Kołodziej Cube MTB Pelplin 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozłowski Jerzy Szubin MAXI 45 km 7Si-OWB rowertour.com opłacono on-line
2 Reinholz Marian Terespol Pomorski MINI 30 km opłacono on-line
3 lewandowski ryszard 83-423 Niedamowo 64 MAXI 45 km Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) opłacono on-line
4 Lichaczewski Zbigniew Lichaczewski Baloszyce MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
5 Lichaczewski Zbigniew Baloszyce MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono on-line
6 Kuchcicki Andrzej Białogard Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km MOW Malbork limit osiągnięty
7 Paliwoda Mateusz Białystok Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km MOW Malbork limit osiągnięty
8 Sieniek Łukasz Brodnica Górna MAXI 45 km AZS Politechnika Gdańska
9 Karwatowski Robertt Brzeźno Wielkie MINI 30 km
10 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km limit osiągnięty
11 Rutkowski Tomasz Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT opłacono on-line
12 Kwiatkowska Renata Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT opłacono on-line
13 Kurek Dariusz Bydgoszcz MAXI 45 km 7 SI - OWB rowertur.com
14 Wróbel Marta Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
15 Wilkowski Krzysztof Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT opłacono on-line
16 Bethke Sławomir Bydgoszcz MINI 30 km SISU-OWB rowertur.com opłacono on-line
17 Filipek Mirosława Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT opłacono on-line
18 smolarczyk wojciech bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
19 Kulpa Aleksander Bydgoszcz MAXI 45 km CSU Racing Team Bydgoszcz opłacono on-line
20 Cirug Artur Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
21 Guth Mirosław Bydgoszcz MINI 30 km
22 Wróblewska Justyna Bydgoszcz MINI 30 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
23 Polus Piotr Bydgoszcz MAXI 45 km Wysepka Team opłacono on-line
24 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MINI 30 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
25 Czackowski Sławomir Chelmno MINI 30 km opłacono on-line
26 Maćkiewicz Przemysław Chełmża MINI 30 km opłacono on-line
27 Maćkiewicz Szymon Chełmża ŻAK ok.5 km
28 Bednarczyk Grzegorz Debrzno MINI 30 km opłacono on-line
29 Wasilewski Krystian Działdowo Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km MOW Malbork limit osiągnięty
30 Tomaszewski Kuba Dzierzgoń MINI 30 km MTB DZIERZGOŃ
31 Żemojdzin Michał Dzierzgoń MINI 30 km MTB DZIERZGOŃ
32 Fandrejewski Janusz Elbląg MINI 30 km Qnix opłacono on-line
33 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg MINI 30 km opłacono on-line
34 Zaleś Roman Elbląg MINI 30 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
35 Pietrulewicz Grzegorz Elbląg MINI 30 km Qnix opłacono on-line
36 Banach Ryszard Gdansk MINI 30 km BST BanachBrothers opłacono on-line
37 Szczygielski Pawel gdansk MAXI 45 km the Barbers Gdansk opłacono on-line
38 Chyliński Piotr Gdańsk MAXI 45 km Belta Team Gdańsk opłacono on-line
39 Świeca Grzegorz Gdańsk MINI 30 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono on-line
40 Bruderek Tomasz Gdańsk MINI 30 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono on-line
41 Skowronek Amelia Gdańsk Do lat 10 - 2500 m UKS 2 Morena
42 Skowronek Bartosz Gdańsk ŻAK ok.5 km UKS 2 Morena
43 Węgrzyn Marcin Gdańsk Do lat 10 - 2500 m Qumple
44 Peszek Krzysztof Gdańsk MINI 30 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono on-line
45 Petk Grzegorz Gdańsk MINI 30 km Cat M4 opłacono on-line
46 Więczkowska Monika Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
47 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
48 Kamiński Paweł Gdańsk MINI 30 km Start MTB Kartuzy
49 Kaliszewski Jakub Gdańsk MINI 30 km TA KO TEAM opłacono on-line
50 Teska Martyna Gdynia Do lat 10 - 2500 m LKS ZORZA Gdynia
51 Teska Patrycja Gdynia ŻAK ok.5 km LKS ZORZA Gdynia
52 Błaszczak Dariusz Gdynia MAXI 45 km VECTOR Group Team
53 Ochociński Cyprian GDYNIA Do lat 10 - 2500 m
54 Ogrodowska Małgorzata Gdynia MINI 30 km 3life team
55 Kamińska Marta Gdynia MAXI 45 km NEXUS Team
56 Kamrowski Adam Gniew MINI 30 km opłacono on-line
57 Kryszczuk Sebastian Gniew MAXI 45 km QARK opłacono on-line
58 Szulc Patryk Gniew MINI 30 km opłacono on-line
59 Jaskólski Rafał Gniew MAXI 45 km Klub Kolarski Pelplin/Qark opłacono on-line
60 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń MINI 30 km KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
61 Biedulski Fabian Górowo Iławeckie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km MOW Malbork limit osiągnięty
62 Lewandowski Michał Grudziądz MINI 30 km opłacono on-line
63 Gratowski Marcin Grudziądz MINI 30 km SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS Grudziądz
64 Lasowski Przemysław Grudziądz MAXI 45 km opłacono on-line
65 Wypior Tomasz Grudziądz Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km MOW Malbork limit osiągnięty
66 Rybiński Mirosław Grudziądz MINI 30 km opłacono on-line
67 Olszewski Kamil Grudziądz Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km ROWEROWYGRUDZIADZ.PL limit osiągnięty
68 Dichting Damian Grudziądz MAXI 45 km TCH opłacono on-line
69 Sonnenfeld Łukasz Grudziądz MINI 30 km Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
70 Dziedzic Grzegorz Grudziądz MAXI 45 km Grudziądz
71 Skórczewski Tadeusz Kaliska MINI 30 km opłacono on-line
72 Niemczyk Robert Kamień Krajeński MINI 30 km opłacono on-line
73 Gizela Michał Kartuzy MINI 30 km opłacono on-line
74 Kawski Bartłomiej Kisielice MINI 30 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB Susz opłacono on-line
75 Wizner Krzysztof Koronowo MAXI 45 km opłacono on-line
76 Pietrulewicz Krzysztof Kosyń MINI 30 km Qnix opłacono on-line
77 Sypniewski Mariusz Koteże MINI 30 km GK STG opłacono on-line
78 Bator Jarosław Koteże MINI 30 km GK STG
79 Zachciał Tomek Kowale MINI 30 km VO2max MTB Team
80 Tuszyński Mikołaj Kowalewo Pomorskie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km 7 SI - OWB rowertur.com limit osiągnięty
81 Tuszyński Mikołaj Kowalewo Pomorskie MINI 30 km SISU-OWB rowertur.com opłacono on-line
82 Latański Radoslaw Kusice MINI 30 km TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono on-line
83 Latański Radosław Kusice Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk limit osiągnięty
84 Opala Paweł Kwakowo Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km MOW Malbork limit osiągnięty
85 jagodzinski tomasz kwidzyn MINI 30 km Gkw opłacono on-line
86 Jaworski Bartosz Kwidzyn MINI 30 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
87 Koralewski Mariusz Kwidzyn MINI 30 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
88 Szkodziński Piotr Kwidzyn MINI 30 km MXTECH CYKLO TEAM
89 szczepański leszek Kwidzyn MINI 30 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
90 Hillar Jacek Kwidzyn MINI 30 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
91 Olpeter Adam Kwidzyn MINI 30 km AKJ KWIDZYN opłacono on-line
92 Bagiński Roman Kwidzyn MINI 30 km MXTECH CYKLO TEAM opłacono on-line
93 Kruszczyński Marcin Kwidzyn MINI 30 km Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
94 Jahn Daniel Kwidzyn MINI 30 km Kwidzyn
95 Orzędowski Dominik Kwidzyn MINI 30 km Kwidzyn Bike Racing Team
96 Papke Arkadiusz Lubiszewo MINI 30 km DżoDżo Team opłacono on-line
97 jarczewski szymon malbork MAXI 45 km
98 Jarczewski Bartłomiej Malbork MŁODZIK ok.10 km
99 Frankowski Jakub Malbork Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km MOW Malbork limit osiągnięty
100 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK MINI 30 km GK MALBORK opłacono on-line


Wyświetleń: 9737

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ