ANOmalia #5

Rozpoczynamy drugi sezon imprez z cyklu ANOmalia! Nieco orientacji w terenie z mapą w ręku, kilkanaście patenciarskich skrytek, które łatwo się nie poddadzą i 240 min zabawy w gronie znajomych/rodzinny na świeżym powietrzu! Zapraszamy na ANOmalie z numerkiem "5" 

ZASADY
Zasady są szalenie proste. Na starcie otrzymacie mapę z punktami fragmentu Trójmiasta. W oznaczonych miejscach znajdują się skrytki wzorowane na tych z geocachingu. Waszym zadaniem jest odnalezienie jak największe liczby keszy. Macie na to 240 minut. Możecie startować sami lub w drużynach (do 5 osób).

GDZIE?
Na 24h przed startem otrzymacie SMSa z lokalizacją startu. Gwarantujemy, że będzie to w granicach administracyjnych Trójmiasta.

Po wszystkim (już tradycyjnie) zapraszamy na ognisko z kiełbaskami! Idealna okazja do podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami!

Wyświetleń: 2096

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ