VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km open Olecko Biega
202 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km open Olecko Biega
203 Nowicka Monika Suwałki 12.8 km open
204 Jóźwik Barbara Zielonka 12.8 km open opłacono
205 Czajkowska Marzena Białystok 12.8 km open opłacono
206 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km open Olecko Biega
207 Bobrowski Jan Ełk 12.8 km open
208 Ruszewski Tomasz Suwałki 12.8 km open
209 Fogtman Marcin Ełk 12.8 km open Fogloss
210 Muzyk Edward Mały Płock 12.8 km powyżej 70 lat Biegamy dla Zdrowia
211 Leszczyński Roman Ostrołęka 12.8 km powyżej 70 lat so-biebie-gam
212 Nowakowski Czeslaw Warszawa 12.8 km powyżej 70 lat Ducla Academy Warszawa
213 Bagiński Jan Olecko 12.8 km powyżej 70 lat OleckoBiega
214 Wszeborowski Kacper Ełk 12.8 km uczeń MOS Ełk
215 Plaga Aleksandra Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
216 Trofimiuk Wiktoria Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
217 Dzienisik Michał Grabówka 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
218 Zakrzewska Zuzanna Brodnica 12.8 km uczeń opłacono
219 Głowacki Przemysław Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
220 Poreda Jakub Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
221 Piwowar Mateusz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
222 Dziekońska Anna Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
223 Kondraciuk Majka Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
224 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
225 Januszkiewicz Iwo Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap opłacono
226 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km uczeń TEAM Biegam bo chcę opłacono
227 Zdancewicz Julia Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
228 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
229 Plata Adam Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
230 Plata Katarzyna Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
231 Ostrowski Mateusz Bukowno Nordic Walking
232 Olszówka Piotr Warszawa Nordic Walking opłacono
233 Karpiński Dariusz Radzymin Nordic Walking
234 Wojciechowski Tomasz Częstochowa Nordic Walking
235 Wojciechowska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking
236 Wojciechowski Maciej Częstochowa Nordic Walking
237 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Nordic Walking Szczuczyn Awissa
238 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
239 Januszanis Małgorzata Puńsk Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 22777

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ