Jantarowy Przełaj - Nordic Walking - Korona Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chojnicka Joanna Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
2 Soroka Teresa Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
3 Kozłowska Anna Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
4 Kozłowska Magdalena Mikoszewo Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
5 Sarek Grzegorz Bronowo 10km - Nordic Walking 30.00 PLN
6 Sarek Barbara Bronowo 10km - Nordic Walking 30.00 PLN
7 Miłecka Edyta stegna 10km - Nordic Walking 30.00 PLN
8 Śliwka Wiesław Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
9 Gutowski PAWEŁ Malbork 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne 20.00 PLN
10 Kleina Halina Kleina Nowy Dwór Gdański 5km - marsz rekreacyjny opłacono BM
11 Świsłocka Ewa Mikoszewo Gmina Stegna 5km NW Face Nordic Walking Team darmowy udział
12 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km - Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
13 Bikowska Gabriela Lębork 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne opłacono BM
14 Jankowska Beata Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
15 Góra Beata Gdańsk 5km - Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono BM
16 Kasprzyk Dorota Kwidzyn 5km - Nordic Walking opłacono BM
17 Śledziewski Dominik Gdańsk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
18 Śledziewski Bogdan Gdańsk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
19 Sawa Helena Lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
20 Gorczyńska Anna Malbork 10km - Nordic Walking 30.00 PLN
21 Popowicz Marzena Malbork 10km - Nordic Walking 30.00 PLN
22 SZMYCIŃSKA Justyna Wąbrzeźno 5km - Nordic Walking Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
23 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 10km - Nordic Walking opłacono BM
24 Sibik Beata lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
25 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
26 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
27 Rogulska Anna Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
28 Szymanowski Eugeniusz Lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
29 Szymanowska Anna Lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
30 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
31 Hołub Izabela Pasłęk 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
32 Brzozowska Renata Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
33 Jankowski Marcin Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
34 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Polipack Team Gwe 20.00 PLN
35 Schwann Mirosław Wejherowo 10km - Nordic Walking Wejherowskie Łabędzie opłacono BM
36 Dęga Jadwiga Tralewo 5km - Nordic Walking 30.00 PLN
37 Dęga Lidia Tralewo 10km - Nordic Walking 30.00 PLN
38 WOJTACKA Roksana Grudziądz 5km - Nordic Walking opłacono BM
39 WOJTACKA Lena Grudziądz 5km - marsz rekreacyny - dzieci i młodzież i os. npsr. Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
40 Walczak Krzysztof Gdynia 5km - Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team 30.00 PLN


Wyświetleń: 1155

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ