Bieg w pi#du 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kubiak ANDRZEJ Rumia Janowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
2 Braszka Robert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
3 Łukawska Aleksandra Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
4 Plichta Leszek Mosty w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
5 Sawicki Szymon Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Młynago opłacono BM
6 Gumiela Katarzyna Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Gumisiolandia opłacono BM
7 Gumiela Piotr Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Gumisiolandia opłacono BM
8 Nieściór Jan Stękiny /Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
9 Nieściór Mieczysława Stękiny/Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
10 Nowakowski Tomasz Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
11 Frankowska Justyna Kartuzy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
12 Gnyp Daniel Różyny w pi#du (też wirtualnie) wkurw_team opłacono BM
13 Bestia Borys Bytów w pi#du (też wirtualnie) Łąccy opłacono BM
14 Sztybor Joanna Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono
15 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia w pi#du (też wirtualnie) WOJOWNICZKI TEAM opłacono
16 Łukasiewicz Michał Gdansk w pi#du (też wirtualnie) Biegowa Dąbrowa opłacono BM
17 Engelberg Łukasz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Invicta Power Team opłacono BM
18 Młyński Bartłomiej Zwartowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
19 Kłys Dorota Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
20 Krogulewska Anna Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
21 Mirek Emilia Gdansk w pi#du (też wirtualnie) DCT Drużyna Biegowa opłacono BM
22 Nowakowski Norbert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) OZD Mielony na kozetce opłacono BM
23 Ambo Rafał Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) R.Ambo opłacono BM
24 Milczarek Anna Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
25 Grzegorzewska Ewa Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
26 Kropidłowska Krysia Łęczyn Dolny w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
27 Zdrojewska Dorota Poznań w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
28 Żurawska Joanna Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
29 Żurawski Dariusz Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
30 Arendt Agnieszka Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Żarta Wataha opłacono BM
31 Błędowski Mariusz Włocławek w pi#du (też wirtualnie) AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM opłacono BM
32 Markiewicz Arkadiusz Malbork w pi#du (też wirtualnie) Piękni i Bestie opłacono BM
33 Kaczan Norbert Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Pszczółkowski Team opłacono BM
34 Skrzypecka Wiktoria Elbląg w pi#du (też wirtualnie) Team Green Arrow opłacono BM
35 Skrzypecki Jacek Elbląg w pi#du (też wirtualnie) Team Green Arrow opłacono BM
36 Leoniak Adam Dzierzgoń w pi#du (też wirtualnie) Dzierzgoń Team opłacono BM
37 Mogiłko Natalia Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) Vege Runners opłacono BM
38 Grochowski Tomasz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
39 Grochowski Rafał Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
40 Pochopień Mira Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Wataha-Łączy nas bieganie opłacono BM
41 Laskiewicz Dariusz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
42 Wiśniewski Marcin Susz w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
43 Wiśniewski Dawid Dąbrówka w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
44 Zalewski Daniel Susz w pi#du (też wirtualnie) TRI NEGU opłacono BM
45 Bońska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
46 Piotrowski Krzysztof Działdowo w pi#du (też wirtualnie) Twister Team opłacono BM
47 Radecka Ilona Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Asics Team Gdansk opłacono BM
48 Filipczak Łukasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
49 Karpowicz Tomasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
50 Paracki Tomasz Sierakowice w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
51 Jędrkowiak Piotr Paczewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
52 PUSZYNSKI Piotr Orle w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
53 Franczak Paula Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
54 Kosiorek Aleksandra Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
55 Grigorian Monika Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
56 szaryński tomasz pruszcz gdański w pi#du (też wirtualnie) Szaryteam opłacono BM
57 Grube Bartosz Gdynia w pi#du (też wirtualnie) SUT - Straszyn Ultra Team opłacono BM
58 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
59 Gruchała Robert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
60 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Wojowniczki Trójmiasto opłacono
61 Gruszka Beata Gruszka Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Wojowniczki Trójmiasto opłacono
62 Kmera Rafał Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) ph bysewo opłacono
63 Michalski Krzysztof Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
64 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
65 Ceranowska Agnieszka Złotów w pi#du (też wirtualnie) Pseudobiegaczki opłacono BM
66 Sajewska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
67 Karwacki Sebastian Łódź w pi#du (też wirtualnie) Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
68 Jasiczek Andrzej Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
69 Prüfer Paweł Kosieczyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
70 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
71 Kubiak Grzegorz Reda w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
72 Mielczarska Monika Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
73 Jasionowska Małgorzata Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
74 Baranowski Adam GDAŃSK w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
75 Karczewski Grzegorz Hel w pi#du (też wirtualnie) LKS Błękitni Żeglce opłacono BM
76 Wyczółkowski Jakub Malbork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
77 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
78 Misztalewska IWONA Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
79 Krajniak Jarosław Krajniak Bydgoszcz w pi#du (też wirtualnie) RMF 4ART GLADIATORS opłacono BM
80 Banach Mateusz Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
81 Jagodda Adam Tczew w pi#du (też wirtualnie) CMFT Tczew opłacono BM
82 Olszewska Agnieszka Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
83 Szramowski Łukasz Szramowski Barczewo w pi#du (też wirtualnie) BSB Barczewo Biega opłacono BM
84 Kocińska Agnieszka Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
85 Mełgwa Katarzyna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
86 Płoszaj Anna Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
87 DRYWA MARTYNA DRYWA SIERAKOWICE w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
88 Kubiak Jagoda Wejherowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
89 Piórkowska Natalia Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Taka RYBA opłacono
90 Prokopowicz Łukasz Działdowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
91 Kozikowski Robert Działdowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
92 Leśny Kacper Działdowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
93 kubiak karolina WEJHEROWO w pi#du (też wirtualnie) opłacono
94 Kapica Damian Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure team opłacono BM
95 Potoniec Martyna Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
96 Mejor Barbara Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
97 Piwowarczyk Anna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
98 Olech Barbara Godziszów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
99 Świderek Dorota Lubartów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
100 Gładkowski Grzegorz Gowino w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure team opłacono BM


Wyświetleń: 11456

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ