Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kunowski Piotr Sowno 12h Kalmar Bike Team opłacono
2 CZERWIŃSKI ARTUR SZCZECIN 12h 120.00 PLN
3 Wójciak Marcin Szczecin 12h Dietetyk Marcin Wójciak opłacono
4 Kubik Krystian Gryfice 12h RunGryf Gryfice 120.00 PLN
5 Ochota Rafal Stargard 12h Stargard Ja Się Nie Ścigam opłacono
6 Chomont Robert Goleniów 12h 120.00 PLN
7 Wójcik Damian Darłowo 12h Trigym Szczecin 120.00 PLN
8 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12h opłacono
9 Warysz Dominik Gryfice 12h Run Gryf Gryfice opłacono
10 Górski Marek Szczecin 12h opłacono
11 Iszczak Kazimierz Szczecin 12h opłacono
12 Mackiewicz Magdalena Mackiewicz Szczecin 12h Długobieganie opłacono
13 Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata Szczecin 12h FO Law and Tax 120.00 PLN
14 Mackiewicz Artur Szczecin 12h Długobieganie opłacono
15 Bzdawka Tomasz Występ 12h opłacono
16 Ozimkiewicz Radosław Stargard 12h SZWLA Stargard / Kalmar runners 120.00 PLN
17 Konecki Damian Moryń 12h You'll Never Walk Alone 120.00 PLN
18 Florczak Sebastian Stargard 12h SZWLA Stargard 120.00 PLN
19 Sowa Mateusz Szczecin 12h Drużyna Szpiku / JW4531 opłacono
20 KACZMAREK Krzysztof Szczecin 12h Bros Team opłacono
21 Kaczmarek Maciej Szczecin 12h Bros Team opłacono
22 Rotkiewicz Marek Szczecin 12h Goggle PAE Team 120.00 PLN
23 Gołąbiowski Jarek Świnoujście 12h Biegacze Świnoujscie opłacono
24 Dyrcz Marika Sławno 12h MKS ŚWIĘC SŁAWNO 120.00 PLN
25 ZAWADKA ANDRZEJ MOCZYŁY 12h 120.00 PLN
26 JABŁOŃSKA ELŻBIETA Świnoujście 12h Biegacze Świnoujście 120.00 PLN
27 dryjański robert gryfino 12h KB Hermes Gryfino 120.00 PLN
28 Burghardt Renata Gryfino 12h KB Hermes Gryfino 120.00 PLN
29 Zienkiewicz Jan Świnoujście 12h Biegacze Świnoujście opłacono
30 Bzdawka Rafał Świnoujscie 12h KPW ŚWINOUJŚCIE 120.00 PLN
31 Maciaszczyk Magda Szczecin 12h 120.00 PLN
32 ŁABĘDZKI Mariusz Stargard 12h Stargard Ja Się Nie Ścigam opłacono
33 Strzelec Tomasz Gryfino 12h KB Hermes Gryfino opłacono
34 Chełminiak Sławomir Czarna Łąka 12h Po co ja to robię??? opłacono
35 Skierka Grzegorz Kwasowo 12h MKS ŚWIĘC SŁAWNO 120.00 PLN
36 Ruta Przemysław Zakrzewo 12h MTR Szczecin Team opłacono
37 Duszkiewicz Dominika Świnoujście 12h Biegacze Świnoujście 120.00 PLN
38 Stefanicki Marek Świnoujście 12h WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono
39 Kulig Krzysztof DOŁGIE 12h MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 120.00 PLN
40 TOMCZYK FERDYNAND GRYFINO 12h MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 120.00 PLN
41 Skowyra Arkadiusz Barkowo 12h RunGryf Gryfice opłacono
42 MORGIEWICZ Piotr GRYFICE 12h RunGryf Gryfice opłacono
43 Duchowski Robert GRYFINO 12h 100%EG 120.00 PLN
44 Romańska Karolina Świnoujście 12h Biegacze Świnoujście 120.00 PLN
45 Barański Janusz Szczecin 12h opłacono
46 Michalak Jacek Szczecin 12h 120.00 PLN
47 MALEC MARIUSZ STARGARD 12h Niezdiagnozowani W Szale opłacono
48 Oleszczyk Rafał Goleniów 12h Road to ultra manumission 120.00 PLN


Wyświetleń: 1827

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ