Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Petka Lucyna Starogard Gdański START SKL FILIPPIDES
2 skibiński dawid starogard gdański START SKL FILIPPIDES
3 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna START TRI Starogard Gdański
4 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna START SKL FILIPPIDES
5 Olcen Justyna Starogard Gdański START Biegam Bo Lubię Starogard Gdański
6 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START BiegamBoLubie
7 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański START TRI Starogard Gdański
8 Siekierzyński Rafał Skarszewy START PZU Sport Team/bbl Starogard Gd.
9 Siekierzyńska Dorota Skarszewy START SKL Filippides
10 sprega aurelia starogard gdański START SKL FILIPPIDES
11 Kurkowski Marek Starogard Gdański START Mania-Frania 2
12 Dunst Maciej Starogard Gdański START
13 Goździelewski Przemek Krąg START Press Glass Biegamy i Wspieramy
14 Bielińska Barbara Starogard Gdański START SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
15 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. START SKL /Filippides/BBL Starogard Gd
16 Prabucki Piotr Starogard Gdański START
17 Znarowska Bożena Elblag START Drużyna Pierścienia
18 Serocki Adam Elblag START Drużyna Pierścienia
19 Stolarów Agnieszka Malbork START druzyna pierscienia
20 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn START
21 Smolinski Adam Klonówka START
22 Patra Katarzyna Elbląg START
23 Chyła Marcelina Starogard Gdański START
24 Rogalska Małgorzata Kolincz START GK STG/BBL Starogard Gdański
25 Szopiński Wiktor Starogard Gdański START The Szopin Stones Running Team
26 Szweda Piotr Starogard Gdański START SKL FILIPPIDES
27 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
28 Karwatowska Dorota Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
29 Karwatowska Amelia Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
30 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
31 Bonk Natalia Okole START GK STG
32 Rogalski Tomasz Kolincz START GK STG
33 Narloch Michał Starogard Gdański START Dovista Active Team
34 Szczodrowska Ewa Starogard Gdański START Biegam Bo Lubię Starogard Gdański
35 gort kamil STAROGARD GDAŃSKI START BBL Starogard Gdański
36 Osiak Marek Starogard Gdański START
37 Dubiella Karolina Mościska START
38 Lokś GRAŻYNA Janowo START Skl Filippides BBl Starogard Gdański
39 Lokś Paweł Janowo START Skl Filippides
40 Krzemiński Andrzej Starogard Gdański START GK STG
41 Krzemińska Aleksandra Starogard Gdański START GK STG
42 Mechliński Mateusz Starogard Gdański START Przerembel team / RING Kociewie
43 Weidebach Natalia Starogard Gdański START Przerembel team
44 Narloch Tomasz Starogard Gdanski START
45 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski START
46 Kucki Bartosz Starogard Gdański START
47 KOPOWSKA KAROLINA STAROGARD GDAŃSKI START KP PSP TCZEW
48 Eliasz Michał Starogard Gdanski START
49 Felska Angelika Bobowo START Przerembel team
50 Kowalski Filip Starogard Gd. START
51 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. START KP Starogard
52 Grobelna Wiktoria Starogard Gd. START
53 Szwedowski Dawid Starogard Gdański START TRI STAROGARD GDAŃSKI
54 Gacek Katarzyna Skarszewy START Morsy Skarszewy
55 Wojtaś Jakub Pinczyn START SKL FILIPPIDES
56 Stachowicz Karolina Skórcz START SKL Filippides/BBL Starogard Gd
57 Reimus Agnieszka Skórcz START
58 Chyła Ewelina Starogard Gdański START -
59 Matlewska Marzena Elblag START Drużyna Pierścienia
60 Paszkowski Stanisław Malbork START
61 Jedwabnik Michał Starogard Gd START Ziben
62 Rysiewski Robert Starogard Gdański START SKL /Filippides/BBL Starogard Gd
63 Jankowski Michał Starogard Gdański START SKL FILIPPIDES / Leśne Dziadki
64 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START
65 Gembiak Bartosz Starogard Gdański START Gemba Team
66 Gruchała Daniel Starogard Gdański START GK STG/BBL Starogard Gdański
67 Chybowska Magda Starogard gdański START Przerembel team
68 Igła Paweł Kolincz START SKL FILIPPIDES
69 Śledź Mikołaj Pelplin START Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin
70 Świderski Ireneusz Pelplin START Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin
71 Sitarek Grzegorz Starogard Gdański START
72 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański START CrossElite
73 Paradowska Iza Pelplin START
74 Paradowski Krystian Pelplin START
75 Krajnik Oskar Pelplin START GK Gryf Tczew
76 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański START
77 Skalska Anna Bytonia START KS SOKÓŁ ZBLEWO
78 Jackowski Piotr Starogard Gdański START SKL Filippides/BBL Starogard Gd
79 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI START Przerembel Team
80 Stępiński Paweł Starogard Gdański START Przerembel team
81 Frost Mateusz Kokoszkowy START
82 Frost Sławomir Kokoszkowy START
83 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski START Przerembel Team
84 Piskorski Jerzy Pelplin START
85 Józefiak Ania Starogard Gdański START
86 Dering Marcin Demlin START
87 Patelczyk Sławomir Demlin START
88 Patelczyk Karol Demlin START
89 Glaza Krystyna Starogard Gd. START BBL Starogard Gdański
90 Stosik Artur Pączewo START
91 Laskowska Daria Starogard Gdański START BBL Starogard Gdański
92 Zakrzewska Aneta Starogard Gdański START BBL Starogard Gdański
93 Muchowski Krzysztof Nowa Wieś Rzeczna START GK STG
94 Baranowski Krzysztof Skarszewy START Morsy Skarszewy
95 Dziedziński Łukasz Pelplin START Wataha - łączy nas bieganie
96 Czaplewska Anna Tczew START
97 Jaskólski Rafał Gniew START Klub Kolarski Pelplin
98 Slisewski Tomasz Starogard Gdański START GK STG
99 Żabiński Michał Starogard Gdański START
100 Grzonka Kamila Bytonia START KS Sokół Zblewo


Wyświetleń: 2815

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ