VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Budrewicz Maciej suwalki 12.8 km open 60.00 PLN
2 Gnatkowski Adrian Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
3 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk 60.00 PLN
4 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk 60.00 PLN
5 Gliniecki Łukasz Judziki 12.8 km open 60.00 PLN
6 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Drużyna ML opłacono
7 Olszewska Ewelina Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
8 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
9 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 12.8 km open 1PBOT opłacono
10 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
11 Bogdan Marcin Suwałki 12.8 km open opłacono
12 Kiernozek Tomasz Szczytno 12.8 km open OPP Olsztyn 60.00 PLN
13 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 60.00 PLN
14 Ksepko Krzysztof Przechody 12.8 km open 60.00 PLN
15 Wiliwis Paweł Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
16 Zubrzycki Maciej Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń 20.00 PLN
17 Głowacki Przemysław Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń 20.00 PLN
18 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
19 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
20 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
21 Suliński Norbert Białystok 12.8 km open TT PSC Running Family opłacono
22 Ambroziak Marcin Ryn 12.8 km open Dąbrowski TEAM 60.00 PLN
23 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open opłacono
24 Linkiewicz Bartłomiej Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
25 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
26 Kuleszka Anna Węgorzewo 12.8 km open Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii 60.00 PLN
27 Milanowska Anna Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
28 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
29 Soliński Piotr Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
30 Domańska Karolina Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
31 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
32 Dykiert Ryszard Szafranki 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy darmowy udział
33 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km open 15 Mazurski Batalion Saperów 60.00 PLN
34 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
35 Nowakowski Czeslaw Warszawa 12.8 km powyżej 70 lat Ducla Academy Warszawa darmowy udział
36 Fabisiak Ewa Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek 60.00 PLN
37 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek 60.00 PLN
38 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
39 Mikulski Mariusz SUWAŁKI 12.8 km open Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę opłacono
40 Jeruć Łukasz Warszawa 12.8 km open Biegam na Tarchominie 60.00 PLN
41 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 12.8 km open 60.00 PLN
42 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka 20.00 PLN
43 Steć Paweł Orzysz 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 60.00 PLN
44 Bartkowiak Aleksandra Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń 20.00 PLN
45 Puciłowski Mirosław Białystok 12.8 km open Nadaktywni 60.00 PLN
46 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
47 Skomorowski Dominik Goldap 12.8 km open Osada Boczki 60.00 PLN
48 Getek Marcin Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
49 Królak Agnieszka Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 60.00 PLN
50 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę. 60.00 PLN
51 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open 60.00 PLN
52 Sokalski Kacper Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń 20.00 PLN
53 Sulżycki Wojciech Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń 20.00 PLN
54 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
55 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
56 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG 60.00 PLN
57 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open 60.00 PLN
58 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
59 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap 60.00 PLN
60 Leszczyński Roman Ostrołęka 12.8 km powyżej 70 lat so-biebie-gam darmowy udział
61 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
62 Muzyk Edward Mały Płock 12.8 km powyżej 70 lat Biegamy dla Zdrowia darmowy udział
63 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
64 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
65 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
66 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 60.00 PLN
67 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Nordic Walking Szczuczyn Awissa 20.00 PLN
68 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 60.00 PLN
69 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
70 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
71 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 60.00 PLN
72 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
73 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
74 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 60.00 PLN
75 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
76 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
77 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
78 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
79 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 60.00 PLN
80 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open Suwalska Wataha opłacono
81 Sznurkowski Dawid SUWAŁKI 12.8 km open Suwalska Wataha opłacono
82 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 60.00 PLN
83 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
84 Wojciechowski Maciej Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
85 Wojciechowska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
86 Wojciechowski Tomasz Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
87 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
88 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
89 Karpiński Dariusz Radzymin Nordic Walking 20.00 PLN
90 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
91 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
92 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
93 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
94 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
95 Zalewski Krzysztof Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
96 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
97 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 60.00 PLN
98 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 60.00 PLN
99 Olszówka Piotr Warszawa Nordic Walking opłacono
100 Ostrowski Mateusz Bukowno Nordic Walking 20.00 PLN


Wyświetleń: 17043

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ