Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Polska Start - trzecia tura zapisanych zbyszek biega opłacono on-line
2 semmerling sylwester puck Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
3 Furtak Leszek Wejherowo Polska Start - druga tura zapisanych niezrzeszony opłacono on-line
4 Czylkowski Arkadiusz Strzelno Polska Start - trzecia tura zapisanych Strzelni opłacono on-line
5 Borski Ryszard Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
6 Modrzejewski Piotr Warszawa Polska Start - trzecia tura zapisanych MODIW Sport Group opłacono on-line
7 Konkel Bartłomiej Władysławowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
8 Bartosz Klebba SWARZEWO Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
9 Wysocka Anna Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
10 Jażdżewska Beata Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych Biegaj z Bzysiem opłacono on-line
11 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
12 Boś Grzegorz Słupsk Polska Start - trzecia tura zapisanych SUB VENTUM TEAM opłacono on-line
13 Trusiak Agnieszka Słupsk Polska Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
14 Szymczak Katarzyna Turek Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
15 Temski Amadeusz Starzyno Polska Start - trzecia tura zapisanych 13 dTR opłacono on-line
16 Kaczyńska Małgorzata Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze opłacono on-line
17 Struck Ryszard Jastarnia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
18 Wielgus ALEKSANDRA POTĘGOWO Polska Start - trzecia tura zapisanych Spontan Potęgowo opłacono on-line
19 Młynarczyk Olga Potęgowo Polska Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN Potęgowo opłacono on-line
20 Kaniuk Maja Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
21 Różycki Rafał Zielona Góra Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
22 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Polska Start - trzecia tura zapisanych Biegam dla Marysi opłacono on-line
23 Świątek Marcin gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
24 Miszewski Romuald Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
25 Kozak Krzysztof Potęgowo Polska Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
26 Majchrzak Piotr wagrowiec Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
27 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
28 Gnyp Daniel Różyny Polska Start - trzecia tura zapisanych wkurw_team opłacono on-line
29 Jaskot Piotr Gościszewo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
30 Bieliński Dominik Nowe Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
31 Chyczewska Katarzyna Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych BiegaMy opłacono on-line
32 Dywelski Mirosław Tczew Polska Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew opłacono on-line
33 LANG Marcin Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
34 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Polska Start - trzecia tura zapisanych TRI Starogard Gdański opłacono on-line
35 Ławrów Sylwia Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych IHS Markit opłacono on-line
36 Lasota Renata Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych Janusz i dwie łanie opłacono on-line
37 Schmidt Dorota Połczyno Polska Start - trzecia tura zapisanych Biegam z mężem :) opłacono on-line
38 Schmidt Janusz Połczyno Polska Start - trzecia tura zapisanych Biegam z żoną :) opłacono on-line
39 Cendrowski Marcin Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
40 Łęgowski Janusz Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
41 Bębenek Agnieszka Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
42 Brodowski Adam Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
43 Herzberg Przemysław Toruń Polska Start - trzecia tura zapisanych NB Team opłacono on-line
44 Tomaszewski Radomir Września Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
45 SITKO-BAJORSKI Antoni GDYNIA Polska Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
46 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Polska Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA opłacono on-line
47 Wysiecki Arkadiusz Lubań Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
48 Sarnowska Aleksandra Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
49 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
50 Junko Łukasz Giżycko Polska Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
51 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO Polska Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
52 Hałun Łukasz Giżycko Polska Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
53 Lanc Łukasz Leśniewo Polska Start - trzecia tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
54 Labudda Mirosław Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
55 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
56 Borowczak Arkadiusz Bolszewo Polska Start - trzecia tura zapisanych MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
57 Strąk Natalia SŁUPSK Polska Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
58 Strąk Kinga SŁUPSK Polska Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
59 Basarab Piotr Potęgowo Polska Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN Potęgowo opłacono on-line
60 Skwiot Agnieszka Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
61 Formella Sławomir Kościerzyna Polska Start - trzecia tura zapisanych Formex opłacono on-line
62 Rosińska Patrycja Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych Mama Leona opłacono on-line
63 budziński maciej budziński Jurata Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
64 Chachaj Sławek Kąpino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
65 Motofa Marcin Wąbrzeźno Polska Start - trzecia tura zapisanych Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
66 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Polska Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT opłacono on-line
67 Wysocki Dariusz Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
68 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
69 WRZOSEK Alicja Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Gdynia opłacono on-line
70 Borawski Kajetan Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych Samochodówka wejcherowo opłacono on-line
71 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Polska Start - trzecia tura zapisanych Elitte Team opłacono on-line
72 Klahs Artur Połczyno Bis Polska Start - trzecia tura zapisanych POŁCZYNO BIEGA opłacono on-line
73 Żygowski Filip Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
74 Kowalczuk Leszek Pogórze Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
75 RACZYŃSKA EWA GDYNIA Polska Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
76 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Polska Start - trzecia tura zapisanych Olucha Run opłacono on-line
77 Heyka Jarosław Lębork Polska Start - trzecia tura zapisanych MJR opłacono on-line
78 Stańco Mariola Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
79 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych Norda Active Team opłacono on-line
80 gałuszka piotr gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych wot opłacono on-line
81 Tobolska Anna Grudziądz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
82 Tobolska Małgorzata Bydgoszcz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
83 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ Polska Start - trzecia tura zapisanych Florian Grudziądz opłacono on-line
84 Tobolska Grażyna Grudziądz Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
85 Budnik Maciej Puck Polska Start - trzecia tura zapisanych Pandzitsu opłacono on-line
86 Kotlewska Alicja Domatówko Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
87 Ciok Katarzyna Rumia Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
88 Grzeszczak Adam Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
89 Grzeszczak Małgorzata Gdynia Polska Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl opłacono on-line
90 Palach Beata Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
91 Kobierzynski Wojciech Wladyslawowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
92 Kurnik Jakub WŁADYSŁAWOWO Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
93 Erdmann Agnieszka Reda Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
94 Pieczynski Pawel Wierzchucino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
95 Pieczynska Malgorzata Wierzchucino Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
96 stromski krzysztof gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
97 Szymański Łukasz Gdańsk Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
98 Ciba Michał Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
99 Lademan Damian Orle Polska Start - trzecia tura zapisanych opłacono on-line
100 Roniarski Adam Wejherowo Polska Start - trzecia tura zapisanych AG Tri Team Rumia opłacono on-line


Wyświetleń: 39454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ