Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KIERSKI MARCEL BOLSZEWO Maluch (6-8 lat) darmowy udział
2 KIERSKA ANASTAZJA BOLSZEWO Maluch (6-8 lat) darmowy udział
3 Jaskulska Oliwia Sopot Mini Maluch (3-5 lat) Przedszkole 12 Sopot darmowy udział
4 Bączkowski Filip Gdynia Maluch (6-8 lat) darmowy udział
5 Malchow Tosia Sopot Maluch (6-8 lat) darmowy udział
6 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Młodzieżowy (9-12 lat) klub sportowy DED darmowy udział
7 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
8 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Maluch (6-8 lat) darmowy udział
9 Potaszkin Jan Gdańsk Maluch (6-8 lat) darmowy udział
10 Kuchta Antoni Sopot Młodzieżowy (9-12 lat) Sp 8 Sopot darmowy udział
11 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
12 Jachimek Michał Gdańsk Młodzieżowy (9-12 lat) Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Gdańsk darmowy udział
13 Muchnicki Mikołaj Lębork Młodzieżowy (9-12 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego darmowy udział
14 Torbicki Antoni Lębork Młodzieżowy (9-12 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego darmowy udział
15 Gołąbowicz Oliwia Lębork Młodzieżowy (13-15 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego darmowy udział
16 Grabowski Andrzej Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie darmowy udział
17 Gierszewska Zuzanna Gdańsk Maluch (6-8 lat) Sp 75 Gdańsk darmowy udział
18 Głowacki Szymon Gdańsk Młodzieżowy (13-15 lat) MUKOwaleczni darmowy udział
19 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Młodzieżowy (9-12 lat) klub sportowy DED darmowy udział
20 Yankovskaya Daria Kaliningrad Młodzieżowy (9-12 lat) klub sportowy DED darmowy udział
21 Yankovskaya Agnieszka Kaliningrad Mini Maluch (3-5 lat) klub sportowy DED darmowy udział
22 Garbacz SZYMON Gdansk Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
23 Garbacz Agnieszka Gdansk Maluch (6-8 lat) darmowy udział
24 Szyba Filip Banino Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
25 Szyba Dominika Banino Maluch (6-8 lat) darmowy udział
26 Leśnik Mateusz Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
27 Leśnik Blanka Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat) przedszkole nr 64 Gdańsk darmowy udział
28 Leśnik Karol Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 89 Gdańsk darmowy udział
29 Wołoszyk Kinga Narkowy Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
30 Górski Łukasz Narkowy Młodzieżowy (13-15 lat) darmowy udział
31 Rajewski Krzysztof Narkowy Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
32 Górski Robert Narkowy Młodzieżowy (13-15 lat) darmowy udział
33 nietupski jakub sopot Młodzieżowy (13-15 lat) darmowy udział
34 nietupski adam sopot Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
35 Bolda Marysia Władysławowo Młodzieżowy (9-12 lat) ZS Władysławowo darmowy udział
36 Szostak Gabriela Gdańsk Młodzieżowy (13-15 lat) darmowy udział
37 Szostak Mikołaj Gdańsk Maluch (6-8 lat) darmowy udział
38 Dokrzewska Julia Gdynia Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
39 Dokrzewska Marta Gdynia Maluch (6-8 lat) darmowy udział
40 Rozmus Filip Sopot Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
41 Rozmus Hania Sopot Maluch (6-8 lat) darmowy udział
42 Chojnacki Mikołaj Sopot Mini Maluch (3-5 lat) Przedszkole 12 Sopot darmowy udział
43 Dragan Blanka GDYNIA Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
44 Jakubowska Liliana Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat) Niepubliczne Przedszkole Krasnal w Gdańsku darmowy udział
45 Jakubowski Franciszek Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat) Niepubliczne Przedszkole Krasnal w Gdańsku darmowy udział
46 ŚWIERZB Franciszek Dębogórze Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
47 Sawicki Janek Kniewo Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
48 Kwarciak Bartłomiej Mosty Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
49 Cymanowski Marcel Malbork Maluch (6-8 lat) darmowy udział
50 Misztal Oskar Gdynia Maluch (6-8 lat) LKS ZORZA GDYNIA/SP34 Gdynia darmowy udział
51 Kowalczyk Róża Tczew Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
52 Bugalski Kacper Narkowy Młodzieżowy (13-15 lat) darmowy udział
53 Bugalska Kinga Narkowy Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
54 Michańska Krolina KOWALE Maluch (6-8 lat) darmowy udział
55 Ptasiński Szymon Lębork Młodzieżowy (9-12 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego darmowy udział
56 Pilarski Marcel Lębork Mini Maluch (3-5 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego darmowy udział
57 Metera Ola Lębork Młodzieżowy (13-15 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego darmowy udział
58 Metera Konrad Lębork Młodzieżowy (9-12 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego darmowy udział
59 Metera Anna Lębork Mini Maluch (3-5 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego darmowy udział
60 Pieniążek Jakub Lębork Młodzieżowy (13-15 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego darmowy udział
61 Weichbroth Jakub Gdańsk Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
62 Lejk Jakub Gdynia Mini Maluch (3-5 lat) Przedszkole 43 Jantarek darmowy udział
63 Zawadziński Oliwier Radunica Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
64 Zawadzińska Maja Radunica Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
65 Przybyszewski Paweł Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 8 Gdańsk darmowy udział
66 Kosznik Franciszek Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 24 Gdańsk darmowy udział
67 Kosznik Maciej Gdańsk Młodzieżowy (13-15 lat) Portowiec Gdańsk darmowy udział
68 Kosznik Mikołaj Gdańsk Młodzieżowy (9-12 lat) Portowiec Gdańsk darmowy udział
69 Gałuszyńska Maja Gdynia Mini Maluch (3-5 lat) Active Flow darmowy udział
70 Charuk Nikodem Rokitnica Mini Maluch (3-5 lat) Stamar darmowy udział
71 Rybacki Kuba Reda Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
72 Rybacki Kacper Reda Maluch (6-8 lat) darmowy udział
73 Keller Gracjan Karczemki Młodzieżowy (9-12 lat) Znikajace punkty darmowy udział
74 Gondek Lena Rokitnica Maluch (6-8 lat) darmowy udział
75 Jażdżewski Jonatan Lębork Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
76 Elmanowska Natalia Reda Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
77 Elmanowska Joanna Reda Maluch (6-8 lat) darmowy udział
78 Rucińska Agnieszka Gdańsk Maluch (6-8 lat) darmowy udział
79 Czaszyńska Alicja Gdynia Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
80 Zwatykanicz Julia Gdynia Młodzieżowy (13-15 lat) darmowy udział
81 Zwatykanicz Ewa Gdynia Maluch (6-8 lat) darmowy udział
82 Walas Daniel Gdansk Młodzieżowy (9-12 lat) Sp 75 Gdańsk darmowy udział
83 Tokarska Wiktoria Gdynia Młodzieżowy (13-15 lat) darmowy udział
84 Tokarska Laura Gdynia Młodzieżowy (13-15 lat) darmowy udział
85 Kierszka Ignacy Gdynia Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
86 Mokłowicz Eliza Wejherowo Młodzieżowy (9-12 lat) Znikające punkty darmowy udział
87 Mokłowicz Klara Wejherowo Maluch (6-8 lat) Znikajace punkty darmowy udział
88 Rogocka Nicole Gdynia Młodzieżowy (13-15 lat) SP 39 Gdynia/GENETIX Team darmowy udział
89 Żakowiecki Oskar Pruszcz Gdański Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
90 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Mini Maluch (3-5 lat) Przedszkole Promyczek darmowy udział
91 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Młodzieżowy (9-12 lat) Sp 4 Pruszcz Gdanski darmowy udział
92 Krawczyk Nikola GDAŃSK Maluch (6-8 lat) darmowy udział
93 Hering Lena Tczew Maluch (6-8 lat) TALK Junior darmowy udział
94 Hering Nina Tczew Mini Maluch (3-5 lat) TALK Junior darmowy udział
95 Wera Paulina PRUSZCZ GDAŃSKI Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział
96 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
97 Tysarczyk Zosia Lublewo Gdańskie Maluch (6-8 lat) Tysar darmowy udział
98 Mleczek Tosia Gdansk Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
99 Mleczek Martynka Gdansk Młodzieżowy (9-12 lat) darmowy udział
100 Mleczek Tobiasz Gdansk Mini Maluch (3-5 lat) darmowy udział


Wyświetleń: 1613

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ