V Ogólnopolska Karnawałowa NOC MORSÓW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Biskupieckie Morsy
1 Dudek Anna Biskupiec Udział w zlocie Biskupieckie Morsy opłacono on-line
2 Dudek Mateusz Biskupiec Udział w zlocie Biskupieckie Morsy opłacono on-line
3 Bogdaniuk Maciej Bęsia Udział w zlocie Biskupieckie Morsy opłacono on-line
4 Olbryś Jan Barczewo Udział w zlocie Biskupieckie Morsy opłacono on-line
5 Wierzbowicz Aniela Jeziorany Udział w zlocie Biskupieckie Morsy opłacono on-line
Bursztynowy morsy
6 Bagutckaia Viktoriia Kaliningrad Udział w zlocie Bursztynowy morsy opłacono on-line
DZIERZGOŃ TEAM
7 Leoniak Adam Dzierzgoń Udział w zlocie DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
8 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Udział w zlocie DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
Kąpiący się Zimą
9 WINTER JERZY OLSZTYN Udział w zlocie Kąpiący się Zimą opłacono on-line
10 WINTER MARIA OLSZTYN Udział w zlocie Kąpiący się Zimą opłacono on-line
11 BANASIAK BOŻENA OLSZTYN Udział w zlocie Kąpiący się Zimą opłacono on-line
12 MIKITA ANNA OLSZTYN Udział w zlocie Kąpiący się Zimą opłacono on-line
13 DRĘŻEK MAŁGORZATA OLSZTYN Udział w zlocie Kąpiący się Zimą opłacono on-line
Kąpiący się zimą Olsztyn
14 Linow Agnieszka Olsztyn Udział w zlocie Kąpiący się zimą Olsztyn opłacono on-line
15 Saczuk Małgorzata Barczewo Udział w zlocie Kąpiący się zimą Olsztyn opłacono on-line
16 Metera Krzysztof Unieszewo Udział w zlocie Kąpiący się zimą Olsztyn opłacono on-line
17 Chrzon Beata Barczewo Udział w zlocie Kąpiący się zimą Olsztyn opłacono on-line
Lodowaci
18 Kalinowska-Szczudlo Marta Iława Udział w zlocie Lodowaci opłacono on-line
Lodowaci Iława
19 Tasarz Dariusz Iława Udział w zlocie Lodowaci Iława opłacono on-line
20 Wilczyński Karol Iława Udział w zlocie Lodowaci Iława opłacono on-line
21 Kulpa Waldemar Iława Udział w zlocie Lodowaci Iława opłacono on-line
22 Kulpa Dorota Iława Udział w zlocie Lodowaci Iława opłacono on-line
23 Jarzabek Andrzej Lubawa Udział w zlocie Lodowaci Iława opłacono on-line
24 Brzeski Piotr Iława Udział w zlocie Lodowaci Iława opłacono on-line
25 Okuniewicz Paweł Iława Udział w zlocie Lodowaci Iława opłacono on-line
26 Pietraszek Maria Iława Udział w zlocie Lodowaci Iława opłacono on-line
Lubawa KOCHA BIEGAĆ
27 Wrońska Dorota Lubawa Udział w zlocie Lubawa KOCHA BIEGAĆ opłacono on-line
Lwy Morskie Susz
28 Grzebienik Sylwester Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
29 Laskowski Wojciech Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
30 Laskowska Emilia Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
31 Stępniak Barbara Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
32 Przednik Sylwester Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
33 Milewski Jacek Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
34 Lulińska Bożena Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
35 Figacz Bogusław Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
36 rogala krzysztof susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
37 Krasiński Robert Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
38 Krumrej Krystian Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
39 Krumrej Arkadiusz Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
40 Milewski Mariusz Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
41 Bogdański Witek Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
42 Łyszcz Piotr Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
43 Paszynin Emilia Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
44 Luliński Jarek Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
45 Paszynin Daniel Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
46 Krystek Marcin Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
47 Cap Dorota Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
48 Murawski Wiesław Kisielice Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
49 STRZELCZYK IZABELA Prabuty Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
50 Wisniewska Anna Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
51 Jurkiewicz Sławek Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
52 Chodowiec Karol Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
53 Jurkiewicz Aldona Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
54 Laskowska Edyta Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
55 Strzelczyk Paweł Prabuty Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
56 Śliwińska Joanna Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
57 Laskowski Piotr Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
58 Mycek Grzegorz Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
59 Grzebienik Anna Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
60 Tyburski Daniel Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
61 Kwiatkowski Waldemar Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
62 Laskowski Waldemar Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
63 Dalkiewicz Marta Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
64 Marjańska Katarzyna Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
65 Osowski Zbigniew Michałowo Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
66 Osowski Janusz Michałowo Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
67 Bruzda Jaroslaw Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
Lwy Morskie Susz
68 Teodorski Adam Michałowo Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
69 Teodorska Joanna Michałowo Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
Lwy morskie susz
70 Witczak Wojciech Susz Udział w zlocie Lwy morskie susz opłacono on-line
Lwy susz
71 Bruzda Patrycja Susz Udział w zlocie Lwy susz opłacono on-line
MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN
72 Giers LIDIA Olsztyn Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
73 Giers Krzysztof Olsztyn Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
74 Liberda Katarzyna OLSZTYN Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
75 Liberda Grzegorz OLSZTYN Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
76 Mikula Grażyna OLSZTYN Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
77 Kraszewski Wojciech OLSZTYN Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
78 Niska Aleksandra OLSZTYN Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
79 Ciesielski Marcin OLSZTYN Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI
80 STEFANOWICZ ANDRZEJ LIDZBARK WARMIŃSKI Udział w zlocie MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono on-line
81 NOSEWICZ LESZEK LIDZBARK WARMIŃSKI Udział w zlocie MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono on-line
82 STRACHEL STANISŁAW LIDZBARK WARMIŃSKI Udział w zlocie MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono on-line
83 OPOLSKI MIECZYSŁAW LIDZBARK WARMIŃSKI Udział w zlocie MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono on-line
MORSY SZCZYTNO#RESET
84 Kordek Jarosław SZCZYTNO Udział w zlocie MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono on-line
MRO
85 SAWKO EWA OLSZTYN Udział w zlocie MRO opłacono on-line
Morsujący Rowerzyści Olsztyn
86 Pulikowska Wioletta Olsztyn Udział w zlocie Morsujący Rowerzyści Olsztyn opłacono on-line
87 Pulikowska Emilia Olsztyn Udział w zlocie Morsujący Rowerzyści Olsztyn opłacono on-line
Morsy Dywity
88 Gołębiowski Bartosz Dywity Udział w zlocie Morsy Dywity opłacono on-line
Morsy Lidzbark Warmiński
89 Tyniec Katarzyna Lidzbark Warmiński Udział w zlocie Morsy Lidzbark Warmiński opłacono on-line
Morsy Małdyty
90 Smoczyńska Anna Małdyty Udział w zlocie Morsy Małdyty opłacono on-line
Morsy Miłakowo
91 Pełka Piotr Miłakowo Udział w zlocie Morsy Miłakowo
92 Pełka Beata Miłakowo Udział w zlocie Morsy Miłakowo
Morsy Orneta
93 Sosnowski Piotr Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
94 Rusiecka Maria Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
95 Szewczuk Halina Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
96 Nędzi-Sosnowska Zofia Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
97 Nędzi Zyta Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
98 Bulik Krystyna Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
99 Mackiewicz Anna Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
Morsy Orneta
100 Nurzyńska Agnieszka Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
Morsy Szczytno #Reset
101 Jędras Michał Szczytno Udział w zlocie Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
102 Szczerbo Andrzej Szczytno Udział w zlocie Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
Morsy orneta
103 Tyl Izabela Orneta Udział w zlocie Morsy orneta opłacono on-line
Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec
104 Prusik Marta Biskupiec Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
105 Prusik Maria Biskupiec Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
106 Michalska Małgorzata Biskupiec Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
107 Kryszpin Magdalena BISKUPIEC Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
108 Abramowicz Aneta Biskupiec Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
109 Kryszpin Kamil Biskupiec Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
110 Iljasiuk Mariusz BISKUPIEC Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
111 Iwańska Sylwia BISKUPIEC Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
112 Sznar Sylwia BISKUPIEC Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
113 Sznar Paweł BISKUPIEC Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
Olsztyński Klub Morsów IGLO
114 Ruwińska Karolina Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
115 Wilchowska Katarzyna Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
116 Osowska Elżbieta Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
117 Olak Radosław Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
118 Gregorczyk Jarosław Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
119 Jaśkowski Ryszard Jaśkowski Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
120 Osowski Krzysztof Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
121 Dobrowolska Ewelina Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
122 Kołakowska Sandra Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
123 Krzyżanowska-Elfakir Joanna Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
124 Szmyt Krzysztof Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
125 Żelazny Ryszard Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
POLAR BARTOSZYCE
126 Suberlak-Szarek Monika Okopa Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
127 Szymko Beata Bartoszyce Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
128 Szarek Michał Okopa Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
129 Osypowycz Natalia Bartoszyce Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
130 Mickiewicz Arkadiusz Bartoszyce Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
131 Mickiewicz Marta Bartoszyce Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
132 Mickiewicz Alan Bartoszyce Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
133 KUŚNIERZ DARIUSZ BARTOSZYCE Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
134 Pieczonka Grażyna Bartoszyce Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
POLAR BARTOSZYCE
135 CHARCHALIS Jarosław BARTOSZYCE Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
Pozytywni Dobre Miasto
136 Śliski Krzysztof Dobre miasto Udział w zlocie Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
137 Śliska Agnieszka Dobre miasto Udział w zlocie Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
Pozytywni Dobre Miasto
138 Pieloszczyk Andrzej Cerkiewnik składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
139 Chajkowska Małgorzata Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
140 Chomej Andrzej Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
141 Chomej Jolanta Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
142 Podpora Danuta Stary Dwór składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
143 Podpora Grzegorz Stary Dwór składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
144 Gallo Anna Dobre Miasto Udział w zlocie Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
145 Szymakowicz Mirosław Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
146 Mika Adam Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
147 Domaracki Daniel Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
148 Szymelfenig Grażyna Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
149 Sierota Wioletta Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
150 Sierota Marek Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
151 Szymelfenig Stanisław Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
152 Domurad Jerzy Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
153 Jankowska Anna Lubomino składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
154 Zawadzki Roman Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
155 Zawadzka Bogumiła Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
156 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
157 Lech Anna Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
158 Pawlikowski Bernard Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
159 Pawlikowski Zdzisława Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
160 Kalinowska Justyna Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
161 Kalinowski Sławomir Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
162 Jurczak Andrzej Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
163 Górecka Antonina Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto
164 Radzio Piotr Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto
165 Radzio Anna Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto
166 Węgrecki Radosław Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto
167 Węgrecka Amelia Dobre Miasto Udział w zlocie Pozytywni Dobre Miasto
168 Jasiukiewicz Weronika Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
169 Bem Małgorzata Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
170 Pieńkowska Aneta Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
171 WRONKA RAFAŁ DOBRE MIASTO składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
172 Knechta Marcin Miłakowo składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
173 Młyński Krzysztof Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
174 Młyńska Jolanta Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
175 Jurczak Katarzyna Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
176 Klucznik Mateusz Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
177 Wysocka Alicja Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
178 Wysocka Zofia Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
179 Holownia Anna Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
180 Holownia Paweł Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
181 Wysocki Krzysztof Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
Przerębel im. Krzysztofa Matysiaka
182 Piegat Joanna Bisztynek Udział w zlocie Przerębel im. Krzysztofa Matysiaka opłacono on-line
183 Paszkowski Ignacy Sątopy Samulewo Udział w zlocie Przerębel im. Krzysztofa Matysiaka opłacono on-line
184 Romanowska Agnieszka Bisztynek Udział w zlocie Przerębel im. Krzysztofa Matysiaka opłacono on-line
185 Grzeszczak Wojciech Bisztynek Udział w zlocie Przerębel im. Krzysztofa Matysiaka opłacono on-line
Rozbiegany Susz
186 Cap Tomasz Susz Udział w zlocie Rozbiegany Susz opłacono on-line
Wesołe morsy
187 Sowa Agnieszka Iława Udział w zlocie Wesołe morsy opłacono on-line
Zimny Ptak
188 Czapliński Łukasz Giżycko Udział w zlocie Zimny Ptak opłacono on-line
Zimny Ptak
189 Czaplińska Joanna Giżycko Udział w zlocie Zimny Ptak opłacono on-line
Zmarźlak Ostróda
190 Ged Marek Ostróda Udział w zlocie Zmarźlak Ostróda opłacono on-line
191 Ged Jan Ostróda Udział w zlocie Zmarźlak Ostróda opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
192 Siwek Milena Pasym Udział w zlocie opłacono on-line
193 Mazur Artur Susz Udział w zlocie opłacono on-line
194 Perwenis Krzysztof LUBAWA Udział w zlocie opłacono on-line
195 Pawłowska Anna Rudniki Udział w zlocie opłacono on-line
196 Pawłowski Edward Rudniki Udział w zlocie opłacono on-line
197 Macuk Paweł Ostróda Udział w zlocie opłacono on-line
198 Woźna Magda Orneta Udział w zlocie opłacono on-line
199 Kołcio Paulina Orneta Udział w zlocie opłacono on-line
200 Gregorek Janusz Ostróda Udział w zlocie opłacono on-line
201 Laskowski Sebastian Susz Udział w zlocie opłacono on-line
202 Marjanski Heniek Dabrowka Udział w zlocie opłacono on-line
203 Sobczak Patrycja Susz Udział w zlocie opłacono on-line
204 Sobiesiek Łukasz Olsztyn Udział w zlocie opłacono on-line
205 Giglewicz Tomasz Giglewicz Kwidzyn Udział w zlocie opłacono on-line
206 Rojek Przemysław Olsztyn Udział w zlocie opłacono on-line
207 Górska Anna Kraszewo Udział w zlocie opłacono on-line
208 Umecka Kasia Olsztyb Udział w zlocie opłacono on-line
209 Jaskólska Kozakiewicz Beata Dobre Miasto Udział w zlocie opłacono on-line
210 Gałęziewska Maria Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI opłacono on-line
211 Madej Rafał Kwidzyn Udział w zlocie opłacono on-line
Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
212 Волкова Ирина Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
213 Sowiński Tomasz Sowiński Olsztyn Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ opłacono on-line
214 Akinis-Sowińska Beata Olsztyn Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ opłacono on-line
215 Тулаева Мария Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
216 Гончар Николай Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
217 Абрашина Елена Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
218 Абрашин Николай Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
219 Витукевич Ирена Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
220 Негодяева Галина Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
221 Грошикова Нона Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
222 Регета Людмила Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
223 Коврижкин Юрий Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
224 Кулис Людмила Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ


Wyświetleń: 9848

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ