Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
2 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono BM |
3 | Gumowski Mariusz | Banino | Polska | 5km - Nordic Walking | Gumisie | opłacono BM |
4 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | 5km - Nordic Walking | Gumisie | opłacono BM |
5 | Gumowska Lena | Banino | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Gumisie | opłacono BM |
6 | Susiak Ewelina | Borne Sulinowo | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
7 | Miłecka Edyta | Bronowo | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
8 | Sarek Barbara | Bronowo | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
9 | Sarek Grzegorz | Bronowo | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
10 | Garbuz Agnieszka | Brzeszcze | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
11 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono BM | |
12 | Nowaczyk Magdalena | Czarnków | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
13 | Gudzio Maciej | Czerwonak | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono BM |
14 | Kamińska-Sokół Marzena | Dębe | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
15 | Sokół Rafał | Dębe | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
16 | Wieczorek Krzysztof | Dębe | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
17 | Jurecka Justyna | Drezdenko | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
18 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | 10km - Nordic Walking | Wataha | opłacono BM |
19 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono BM |
20 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
21 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5km - Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM |
22 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
23 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10km - Nordic Walking | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono BM |
24 | Gumowska Izabella | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | Gumisie | opłacono BM |
25 | Bazichowska Aurelia | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | Gumisie | opłacono BM |
26 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
27 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono BM |
28 | Antoniewicz-Bartczak Łukasz | GDAŃSK | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Elite Team | |
29 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
30 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | 10km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono BM |
31 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | 10km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono BM |
32 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Elite Team | opłacono BM |
33 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5km - Nordic Walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
34 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Elite Team | opłacono BM |
35 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Polska | 5km - Nordic Walking | OPEC Gdynia | opłacono BM |
36 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
37 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
38 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | team deaf | opłacono BM |
39 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | 5km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
40 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
41 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | opłacono BM |
42 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
43 | Gacek Karolina | Gdynia | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono | |
44 | Gacek Zuzanna | Gdynia | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono | |
45 | Faron Monika | Gdynia | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
46 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
47 | Świerkowska Barbara | Gniezno | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
48 | Jankowski Mateusz Jankowski | Gościcino | Polska | 5km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
49 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 10km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
50 | Szczypior Kinga | Gościcino | Polska | 10km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
51 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | 10km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
52 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10km - Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono BM |
53 | Kiepurska Magdalena | Góra Kalwaria | Polska | 5km - Nordic Walking | Green Team Zielona Góra | opłacono BM |
54 | WOJTACKA Lena | Grudziądz | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono BM |
55 | WOJTACKA Roksana | Grudziądz | Polska | 5km - Nordic Walking | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono BM |
56 | Blotna Danka | Gruszczyn | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
57 | Kubus Zbigniew | Jeziernik | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
58 | Wiaderska Grażyna | Junoszyno | Polska | Gmina Stegna 5km NW | ||
59 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | 5km - Nordic Walking | Klub sportowy DED | opłacono BM |
60 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | 5km - Nordic Walking | klub sportowy DED | opłacono BM |
61 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Rosja | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | klub sportowy DED | opłacono BM |
62 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | klub sportowy DED | opłacono BM |
63 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | Rosja | 5km - Nordic Walking | klub sportowy DED | opłacono BM |
64 | Kromelitskaya Anna | Kaliningrad | Rosja | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | klub sportowy DED | opłacono BM |
65 | Kromelitckaia Irina | Kaliningrad | Rosja | 5km - Nordic Walking | klub sportowy DED | opłacono BM |
66 | SOCHACKI Waldemar | Kluczbork | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
67 | Szycko Oliwia | Kobylnica | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Kobylnica | opłacono BM |
68 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Polska | 10km - Nordic Walking | Bks Maniiak Wolin | opłacono BM |
69 | Wanat Wioletta | Konin | Polska | 5km - Nordic Walking | NW KONIN warto nad Wartą | opłacono BM |
70 | Kępa ANDRZEJ | Koszalin | Polska | 10km - Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
71 | Gdańska Aneta | Kowal | Polska | 5km - Nordic Walking | Parakulos Kowal | opłacono BM |
72 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 10km - Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono BM |
73 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
74 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | 10km - Nordic Walking | NWPL/LUKI TEAM | opłacono BM |
75 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Polska | 10km - Nordic Walking | Wataha | opłacono BM |
76 | Posim Bogumila | Kwidzyn | Polska | 10km - Nordic Walking | Wataha | opłacono BM |
77 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
78 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | 5km - Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
79 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | 5km - Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
80 | Sibik Beata | lębork | Polska | 5km - Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
81 | Sawa Helena | Lębork | Polska | 5km - Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
82 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
83 | Panek Elwira | Lębork | Polska | 10km - Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
84 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 10km - Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono BM |
85 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | 10km - Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono BM |
86 | Wicher Jolanta | Lubasz | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
87 | Grupińska Katarzyna | Lubasz | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
88 | Krzyżanowska Renata | Lubasz | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
89 | Fiałkowska Katarzyna | Lubasz | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
90 | Wala Jan | Lubasz | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
91 | Kwidzińska Emilia | Luzino | Polska | 5km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
92 | Grubba Wioletta | Łężyce | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
93 | Grubba Dawid | Łężyce-Rogulewo | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
94 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
95 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
96 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Paul Team | |
97 | Lipecka Magdalena | Malbork | Polska | 5km - Nordic Walking | Paul Team | |
98 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
99 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | 5km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
100 | Lubaś Bartłomiej | Mielec | Polska | 5km - Nordic Walking | Odchudzanie Na Surowo | opłacono BM |
Wyświetleń: 22814