Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
1 Borzyszkowska Jolanta Puck Wirtulana aktywność po medal BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
Dynamic
2 JASOŃ Grażyna Piła Wirtulana aktywność po medal Dynamic opłacono on-line
ETT - Elbląg Triathlon Team
3 Matyskiel Anita Gdańsk Wirtulana aktywność po medal ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
Green Team Zielona Góra
4 Boczar Beata Zielona Góra Wirtulana aktywność po medal Green Team Zielona Góra opłacono on-line
KRS FORMOZA
5 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA Wirtulana aktywność po medal KRS FORMOZA opłacono on-line
KRS Formoza
6 BERNACKI Jacek Połchowo Wirtulana aktywność po medal KRS Formoza opłacono on-line
Kijanki
7 Zawiślak Urszula Kraków Wirtulana aktywność po medal Kijanki opłacono on-line
8 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Wirtulana aktywność po medal Kijanki opłacono on-line
Kwidzyn Biega
9 Kowalska Anna Kwidzyn Wirtulana aktywność po medal Kwidzyn Biega opłacono on-line
Kyokushin Węgorzewo
10 Kuprewicz Martyna Węgorzewo Wirtulana aktywność po medal Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
11 Kuprewicz Karina Węgorzewo Wirtulana aktywność po medal Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
12 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo Wirtulana aktywność po medal Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
LubasTeam
13 Lubaś Bartłomiej Mielec Wirtulana aktywność po medal LubasTeam opłacono on-line
Malinowscy Team
14 Malinowski Aleksander Poznań Wirtulana aktywność po medal Malinowscy Team opłacono on-line
Night Runners Gliwice
15 kaczkiewicz Damian Gliwice Wirtulana aktywność po medal Night Runners Gliwice
Nordic Walking Opole
16 Kaminska Adriana Opole Wirtulana aktywność po medal Nordic Walking Opole opłacono on-line
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
17 Rokosz Robert Głowno Wirtulana aktywność po medal STEP BY STEP TRÓJMIASTO
TRIMAMA TEAM
18 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Wirtulana aktywność po medal TRIMAMA TEAM opłacono on-line
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
19 Jasiński Sylwester Lipno Wirtulana aktywność po medal WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono on-line
Zabiegani Nauczyciele
20 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Wirtulana aktywność po medal Zabiegani Nauczyciele opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
21 Małek Marta Lniano Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
22 Chmara-Baker Grazyna Brzeziny Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
23 Małek Renata Lniano Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
24 Sobala Dorota Wałbrzych Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
25 Zacharska Renata Kwidzyn Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
26 Gołata Bogusław Inowrocław Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
27 Piotrowska Marta Świdnica Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
28 Glos Lucyna Łozina Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
29 Rybak Tomasz Ruda Śląska Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
30 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
31 Rutka Wiola Gliwice Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
32 Nietrzebka Aleksandra Żyrardów Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
33 Zajączkowska Bożena Łęczyca Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
34 Szukiłowicz Karolina Trzcianka Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
35 Wątor Marcin Kraków Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
36 Stefańska Agnieszka Darżyno Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
37 Stefański Ksawery Darżyno Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
38 Stefańska Eliza Darżyno Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
39 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
40 Saj Jakub Mielec Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
41 Andrysz Magdalena Gdansk Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
42 Kulczycki Jan GDAŃSK Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
43 Szczepańska Oksana Kraków Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
44 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
45 Szymków Dorota Olsztyn Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
46 Łoszajć Justyna Sosnowiec Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
47 Damps Michał Braniewo Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
48 Jarczewska Renata Goleniów Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
49 Kotecka-Florczyk Dorota Łódź Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
50 kaczkiewicz agnieszka Gliwice Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
51 Syk Anna Bielsko-Biała Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
52 Szukiewicz Bożena Wrocław Wirtulana aktywność po medal
53 Przesór Barbara Oswiecim Wirtulana aktywność po medal
54 Weredycka Monika Elblag Wirtulana aktywność po medal
55 SALEWSKI JAN GDYNIA Wirtulana aktywność po medal
Żbiki Nordic Walking
56 Dudkiewicz Piotr Koprki Wirtulana aktywność po medal Żbiki Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 20697

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ