Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krzoska Dorota Brusy Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
2 Krzeszowski Lukasz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
3 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
4 Krzeszowska Nina Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
5 Spychalska Beata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
6 Kocoń Sylwia Siemianice Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
7 Skwarek Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
8 Bajer Laura Słuosk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
9 Franczak Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
10 Rychliński Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00
11 Rychliński Oskar Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00
12 Rychlińska Iwona Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30
13 Pruska Agnieszka Widzino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
14 Twardowski Mateusz Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
15 Szewczyk Agata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
16 Cholewińska Katarzyna Ustka Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
17 Treder Marian Łosino Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
18 Treder Alina Łosino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
19 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
20 Płodzień Karolina Karzcino Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
21 Łubkowska Magdalena Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
22 Chlebowski Łukasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
23 Kapelańczyk Kamila Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
24 Kapelańczyk Iwona Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
25 Kapelańczyk Adam Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
26 Grabowska Maja Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
27 Tyborczyk-Kargul Aneta Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
28 Chlebowska Amelia Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
29 Kargul Mateusz Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
30 Kargul Milena Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
31 Boś Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
32 Labuda Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
33 Przyborek Szymon Kuleszewo Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
34 ŁAŃKO Kacper Bolesławice Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00
35 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
36 Skępiec Adam Kczewo Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
37 Pozorski Krzysztof Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
38 Wyderka Agnieszka Gdansk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
39 Kamiński Marcin Smołdzino Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
40 Macholl Wiktor Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
41 Dawidowska Magdalena Bolesławice Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
42 Lesiecka Agata Objazda Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
43 Rolbiecki Łukasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
44 Suproń Izabela Biały Bór Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
45 Konkel Agnieszka Koszalin Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
46 Zduńska Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono BM
47 Konkel Łukasz Koszalin Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono BM
48 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
49 NOWACKI Kamil Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
50 Sołśnia Maja Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
51 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
52 Ukleja Nadia Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
53 Ukleja Liliana Nowa Dąbrowa Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 opłacono BM
54 Kania Brajan Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 ,,Rozbiegana Akademia", Akademia Pomorska w Słupsku opłacono BM
55 Pouch Martyna Reda Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 ASDP
56 Duda Grzegorz Duda Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Best Beasts opłacono BM
57 Denert Jan Augustów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Elektronicznezapisy.pl Team
58 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg Mężczyzn - start 19:00 ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono BM
59 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Bieg Kobiet - start 18:30 Gmina Słupsk opłacono BM
60 Szpilarewicz Olga Szpilarewicz Smołdzino Bieg Kobiet - start 18:30 Grand Lubicz Team opłacono BM
61 Zinkowska Magdalena Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Huzar Bike Academy
62 Głaszcz Mariusz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Jaśmin Team
63 Głaszcz Maciej Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Jaśmin Team
64 Firkowska Patrycja Firkowska Siemianice Bieg Kobiet - start 18:30 Kobylnica CUW Team opłacono
65 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Mężczyzn - start 19:00 Leasing Polski Team opłacono BM
66 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Bieg Kobiet - start 18:30 Moczymordy team opłacono BM
67 Badziąg Waldemar Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Niezniszczalni Słupsk opłacono BM
68 Szudobaj Hanna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Niezniszczalni Słupsk opłacono BM
69 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg Kobiet - start 18:30 Night Runners Słupsk opłacono BM
70 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
71 Tomczak Dominik Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
72 Kargul Jacek Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Night Runners Słupsk
73 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Runners Słupsk opłacono BM
74 Maciejewski Tomasz Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 Night Wolves Słupsk opłacono BM
75 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
76 Ukleja Monika Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
77 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono BM
78 Pawliczak Alicja Gdansk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 35 Gdańsk
79 Golis Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
80 Pokrzywniak Olivier Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
81 Chmiel Emilia Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
82 Riopka Wiktoria Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 opłacono BM
83 Buczkowski Sebastian Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 w Słupsku opłacono BM
84 Tołczyk Kacper Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP 6 w Słupsku opłacono BM
85 Suproń Magdalena Biały Bór Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 SP nr 1 w Białym Borze opłacono BM
86 Cholewiński Artur Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Sprint team opłacono BM
87 Wilusz Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 STOPA Słupsk opłacono BM
88 Greber Igor Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła podstawowa nr 10 ul. Oląt Lwowskich w Słupsku opłacono BM
89 Cholewińska Laura Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku opłacono BM
90 Cholewiński Filip Słupsk Bieg dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku opłacono BM
91 Chlebowski Tomasz Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
92 Pozorska Zuzanna Kobylnica Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
93 Parol Alicja Bolesławice Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
94 Grabowski Tymon KOBYLNICA Dzieci do lat 17 zamieszkałe w gm. Kobylnica - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
95 Kęsik Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
96 Domaszk Zbigniew Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
97 Solak Halina Bytów Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
98 Muszyński Jacek Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
99 Garski Kryspin Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
100 Staniuk Bartosz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Toyota Kawisbike Team Słupsk opłacono BM


Wyświetleń: 9674

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ