Bieg Charytatywny z WOŚP w Pruszczu Gdańskim

TERMIN, MIEJSCE, DYSTANS.
1. Bieg odbędzie się 12 stycznia 2020 r. w Pruszczu Gdańskim.
2. Start planowany jest na godzinę 17:00.
3. Dystans około 5 km.
4. START i META biegu przy ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 1.
5. Trasa będzie prowadzić chodnikami wzdłuż ulic: Juliana Ursyna Niemcewicza, Bolesława Prusa, Obrońców Westerplatte, Polskiego Czerwonego Krzyża, NSZZ Solidarność, Mikołaja Kopernika, Jana Kasprowicza.

WARUNKI ZGŁOSZENIA I ZASADY UCZESTNICTWA.
1. Do zawodów dopuszczeni będą zawodnicy którzy najpóźniej w dniu Biegu ukończyli 18 lat.
2. Limit uczestników wynosi 200 osób.
3. Zapisy na Bieg odbywać się będą drogą elektroniczną poprzez stronę internetową www.elektronicznezapisy.pl.
4. Udział w Biegu jest odpłatny - minimum 10 złotych płatne do puszki WOŚP w Biurze Biegu zorganizowanym w Hali Sportowej przy ulicy Juliana Ursyna Niemcewicza 1.
5. Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest dokonanie zgłoszenia. Zgłoszenia należy dokonywać elektronicznie do dnia 10 stycznia 2020 lub do wyczerpania limitu. W przypadku wolnych miejsc z zapisów elektronicznych możliwe będzie zgłoszenie uczestnika w dniu imprezy w Biurze Biegu zorganizowanym w Hali Sportowej przy ulicy Juliana Ursyna Niemcewicza 1 w godzinach 15:00-16:30.
6. Każdy uczestnik jest zobowiązany do zgłoszenia się do Biura Biegu zorganizowanego w Hali Sportowej przy ulicy Juliana Ursyna Niemcewicza 1 w godzinach 15:00-16:30 oraz okazania dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub innego dokumentu umożliwiającego weryfikację danych osobowych.
7. Ze względów bezpieczeństwa w Biegu zabroniony jest udział osób poruszających się na rowerach, wrotkach, rolkach, deskorolkach itp. Zabrania się wnoszenia na trasę Biegu przedmiotów, które mogą być niebezpieczne dla innych uczestników.

Wyświetleń: 3524

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ