksandra Sidzina Bieg krótki 5 km opłacono
484 Stochlik Marcin Sidzina Bieg długi 10 km opłacono
485 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
486 Jasikowska Karolina Sosnowiec Bieg krótki 5 km opłacono
487 Duda Anna Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
488 Bomba Dorota Trzebinia Nordic Walking 5 km opłacono
489 Popczyk Ewa Będzin Nordic Walking 5 km opłacono
490 Cetnar Ewelina Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
491 Feliks Andrzej Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
492 Nieradzik Nadia Gostyń Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
493 Nieradzik Agata Gostyń Bieg krótki 5 km
494 Sichma Kamila Świętochłowice Nordic Walking 5 km
495 Serafin Krzysztof Ruda Śląska Bieg krótki 5 km
496 Buczyński Marcin Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
497 Jeżyk Krzysztof Gliwice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
498 Dziagacz Rafał Bytom Bieg długi 10 km opłacono
499 Ferdyn Tymoteusz Wilcza Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
500 Ferdyn Hanna Wilcza Bieg krótki 5 km opłacono
501 Olearczuk Magdalena Bytom Bieg długi 10 km
502 Kubiak Celina Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
503 Konieczny Maja Wielowies Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
504 Konieczny Hanna Wielowies Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
505 Rembak-Szynkiewicz Justyna Pyskowice Bieg długi 10 km opłacono
506 Konieczniak Sonia Wrocław Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
507 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg długi 10 km opłacono
508 GÓRNA MAJA BIELSKO BIAŁA Bieg krótki 5 km
509 DOBROCINSKI HUBERT Hecznarowice Bieg krótki 5 km
510 DOBROCINSKI KAROL Hecznarowice Bieg krótki 5 km
511 DOBROCINSKA EWELINA Hecznarowice Bieg krótki 5 km
512 Śliwa Martyna Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
513 Śliwa Tomasz Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
514 Tartanus Filip Gliwice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
515 Tartanus Franciszek Gliwice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
516 Tartanus Aleksandra Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
517 Śliwa Monika Chorzów Bieg długi 10 km
518 Tartanus Grzegorz Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
519 Bieniek Małgorzata Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
520 Chodzidło Filip Chorzów Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
521 Chodzidło Aleksander Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
522 Chodzidło Joanna Chorzów Bieg długi 10 km
523 Szcząchor Judyta Bytom Nordic Walking 5 km opłacono
524 Szczucki Krzysztof Żory Nordic Walking 5 km opłacono
525 Machowska - Lazar Agnieszka Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
526 Kreft Sylwia Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
527 GABRYŚ ANIA RUDA ŚLĄSKA Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
528 Gabryś Paulina Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
529 Niemietz Magdalena Dziergowice Bieg długi 10 km opłacono
530 Chronowska Justyna Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
531 Kempkiewicz Brygida Gliwice Bieg krótki 5 km
532 Białas Karol Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
533 Sobota Dawid Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
534 Jałowiecka Małgorzata Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
535 Klajn Remigiusz Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
536 Chęciński Tomasz Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
537 Hartel Henryk Chorzów Nordic Walking 5 km opłacono
538 Burzynska Barbara Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
539 Burzyńska Beata Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
540 Pajestka Katarzyna Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
541 Tomaszewska Anna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
542 Bąk Jerzy Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
543 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
544 Kułajewicz Anna Pruchna Bieg długi 10 km
545 Skrzypa Jacek Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
546 Skrzypa Wanda Petronela Skrzypa Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
547 Wicher-pawliczek Monika KĘDZIERZYN-KOŹLE Bieg długi 10 km opłacono
548 Smoter Katarzyna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
549 Kotowicz Bernadetta Kędzierzyn Koźle Bieg krótki 5 km
550 Kacza Agnieszka Tychy Bieg długi 10 km opłacono
551 Smoter Wojciech Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
552 Kacza Tomasz Tychy Bieg długi 10 km opłacono
553 Wycisk Julia Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
554 Wycisk Adam Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
555 Wycisk Damian Ruda Śląska Bieg długi 10 km opłacono
556 Wycisk Agnieszka Ruda Śląska Nordic Walking 5 km opłacono
557 Hajduk Janusz Przyszowice Bieg krótki 5 km opłacono
558 Hajduk Jan Przyszowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
559 Hajduk Maciej Przyszowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
560 Hajduk Magdalena Przyszowice Bieg długi 10 km opłacono
561 Mrowiec Marta Katowice Bieg z psem 5 km opłacono
562 Czaicka Agnieszka Czaicka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km opłacono
563 Ścisło Marek Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
564 Lisowski Adam Zabrze Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
565 Burda Katarzyna Pszów Bieg krótki 5 km opłacono
566 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5 km opłacono
567 Cimr Wioletta Tychy Bieg długi 10 km opłacono
568 Pietruszka Piotr Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
569 Pietruszka Wojtek Ruda Śląska Nordic Walking 5 km opłacono
570 Glimos Andrzej Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
571 Glimos Krzysztof Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
572 Glimos Agnieszka Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
573 Nolbert Aneta Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
574 Sukiennik Mirosław Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
575 Sukiennik Magdalena Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
576 Hawrylewicz Dominika Sośnicowice Bieg z psem 5 km opłacono
577 Hawrylewicz Leszek Sośnicowice Bieg z psem 5 km opłacono
578 Adamska Kalina Ruda Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
579 Adamska Antonina Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
580 Adamska Ewa Adamska Ruda Śląska Bieg długi 10 km
581 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km
582 Kopka Arkadiusz Strzelce Opolskie Bieg krótki 5 km
583 Surmiak-Kopka Kamila Strzelce Opolskie Bieg krótki 5 km
584 Podkocki Piotr Chorzów Nordic Walking 5 km
585 Podlejska Karina Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km opłacono
586 Gil Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km opłacono
587 Mączka Joanna Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
588 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
589 Mączka Dominik Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
590 gojny joanna Mikołow Bieg krótki 5 km opłacono
591 karlinska ania chorzow Bieg krótki 5 km opłacono
592 Szurlej-Węglarz Ewa Olkusz Bieg krótki 5 km
593 Strzelczyk Grażyna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
594 Tomaszewska Grażyna Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
595 Pawlik Natalia Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
596 Pawlik Kacper Zabrze Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
597 Pawlik Katarzyna Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
598 Irytowski Dominik Knurów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
599 Irytowska Renata Stanowice Bieg krótki 5 km
600 Świerczyna Iwona Rybnik Nordic Walking 5 km opłacono
601 Piskor Marta Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
602 Olejnik Adam Sosnowiec Bieg długi 10 km
603 Opiłka Maciej Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
604 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
605 Latkowski Sławomir Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
606 LATKOWSKA BEATA KATOWICE Nordic Walking 5 km opłacono
607 MATUSZCZYK MAŁGORZATA JAWORZNO Bieg z psem 5 km opłacono
608 Muzyk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km opłacono
609 Prabudzki Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km opłacono
610 Prabudzki Aleksander Dąbrowa Górnicza Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
611 Prabudzka Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km opłacono
612 Prabudzki Artur Dąbrowa Górnicza Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
613 Lemańska Michalina Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
614 Łapska-Sobota Aneta Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
615 Abrahamaczyk Jakub Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
616 Abrahamaczyk Karina Katowice Bieg krótki 5 km
617 Olearczyk Joanna Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
618 Cyburt Natalia Cyburt Rydułtowy Bieg krótki 5 km opłacono
619 Ciok Anna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
620 Drzymota Adam Głogówek Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
621 Drzymota Dominik Głogówek Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
622 Drzymota Krzysztof Głogówek Bieg krótki 5 km opłacono
623 Tatuś Renata Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
624 Gogolin Jerzy Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
625 Maciejewski Jacek Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km opłacono
626 Gołębiowski Mikołaj Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
627 Celińska Karolina Bytom Bieg długi 10 km opłacono
628 Olewski Sylwester Sosnowiec Bieg długi 10 km opłacono
629 Holeczek Aleksandra Holeczek Chorzow Bieg długi 10 km opłacono
630 Hermann Małgorzata Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
631 szczepara DENIS pstrążna Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
632 HEFEMAN EWA KATOWICE Nordic Walking 5 km
633 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Nordic Walking 5 km opłacono
634 Lachowicz Julia Rybnikp Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
635 Lachowicz Kacper Rybnik Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
636 Gabruś Artur Czerwionka Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
637 Wawrzynów Agnieszka Sosnowiec Bieg krótki 5 km
638 Pacuda Arkadiusz Lubliniec Bieg krótki 5 km opłacono
639 Mucharski Marcin Bieruń Nowy Bieg długi 10 km opłacono
640 Krajewski Mariusz Mikołów Bieg krótki 5 km opłacono
641 Jarzębska Izabela Czeladź Bieg krótki 5 km opłacono
642 Wójcik Sławomir Świętochłowice Bieg krótki 5 km opłacono
643 WÓJCIK WIKTORIA ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
644 Lubowiecka Barbara Katowice Nordic Walking 5 km
645 Lubowiecki Adam Katowice Nordic Walking 5 km
646 Bula Justyna Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
647 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
648 Gabor Laura Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
649 Sas Maja Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
650 Płaczek Milena Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
651 NISKI Adrian Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
652 Cioch Paweł Radzionków Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
653 Mudioł Amelia Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
654 Cioch Ewa Radzionków Nordic Walking 5 km opłacono
655 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
656 Szeptuch Olaf Sosnowiec Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
657 Janiec Anna Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
658 Markiewicz Martyna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
659 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg długi 10 km opłacono
660 Trojanowski Wojciech Tarnowskie Góry Bieg długi 10 km opłacono
661 Milewska-Wysocka Magdalena Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
662 Sarnik Łukasz Jaworzno Bieg długi 10 km opłacono
663 Dobies Anna Dobies Bytom Nordic Walking 5 km
664 Ślosorz Rafal Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
665 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara Nordic Walking 5 km opłacono
666 Panek Paweł Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
667 Stochlik Ewa Sidzina Bieg długi 10 km opłacono
668 Nowak Aldona Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km opłacono
669 Panek Agnieszka Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
670 Wower Maria Katowice Nordic Walking 5 km
671 Drzymota Ewa Głogówek Bieg krótki 5 km opłacono
672 Morawiec-Rudzińska Stefania Głogówek Bieg krótki 5 km opłacono
673 Rakowska Dorota Czeladź Bieg krótki 5 km opłacono
674 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg długi 10 km opłacono
675 Bogucka Kamila Katowice Bieg krótki 5 km
676 Rabczak Zuzanna Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
677 Rabczak Agnieszka Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
678 Skwarek Zbigniew Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
679 Szmaj Małgorzata Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
680 Kania Katarzyna Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
681 Bubalik-Jarosz Iwona Chorzów Nordic Walking 5 km opłacono
682 Gaździcka-Wódka Ewa Studzienice Nordic Walking 5 km opłacono
683 Starostka Bartosz RUDA ŚLĄSKA Nordic Walking 5 km opłacono
684 Starostka Mariusz Ruda Śląska Nordic Walking 5 km opłacono
685 Starostka Anna Ruda Śląska Nordic Walking 5 km opłacono
686 Muza-Adamiec Karolina Katowice Bieg długi 10 km opłacono
687 Sowiecka Iwona Opole Nordic Walking 5 km opłacono
688 ziecina Lucyna czerwionka Nordic Walking 5 km opłacono
689 Mickoś Karolina Mickoś Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
690 Dworaczek Nina Bytom Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
691 Wiesner Stanisława Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
692 Kryska Aleksandra Knurów Bieg długi 10 km opłacono
693 Jezierska Lidia Sosnowiec Bieg krótki 5 km opłacono
694 Respondek Sebastian Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
695 Skwarek Sandra Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
696 Małka Marian Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
697 Gaczek Aleksandra KAtowice Bieg krótki 5 km opłacono
698 Pacuda Maja Krupski mlyn Bieg krótki 5 km
699 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
700 Gawlikowska Agnieszka Katowice Bieg długi 10 km opłacono
701 Misterka Ewa Chorzów Bieg z psem 5 km opłacono
702 Lachowicz Izabela Rybnik Bieg długi 10 km opłacono
703 Gabruś Iwona Czerwionka Bieg długi 10 km opłacono
704 Korkosz Anna Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km opłacono
705 Kurek Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km
706 Miarecka Monika Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
707 Krawczyk Hanna Pyskowice Bieg krótki 5 km opłacono
708 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
709 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg długi 10 km
710 Luboń Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
711 Głąb Mariola Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
712 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
713 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Nordic Walking 5 km opłacono
714 Gilner Mariusz Sosnowiec Bieg krótki 5 km
715 Król Krystyna Sosnowiec Nordic Walking 5 km opłacono
716 Heyda Marek Sosnowiec Bieg krótki 5 km opłacono
717 Hajdecka Marzena Sosnowiec Bieg krótki 5 km opłacono
718 Białas Anna Bytom Nordic Walking 5 km opłacono
719 Małka Irena Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
720 Michalska Beata Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km opłacono
721 Karczewska Marta Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
722 Śmiłowska Aneta Świętochłowice Bieg krótki 5 km opłacono
723 Kwaśniewska Daria Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
724 Chmielorz Małgorzata Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
725 Szymański Piotr Bytom Bieg długi 10 km opłacono
726 Morawiec Barbara Ruda Śląska Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
727 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
728 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
729 Różyczka Joanna Serwitut Bieg krótki 5 km
730 PRZYBYŁA KASIA BYTOM Bieg długi 10 km opłacono
731 Duży Aleksandra Katowice Bieg krótki 5 km
732 Małoszek-Dzierżak Dagmara Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
733 Dzierżak Łukasz Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
734 Kańtoch Andrzej BYTOM Bieg krótki 5 km
735 Kańtoch Izabela BYTOM Bieg krótki 5 km
736 Ziołkowska Dorota Ziołkowska TARNOWSKIE GÓRY Bieg krótki 5 km
737 Mutwil Wiktoria Wodzisław Śląski Bieg krótki 5 km opłacono
738 Mutwil Teresa Wodzisław Śląski Nordic Walking 5 km opłacono
739 Mutwil Oliwia Wodzisław Śląski Bieg krótki 5 km opłacono
740 Bąk Tatiana Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
741 Musialik Marek Piekary sl Bieg krótki 5 km opłacono
742 Szczepaniak Olimpia Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
743 Herda Mateusz Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
744 Reszke Arkadiusz Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
745 Reszke Anna Tychy Bieg krótki 5 km opłacono
746 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
747 Sobolewski Piotr Czeladź Bieg długi 10 km opłacono
748 Ścibiorska Agata Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
749 Opaliński Paweł Bytom Nordic Walking 5 km opłacono
750 Herda Joanna Bytom Nordic Walking 5 km opłacono
751 Sobczk-Kosińska Sylwia Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
752 Moskała Magdalena Pawłowice Bieg krótki 5 km
753 Koślacz Katarzyna Tychy Bieg długi 10 km opłacono
754 Zachciał Dagmara Wojkowice Bieg długi 10 km opłacono
755 Baranek Tomasz Sosnowoec Bieg długi 10 km opłacono
756 Pacyna Danuta Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
757 Zielińska Urszula Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
758 Czub Jarosław Sosnowiec Nordic Walking 5 km
759 Kubica Agata Tarnowskie Góry Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
760 Romańska Katarzyna Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
761 Grobelny Marcin Marklowice Bieg krótki 5 km opłacono
762 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km opłacono
763 Sznajder Mirosław Chorzów Bieg długi 10 km
764 Żołneczko Krystyna Tychy Bieg krótki 5 km
765 Pajer Barbara Pajer TYCHY Bieg krótki 5 km
766 Szczęsna Aleksandra Jejkowice Bieg długi 10 km
767 Choła Bożena Bytom Nordic Walking 5 km
768 Budzisz Piotr Potępa Bieg długi 10 km
769 Stanula Kinga Pawłowice Bieg krótki 5 km
770 Kotucz Agnieszka Katowice Bieg długi 10 km
771 Skrzycka-Gołębiowska Ewa Chorzów Nordic Walking 5 km
772 Szyguła Basia Katowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
773 Frączek Anna Radzionków Bieg krótki 5 km
774 Szyguła Barbara Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
775 Szyguła Anna Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
776 Wereda Michał Katowice Bieg krótki 5 km
777 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Nordic Walking 5 km
778 Gwizdała Magdalena Będzin Bieg krótki 5 km
779 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Nordic Walking 5 km
780 Krel Agnieszka Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5 km
sP 1 Siemianowice
781 Sojka Natasza Siemianowice Śląskie Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat sP 1 Siemianowice
tygryski
782 kazimierek aleksander kobior Bieg krótki 5 km tygryski opłacono
wolna
783 Pawełczyk Agnieszka Katowice Bieg krótki 5 km wolna opłacono
wyrobyart.pl
784 STEFAŃCZYK ANNA KRAKÓW Nordic Walking 5 km wyrobyart.pl opłacono
zadyszka oświecim
785 rybarz artur Brzeszcze Bieg długi 10 km zadyszka oświecim
Ślask Runners
786 Chomczyk Michał Siemianowice śląskie Bieg krótki 5 km Ślask Runners opłacono
787 Chomczyk Kasia Siemianowice Bieg krótki 5 km Ślask Runners opłacono
Ślunskie Dziki Team
788 Pilszek Marek Mysłowice Bieg krótki 5 km Ślunskie Dziki Team
Ślunskie ElwRUNery
789 Małecki Jacek Świętochłowice Bieg krótki 5 km Ślunskie ElwRUNery opłacono
Śląsk Runners
790 Szmatłoch Iwona CHORZÓW BATORY Bieg krótki 5 km Śląsk Runners opłacono
Światowy Związek Żołnierzy AK
791 Komosa Marian Chorzów Nordic Walking 5 km Światowy Związek Żołnierzy AK opłacono


Wyświetleń: 48780

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ