Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Fietkiewicz Jaśmina Reda Mini Maluch (3-5 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
2 Rokita Maja Gdynia Młodzieżowy (13-15 lat) LKS Zorza Gdynia
3 Trochimczuk Michalina Elbląg Młodzieżowy (9-12 lat) SP1 Elbląg
4 Trochimczuk Milena Elbląg Młodzieżowy (13-15 lat) SP1 Elbląg
5 Żmija Michalina Lębork Młodzieżowy (9-12 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
6 Rygliszyn Maja Gdynia Mini Maluch (3-5 lat) Pluszowy Misiaczek
7 Skrzoska Błażej Gdynia Maluch (6-8 lat) Szkoła podstawowa 45 Gdynia
8 Buśko Nina Gdynia Mini Maluch (3-5 lat) Przedszkole 36 w Gdyni, Złota Rybka
9 Lewandowska Lena Sopot Mini Maluch (3-5 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
10 Lewandowski Miłosz Sopot Młodzieżowy (9-12 lat) Szkola Podstawowa nr 7 Sopot
11 Zieliński Krzysztof Gdynia Młodzieżowy (13-15 lat) LKS ZORZA GDYNIA/LO 2 GDYNIA
12 Bujarski Adam Gdansk Mini Maluch (3-5 lat)
13 Nawrot Lea Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
14 Nawrot Julia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
15 Kołpak Zenon Banino Mini Maluch (3-5 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
16 Kołpak Antoni Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
17 Zakrzewski Filip Banino Młodzieżowy (13-15 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
18 Tusk Szymon Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
19 Thrun Kamil Banino Młodzieżowy (13-15 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
20 Rumkowska Nikola gdynia Mini Maluch (3-5 lat)
21 Szymańska Maria Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5
22 Szymański Franciszek Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5
23 Malinowska Nadia Sopot Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie
24 Malinowski Michał Sopot Mini Maluch (3-5 lat) Przedszkole Nr 8
25 Woźniakowski Szymon Elbląg Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 17 Elbląg
26 Jastrzębski Wiktor Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat)
27 Jersak Bartosz Skowarcz Młodzieżowy (9-12 lat)
28 Jersak Bruno Skowarcz Maluch (6-8 lat)
29 WROCŁAWSKA MAJA BANINO Maluch (6-8 lat) SP BANINO
30 WROCŁAWSKI MATEUSZ BANINO Młodzieżowy (9-12 lat) SP BANINO
31 Miszewski Antoni Gdańsk Maluch (6-8 lat)
32 Dubert Oliver Bojano Maluch (6-8 lat)
33 Dubert Alexander Bojano Maluch (6-8 lat) Sp Bojano
34 Brożek Kacper Bolszewo Maluch (6-8 lat)
35 Brożek Mikołaj Bolszewo Maluch (6-8 lat)
36 Brożek Marta Bolszewo Mini Maluch (3-5 lat)
37 Stankiewicz-Drozd Helena Sopot Młodzieżowy (9-12 lat)
38 Buko Oskar Sopot Mini Maluch (3-5 lat) Sopocki Klub Malucha
39 Buko Wiktor Sopot Maluch (6-8 lat) Szkoła podstawowa nr 9 Sopot
40 Nicewicz Julia SOPOT Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Navigo
41 Maszota Przemek Rozłazino Młodzieżowy (13-15 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
42 Maszota Izabela Rozłazino Młodzieżowy (9-12 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
43 Czubasiewicz Igor Gdańsk Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Navigo
44 ZAYTSEV VASILII KALININGRAD Młodzieżowy (9-12 lat) Klub Sportowy DED
45 Grabowski Ignacy Sopot Mini Maluch (3-5 lat)
46 Majchrzakowski Oleg Sopot Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Navigo
47 Arent Nela Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat) Arent Team
48 Arent Pola Gdańsk Maluch (6-8 lat) Arent Team
49 Brzoskowska Yagoda Sopot Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Navigo
50 Kamińska Natalia Sopot Młodzieżowy (13-15 lat) Sp 8 Sopot
51 Cierpisz Paweł Reda Maluch (6-8 lat)
52 Kaszczuk Jaś Gdansk Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Navigo
53 Brzostek Patrycja Sopot Młodzieżowy (9-12 lat) Sp 1 Sopot
54 Stukan Maja Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole 4 w Sopocie
55 Latko Antoni Sopot Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Navigo
56 Heland Grzegorz Gdańsk Młodzieżowy (13-15 lat) Sp. 48 Gdańsk
57 Zawłocki Jan Tczew Mini Maluch (3-5 lat) Jasio Team
58 Bocian Nikodem Gdynia Maluch (6-8 lat) Przedszkole Bajeczka nr 31 w Gdyni
59 Szypiłko Nikodem Banino Mini Maluch (3-5 lat)
60 Szypiłko Tymon Banino Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
61 Pawlicki Tymoteusz Gdynia Mini Maluch (3-5 lat)
62 Stradomska Oliwia Gdańsk Młodzieżowy (9-12 lat)
63 Szmagaj Nadia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
64 Krawiec Michał Banino Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
65 Piekarek Aniela Banino Mini Maluch (3-5 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
66 Wanionek Mateusz Banino Młodzieżowy (13-15 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
67 Piekarek Antoni Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
68 Pachnik Szymon sopot Młodzieżowy (9-12 lat) Sp nr 7 Sopot
69 Pachnik Tymon sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
70 Złoch Natalia Lębork Młodzieżowy (13-15 lat) LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
71 Janiszewska Michalina Banino Mini Maluch (3-5 lat) Przedszkole Tęczowa Przygoda
72 Janiszewska Kinga Banino Maluch (6-8 lat) Szkola Podstawowa Banino
73 Sielski Krzysztof gdynia Mini Maluch (3-5 lat)
74 Klimek Katarzyna KRAKÓW Mini Maluch (3-5 lat)
75 Huzjak David Gdansk Maluch (6-8 lat)
76 Kielas Maja Gdansk Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Navigo
77 Paczkowski Wojtek WEJHEROWO Maluch (6-8 lat)
78 Grzegorzewski Franciszek Gdańsk Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Navigo
79 Pancikiewicz Pola Sopot Mini Maluch (3-5 lat)
80 Przyborkiewicz Maja Toruń Mini Maluch (3-5 lat) Pierniki Toruń
81 Błaszczuk Julian Gdynia Maluch (6-8 lat) TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia
82 Blumkowski Leon Rumia Mini Maluch (3-5 lat)
83 Blumkowska Lilianna Rumia Maluch (6-8 lat)
84 Witkowska Blanka Gdańsk Maluch (6-8 lat) UKS "DWÓJKA MORENA" Gdańsk
85 Grzesik Lena Banino Mini Maluch (3-5 lat) PP Przystanek Przygoda
86 Woźniak Milena Banino Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
87 Woźniak Martyna Banino Młodzieżowy (13-15 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
88 Gierszewski Jan Banino Mini Maluch (3-5 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
89 Kubicka Julia Banino Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
90 Gierszewska Lena Banino Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
91 Kubicka Amelia Banino Młodzieżowy (13-15 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
92 Tokarczyk Piotr Gdynia Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
93 Thrun Weronika Banino Młodzieżowy (9-12 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
94 Teska Lena Banino Młodzieżowy (13-15 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
95 Siuda Franek Banino Młodzieżowy (13-15 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
96 Thrun Kamil Banino Młodzieżowy (13-15 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
97 Mocarska Weronika Banino Młodzieżowy (13-15 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
98 Ryfa Zuzanna Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
99 Czapowiecka Nadia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
100 Ponke Julia Banino Mini Maluch (3-5 lat) UKS Lekkoatletyka Banino


Wyświetleń: 7322

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ