Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Calik Beata Puck MORSOWANIE Morsy Puck
2 Błaszkowska Danuta WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
3 BRZEZIK ILONA WEJHEROWO MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
4 Kandziora Kornelia Gościcino MORSOWANIE Morsiki Reda
5 Kandziora Arkadiusz Gościcino MORSOWANIE Morsiki Reda
6 Kandziora Marzena Gościcino MORSOWANIE Morsiki Reda
7 Rybarczyk Leopold Zławieś Wielka MORSOWANIE Morsy Górsk
8 Pianowska Justyna Bolszewo MORSOWANIE
9 Łazarz Mariusz Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
10 Brzuska GABRIELA Gdańsk MORSOWANIE
11 Zawadzki Piotr Reda MORSOWANIE Kontener formy
12 Zawadzka Monika Rumia MORSOWANIE Kontener Formy
13 Borowicz Anna Bydgoszcz MORSOWANIE Runmors
14 Borowicz Ireneusz Bydgoszcz MORSOWANIE Runmors
15 Pachoł Tomasz Krakow MORSOWANIE
16 Dettlaff Klaudia Rekowo Górne MORSOWANIE Morsiki Reda
17 Cirocka Maria Magdalena Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
18 Muller Leszek Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
19 Budzisz Dariusz Jastrzębia Góra MORSOWANIE
20 Wałdowski Stanisław Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
21 Muller Emilia Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
22 Budnik Karolina Brzyno MORSOWANIE
23 Wrzosek Dorota Reda MORSOWANIE Morsy Puck
24 Goyke Karol Brzyno MORSOWANIE
25 Budnik Grzegorz Brzyno MORSOWANIE
26 Budnik Magdalena Brzyno MORSOWANIE
27 Ceynowa Anna Władysławowo MORSOWANIE
28 Nelec Piotr Toporzysko MORSOWANIE Morsy Górsk
29 Nelec Agnieszka Toporzysko MORSOWANIE Morsy Górsk
30 Nelec Agata Toporzysko MORSOWANIE Morsy Górsk
31 Bladowski Adam Reda MORSOWANIE
32 CHMARA Magdalena WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
33 Bartkowska Ewa Swarzewo MORSOWANIE
34 Makowski Piotr Reda MORSOWANIE
35 Skoczke- Chmara Malwna Władysławowo MORSOWANIE
36 Dettlaff Cirocka Barbara Orle MORSOWANIE Morsiki Reda
37 Cirocki Wiesław Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
38 BOREK ALEKSANDRA Władysławowo MORSOWANIE
39 Zwoliński Sebastian BYDGOSZCZ MORSOWANIE
40 Skrzynecka Anna Skrzynecka BOLSZEWO MORSOWANIE
41 Ciesielczyk Anna Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
42 Chorociej Iza Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
43 Czapiewski Andrzej Gdynia MORSOWANIE Gdyńskie Morsy / BDOW MW
44 Jędrzejak Magdalena Gdynia MORSOWANIE Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO
45 Kotwica Marta Gdynia MORSOWANIE
46 Żynda Elżbieta Gdynia MORSOWANIE
47 Węsierska Anna Gowino MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
48 Rogoziński Aleksander Bydgoszcz MORSOWANIE runMORS
49 Rutkowski Szymon Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
50 Thiel Joanna Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
51 Thiel Paweł Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
52 Szyszka Sylwia Warszawa MORSOWANIE
53 Wróblewski Michał Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
54 Dagow-Tusień Justyna Świecie MORSOWANIE Morsy Świecie
55 Kocikowska Magda Świecie MORSOWANIE Morsy Świecie
56 Majewski Marek Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
57 Majewska Katarzyna Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
58 Skowroński Adrian Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
59 Kalinowski Krzysztof Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
60 Kalinowska Bogumiła Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
61 Nowak Bartosz Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
62 Nowak Ewa Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
63 Jóźwiak Bartłomiej Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
64 Śmigielski Arkadiusz Gdynia MORSOWANIE
65 Piechna Marcelina Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
66 Czerwiński Edward Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
67 Pior Mirosław Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
68 Pior Ewa Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
69 Danielewicz Ewa Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
70 Jasińska Małgorzata Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
71 Jasiński Piotr Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
72 Piechna Kamilla Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
73 Figura Adam Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
74 Figura Mateusz Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
75 Figura Hanna Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
76 Szpak Tomasz Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
77 Szpak Beata Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
78 Smeja Lucyna Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
79 Szpak Katarzyna Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
80 Szpak Wojciech Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
81 Smeja Robert Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
82 Dobuszewski Janusz Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
83 Dobuszewska Aneta Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
84 Malicka Beata Reda MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
85 Zieliński Łukasz Sosnowiec MORSOWANIE
86 Lidzbarski Jan Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
87 Lidzbarska Beata Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
88 Kłos Alicja Reda MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
89 Pospieszna Sonia Mosty MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
90 Pospieszna Pola Mosty MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
91 Gafka Joanna Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
92 Gafka Arkadiusz Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
93 Żynda Anna Gdynia MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
94 Zawadzka Paulina reda MORSOWANIE
95 ŻERO Beata Grębocin MORSOWANIE
96 Curyło Jakub Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
97 Kłos Lidia Papowo Biskupie MORSOWANIE
98 Cymer-Markiewicz Karolina Władysławowo MORSOWANIE UKS TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
99 Trepczyk Irena Władysławowo MORSOWANIE
100 Deling Marta Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy


Wyświetleń: 16377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ