VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
2 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker 50.00 PLN
3 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
4 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
5 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
6 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
7 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
8 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
9 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
10 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
11 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
12 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
13 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team 50.00 PLN
14 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG 50.00 PLN
15 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
16 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
17 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
18 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
19 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 50.00 PLN
20 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
21 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
22 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
23 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
24 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
25 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
26 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
27 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
28 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
29 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
30 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
31 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko 50.00 PLN
32 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
33 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open 50.00 PLN
34 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
35 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
36 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
37 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
38 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
39 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
40 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
41 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
42 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
43 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
44 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
45 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
46 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
47 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap 50.00 PLN
48 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 50.00 PLN
49 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard 50.00 PLN
50 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
51 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
52 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
53 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
54 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open 50.00 PLN
55 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open 50.00 PLN
56 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
57 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 50.00 PLN
58 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 50.00 PLN
59 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
60 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
61 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
62 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
63 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę. 50.00 PLN
64 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
65 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
66 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
67 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
68 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
69 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
70 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
71 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 50.00 PLN
72 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
73 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
74 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
75 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 50.00 PLN
76 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
77 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 50.00 PLN
78 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
79 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
80 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
81 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
82 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
83 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 50.00 PLN
84 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
85 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
86 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
87 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
88 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
89 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
90 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
91 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
92 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
93 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF 50.00 PLN
94 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 50.00 PLN
95 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
96 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
97 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
98 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
99 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
100 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open 50.00 PLN


Wyświetleń: 12258

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ