Jantarowy Przełaj - Nordic Walking - Korona Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skrzypczak Monika Przemysław Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
2 Rychłowska Joanna Mogilno 5km - Nordic Walking 40.00 PLN
3 Lipecka Magdalena Malbork 5km - Nordic Walking Paul Team 40.00 PLN
4 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 10km - Nordic Walking opłacono BM
5 Fiszer Justyna Mikoszewo Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
6 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn 5km - Nordic Walking opłacono BM
7 Smarszcz Wiesław Lębork 10km - Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono BM
8 Studniarz Elżbieta Gdańsk 10km - Nordic Walking opłacono BM
9 Korzeń Grzegorz Słupsk 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
10 Rosa Michał Wejherowo 5km - Nordic Walking opłacono BM
11 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5km - Nordic Walking opłacono BM
12 Miąskowska Marcelina Gdańsk 10km - Nordic Walking Ryczące czterdziestki opłacono BM
13 Balicka Wioletta Rębiechowo 10km - Nordic Walking Ryczące czterdziestki opłacono BM
14 Bazichowska Aurelia Gdańsk 5km - Nordic Walking Gumisie opłacono BM
15 Gumowska Izabella Gdańsk 5km - Nordic Walking Gumisie opłacono BM
16 Gumowska Lena Banino 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Gumisie opłacono BM
17 Gumowska Justyna Banino 5km - Nordic Walking Gumisie opłacono BM
18 Gumowski Mariusz Banino 5km - Nordic Walking Gumisie opłacono BM
19 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10km - Nordic Walking SERY ICC PASŁĘK 40.00 PLN
20 Janicka Ilona Gdynia 10km - Nordic Walking opłacono BM
21 Niemczyk Małgorzata Gdynia 10km - Nordic Walking opłacono BM
22 Rosa Bogumiła Gdynia 5km - Nordic Walking OPEC Gdynia opłacono BM
23 Kłos Maciej Gdańsk 10km - Nordic Walking NW Wyspa Sobieszewska opłacono BM
24 Kromelitckaia Irina Kaliningrad 5km - Nordic Walking klub sportowy DED opłacono BM
25 Kromelitskaya Anna Kaliningrad 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 klub sportowy DED opłacono BM
26 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad 5km - Nordic Walking klub sportowy DED opłacono BM
27 Zientkiewicz Witold Banino 5km - Nordic Walking Elite Team 40.00 PLN
28 Zientkiewicz Aga Banino 5km - Nordic Walking Elite Team 40.00 PLN
29 Brylowska Grażyna Gdańsk 5km - Nordic Walking opłacono BM
30 Wiaderska Grażyna Junoszyno Gmina Stegna 5km NW darmowy udział
31 Panek Elwira Lębork 10km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
32 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Elite Team 27.00 PLN
33 Staroń Ewelina Przemysław Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
34 Yankovskiy Maksim Kaliningrad 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 klub sportowy DED opłacono BM
35 Yankovskaya Daria Kaliningrad 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 klub sportowy DED opłacono BM
36 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad 5km - Nordic Walking klub sportowy DED opłacono BM
37 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad 5km - Nordic Walking Klub sportowy DED opłacono BM
38 Kubus Zbigniew Jeziernik 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
39 Zyntek Elżbieta Nowy Dwór Gdański 5km - marsz rekreacyjny opłacono BM
40 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
41 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Gmina Stegna 10km NW Face Nordic Walking Team darmowy udział
42 Chojnicka Joanna Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
43 Soroka Teresa Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
44 Kozłowska Anna Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
45 Kozłowska Magdalena Mikoszewo Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
46 Sarek Grzegorz Bronowo 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
47 Sarek Barbara Bronowo 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
48 Miłecka Edyta Bronowo 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
49 Śliwka Wiesław Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
50 Gutowski PAWEŁ Malbork 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Paul Team 27.00 PLN
51 Kleina Halina Kleina Nowy Dwór Gdański 5km - marsz rekreacyjny opłacono BM
52 Świsłocka Ewa Mikoszewo Gmina Stegna 5km NW Face Nordic Walking Team darmowy udział
53 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km - Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
54 Bikowska Gabriela Lębork 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne opłacono BM
55 Jankowska Beata Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
56 Góra Beata Gdańsk 5km - Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono BM
57 Kasprzyk Dorota Kwidzyn 5km - Nordic Walking opłacono BM
58 Śledziewski Dominik Gdańsk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
59 Śledziewski Bogdan Gdańsk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
60 Sawa Helena Lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
61 Gorczyńska Anna Malbork 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
62 Popowicz Marzena Malbork 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
63 SZMYCIŃSKA Justyna Wąbrzeźno 5km - Nordic Walking Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
64 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 10km - Nordic Walking opłacono BM
65 Sibik Beata lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
66 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
67 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
68 Rogulska Anna Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
69 Szymanowski Eugeniusz Lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
70 Szymanowska Anna Lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
71 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
72 Hołub Izabela Pasłęk 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
73 Brzozowska Renata Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
74 Jankowski Marcin Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
75 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Polipack Team Gwe 27.00 PLN
76 Schwann Mirosław Wejherowo 10km - Nordic Walking Wejherowskie Łabędzie opłacono BM
77 Dęga Jadwiga Tralewo 5km - Nordic Walking 40.00 PLN
78 Dęga Lidia Tralewo 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
79 WOJTACKA Roksana Grudziądz 5km - Nordic Walking Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
80 WOJTACKA Lena Grudziądz 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
81 Walczak Krzysztof Gdynia 5km - Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team 40.00 PLN


Wyświetleń: 4067

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ