Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thrun Weronika | Banino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
2 | WROCŁAWSKI MATEUSZ | BANINO | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | SP BANINO | |
3 | Wątka Jakub | Banino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
4 | Gierszewska Lena | Banino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
5 | Kubicka Julia | Banino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
6 | Markowska Patrycja | Banino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
7 | Woźniak Milena | Banino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
8 | Szypiłko Tymon | Banino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
9 | Krawiec Michał | Banino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
10 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Szkoła Bolszewo | |
11 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Szkoła Bolszewo | |
12 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | GTS Borkowo | |
13 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | SP1 Elbląg | |
14 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | MKS Truso Elbląg | |
15 | Garbacz SZYMON | Gdansk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
16 | Kielas Maja | Gdansk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Navigo | |
17 | Walas Daniel | Gdansk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Sp 75 Gdańsk | |
18 | Kaszczuk Jaś | Gdansk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Navigo | |
19 | Mleczek Tosia | Gdansk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
20 | Mleczek Martynka | Gdansk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
21 | Witoslawska Weronika | Gdansk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Sp 75 Gdańsk | |
22 | torlop Kornelia | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
23 | Cyrson Damian | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Szkoła podstawowa nr 82 | |
24 | Jachimek Michał | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Gdańsk | |
25 | Weichbroth Jakub | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
26 | Kosznik Mikołaj | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Portowiec Gdańsk | |
27 | Grzegorzewski Franciszek | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Navigo | |
28 | Stradomska Oliwia | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
29 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Szkoła podstawowa nr 92 | |
30 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | SP 76 Gdańsk | |
31 | Czubasiewicz Igor | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Navigo | |
32 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
33 | Witkowiak Natalia | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
34 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
35 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | SP 16 GDYNIA | |
36 | BIELECKA BARBARA | GDYNIA | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Sp 48 Gdynia | |
37 | Furmańska Alicja | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | SP 16 Gdynia | |
38 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
39 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | LKS ZORZA | |
40 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
41 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | SGA Gdynia | |
42 | Brzezik Michał | Gościcino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Polipack Team Gwe | |
43 | Brzezik Damian | Gościcino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Polipack Team Gwe | |
44 | ZAYTSEV VASILII | KALININGRAD | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Klub Sportowy DED | |
45 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Rosja | Młodzieżowy (9-12 lat) | klub sportowy DED | |
46 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | Młodzieżowy (9-12 lat) | klub sportowy DED | |
47 | Kromelitskaya Anna | Kaliningrad | Rosja | Młodzieżowy (9-12 lat) | klub sportowy DED | |
48 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Znikajace punkty | |
49 | Torbicki Antoni | Lębork | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
50 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
51 | Muchnicki Mikołaj | Lębork | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
52 | Metera Konrad | Lębork | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
53 | Ptasiński Szymon | Lębork | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
54 | Żmija Michalina | Lębork | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
55 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
56 | Kwarciak Bartłomiej | Mosty | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
57 | Bugalska Kinga | Narkowy | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
58 | Rajewski Krzysztof | Narkowy | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
59 | Wołoszyk Kinga | Narkowy | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
60 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
61 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
62 | Kmera Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | SP 3 Jana Matejki Pruszcz Gdański | |
63 | Żakowiecki Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
64 | Tuchanowski Aleksander | Pruszcz Gdańsku | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
65 | Maszota Izabela | Rozłazino | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
66 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
67 | Jersak Bartosz | Skowarcz | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
68 | nietupski adam | sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
69 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Sp 8 Sopot | |
70 | Wencka Nikola | Sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Sp 8 Sopot | |
71 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Szkola Podstawowa nr 7 Sopot | |
72 | Stankiewicz-Drozd Helena | Sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
73 | Nicewicz Julia | SOPOT | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Navigo | |
74 | Pachnik Szymon | sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Sp nr 7 Sopot | |
75 | Majchrzakowski Oleg | Sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Navigo | |
76 | Brzoskowska Yagoda | Sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Navigo | |
77 | Brzostek Patrycja | Sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Sp 1 Sopot | |
78 | Latko Antoni | Sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | UKS Navigo | |
79 | Rozmus Filip | Sopot | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
80 | Rajewski Patryk | Tczew | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
81 | Kowalczyk Róża | Tczew | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
82 | Krygowski Wojciech | Tuchola | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ||
83 | Prabucki Nikodem | Wejherowo | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Szkoła Wejherowo | |
84 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | Znikające punkty | |
85 | Bolda Marysia | Władysławowo | Polska | Młodzieżowy (9-12 lat) | ZS Władysławowo |
Wyświetleń: 13998