VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
2 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
3 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
4 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
5 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka 50.00 PLN
6 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
7 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
8 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
9 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
10 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
11 Woźnialis Daiwa Puńsk 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
12 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
13 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open opłacono
14 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
15 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk opłacono
16 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
17 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
18 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
19 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
20 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open SzNuRaS Team 50.00 PLN
21 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
22 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
23 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
24 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
25 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
26 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team opłacono
27 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open opłacono
28 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
29 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
30 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
31 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
32 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
33 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
34 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
35 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu opłacono
36 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
37 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
38 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
39 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
40 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
41 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
42 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
43 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
44 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
45 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
46 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
47 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
48 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
49 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
50 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
51 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km powyżej 70 lat Szkoła ZSLiZ Olecko darmowy udział
52 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko 50.00 PLN
53 Mróz Hubert Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
54 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
55 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
56 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
57 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker opłacono
58 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
59 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
60 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 50.00 PLN
61 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
62 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
63 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
64 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
65 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF opłacono
66 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
67 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
68 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
69 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
70 Wszeborowski Kacper Ełk 12.8 km uczeń MOS Ełk 20.00 PLN
71 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
72 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
73 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
74 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
75 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard opłacono
76 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
77 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
78 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
79 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
80 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
81 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
82 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
83 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
84 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
85 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
86 Sokołowski Rafael Suwałki 12.8 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę darmowy udział
87 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
88 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN


Wyświetleń: 4598

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ