Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
1 Budzisz Adrian Jastrzębia Góra MORSOWANIE 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
Aktywne Lisewo
2 Pilecki Marcin Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
3 Płatek Tomasz Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
4 Stawicka Ewelina Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
5 Płatek Małgorzata Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
6 Pilecka Katarzyna Lisewo MORSOWANIE Aktywne Lisewo
Aktywne Morsy
7 Reska Adam Sławoszynko MORSOWANIE Aktywne Morsy
8 Reska Iwona Sławoszynko MORSOWANIE Aktywne Morsy
9 Kuchnowska Weronika Minkowice MORSOWANIE Aktywne Morsy
10 Kuchnowski Henryk Minkowice MORSOWANIE Aktywne Morsy
11 Kuchnowska Anna Minkowice MORSOWANIE Aktywne Morsy
12 Kuchnowski Karol Werblinia MORSOWANIE Aktywne Morsy
13 Ceynowa Krzysztof Sławoszynko MORSOWANIE Aktywne Morsy
14 Życiński Adam Władysławowo MORSOWANIE Aktywne Morsy
15 Życiński Łukasz Władysławowo MORSOWANIE Aktywne Morsy
16 Życińska Ewelina Władysławowo MORSOWANIE Aktywne Morsy
17 Kuchnowska Aleksandra Minkowice MORSOWANIE Aktywne Morsy
18 Kuchnowski Marcin Minkowice MORSOWANIE Aktywne Morsy
19 Kuchnowska Emilia Minkowice MORSOWANIE Aktywne Morsy
20 Littwin Franciszek Kłanino MORSOWANIE Aktywne Morsy
21 Littwin Joanna Kłanino MORSOWANIE Aktywne Morsy
22 Kuchnowska Angelika Minkowice MORSOWANIE Aktywne Morsy
Biegacz Portowy Hel
23 Elmiś Grzegorz Hel MORSOWANIE Biegacz Portowy Hel
Biegacze Świnoujście
24 Lebiedzińska Sara Reda MORSOWANIE Biegacze Świnoujście
25 Lebiedzińska Angelika Reda MORSOWANIE Biegacze Świnoujście
Biegamyrazem.pl
26 Hejmowski Sylwester Wejherowo MORSOWANIE Biegamyrazem.pl
Biegamy razem Władysławowo
27 Skarżyńska Alina Władysławowo MORSOWANIE Biegamy razem Władysławowo
BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE
28 Lis-Pieper Sylwia Lebork MORSOWANIE BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE
Błekitne Morsy Łeba
29 Bikowski Marek Lębork MORSOWANIE Błekitne Morsy Łeba
Błękitne Morsy Łeba
30 Wenek Maja Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
31 Szymanowska Karolina Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
32 Sibik Beata Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
33 Bikowska Gabriela Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
34 Sawa Helena Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
35 Szymanowski Eugeniusz Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
36 Szymanowska Anna Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łeba
Błękitne Morsy Łebskie
37 Kwidzyńska Anna Lędziechowo MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
38 Nowatkowska Krystyna Lędziechowo MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
39 Nowatkowski Krzysztof Lędziechowo MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
40 Fidala Marcin Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
41 Harendarczyk Zdzisław Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
42 Syldatk Beata Łeba MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
43 Grabowski Dominik Sarbsk MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
44 Synowiec Jacek Rokity MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
45 Krauze Halina Rokity MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
46 Stępień Milena Rokity MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
47 Szymanowska Aleksandra Rokity MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
48 Babińska Joanna Łeba MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
49 Gryciuk Małgorzata Łeba MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
50 Gertner Anna Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
51 Pieper Urszula Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
52 Pieper Franciszek Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
53 Konofał Ewa Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
54 Okoń Mariusz Sierakowice MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
55 Sikorra Janina Lędziechowo MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
56 Mania Halina Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
57 Górska Iwona Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
Błękitne Morsy Łebskie
58 Mania Irek Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
Ciechanowiec biega
59 Godlewski Adam Ciechanowiec MORSOWANIE Ciechanowiec biega
Co Ja Robię Tu ??? Team
60 Stachowicz Wioleta Jastarnia MORSOWANIE Co Ja Robię Tu ??? Team
61 Stachowicz Jacek Jastarnia MORSOWANIE Co Ja Robię Tu ??? Team
62 Stachowicz Jerzy Jastarnia MORSOWANIE Co Ja Robię Tu ??? Team
63 Stachowicz Teresa Jastarnia MORSOWANIE Co Ja Robię Tu ??? Team
Człuchów
64 Mielczarek Agnieszka Człuchów MORSOWANIE Człuchów
Disco Morsy-Władysławowo
65 Litzau Grzegorz Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy-Władysławowo
66 Głowienka Robert Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy-Władysławowo
67 Styn Piotr Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy-Władysławowo
Disco Morsy Władysławowo
68 Sim Dariusz Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
69 Hincke Mateusz Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
70 Kirszling Robert Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
71 Kirszling Agnieszka Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
72 Proena Klaudia Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
73 Proena Rafał Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
74 Adrian Maria Karwia MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
75 Piontke Jakub Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
ECO-KĄPINO
76 Zelgert Dorota Kąpino MORSOWANIE ECO-KĄPINO
ECO KĄPINO
77 Kummer Grzegorz Kąpino MORSOWANIE ECO KĄPINO
78 Siuda Jolanta Kąpino MORSOWANIE ECO KĄPINO
ELBLĄSKIE MORSY
79 Szymczuk Teresa Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
80 Czuba Elżbieta Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
81 Kubińska Halina Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
82 Mackiewicz Celina Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
83 Kierpec Jacek Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
84 Kierpec Zofia Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
85 Denis Eugenia Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
86 Śledż Joanna Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
87 Skwarska Katarzyna Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
88 Kamiński Henryk Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
89 PŁOSKONKA Kamila Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
90 SPRINGER Justyna Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
91 SPRINGER Lidia Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
92 SPRINGER JAROSŁAW Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
Eco-Kąpino
93 Selewska-Błoszyk Hanna Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
94 Chachaj Lucian Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
95 Chachaj Halina Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
96 Zelgert Maciej Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
97 Miszka Teresa Orle MORSOWANIE Eco-Kąpino
98 Królczyk Grzegorz Orle MORSOWANIE Eco-Kąpino
99 Królczyk Arleta Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
100 Królczyk Mariusz Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
101 Konkol Piotr Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
102 Konkol Joanna Kąpino MORSOWANIE Eco-Kąpino
Eco Kąpino
103 Siuda Miłosz Kąpino MORSOWANIE Eco Kąpino
Elbląski Klub Morsów
104 Kamiński Janusz Elbląg MORSOWANIE Elbląski Klub Morsów
105 Kamińska Grażyna Elbląg MORSOWANIE Elbląski Klub Morsów
Elbląskie Morsy
106 Lewandowski Waldemar Juszkowo MORSOWANIE Elbląskie Morsy
107 Charłampowicz Wiesław Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
108 Charłampowicz Hanna Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
109 Kiszko Roman Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
110 Kopaczewska Sylwia Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
111 Rzepka Beata Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
112 ratyńska renata elblag MORSOWANIE Elbląskie Morsy
113 Mędrzycka - Giedryś Wanda Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
114 Kopaczewska Sylwia Karczowiska MORSOWANIE Elbląskie Morsy
115 Para Iwona Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
116 Jarmuszewski Marcin Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
117 Strumiński Waldemar Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
118 Lewandowska Magdalena Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
119 Kostiów Beata Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
120 Dmochowska-Ślęzak Kamila Gdańsk MORSOWANIE Elbląskie Morsy
121 Ślęzak Konrad Gdańsk MORSOWANIE Elbląskie Morsy
122 Ślęzak Teresa Pogrodzie MORSOWANIE Elbląskie Morsy
123 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo MORSOWANIE Elbląskie Morsy
Elbląskie Morsy
124 Trojnara Aneta Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
125 Sawicka Henryka Elbląg MORSOWANIE Elbląskie Morsy
Fantazja
126 Ciesielczyk Anna Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
127 Chorociej Iza Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
128 Pałasz Paweł Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
129 Pałasz Karolina Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
130 Pałasz Wojciech Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
131 Kubacki Antoni Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
132 Kubacki Rafał Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
133 Kubacka Magdalena Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
134 Frydrychewicz-Muller Ewa Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
135 Muller Tadeusz Wejherowo MORSOWANIE Fantazja
Fighter
136 Gębarowska Małgorzata Bukowina MORSOWANIE Fighter
Fit Matka Wymiataczka
137 Bieszke Iza Mosty MORSOWANIE Fit Matka Wymiataczka
Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka
138 Baran Monika Warszawa MORSOWANIE Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka
GRUPA OPERACYJNA MORS
139 Skórowski Damian Robakowo MORSOWANIE GRUPA OPERACYJNA MORS
Gdyńskie Morsy / BDOW MW
140 Czapiewski Andrzej Gdynia MORSOWANIE Gdyńskie Morsy / BDOW MW
Grupa Operacyjna Mors
141 Lukaszewski Grzegorz Bartoszyce MORSOWANIE Grupa Operacyjna Mors
142 Świderski Piotr Kębłowo MORSOWANIE Grupa Operacyjna Mors
143 Okroj Maciej Wejherowo MORSOWANIE Grupa Operacyjna Mors
Helskie Morsy
144 Piktel Wojciech Hel MORSOWANIE Helskie Morsy
Helskie Morsy COLD WATER
145 Skrobot Bernard Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
146 Słupek Danuta HEL MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
147 SŁUPEK Jacek Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
148 Piktel Urszula Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
149 Wójcik Ewa Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
150 Wójcik Wiesław Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
151 Biernacka Beata Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
152 Biernacki Mariusz Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
Helskie Morsy Cold Water
153 Jacuńska Renata Hel MORSOWANIE Helskie Morsy Cold Water
154 Perz Piotr Hel MORSOWANIE Helskie Morsy Cold Water
Jastarnia
155 Konkel Czesław Jastarnia MORSOWANIE Jastarnia
KORNA BIEGA
156 Kroll Rafal Wladyslawowo MORSOWANIE KORNA BIEGA
Klif Team
157 Włodarczyk Weronika Rozewie MORSOWANIE Klif Team
158 Włodarczyk Monika Włodarczyk Rozewie MORSOWANIE Klif Team
Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
159 Bereżecka Gabriela Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
160 Kneblewski Jacek Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
161 Kneblewska Małgorzata Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
162 Kasprzyńska Aneta Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
163 Kasprzyński Roman Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
164 Marcjan Małgorzata Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
165 Pruska Agnieszka Widzino MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
166 Szudarski Marek Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
167 Szudarski Edward Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
168 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
169 Żelski Mariusz Siemianice MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
170 Karol Katarzyna Słupsk MORSOWANIE Klub Sportowy Morsów MOCZYMORDA Słupsk
Komando Flaki
171 Czerewatyj Sylwia Rumia MORSOWANIE Komando Flaki
172 Dybowski Mateusz Rumia MORSOWANIE Komando Flaki
Komando Flaki
173 Wyszecki Jacek Rumia MORSOWANIE Komando Flaki
174 Musiał Michał Rumia MORSOWANIE Komando Flaki
Kontener Formy
175 Zawadzka Monika Rumia MORSOWANIE Kontener Formy
Kontener formy
176 Zawadzki Piotr Reda MORSOWANIE Kontener formy
Kościerski Klub Morsów Forrest Gump
177 Lange-Litwińska Sylwia Bałachy MORSOWANIE Kościerski Klub Morsów Forrest Gump
178 Litwiński Leszek Litwiński Bałachy MORSOWANIE Kościerski Klub Morsów Forrest Gump
MORS TEAM LĘBORK
179 Pospieszna Sonia Mosty MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
180 Pospieszna Pola Mosty MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
181 Kobyłecka Marzena Lębork MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
182 Kobyłecki Andrzej Lębork MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
183 GROEN BOGDAN Lębork MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
184 Gromadzki Grzegorz Lębork MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
185 Pospieszny Adam Mosty MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
186 Pospieszna Julia Mosty MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
187 KOTŁOWSKI KACPER LĘBORK MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
188 ZABOROWSKI FILIP LĘBORK MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
189 ZABOROWSKA ANNA LĘBORK MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
190 Zaborowski Piotr LĘBORK MORSOWANIE MORS TEAM LĘBORK
MORSY GÓRSK
191 Prokopczuk-Radtke Lucyna Toruń MORSOWANIE MORSY GÓRSK
MORSY ZAMBRÓW
192 ignaczuk bożena zambrów MORSOWANIE MORSY ZAMBRÓW
MRC FOKI
193 Rietz Mariusz Wejherowo-Śmiechowo MORSOWANIE MRC FOKI
Malborskie Morsy
194 Dębińska Maria Malbork MORSOWANIE Malborskie Morsy
195 Bartosik Katarzyna Malbork MORSOWANIE Malborskie Morsy
196 Nowak Marek Malbork MORSOWANIE Malborskie Morsy
197 Gordon-Nowak Ewa Malbork MORSOWANIE Malborskie Morsy
Mechelińskie Morsy
198 Malicka Beata Reda MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
199 Kłos Alicja Reda MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
200 Żynda Anna Gdynia MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
201 Kwitowski Dawid Reda MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
202 Kasprowicz Mariusz Rumia MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
203 Skwiercz Bogna Reda MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
204 Chmielewska Magdalena Orle MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
205 Kopycińska Dorota Reda MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
206 Mardziński Sławek wejherowo MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
207 Mardzińska SYLWIA wejherowo MORSOWANIE Mechelińskie Morsy
Mors Team Przerwa Lublin
208 Przerwa Adrian Lublin MORSOWANIE Mors Team Przerwa Lublin
209 Przerwa Joanna Lublin MORSOWANIE Mors Team Przerwa Lublin
Morsik Weteran - 40 lecie morsowania
210 Wójcik Piotr Gdynia MORSOWANIE Morsik Weteran - 40 lecie morsowania
Morsiki Reda
211 Kandziora Kornelia Gościcino MORSOWANIE Morsiki Reda
212 Kandziora Arkadiusz Gościcino MORSOWANIE Morsiki Reda
213 Kandziora Marzena Gościcino MORSOWANIE Morsiki Reda
214 Dettlaff Klaudia Rekowo Górne MORSOWANIE Morsiki Reda
215 Cirocka Maria Magdalena Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
216 Muller Leszek Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
217 Wałdowski Stanisław Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
218 Muller Emilia Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
219 Dettlaff Cirocka Barbara Orle MORSOWANIE Morsiki Reda
220 Cirocki Wiesław Reda MORSOWANIE Morsiki Reda
Morsowe Love
221 Labuda Magdalena Puck MORSOWANIE Morsowe Love
222 Szymańska Ewa Chłapowo MORSOWANIE Morsowe Love
Morsowe❤Love
223 Lewicka Karolina Puck MORSOWANIE Morsowe❤Love
224 Kalwińska-Boros Maja Puck MORSOWANIE Morsowe❤Love
225 Korejke Marlena Puck MORSOWANIE Morsowe❤Love
Morsowe❤love
226 Paluszyńska Marta Puck MORSOWANIE Morsowe❤love
227 Madaj-Walasz Monika Puck MORSOWANIE Morsowe❤love
Morsowe❤️Love
228 Heft Krystyna Władysławowo MORSOWANIE Morsowe❤️Love
229 Wujec Monika Władysławowo MORSOWANIE Morsowe❤️Love
230 Lieder Aleksandra Gnieżdżewo MORSOWANIE Morsowe❤️Love
231 Kilian Aurelia Władysławowo MORSOWANIE Morsowe❤️Love
232 Lieder Monika Puck MORSOWANIE Morsowe❤️Love
233 Basmann Sylwia Jastrzębia Góra MORSOWANIE Morsowe❤️Love
Morsy 8:30 Toruń
234 Oporek Dariusz Rogówko MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
235 Krysiak Sławomir Toruń MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
236 Tywczyńska Anna Toruń MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
237 Tywczyński Jacek Toruń MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
238 Kręciszewska Xymena TORUŃ MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
239 PIÓRKOWSKA LIDIA TORUŃ MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
240 Piórkowski Aleksander Toruń MORSOWANIE Morsy 8:30 Toruń
Morsy Bezbudkowe Gdańsk
241 Kotarski Piotr Gdańsk MORSOWANIE Morsy Bezbudkowe Gdańsk
242 Jaziewicz Dorota Gdańsk MORSOWANIE Morsy Bezbudkowe Gdańsk
Morsy Ciechanowiec
243 Chmielewski Józef Ciechanowiec MORSOWANIE Morsy Ciechanowiec
Morsy Ciechanowiec TIME
244 Religa Andrzej Ciechanowiec MORSOWANIE Morsy Ciechanowiec TIME
Morsy EW Żarnowiec
245 Filipska Martyna Gowino MORSOWANIE Morsy EW Żarnowiec
246 Filipski Andrzej Gowino MORSOWANIE Morsy EW Żarnowiec
Morsy Familijne
247 klecha Filip reda MORSOWANIE Morsy Familijne
248 klecha Monika reda MORSOWANIE Morsy Familijne
249 klecha marek reda MORSOWANIE Morsy Familijne
250 ŻABIEŁOWICZ Milena REDA MORSOWANIE Morsy Familijne
251 ŻABIEŁOWICZ Dawid REDA MORSOWANIE Morsy Familijne
252 Żabiełowicz Adam Reda MORSOWANIE Morsy Familijne
253 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA MORSOWANIE Morsy Familijne
254 Lemanski Hubert Połchowo MORSOWANIE Morsy Familijne
255 Lemanski Wiktor Połchowo MORSOWANIE Morsy Familijne
256 Lemańska Iwona Pólchowo MORSOWANIE Morsy Familijne
257 Lemański Piotr Połchowo MORSOWANIE Morsy Familijne
Morsy Gminy lisewo
258 Kozak Aneta Linowiec MORSOWANIE Morsy Gminy lisewo
259 Dziubak Robert Lisewo MORSOWANIE Morsy Gminy lisewo
Morsy Górsk
260 Rybarczyk Leopold Zławieś Wielka MORSOWANIE Morsy Górsk
261 Nelec Piotr Toporzysko MORSOWANIE Morsy Górsk
262 Nelec Agnieszka Toporzysko MORSOWANIE Morsy Górsk
263 Nelec Agata Toporzysko MORSOWANIE Morsy Górsk
264 Radtke Krzysztof Toruń MORSOWANIE Morsy Górsk
265 Radtke Alicja Toruń MORSOWANIE Morsy Górsk
266 Radtke Kamil Toruń MORSOWANIE Morsy Górsk
267 Ziółkowski Mariusz Górsk MORSOWANIE Morsy Górsk
268 Bujałkowski Kamil Bujałkowski Górsk MORSOWANIE Morsy Górsk
269 Polakowski Tomasz Cichoradz MORSOWANIE Morsy Górsk
270 Ładniak Dariusz Czarnowo MORSOWANIE Morsy Górsk
271 Kuczyńska Agnieszka Gierkowo MORSOWANIE Morsy Górsk
272 Zduniak Krzysztof Gierkowo MORSOWANIE Morsy Górsk
Morsy Puck
273 Calik Beata Puck MORSOWANIE Morsy Puck
274 Łazarz Mariusz Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
275 Wrzosek Dorota Reda MORSOWANIE Morsy Puck
276 Lidzbarski Jan Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
277 Lidzbarska Beata Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
278 Gafka Joanna Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
279 Gafka Arkadiusz Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
280 Glowienke Wiesława Łebcz MORSOWANIE Morsy Puck
281 Glowienke Tomasz Gnieżdżewo MORSOWANIE Morsy Puck
282 Miłosz Piotr Orle MORSOWANIE Morsy Puck
283 Naczke Alina Połczyno MORSOWANIE Morsy Puck
284 Naczke Janusz Połczyno MORSOWANIE Morsy Puck
285 Ciskowski Adam Władysławowo MORSOWANIE Morsy Puck
286 Ciskowski Ryszard Minkowice MORSOWANIE Morsy Puck
287 Tusk Matylda Minkowice MORSOWANIE Morsy Puck
288 Szweda-Ciskowska Maria Minkowice MORSOWANIE Morsy Puck
289 Chilicka Ewa Kębłowo MORSOWANIE Morsy Puck
290 Chilicki Tomasz Kębłowo MORSOWANIE Morsy Puck
291 Podwojska Danuta Gowino MORSOWANIE Morsy Puck
292 Podwojski Jacek Wejherowo MORSOWANIE Morsy Puck
293 Lademann Aleksandra Domatówko MORSOWANIE Morsy Puck
294 Dobrosielska-Serafin Małgorzata Kąpino MORSOWANIE Morsy Puck
295 Miłosz Beata Orle MORSOWANIE Morsy Puck
296 Zimmermann Lidka Połchowo MORSOWANIE Morsy Puck
297 Tuszyńska-Bębenek Ewa Puck MORSOWANIE Morsy Puck
298 Czaja Maja Puck MORSOWANIE Morsy Puck
299 Papke Beata Krokowa MORSOWANIE Morsy Puck
300 Sikora Bogdan Puck MORSOWANIE Morsy Puck
301 Sikora Teresa Puck MORSOWANIE Morsy Puck
302 Reszka Kazimierz Lębork MORSOWANIE Morsy Puck
303 Reszka Iwona Lębork MORSOWANIE Morsy Puck
304 Sołtysiak Jola Puck MORSOWANIE Morsy Puck
305 Skóra Katarzyna Mrzezino MORSOWANIE Morsy Puck
306 Mstowski Rafał Puck MORSOWANIE Morsy Puck
307 Kos Tomasz Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
308 Myślisz Beata Żelistrzewo MORSOWANIE Morsy Puck
309 Myślisz Aneta Żelistrzewo MORSOWANIE Morsy Puck
310 Czaja Agnieszka Puck MORSOWANIE Morsy Puck
311 Mielewczyk Dawid Karwia MORSOWANIE Morsy Puck
312 Wolska Malgorzata Lębork MORSOWANIE Morsy Puck
313 Melika Viktor Reda MORSOWANIE Morsy Puck
314 Lezner Adam Puck MORSOWANIE Morsy Puck
315 Lezner Lucyna Puck MORSOWANIE Morsy Puck
316 Plotzke Joanna Reda MORSOWANIE Morsy Puck
317 Buczkowski Mieczysław Puck MORSOWANIE Morsy Puck
Morsy Puck
318 Labudda Elżbieta Starzyno MORSOWANIE Morsy Puck
319 Kos Aleksandra Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
Morsy Północy
320 Zybała Bożena Wejherowo MORSOWANIE Morsy Północy
Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie
321 Naumchyk Olena Warszawa MORSOWANIE Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie
Morsy Zielonka
322 Bojar Monika Warszawa MORSOWANIE Morsy Zielonka
Morsy północy
323 Milewczyk Wiesław Wejherowo MORSOWANIE Morsy północy
Morsy z Grudziądza
324 Wróblewski Michał Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
325 Majewski Marek Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
326 Majewska Katarzyna Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
327 Skowroński Adrian Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
328 Kalinowski Krzysztof Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
329 Kalinowska Bogumiła Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
330 Nowak Bartosz Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
331 Nowak Ewa Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
332 Jóźwiak Bartłomiej Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
333 Piechna Marcelina Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
334 Czerwiński Edward Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
335 Pior Mirosław Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
336 Pior Ewa Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
337 Danielewicz Ewa Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
338 Jasińska Małgorzata Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
339 Jasiński Piotr Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
340 Piechna Kamilla Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
341 Figura Adam Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
342 Figura Mateusz Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
343 Figura Hanna Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
344 Szpak Tomasz Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
345 Szpak Beata Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
346 Smeja Lucyna Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
347 Szpak Katarzyna Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
348 Szpak Wojciech Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
349 Smeja Robert Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
350 Dobuszewski Janusz Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
351 Dobuszewska Aneta Grudziądz MORSOWANIE Morsy z Grudziądza
Morsy z Rudnika
352 Liss Mirosław Liss Władysławowo MORSOWANIE Morsy z Rudnika
Morsy z Zalesia
353 Linkowska Danuta Świerczynki MORSOWANIE Morsy z Zalesia
354 Banaszewska Monika Toruń MORSOWANIE Morsy z Zalesia
355 Konieczko Jacek Skłudzewo MORSOWANIE Morsy z Zalesia
356 Glaszka Przemysław Chełmża MORSOWANIE Morsy z Zalesia
Morsy z Zalesia
357 Radziecki Paweł Gronowo MORSOWANIE Morsy z Zalesia
358 Marcinkowski Dariusz Toruń MORSOWANIE Morsy z Zalesia
Morsy z Zawiatu
359 WIŚNIEWSKA JANINA Bojano MORSOWANIE Morsy z Zawiatu
Morsy z Zawiatu
360 Pierzchała Marek Luzino MORSOWANIE Morsy z Zawiatu
Morsy z zalesia
361 Śliwińska Wanda Głogowo MORSOWANIE Morsy z zalesia
362 Kostecki Sławek Chełmża MORSOWANIE Morsy z zalesia
363 Kuczawski Mikołaj Zamek Bierzglowski MORSOWANIE Morsy z zalesia
364 Roczeń Tomasz Zławieś Mała MORSOWANIE Morsy z zalesia
Morsy Świecie
365 Dagow-Tusień Justyna Świecie MORSOWANIE Morsy Świecie
366 Kocikowska Magda Świecie MORSOWANIE Morsy Świecie
MzZ
367 Wolniewicz-Glaszka Aleksandra Chełmża MORSOWANIE MzZ
Norda Hel
368 Myślisz-Bubienko Karolina Hel MORSOWANIE Norda Hel
Nordowe Morsy
369 Kowalska Beata Puck MORSOWANIE Nordowe Morsy
370 Kowalski Dariusz Puck MORSOWANIE Nordowe Morsy
371 Lange Aleksandra Władysławowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
372 Leśniak Tomasz Mieroszyno MORSOWANIE Nordowe Morsy
373 Ciskowska Elżbieta Władysławowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
374 Mollin Bartlomiej Strzelno MORSOWANIE Nordowe Morsy
375 Lesner Łukasz Sławoszyno MORSOWANIE Nordowe Morsy
376 Tumaniec Natalia Wladyslawowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
377 Paszkowska Emila Wejherowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
Nordowe Morsy
378 Lehmann Paweł Reda MORSOWANIE Nordowe Morsy
379 Skarżyńska Julia Władysławowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
Nordowe morsy
380 Curyło Jakub Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
381 Deling Marta Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
382 Jedtke Barbara Mieroszyno MORSOWANIE Nordowe morsy
383 Jedtke Sara Mieroszyno MORSOWANIE Nordowe morsy
384 Tomczyńska Magdalena Puck MORSOWANIE Nordowe morsy
385 Sokołowski Bartosz Werblinia MORSOWANIE Nordowe morsy
386 Sokołowski Krzysztof Werblinia MORSOWANIE Nordowe morsy
387 Sokołowska Joanna Werblinia MORSOWANIE Nordowe morsy
388 Migalski Konrad Żelistrzewo MORSOWANIE Nordowe morsy
389 Curyło Marcin Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
390 Pestilenz Krzysztof Karwia MORSOWANIE Nordowe morsy
391 Szczypior Andrzej Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
392 Ruchniewicz Monika Reda MORSOWANIE Nordowe morsy
393 Ruchniewicz Mariusz Reda MORSOWANIE Nordowe morsy
394 Migalski Andrzej Żelistrzewo MORSOWANIE Nordowe morsy
395 Migalska Katarzyna Żelistrzewo MORSOWANIE Nordowe morsy
396 Szczypior Jolanta Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
397 Bolda Sylwia Chłapowo MORSOWANIE Nordowe morsy
398 Krzyżańska Ilona Błądzikowo MORSOWANIE Nordowe morsy
399 Budnik Bartosz Łebcz MORSOWANIE Nordowe morsy
400 Kryża Arkadiusz Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
401 Herrmann Rafał Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
402 Tumaniec Tymoteusz Wladyslawowo MORSOWANIE Nordowe morsy
403 Tumaniec Nadia Wladyslawowo MORSOWANIE Nordowe morsy
404 Tumaniec Rafal Wladyslawowo MORSOWANIE Nordowe morsy
405 Katolik PAWEŁ Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
406 Katolik PAULA Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
407 Katolik Monika Władysławowo MORSOWANIE Nordowe morsy
408 Lenczowska Lena Wejherowo MORSOWANIE Nordowe morsy
409 Lenczowska Tosia Wejherowo MORSOWANIE Nordowe morsy
410 tadda Liliana Reda MORSOWANIE Nordowe morsy
411 tadda bartek celbowo MORSOWANIE Nordowe morsy
Padł na Ryj Team
412 Skorek-Maszota Weronika Gdynia MORSOWANIE Padł na Ryj Team
413 Szreder Karolina Gdynia MORSOWANIE Padł na Ryj Team
Piaśnickie Wilki Morskie
414 Bradtke Brygida Domatówko MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
415 Lakowska Lidia Domatówko MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
416 Reszke Szymon Wierzchucino MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
417 Kobierzyński Mikołaj Mała Piaśnica MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
418 Kobierzyńska Monika Mała Piaśnica MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
419 Telszewska Maja Mała Piaśnica MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
420 Telszewski Maciej Mała Piaśnica MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
421 Kaczykowska Natalia Wierzchucino MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
422 Kaczykowski Igor wierzchucino MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
423 Kaczykowski Mariusz wierzchucino MORSOWANIE Piaśnickie Wilki Morskie
Piwo to moje paliwo
424 Bieszk Grzegorz Dębogórze MORSOWANIE Piwo to moje paliwo
REBELS LEGION TEAM
425 Marciniak Adam Hel MORSOWANIE REBELS LEGION TEAM
REWA 12:15
426 Rutkowski Szymon Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
427 Ostojska Krystyna Luzino MORSOWANIE REWA 12:15
428 Koy Karolina Smolno MORSOWANIE REWA 12:15
429 Niedbał Agnieszka Gdynia MORSOWANIE REWA 12:15
430 Roszewicz Katarzyna Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
431 Lipiński Sławomir Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
432 Chartunniewicz Teresa Reda MORSOWANIE REWA 12:15
433 Szadowiak Marta Szadowiak Gdańsk MORSOWANIE REWA 12:15
434 Wrosz Damian Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
435 Modzelewski Waldemar Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
436 Baran Hanna Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
437 Baran Dariusz Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
Rewa 12-15
438 Motyl Alicja Reda MORSOWANIE Rewa 12-15
439 Roszewicz Karol Rumia MORSOWANIE Rewa 12-15
Rewa 12:15
440 Kyć Jacek Rumia MORSOWANIE Rewa 12:15
441 Kyć Dorota Rumia MORSOWANIE Rewa 12:15
Runeda
442 Rumiński Rafał Reda MORSOWANIE Runeda
443 Pazik Dariusz Rumia MORSOWANIE Runeda
444 Bladowska Katarzyna Reda MORSOWANIE Runeda
445 Buszmann Tomasz Reda MORSOWANIE Runeda
446 Komorkiewicz Karol Reda MORSOWANIE Runeda
447 Hołówko Tymon Reda MORSOWANIE Runeda
448 Hołówko Franciszek Reda MORSOWANIE Runeda
449 Skurtys Karolina Reda MORSOWANIE Runeda
Runeda
450 Zimoń Magdalena Reda MORSOWANIE Runeda
Runeda/Krokowa biega
451 Jaromirska-Lewińska Maja Reda MORSOWANIE Runeda/Krokowa biega
Runmors
452 Borowicz Anna Bydgoszcz MORSOWANIE Runmors
453 Borowicz Ireneusz Bydgoszcz MORSOWANIE Runmors
454 Ładniak Bernadeta Czarnowo MORSOWANIE Runmors
Run team Sępólno Krajeńskie
455 Groskop Grzegorz Sępólno Krajeńskie MORSOWANIE Run team Sępólno Krajeńskie
SPC
456 Ludwik Krystyna Łysomice MORSOWANIE SPC
STAR MORS Starogard Gdański
457 Frost Weronika Starogard Gdański MORSOWANIE STAR MORS Starogard Gdański
458 Frost Ewa Starogard Gdański MORSOWANIE STAR MORS Starogard Gdański
STAR MORS Starogard Gdański
459 Zimorski Rafał Starogard Gdański MORSOWANIE STAR MORS Starogard Gdański
460 Wojtowicz Andrzej Starogard Gdański MORSOWANIE STAR MORS Starogard Gdański
STOWARZYSZENIE MORSY GDYNIA
461 WLAZŁO MAŁGORZATA Gdynia MORSOWANIE STOWARZYSZENIE MORSY GDYNIA
462 Hemlich Alicja Hel MORSOWANIE STOWARZYSZENIE MORSY GDYNIA
STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE
463 Imianowska Anna Gdynia MORSOWANIE STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE
464 Gburczyk Piotr Gdynia MORSOWANIE STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE
STOWARZYSZENIE MORSÓW GDYNIA
465 Springer Stefan Gniezno MORSOWANIE STOWARZYSZENIE MORSÓW GDYNIA
Sopocki Klub Morsów
466 Lipczyński Jacek Sopot MORSOWANIE Sopocki Klub Morsów
467 Baranek Małgorzata Sopot MORSOWANIE Sopocki Klub Morsów
Stowarzyszenie Mors Team Lębork
468 GROEN REGINA Lębork MORSOWANIE Stowarzyszenie Mors Team Lębork
469 Majchrzak Marta Lębork MORSOWANIE Stowarzyszenie Mors Team Lębork
470 Majchrzak Marcin Lębork MORSOWANIE Stowarzyszenie Mors Team Lębork
Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
471 KIcińska Janina GDYNIA MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
472 Wielgos Oliwia Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
473 Wielgos Joanna Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
474 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
475 Błaszczuk Tomasz Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
476 Błaszczuk Julian Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
477 Błaszczuk Maja Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
478 Płocka Karina Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
479 Płocki Adam Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
480 BRZEZIK ILONA WEJHEROWO MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
481 Soińska Małgorzata Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
482 Czaja Mirosław Orle MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
483 Czaja Hanna Orle MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
484 Semko Emilia Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
485 Semko Tomasz Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
486 Joskowska Iwona Luzino MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
487 Soińska Małgorzata Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
488 Soiński Tomasz Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
489 MACISZKA SEBASTIAN Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
490 MACISZKA SABINA WEJHEROWO MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
491 Malinska Elżbieta Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
492 Lewandowska Beata Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
493 Walentukanis Kinga Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
494 Blindow Patrycja Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
495 Sobkiewicz Zbigniew Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
496 Pawlak Zenon WEJHEROWO MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
497 Schmidtke Mirosław Wejherowo MORSOWANIE Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO
498 Jędrzejak Magdalena Gdynia MORSOWANIE Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO
TASSO SPORT
499 Dudek-Borsuk Agnieszka Gdańsk MORSOWANIE TASSO SPORT
500 Borsuk Paweł Gdańsk MORSOWANIE TASSO SPORT
Taem Kreft
501 Kreft Natalia Reda MORSOWANIE Taem Kreft
502 Kreft Łukasz Reda MORSOWANIE Taem Kreft
Tata Rocha
503 Ciepluch Mariusz Reda MORSOWANIE Tata Rocha
Team Kreft
504 Kreft Martyna Rumia MORSOWANIE Team Kreft
505 Kreft Maciej Rumia MORSOWANIE Team Kreft
506 Kreft Sylwester Rumia MORSOWANIE Team Kreft
507 Kreft Justyna Rumia MORSOWANIE Team Kreft
508 Roraf Magdalena Celbowo MORSOWANIE Team Kreft
UKS TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
509 Cymer-Markiewicz Karolina Władysławowo MORSOWANIE UKS TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
Ultra Dreptacz
510 Bieszke Rafał Gdynia MORSOWANIE Ultra Dreptacz
WOLNE MORSY
511 Mudlaff Barbara Odargowo MORSOWANIE WOLNE MORSY
512 Garska-Chmarycz Sylwia Garska-Chmarycz Choczewo MORSOWANIE WOLNE MORSY
513 Laddach Joanna Wierzchucino MORSOWANIE WOLNE MORSY
514 Laddach Elzbieta Wierzchucino MORSOWANIE WOLNE MORSY
515 Grabski Andrzej Odargowo MORSOWANIE WOLNE MORSY
516 Grabska Sandra Odargowo MORSOWANIE WOLNE MORSY
517 Grabska Ela Odargowo MORSOWANIE WOLNE MORSY
518 GLOWIENKE RAFAŁ Wierzchucino MORSOWANIE WOLNE MORSY
519 GLOWIENKE JOLANTA Wierzchucino MORSOWANIE WOLNE MORSY
Wejherowski Klub Morsów
520 Węsierska Anna Gowino MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
521 Thiel Joanna Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
522 Thiel Paweł Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
523 Filipska Elżbieta Gowino MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
524 Brzozowska Barbara Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
Wejherowskie Łabędzie
525 Schwann Mirosław Wejherowo MORSOWANIE Wejherowskie Łabędzie
Wesołe Morsy z Jezioraka
526 Szostak Magdalena Iława MORSOWANIE Wesołe Morsy z Jezioraka
527 Szostak Marta Iława MORSOWANIE Wesołe Morsy z Jezioraka
528 Szostak Robert Iława MORSOWANIE Wesołe Morsy z Jezioraka
529 Rumiński Krzysztof Iława MORSOWANIE Wesołe Morsy z Jezioraka
Wolne MORSY
530 Pawlikowska Ewa Minkowice MORSOWANIE Wolne MORSY
Wymiatacze
531 Zawalska Marta Dębogórze MORSOWANIE Wymiatacze
532 Rawska Aleksandra Rumia MORSOWANIE Wymiatacze
Zmarzlak Ostróda
533 Gregorek Janusz Ostróda MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
534 Tański Wiesław OSTRÓDA MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
535 Tański Mieczysław OSTRÓDA MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
536 Szumski Jan Ostróda MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
537 Szumska Danuta Ostróda MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
538 Duda Anna Ostróda MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
539 DUDA Grzegorz Ostróda MORSOWANIE Zmarzlak Ostróda
_BRAK NAZWY_
540 Błaszkowska Danuta WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
541 Pianowska Justyna Bolszewo MORSOWANIE
542 Brzuska GABRIELA Gdańsk MORSOWANIE
543 Pachoł Tomasz Krakow MORSOWANIE
544 Budzisz Dariusz Jastrzębia Góra MORSOWANIE
545 Budnik Karolina Brzyno MORSOWANIE
546 Goyke Karol Brzyno MORSOWANIE
547 Budnik Grzegorz Brzyno MORSOWANIE
548 Budnik Magdalena Brzyno MORSOWANIE
549 Ceynowa Anna Władysławowo MORSOWANIE
550 Bladowski Adam Reda MORSOWANIE
551 CHMARA Magdalena WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
552 Bartkowska Ewa Swarzewo MORSOWANIE
553 Makowski Piotr Reda MORSOWANIE
554 Skoczke- Chmara Malwna Władysławowo MORSOWANIE
555 BOREK ALEKSANDRA Władysławowo MORSOWANIE
556 Zwoliński Sebastian BYDGOSZCZ MORSOWANIE
557 Skrzynecka Anna Skrzynecka BOLSZEWO MORSOWANIE
558 Kotwica Marta Gdynia MORSOWANIE
559 Żynda Elżbieta Gdynia MORSOWANIE
560 Szyszka Sylwia Warszawa MORSOWANIE
561 Śmigielski Arkadiusz Gdynia MORSOWANIE
562 Zieliński Łukasz Sosnowiec MORSOWANIE
563 Zawadzka Paulina reda MORSOWANIE
564 ŻERO Beata Grębocin MORSOWANIE
565 Kłos Lidia Papowo Biskupie MORSOWANIE
566 Trepczyk Irena Władysławowo MORSOWANIE
567 Miłosz Artur karwienskie błota MORSOWANIE
568 Świerblewska Joanna Gdańsk MORSOWANIE
569 Bagiński Mariusz Warszawa MORSOWANIE
570 Świerblewska Ewa Gdańsk MORSOWANIE
571 Melcer Bogusława Gnieżdżewo MORSOWANIE
572 Marwitz Paweł Unisław MORSOWANIE
573 Szczutkowska Katarzyna Krusin MORSOWANIE
574 Chrzanowski Jacek Gdańsk MORSOWANIE
575 Ratajczak-Chrzanowska Agnieszka Gdańsk MORSOWANIE
576 Kwedlo Aleksandra Gdańsk MORSOWANIE
577 Uchymiak Justyna Branica Suchowolska MORSOWANIE
578 Szopa Małgorzata Gdynia MORSOWANIE
579 Bojarska Monika Krasnosielc Leśny MORSOWANIE
580 Rein Barbara Gdynia MORSOWANIE
581 Krzyżanowska Monika Gdynia MORSOWANIE
582 Betliński Krzysztof Gdynia MORSOWANIE
583 Walczak Mariusz Wejherowo MORSOWANIE
584 Dampc Natalia Warszawa MORSOWANIE
585 Kozioł Dorota Gdynia MORSOWANIE
586 Hebanowski Łukasz Gdynia MORSOWANIE
587 Sawicka Karolina Kniewo MORSOWANIE
588 Kos Michał Domatówko MORSOWANIE
589 Andrzejewska Zuza WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
590 Słowi Karol Luzino MORSOWANIE
591 Klechowicz Urszula Gdańsk MORSOWANIE
592 Klechowicz Kira Gdańsk MORSOWANIE
593 Pietruszkiewicz Antoni Puck MORSOWANIE
594 Pietruszkiewicz Halina Puck MORSOWANIE
595 Pietruszkiewicz Katarzyna Celbowo MORSOWANIE
596 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo MORSOWANIE
597 Okońska Martyna KĄPINO MORSOWANIE
598 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo MORSOWANIE
599 Okońska Aneta KĄPINO MORSOWANIE
600 Okoński Jacek Okoński KĄPINO MORSOWANIE
601 Kowalewska Anna Łódź MORSOWANIE
602 Wrukowski MICHAŁ Toruń MORSOWANIE
603 Kepke Michał Czarny Młyn MORSOWANIE
604 Gutowska KASIA Kąpino MORSOWANIE
605 Kubiak Piotr Władysławowo MORSOWANIE
606 MACH SŁAWOMIR JASTRZĘBIA GÓRA MORSOWANIE
607 Roszmann Barbara Połczyno MORSOWANIE
608 Roszmann Radosław Połczyno MORSOWANIE
609 Makowska Katarzyna Gdańsk MORSOWANIE
610 Kutarba Justyna Kutarba Połczyno MORSOWANIE
611 Nastały Sylwia Bożepole Wielkie MORSOWANIE
612 Milczewski Szymon Chmielniec MORSOWANIE
613 Milczewska Marta Chmielniec MORSOWANIE
614 Tchorzewski Adam Łążyn MORSOWANIE
615 Kamiński Mateusz Celbowo MORSOWANIE
616 Kamiński Dawid Celbowo MORSOWANIE
617 Gąska Natalia Reda MORSOWANIE
618 Gąska Beata Reda MORSOWANIE
619 Miedziński Krzysztof Reda MORSOWANIE
620 Specht Robert Rumia MORSOWANIE
621 Filipiak Aleksandra Filipiak Gdynia MORSOWANIE
622 Kołodziej Andrzej Warszawa MORSOWANIE
623 Kołodziej Marzena Warszawa MORSOWANIE
624 Pawłowska Jolanta Dębogórze MORSOWANIE
625 Piotrowski Dominik Warszawa MORSOWANIE
626 Lesniowska Anna Gdańsk - Nowy Port MORSOWANIE
627 Kummer Anna Kąpino MORSOWANIE
628 Blok Janusz Orle MORSOWANIE
629 Schnaze Zdzisław Wejherowo MORSOWANIE
630 Czaja Sławomir Reda MORSOWANIE
631 Leszczyński Paweł Reda MORSOWANIE
632 Leszczyński Krzysztof Reda MORSOWANIE
633 Budzisz Aneta Reda MORSOWANIE
634 Pertyńska Emilia Łódz MORSOWANIE
635 Zorant Mariusz Ostróda MORSOWANIE
636 Muszalska Joanna Inowrocław MORSOWANIE
637 Sołtysiak Izabela Włocławek MORSOWANIE
638 Kowalczuk Leszek Pogórze MORSOWANIE
639 Olszewski Jacek Warszawa MORSOWANIE
640 Polkowska Agata Gdynia MORSOWANIE
641 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne MORSOWANIE
642 Stankiewicz Estera Rekowo Górne MORSOWANIE
643 Batycka Dorota Przemyśl MORSOWANIE
644 Lachs Natalia Jastrzębia Góra MORSOWANIE
645 Sekuła Anna Gdynia MORSOWANIE
646 Kubuszewska Ewa Kębłowo MORSOWANIE
647 Kużel Sylwia Gnieżdżewo MORSOWANIE
648 Ciesielka Angelika Gdynia MORSOWANIE
649 Kończal Justyna Kosakowo MORSOWANIE
650 Falba Wojciech Bojano MORSOWANIE
651 Budzisz Adam Budzisz Reda MORSOWANIE
652 szymańska iwona warszawa MORSOWANIE
653 Glinka Natalia Gdynia MORSOWANIE
654 Budzisz Karol Chałupy MORSOWANIE
655 Erdmann Agnieszka Reda MORSOWANIE
656 Funk Ryszard Żelistrzewo MORSOWANIE
657 Hebel Tymoteusz Rumia MORSOWANIE
658 Hebel Błażej Rumia MORSOWANIE
659 Kaczmarek Teresa Rumia MORSOWANIE
660 Tomczyński Sławomir Puck MORSOWANIE
661 Dorawa Zbyszek Rumia MORSOWANIE
662 Król Liliana Reda MORSOWANIE
663 Wałdoch Marek Jastrzębia Góra MORSOWANIE
664 Hebel Czwsław Rumia MORSOWANIE
665 Niedźwiedzki Łukasz Pogórze MORSOWANIE
666 Kabus Mateusz Kabus Strzebielino MORSOWANIE
667 Dampc Marcin Bożepole Wielkie MORSOWANIE
668 Krasnodębska Agnieszka Warszawa MORSOWANIE
669 Hebel Małgorzata Rumia MORSOWANIE
670 Kilan Adrian Szczecinek MORSOWANIE
671 Myślisz Magda Hel MORSOWANIE
672 Budzisz Oliwia Jastarnia MORSOWANIE
673 Majda Daniel Puck MORSOWANIE
674 Tessmer Dominika Władysławowo MORSOWANIE
675 Krawczyk Joanna Bolszewo MORSOWANIE
676 Potrykus Aleksandra Kębłowo MORSOWANIE
677 chłopska jadwiga elblag MORSOWANIE
678 czmochowski jan elbląg MORSOWANIE
679 Bałdyga Renata Elbląg MORSOWANIE
680 Topolski Grzegorz Gdynia MORSOWANIE
681 Szymańska Anna Gdańsk MORSOWANIE
682 Pisarska Dorota Puck MORSOWANIE
683 Nowak Maciej Puck MORSOWANIE
684 Cybula Grzegorz Władysławowo MORSOWANIE
685 Kamińska Lidwina Władysławowo MORSOWANIE
686 Kohnke Krystyna Karwieńskie Błoto Pierwsze MORSOWANIE
687 Dąbek Arek Bojano MORSOWANIE
688 czerwonka adam goscicino MORSOWANIE
689 porada janusz bolszewo MORSOWANIE
690 Stromidło Jan Stromidło Swarzewo MORSOWANIE
691 Poppel-Strzałkowska Aleksandra Wejherowo MORSOWANIE
692 Kotarbinska Joanna Gdynia MORSOWANIE
693 Kotarbinski Jacek Gdynia MORSOWANIE
694 ALFAZEN Ewa Bukat Ewa Bolszewo MORSOWANIE
695 Gębarowski Rafał Bukowina MORSOWANIE
696 Tadajewska Jolanta Grudziądz MORSOWANIE
697 Jarmułowicz Małgorzata Gdynia MORSOWANIE
698 Bartoszewicz Robert Gdynia MORSOWANIE
699 Bartoszewicz Sylwia Gdynia MORSOWANIE
700 Błażejczyk Aneta Kuczwały MORSOWANIE
701 Sipajło Andrzej Władysławowo MORSOWANIE
702 Marzejon Emilia Kębłowo MORSOWANIE
703 Marzejon Stanisław Kębłowo MORSOWANIE
704 Graczyk Aleksandra Strzebielino MORSOWANIE
705 Krampa Sandra Luzino MORSOWANIE
706 Halman Adam Luzino MORSOWANIE
707 Halman Mirosława Luzino MORSOWANIE
708 Owczarek Jacek Kosakowo MORSOWANIE
709 Owczarek Katarzyna Kosakowo MORSOWANIE
710 Wojdan Adrian Gdynia MORSOWANIE
711 Frątczak Rafał Gdynia MORSOWANIE
712 Szeder Anna Reda MORSOWANIE
713 Wolska Natalia Gdynia MORSOWANIE
714 Ziółkowska Marzena Gdynia MORSOWANIE
715 Liss Mateusz Liss Karwia MORSOWANIE
716 Struk Natalia Brzyno MORSOWANIE
717 Struk Joanna Brzyno MORSOWANIE
718 Błażejczyk Marzenna Kuczwały MORSOWANIE
719 Zawadzki Andrzej mosty MORSOWANIE
720 Kobierzyński Sławomir Leśniewo MORSOWANIE
721 Kobierzyńska Lucyna Leśniewo MORSOWANIE
722 Szreder-Grajewska Barbara Bolszewo MORSOWANIE
723 Matusiak Adam Władysławowo MORSOWANIE
724 Ambroziak Zbigniew Elbląg MORSOWANIE
725 Schmidt Dawid Goszczyno MORSOWANIE
726 Kobierzyński Łukasz Władysławowo MORSOWANIE
727 Malińska Elżbieta Wejherowo MORSOWANIE
728 DEREŃ EDYTA DEREŃ Władysławowo MORSOWANIE
729 Cejrowski Piotr Gdańsk MORSOWANIE
730 Skurtys AMELIA Reda MORSOWANIE
731 Skurtys Dagmara Reda MORSOWANIE
732 Skurtys Cezary REDA MORSOWANIE
733 Pociask Mikołaj Rumia MORSOWANIE
734 Pociask Witold Rumia MORSOWANIE
735 Pociask Gustaw Rumia MORSOWANIE
736 Puckowska - Pociask Ilona Rumia MORSOWANIE
737 Pociask Krzysztof Rumia MORSOWANIE
738 Białas Rafał Reda MORSOWANIE
739 Budzisz Grażyna Jastarnia MORSOWANIE
740 Jetke Krystian Władysławowo MORSOWANIE
741 JETKE agnieszka WŁADYSŁAWOWO MORSOWANIE
742 Piotrzkowski Marcin Gdynia MORSOWANIE
743 Rutkowska Barbara Gdańsk MORSOWANIE
744 Labudda Agnieszka Gdańsk MORSOWANIE
745 Struck Ryszard Jastarnia MORSOWANIE
746 Hemlich Krzysztof Reda MORSOWANIE
747 Cisowska Aleksandra Rumia MORSOWANIE
748 Kołakowski Mikołaj Reda MORSOWANIE
749 Górska-Kobylska Aneta Reda MORSOWANIE
750 Domnik Iga Puck MORSOWANIE
751 kos Alicja pucj MORSOWANIE
752 springer Wiesława Gniezno MORSOWANIE
753 Matuszak Magdalena Reda MORSOWANIE
disco morsy
754 Turzynski Dariusz władysławowo MORSOWANIE disco morsy
morsy 8.30
755 Leszek Zuzanna Toruń MORSOWANIE morsy 8.30
morsy 8.30
756 Leszek Tadeusz Toruń MORSOWANIE morsy 8.30
757 Jaworski Szymon Toruń MORSOWANIE morsy 8.30
758 Jaworska Zofia Toruń MORSOWANIE morsy 8.30
759 Jaworska Ewa Toruń MORSOWANIE morsy 8.30
760 Jaworski Tomasz Jaworski Toruń MORSOWANIE morsy 8.30
runMORS
761 Rogoziński Aleksander Bydgoszcz MORSOWANIE runMORS
Świeckie Morsy
762 Kocikowska Magda Świecie MORSOWANIE Świeckie Morsy


Wyświetleń: 18438

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ