Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | dodatkowa wpłata na cele charytatywne | Dom Pomocy Społecznej | Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych | Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym | Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#SamSieTurlam | ||||||||||
1 | Komarnicki Kamil | Warszawa | 21km | #SamSieTurlam | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
- | ||||||||||
2 | Włodkowska Paulina | Łomża | 5km | - | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
3 | Skrzyński Michał | Ostrów Mazowiecka | 21km | - | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
3t | ||||||||||
4 | Kaczyński Aleksander | Łapy | 21km | 3t | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
15 Bz | ||||||||||
5 | Janczewska Aneta | Orzysz | 5km | 15 Bz | NIE | TAK | NIE | TAK | NIE | opłacono |
18 Łomżyński Pułk Logistyczny | ||||||||||
6 | Baczewski Adam | Łomża | 5km | 18 Łomżyński Pułk Logistyczny | TAK | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
ASFALTLOVE DZIKI | ||||||||||
7 | Bałabas Artur | Ciechanów | 5km | ASFALTLOVE DZIKI | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
8 | Kościelski Mariusż | Chruszczewo | 5km | ASFALTLOVE DZIKI | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
9 | Kościelska Agnieszka | Chruszczewo | 5km | ASFALTLOVE DZIKI | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
10 | Traczyk Przemysław | Ciechanów | 21km | ASFALTLOVE DZIKI | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
ATP AUGUSTÓW | ||||||||||
11 | Sierocki Jan | Augustów | 21km | ATP AUGUSTÓW | TAK | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
ATP Augustów | ||||||||||
12 | Sokołowska Marta | Augustów | 10km | ATP Augustów | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
13 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | 21km | ATP Augustów | TAK | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
14 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | 21km | ATP Augustów | TAK | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Akademia Sportu Medyk | ||||||||||
15 | Jemielity Grzegorz | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
16 | Włodkowski Adam | Jedwabne | 21km | Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | NIE | NIE | TAK | opłacono |
17 | Baczewski Andrzej | Piątnica | 5km | Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
18 | Trzaska Krzysztof | Łomża | 5km | Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
19 | Franciszkowicz Mariola | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Akademia Sportu Medyk Łomża | ||||||||||
20 | Chojnicka Joanna | Łomża | 5km | Akademia Sportu Medyk Łomża | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
21 | Staniurska Ewa | Łomża | 5km | Akademia Sportu Medyk Łomża | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
22 | Borkowski Pawel | Łomża | 5km | Akademia Sportu Medyk Łomża | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
23 | Kopytowska Anna | Łomża | 5km | Akademia Sportu Medyk Łomża | NIE | NIE | TAK | TAK | TAK | opłacono |
24 | Walczak Mira | Łomża | 5km | Akademia Sportu Medyk Łomża | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
25 | Franciszkowicz Wojciech | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk Łomża | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
26 | Balicka Zuzanna | Łomża | 5km | Akademia Sportu Medyk Łomża | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
BBKTS | ||||||||||
27 | Banachowska Paulina | Biała Piska | 5km | BBKTS | TAK | TAK | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Bialostocka Sekta Biegaczy | ||||||||||
28 | Bartoszewicz Jan | Białystok | 21km | Bialostocka Sekta Biegaczy | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Białystok Biega Team | ||||||||||
29 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | 21km | Białystok Biega Team | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Biegam Bo Biegam Susk Stary | ||||||||||
30 | Liszewska Anna | Susk Stary | 10km | Biegam Bo Biegam Susk Stary | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Biegam Bo Lubię Łomża | ||||||||||
31 | Sierzputowski Maciej | Łomża | 5km | Biegam Bo Lubię Łomża | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
32 | Kwiatkowski Damian | Jeziorko | 21km | Biegam Bo Lubię Łomża | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Biegam bo lubię Łomża | ||||||||||
33 | Jastrzębski Mikołaj | Łomża | 5km | Biegam bo lubię Łomża | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Biegamy dla Zdrowia | ||||||||||
34 | Bączek Mirosław | Łomża | 5km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
35 | Pruszko Adam | Łomża | 21km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
36 | Kutny Bartosz | Łomża | 21km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
37 | Godlewski Andrzej | Borawskie | 21km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
38 | Szydlik Adam | Łomża | 21km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
39 | Kowalczyk Roman | Ostrołęka | 21km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
40 | Chojnowska Anna | Łomża | 21km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
41 | Stawarz Krzysztof | Łomża | 21km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
42 | Wyrwas Tadeusz | Łomża | 5km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | TAK | NIE | opłacono |
43 | Szok Marek | Czarnocin | 21km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
44 | Pupek Daniel | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
45 | Szmit Jarek | Łomża | 21km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
46 | Burnos Piotr | Warszawa | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
47 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | 21km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
48 | Dankiewicz Henryk | Białystok | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Biegamy dla Zdrowia SZCZYTNO | ||||||||||
49 | Trochimowicz Artur | Szczytno | 10km | Biegamy dla Zdrowia SZCZYTNO | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Biegamy dla zdrowia | ||||||||||
50 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | 21km | Biegamy dla zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Biegamy z Piątnicą to Naturalne | ||||||||||
51 | Łęgowski Krzysztof | Łomża | 5km | Biegamy z Piątnicą to Naturalne | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Biegiem Radom! | ||||||||||
52 | Krawczyk Grzegorz | Radom | 21km | Biegiem Radom! | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
53 | Strzelec Wiesław | Radom | 21km | Biegiem Radom! | NIE | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Biegostok | ||||||||||
54 | Nowicki Adam | Białystok | 21km | Biegostok | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Buchalter | ||||||||||
55 | Rychter Wiesław | Elbląg | 21km | Buchalter | NIE | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
DHL AUGUSTÓW | ||||||||||
56 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | 21km | DHL AUGUSTÓW | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | ||||||||||
57 | Kurkus Aleksander | Warszawa | 21km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
58 | Walac Jacek | Grodzisk Mazowiecki | 21km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Dom Pomocy Społecznej | ||||||||||
59 | Chmielewska Anna | Łomża | 5km | Dom Pomocy Społecznej | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
60 | Romatowska Renata | Łomża | 5km | Dom Pomocy Społecznej | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Dziki Ryj Team | ||||||||||
61 | Kołodziejczyk Sebastian | Łomża | 21km | Dziki Ryj Team | TAK | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
EGGER Biskupiec biega | ||||||||||
62 | Jurczyk Joanna | Gronowo | 21km | EGGER Biskupiec biega | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
63 | Zawiślak Waldek | Łęczyca | 21km | EGGER Biskupiec biega | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
FIT-IT | ||||||||||
64 | Łaski Radosław | Łomża | 5km | FIT-IT | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Flying Hippocorns | ||||||||||
65 | Niemczak Kamil | Warszawa | 21km | Flying Hippocorns | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | ||||||||||
66 | Waśko Mirosław | Łapy | 21km | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | NIE | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
GAJÓWKA | ||||||||||
67 | Gajewski Jerzy-Piotr | Olsztyn | 21km | GAJÓWKA | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Gazella Team | ||||||||||
68 | Grabowski Tomasz | Warszawa | 21km | Gazella Team | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
69 | Grabowska Karolina | Warszawa | 21km | Gazella Team | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Grygo Team | ||||||||||
70 | Pleban Marek | Łomża | 10km | Grygo Team | TAK | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Grygo Team | ||||||||||
71 | Camlet Sylwester | Łomża | 21km | Grygo Team | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Grygo Team / Biegamy dla Zdrowia | ||||||||||
72 | Elster Adam | Łomża | 21km | Grygo Team / Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Hajnówka Biega | ||||||||||
73 | Artemiuk Eugeniusz | Hajnówka | 21km | Hajnówka Biega | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
74 | Artemiuk Eugenia | Hajnówka | 21km | Hajnówka Biega | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Juvenia Białystok | ||||||||||
75 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | 21km | Juvenia Białystok | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
KM PSP Łomża / Najmowicz Triathlon | ||||||||||
76 | Czartoszewski Szymon | Łomża | 21km | KM PSP Łomża / Najmowicz Triathlon | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
KM PSP Łomża / OSP Zbójna | ||||||||||
77 | Nowak Mateusz | Zbójna | 21km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | NIE | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
KOLNO BIEGA | ||||||||||
78 | Klimowicz Paulina | Kolno | 5km | KOLNO BIEGA | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
KOŚCIAN TEAM | ||||||||||
79 | Andrzejewski Jacek | Kościan | 10km | KOŚCIAN TEAM | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
KS ARCO Ławy | ||||||||||
80 | Małkowski Leszek | Susk Nowy | 21km | KS ARCO Ławy | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
81 | Żebrowski Marek | Rzekuń | 21km | KS ARCO Ławy | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
82 | Merchel Mirosław | Kruki | 21km | KS ARCO Ławy | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
83 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | 21km | KS ARCO Ławy | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
84 | Marcinkowska-Cholewa Kasia | Ostrołęka | 21km | KS ARCO Ławy | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
85 | Zyśk Arkadiusz | Ławy | 21km | KS ARCO Ławy | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
KS Kulesze Kościelne | ||||||||||
86 | Dmochowski Dawid | Kulesze Kościelne | 21km | KS Kulesze Kościelne | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Klub Biegacza Biała Biega | ||||||||||
87 | Korniluk Bogdan | Biała Podlaska | 21km | Klub Biegacza Biała Biega | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Klub Biegacza Biała biega | ||||||||||
88 | Zając Katarzyna | Biała Podlaska | 21km | Klub Biegacza Biała biega | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Klub Biegacza Jurund Szczytno | ||||||||||
89 | Szczepanek Piotr | Szczytno | 21km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Klub Morsów w Piszu | ||||||||||
90 | Kurpiewska Dorota | Pisz | 5km | Klub Morsów w Piszu | TAK | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Kolno Biega | ||||||||||
91 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | 5km | Kolno Biega | NIE | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
92 | Parzych Marcin | Kolno | 5km | Kolno Biega | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Koźlicki Team | ||||||||||
93 | Koźlicki Artur | Zbójna | 10km | Koźlicki Team | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Leczo Team | ||||||||||
94 | Marczak Grażyna | Warszawa | 21km | Leczo Team | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Leospeed | ||||||||||
95 | Leończuk Adam | Białystok | 21km | Leospeed | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
LuLaTeam | ||||||||||
96 | Antosiewicz Stanisława | Otwock | 5km | LuLaTeam | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
97 | Antosiewicz Robert | Otwock | 21km | LuLaTeam | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Lubię Serki | ||||||||||
98 | Budek Adrian | Garwolin | 10km | Lubię Serki | TAK | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
MD Run Training | ||||||||||
99 | Morawski Jacek | Białystok | 10km | MD Run Training | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
MKS Juvenia Białystok | ||||||||||
100 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | 5km | MKS Juvenia Białystok | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Mani@na | ||||||||||
101 | Grzybowski Mariusz | Mońki | 5km | Mani@na | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Maratonka Grajewo | ||||||||||
102 | Jerulank Wiesław | Grajewo | 10km | Maratonka Grajewo | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
103 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy 65 | 10km | Maratonka Grajewo | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
104 | Poniatowski Marek | Bełda | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
105 | Poniatowski Adam | Bełda | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Maratonka Grajewo-Ełk | ||||||||||
106 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | 10km | Maratonka Grajewo-Ełk | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
MazuryRunners | ||||||||||
107 | Chmielewska-Boruch Milena | Mrągowo | 21km | MazuryRunners | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Medyk Łomża | ||||||||||
108 | Ogonowski Michał | Łomża | 10km | Medyk Łomża | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Nadleśnictwo Głęboki Bród | ||||||||||
109 | Sztabinski Wojciech | Frącki | 21km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Nadleśnictwo Knyszyn | ||||||||||
110 | Szorc Monika | Białystok | 5km | Nadleśnictwo Knyszyn | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
OSM Piątnica | ||||||||||
111 | Langowski Leszek | Łomża | 5km | OSM Piątnica | NIE | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
112 | Kiliński Krzysztof | Łomża | 5km | OSM Piątnica | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
OSM Piątnica Team | ||||||||||
113 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | 10km | OSM Piątnica Team | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
OSTRÓW BIEGA | ||||||||||
114 | Romejko Dariusz | Komorowo | 5km | OSTRÓW BIEGA | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Ostrów Biega | ||||||||||
115 | Kochanowski Jerzy | Ostrów Mazowiecka | 21km | Ostrów Biega | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
116 | Gawkowski Artur | Ostrów Mazowiecka | 21km | Ostrów Biega | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
117 | Sielecki Michał | Komorowo | 21km | Ostrów Biega | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
118 | Faltyn Paweł | Komorowo | 21km | Ostrów Biega | TAK | NIE | NIE | TAK | TAK | opłacono |
119 | Dzikowski Krzysztof | Ostrów mazowiecka | 21km | Ostrów Biega | TAK | NIE | NIE | TAK | TAK | opłacono |
120 | Krysiak Jan | Ostrów Mazowiecka | 21km | Ostrów Biega | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Ostrów Biega | ||||||||||
121 | Kołodziejski Arkadiusz | Małkinia Górna | 10km | Ostrów Biega | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
PRONAR | ||||||||||
122 | Wiesiełowski Jarosław | Bielsk Podlaski | 21km | PRONAR | TAK | NIE | TAK | TAK | TAK | opłacono |
PWPW | ||||||||||
123 | Olczyk Katarzyna | Nowa Iwiczna | 5km | PWPW | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Paco | ||||||||||
124 | Paździor Irena | Lublin | 5km | Paco | NIE | NIE | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Petunie | ||||||||||
125 | Kosiński Marcin | Kolno | 5km | Petunie | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Pyza na polskich dróżkach | ||||||||||
126 | Rakowska-Moczadło Ewa | Ostrów Mazowiecka | 5km | Pyza na polskich dróżkach | TAK | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Pędziwiatr Białystok | ||||||||||
127 | Bochenko Daniel | Brzozowa | 10km | Pędziwiatr Białystok | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
128 | Bierć Jarosław | Białystok | 10km | Pędziwiatr Białystok | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
RKB Hajnówka | ||||||||||
129 | Kiełbaszewski Jarosław | Hajnówka | 21km | RKB Hajnówka | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
130 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | 21km | RKB Hajnówka | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
RUn CREW Ostrołęka | ||||||||||
131 | Biedka Robert | Ostrołęka | 10km | RUn CREW Ostrołęka | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Reebok Run Crew Łomża | ||||||||||
132 | Brzeziński Damian | Łomża | 10km | Reebok Run Crew Łomża | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Reebok Run Crew Żoliborz | ||||||||||
133 | Taraszewska Paulina | Warszawa | 5km | Reebok Run Crew Żoliborz | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
134 | Popławski Krzysiek | Warszawa | 5km | Reebok Run Crew Żoliborz | TAK | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Rodzina Sobolewskich | ||||||||||
135 | Sobolewski Adam | Pęza | 5km | Rodzina Sobolewskich | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Run CREW Ostrołęka | ||||||||||
136 | Kossakowska Bogumiła | Ostrołęka | 5km | Run CREW Ostrołęka | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Run Crew Ostrołęka | ||||||||||
137 | Jędrzejczyk Jarosław | Ostrołęka | 10km | Run Crew Ostrołęka | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Run Team Piątnica | ||||||||||
138 | Urwanowicz Łukasz | Ignatki-Osiedle | 5km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
139 | Kozikowski Łukasz | Piątnica | 5km | Run Team Piątnica | TAK | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
140 | Krajewska Malgorzata | Łomża | 5km | Run Team Piątnica | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
141 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | 21km | Run Team Piątnica | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
142 | Boguski Adrian | Krzewo | 21km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
143 | Kalinowski Łukasz | Łomża | 5km | Run Team Piątnica | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
144 | Olczak Rafał | Piątnica Poduchowna | 5km | Run Team Piątnica | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
145 | Królik Rafał | Nowogród | 5km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
146 | Ciborowski Michał | Motyka | 10km | Run Team Piątnica | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
147 | Truszkowski Marcin | Łomża | 5km | Run Team Piątnica | NIE | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
148 | Modzelewski Paweł | Piątnica | 5km | Run Team Piątnica | TAK | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Run Team Piątnica | ||||||||||
149 | Kaczmarczyk Kamil | Piątnica | 5km | Run Team Piątnica | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
150 | Skorupski Krzysztof | Łomża | 21km | Run Team Piątnica | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
SC Polonia Hannover | ||||||||||
151 | Śledziewska Katarzyna | Stary Lubotyń | 5km | SC Polonia Hannover | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
SP Jarnuty | ||||||||||
152 | Gałązka Konrad | Stare Chojny | 5km | SP Jarnuty | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
STARGLASS TEAM | ||||||||||
153 | Broniek Wojciech | Ostrołęka | 21km | STARGLASS TEAM | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | ||||||||||
154 | Kleczkowski Leszek | Ostrołeka | 5km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
155 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | 21km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | TAK | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Stare Kupiski | ||||||||||
156 | Kozłowski Rafał | Stare Kupiski | 10km | Stare Kupiski | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Starglass Team Ostrołęka | ||||||||||
157 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | 21km | Starglass Team Ostrołęka | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Street Workout Łomża | ||||||||||
158 | Pieńkowski Kamil | Łomża | 5km | Street Workout Łomża | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
TEAM Biegam bo chcę. | ||||||||||
159 | Harasim Hanna | Suwałki | 21km | TEAM Biegam bo chcę. | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
160 | Jagłowski Patryk | Suwałki | 21km | TEAM Biegam bo chcę. | TAK | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
161 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | 21km | TEAM Biegam bo chcę. | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
162 | Bałulis Daiwa | Puńsk | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
163 | Bałulis Rajmund | Suwałki | 21km | TEAM Biegam bo chcę. | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
TMT | ||||||||||
164 | Skarżyńska Barbara | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
165 | Tyrolska Barbara | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
166 | Śniedko Kamil | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
167 | Śniedko Joanna | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
168 | Łozińska Marzena | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
169 | Adamowicz Krzysztof | Łomża | 10km | TMT | NIE | NIE | TAK | NIE | TAK | opłacono |
170 | Kotowski Krzysztof | Łomża | 10km | TMT | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
171 | Powichrowska Małgorzata | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
172 | Chludziński Dawid | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
173 | Chludzińska Monika | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
174 | Gąsiewski Artur | Piątnica Poduchowna | 10km | TMT | NIE | TAK | NIE | TAK | TAK | opłacono |
175 | Sochacki Tomasz | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
176 | Dąbrowski Artur | Kalinowo | 10km | TMT | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
177 | Szymański Marek | Łomża | 5km | TMT | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
178 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | 10km | TMT | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Team Albert | ||||||||||
179 | Filipowicz Albert | Tyrowo | 21km | Team Albert | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Team Białystok | ||||||||||
180 | Leyko-Sawwa Dagmara | Porosły | 10km | Team Białystok | NIE | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
Triathlon serwis | ||||||||||
181 | Bogusz Żaneta | Łomża | 21km | Triathlon serwis | TAK | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
UKS Return Łomża | ||||||||||
182 | Waldziński Tomasz | Łomża | 5km | UKS Return Łomża | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
WETERANI RP | ||||||||||
183 | Górnicki Marek | Wieliszew | 10km | WETERANI RP | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
184 | Górnicka Renata, Ewa | Wieliszew | 10km | WETERANI RP | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
WMB META LUBLINIEC | ||||||||||
185 | Kasierska Ewa Katarzyna | Poznań | 21km | WMB META LUBLINIEC | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
ZPHU DREWMAX | ||||||||||
186 | Nadwodna - Stachacz Agata | Ostrołęka | 5km | ZPHU DREWMAX | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
187 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | 10km | ZPHU DREWMAX | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Za Linią Mety | ||||||||||
188 | Marszałek Magdalena | Poznań | 21km | Za Linią Mety | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | ||||||||||
189 | Waśko Barbara | Łapy | 10km | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | TAK | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
_BRAK NAZWY_ | ||||||||||
190 | Szwarc Ilona | Białystok | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
191 | Szwarc Michał | Białystok | 5km | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
192 | Salwa Marta | Łomża | 5km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
193 | Grądzka Anna | Łomża | 5km | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
194 | Bagiński Dawid | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
195 | Tabędzka Katarzyna | Srebrny Borek | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
196 | Borawski Rafał | Łomża | 10km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
197 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
198 | Andrzejczyk Marek | Łomża | 10km | TAK | TAK | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
199 | Rakowska Iwona | Białystok | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
200 | Trzaskowski Dominik | Wojcieszyn | 21km | TAK | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
201 | Sobolewska Emilia | Pęza | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
202 | Sobolewski Damian | Pęza | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
203 | Sobolewska Katarzyna | Pęza | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
204 | Przybyło Marta | Kraków | 5km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
205 | Frąckiewicz Wojtek | Łomża | 21km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
206 | Remiszewski Paweł | Lomża | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
207 | Milczarski Krzysztof | Czosnówka | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
208 | Ambroziak Mateusz | Warszawa | 10km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
209 | Rakowski Tomasz | Łomża | 10km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
210 | Zacharzewska Emilia | Warszawa | 5km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
211 | Interewicz Radosław | Ełk | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
212 | Zach Kamil | Stare Modzele | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
213 | Leśniewski Daniel | Bialystok | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
214 | Rydzewski Krzysztof | Klepacze | 10km | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
215 | Santarek Wojciech | Szczecin | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
216 | Klimaszewska Ewa | Ratowo Piotrowo | 5km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
217 | Klimaszewski Jacek | Ratowo Piotrowo | 5km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
218 | Gieraga Jerzy | Łomża | 10km | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
219 | Zielińska Asta | Warszawa | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
220 | Górny Tomasz | Lomża | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
221 | Bloch Ryszard | Nurzec-Stacja | 21km | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
222 | Zawistowski Łukasz | Białystok | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
223 | Oliva Daniel | Łomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
224 | Sakowski Maciej | Łomża | 5km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
225 | Kneć Joanna | Łomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
226 | Palińska Żaneta | Łomża | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
227 | Kazberuk Jarosław | Wasilków | 10km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
228 | Wyrzykowski Wojciech | Konarzyce | 5km | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
229 | Rokoszewski Andrzej | Warszawa | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
230 | Sołowiej Aleksandra | Białystok | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
231 | Kostrowski Tomasz | Szepietowo | 5km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
232 | Kostrowski Marek | Szepietowo | 5km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
233 | Kostrowski Łukasz | Szepietowo | 5km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
234 | Tarasewicz Igor | Białystok | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
235 | Onyszko Rafał | Lomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
236 | Grygo Krzysztof | Lomża | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
237 | Kruszewski Grzegorz | Jabłoń Dąbrowa | 10km | TAK | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
238 | Mackiewicz Marek | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
239 | Borawska Katarzyna | Mały Płock | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
240 | Czaczkowska Urszula | Białystok | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
241 | Kucisz Piotr | Ostrołęka | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
242 | Pasławski Tomasz | Mały Płock | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
243 | Bałdak Piotr | Białystok | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
244 | Przestrzelski Paweł | Białystok | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
245 | Dziedzik Patrycja | Białystok | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
246 | Kamiński Wiesław | Warszawa | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
247 | Bogusz Tomasz | Brańsk | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
248 | Orłowski Mirosław | Suwałki | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
249 | Trusiak Artur | Ząbki | 5km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
250 | Nycz Patryk | Strękowizna | 10km | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
251 | Mościcki Zenon | Rutki | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
252 | Bacławska Agnieszka | Lelis | 5km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
253 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
254 | Sierzputowski Przemysław | Łomża | 10km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
255 | Przestrzelski Sławomir | Jedwabne | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
256 | Leończuk ANDRZEJ | BIAŁYSTOK | 21km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
257 | Blusiewcz Justyna | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
258 | Mikołajczyk Marcin | Łomża | 21km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
259 | Bogdanowicz Anna | Tykocin | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
260 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
261 | Cabańska Dorota | Łomianki | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
262 | Fajkiel Kamila | Łomża | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
263 | Powierża Marta | Łochów | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
264 | Dębski Andrzej | Białystok | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
265 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | 5km | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
266 | Bukowski Andrzej | Łomża | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
267 | Osiński Stanisław | Warszawa | 21km | NIE | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
268 | Burnos Zbigniew | Warszawa | 10km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
269 | Wach Zdzisław | Augustów | 21km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
270 | Jemielianiuk Michał | Białystok | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
271 | Saj Joanna | Ostrołęka | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
272 | Samul Paweł | Białystok | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
273 | Rogowski Damian | Święcienin | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
274 | Witkowski Piotr | Augustów | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
275 | Kowalewski Hubert | Otwock | 21km | TAK | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
276 | Kurpiewska Dominika | Czarnocin | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
277 | Korolczuk Henryk | Łomża | 21km | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
278 | Gromacki Ireneusz | Białystok | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
279 | Mróz Tomasz | Barszczewo | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
280 | Mróz Marianna | Barszczewo | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
281 | Trojanowski Bartosz | Łomża | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
282 | Putra Marek | Łomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
283 | Zabielski Piotr | Piątnica Włościańska | 5km | NIE | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
284 | Januszewski Wiesław | Łomża | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
285 | Macko Grzegorz | Łomża | 5km | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
286 | Białek Maciej | Łomża | 21km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
287 | Nejfeld Waldemar | Ząbki | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
288 | Darmetko Anna | Kolno | 5km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
289 | Kalinowski Wojciech | Białystok | 5km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
290 | Iwaniuk-Łobacz Magdalena | Warszawa | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
291 | Łobacz Michał | Białystok | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
292 | Krajewski Franciszek | Śniadowo | 5km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
293 | Gierasimiuk Katarzyna | Hajnówka | 5km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
294 | Zabielski Karol | Piątnica Włościańska | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
295 | Wasilewska Ewa | Białystok | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
296 | Radziwońska Klaudia | Bialystok | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
297 | Krajewski Ireneusz | Stary Drożęcin | 10km | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
298 | Ptak Kamil | Łomża | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
299 | Sierociuk Marcin | Jedwabne | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
300 | Szczęsny Marcin | Warszawa | 21km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
301 | Sokołowska Monika | Łomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
302 | Kalinowska Gabriela | Białystok | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
303 | Kurpiewska Beata | Czarnocin | 10km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
304 | Perkowski Wojciech | Warszawa | 21km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
305 | Kwiatkowska Ewa | Jeziorko | 5km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
306 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | 21km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
307 | Sokół Przemysław | Białystok | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
308 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | 21km | NIE | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
309 | Krysiak Mikołaj | Ostrów Mazowiecka | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
310 | Szelągowski Adam | Łomża | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
311 | Sobczyński Paweł | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
312 | Kostrzewa Elwira | Warszawa | 10km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
313 | Karpacz Katarzyna | Białystok | 21km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
314 | Gączkowski Jacek | Łomża | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
315 | Klimaszewski Michał | Ratowo - Piotrowo | 21km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
316 | Chojnowski Michał | Łomża | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
317 | Szmit Stanisław | Laski koło Tarnowskich Gór | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
318 | Chodowiec Emil | Nurzec-Stacja | 21km | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
319 | Krasowski Damian | Białystok | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
320 | Konowalski Bartosz | Ostrołęka | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
321 | Kozłowska Elwira | Łomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
322 | Myśliński Artur | Kucze Małe | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
323 | Boński Przemysław | Łomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
324 | Denysiuk Damian | Łomża | 10km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
325 | Zyskowski Wiktor | Konarzyce | 10km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
326 | Trybuła Tomasz | Łomża | 10km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
327 | Budnicki Piotr | Ostrołęka | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
328 | Marzec Marcin | Łomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
329 | Bikowski Daniel | Łomża | 21km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
330 | Kossakowski Tomasz | Łomża | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
331 | Gutowska Ela | Grabówka | 5km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
332 | Gutowski Mariusz | Grabówka | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
333 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | 10km | NIE | TAK | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
334 | Sabała Andrzej | Szczytno | 10km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
335 | Kozłow Włodzimierz | Bielsk Podlaski | 21km | TAK | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
336 | Sienicki Mariusz | Kalinowo | 10km | TAK | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
337 | Bruliński Kamil | Łomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
338 | Krupiński Sebastian | Łomża | 21km | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
339 | Pawłowska Paulina | Marki | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
340 | Bartczak Robert | Warszawa | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
341 | Śleszyński Artur | Warszawa | 21km | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
342 | Falkowski Marek | Białystok | 21km | TAK | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
343 | Skrodzki Tomasz | Łomża | 10km | NIE | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
344 | Trzeszczkowski Robert | Białystok | 5km | TAK | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
brak | ||||||||||
345 | Grzechnik Renata | Mińsk Mazowiecki | 10km | brak | NIE | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
dziki | ||||||||||
346 | Wołosik Dominik | Białystok | 10km | dziki | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
pwpw sa | ||||||||||
347 | Mkina Artur | Warszawa | 21km | pwpw sa | NIE | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
ŁOMŻA | ||||||||||
348 | Chrzanowski Sebastian | Łomża | 5km | ŁOMŻA | NIE | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Łomiankowska Grupa Biegowa | ||||||||||
349 | Napiórkowski Grzegorz | Łomianki Dolne | 21km | Łomiankowska Grupa Biegowa | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 35745