Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fogtman Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | Fogloss | |
2 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
3 | Bobrowski Jan | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
4 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
5 | Nowicka Monika | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
6 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
7 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
8 | Pieślak Michał | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
9 | Kuźma Przemysław | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
10 | Zdancewicz Julia | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
11 | Maziliauskas Vytautas | Vilnius | Litwa | 12.8 km open | ||
12 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | 12.8 km open | Nadaktywni | |
13 | Giczewski Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | |
14 | Wasilewski Adam | Gołdap | Polska | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |
15 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
16 | Kondraciuk Majka | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
17 | Dziekońska Anna | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
18 | Piwowar Mateusz | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
19 | Poreda Jakub | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
20 | Cichanowicz Piotr | Olecko | Polska | 12.8 km open | Lange TRI Coach | |
21 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko biega | |
22 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
23 | Obuchowka Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
24 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | 12.8 km open | OPP Olsztyn | |
25 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 12.8 km open | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
26 | Ksepko Krzysztof | Przechody | Polska | 12.8 km open | ||
27 | Wiliwis Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
28 | Głowacki Przemysław | Olecko | Polska | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |
29 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | 12.8 km open | Dąbrowski TEAM | |
30 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |
31 | Milanowska Anna | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
32 | Domańska Karolina | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
33 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
34 | Milewski Rafał | Orzysz | Polska | 12.8 km open | 15 Mazurski Batalion Saperów | |
35 | Fabisiak Ewa | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
36 | Fabisiak Andrzej | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
37 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
38 | Jeruć Łukasz | Warszawa | Polska | 12.8 km open | Biegam na Tarchominie | |
39 | Filipkowski Grzegorz | Szczuczyn | Polska | 12.8 km open | ||
40 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking | Maratonka | |
41 | Steć Paweł | Orzysz | Polska | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
42 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 12.8 km open | Nadaktywni | |
43 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | 12.8 km open | Osada Boczki | |
44 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
45 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | |
46 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | |
47 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km open | ||
48 | Gutowska Iwona | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
49 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
50 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | Polska | 12.8 km open | TEAM KARAŚ ELBLĄG | |
51 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | 12.8 km open | ||
52 | Czeplik Daniel | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
53 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |
54 | królak przemek | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
55 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Polska | 12.8 km open | Team Parszczyńskich | |
56 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | Polska | Nordic Walking | Szczuczyn Awissa | |
57 | Wrona Łukasz | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
58 | Górski Wojciech | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
59 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | Wilki Puszczy Rominckiej | |
60 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
61 | Wojciechowski Maciej | Częstochowa | Polska | Nordic Walking | ||
62 | Wojciechowska Katarzyna | Częstochowa | Polska | Nordic Walking | ||
63 | Wojciechowski Tomasz | Częstochowa | Polska | Nordic Walking | ||
64 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
65 | Karpiński Dariusz | Radzymin | Polska | Nordic Walking | ||
66 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
67 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
68 | Walczuk Marcin | Stary Folwark | Polska | 12.8 km open | ||
69 | Kusy Bartłomiej | Janów Lubelski | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
70 | Ostrowski Mateusz | Bukowno | Polska | Nordic Walking | ||
71 | Jaroniec Dariusz | Giżycko | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
72 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Polska | 12.8 km open | www.fizjoterapia-suwalki.pl | |
73 | Koczaj Mariusz | Wydminy | Polska | 12.8 km open | ||
74 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | |
75 | Wojciechowski Kamil | Wydminy | Polska | 12.8 km open | ||
76 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 12.8 km open | ||
77 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 12.8 km open | OSP POGRODZIE | |
78 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | ||
79 | Laptev Artem | Kaliningrad | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
80 | Pogudo Elizaveta | Kaliningrad | Polska | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
81 | Domin Andrzej | Warszawa | Polska | 12.8 km open | ||
82 | Puczyłowska Katarzyna | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
83 | Pipiro Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | PSP JRG Ełk | |
84 | Wołodko Szymon | Suwałki | Polska | 12.8 km open | Tottenham F.C. | |
85 | Trofimiuk Wiktoria | Olecko | Polska | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |
86 | Mućka Tomasz | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
87 | Markiewicz Marcin | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
88 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
89 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | 12.8 km open | Białystok Biega Team | |
90 | Szachowicz Paweł | Białystok | Polska | 12.8 km open | ||
91 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | Polska | 12.8 km open | ||
92 | Burba Bernard | Babki Gąseckie | Polska | 12.8 km open | ||
93 | Kaczmarczyk Renata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
94 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
95 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 12.8 km open | ||
96 | Kiluk Beata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
97 | Szmit Katarzyna | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
98 | Suchocka Alicja | Ełk | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | |
99 | Sakowska Aneta | Drozdowo | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | |
100 | Gajewski Szymon | Suwałki | Polska | 12.8 km open | #rozbieganesuwałki |
Wyświetleń: 32829