Bieg w pi#du 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
2 Wyczółkowski Jakub Malbork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
3 JANIK Roman KWIDZYN w pi#du (też wirtualnie) KWIDZYN BIEGA opłacono BM
4 Grzywacz Karol Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
5 Nowakowski Tomasz Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
6 Nowakowski Norbert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) OZD Mielony na kozetce opłacono BM
7 Banach Mateusz Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
8 Czerski Krzysztof Chłapowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
9 Bestia Borys Bytów w pi#du (też wirtualnie) Łąccy opłacono BM
10 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
11 Trzewikowska Paulina Łódź w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
12 Prokopowicz Łukasz Działdowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
13 Prüfer Paweł Kosieczyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
14 Skrzypecki Jacek Elbląg w pi#du (też wirtualnie) Team Green Arrow opłacono BM
15 Skrzypecka Wiktoria Elbląg w pi#du (też wirtualnie) Team Green Arrow opłacono BM
16 Engelberg Łukasz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Invicta Power Team opłacono BM
17 Krawczyk Katarzyna Mrągowo w pi#du (też wirtualnie) A+K opłacono BM
18 Jędrkowiak Piotr Paczewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
19 Filip Krzysztof Dębogórze w pi#du (też wirtualnie) noClub opłacono BM
20 Kłys Dorota Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
21 Szramowski Łukasz Szramowski Barczewo w pi#du (też wirtualnie) BSB Barczewo Biega opłacono BM
22 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
23 Mirek Emilia Gdansk w pi#du (też wirtualnie) DCT Drużyna Biegowa opłacono BM
24 Olszewska Agnieszka Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
25 Paracki Tomasz Sierakowice w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
26 Gałuszyński Paweł Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Active Flow opłacono BM
27 Ziółkowska Marzena Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
28 Kowalczyk Klaudia Radom w pi#du (też wirtualnie) Team ZabieganeDni opłacono BM
29 Jałtuszyk Ewelina Jałtuszyk Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
30 Dorawa Ewa Lębork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
31 Franczak Paula Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
32 Nowak Agnieszka Bydgoszcz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
33 Młodawski Jakub Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Różowe Tygryski opłacono BM
34 KOMUDA Mariusz LEGIONOWO w pi#du (też wirtualnie) Satori Sport Klub opłacono BM
35 Gładkowski Grzegorz Gowino w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure team opłacono BM
36 Zalewski Daniel Susz w pi#du (też wirtualnie) TRI NEGU opłacono BM
37 Grube Bartosz Gdynia w pi#du (też wirtualnie) SUT - Straszyn Ultra Team opłacono BM
38 Dekiert Artur Poznań w pi#du (też wirtualnie) Running Wombats! opłacono BM
39 DRYWA MARTYNA DRYWA SIERAKOWICE w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
40 Boberski Artur Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) RMDC opłacono BM
41 Tomczyk Ewelina Częstochowa w pi#du (też wirtualnie) Wkurw_Team opłacono BM
42 Płoszaj Anna Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
43 Trafalski Krzysztof Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Biegowa Dąbrowa opłacono BM
44 Żurawski Dariusz Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
45 Kaczan Norbert Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Pszczółkowski Team opłacono BM
46 Mełgwa Katarzyna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
47 Karczewski Grzegorz Hel w pi#du (też wirtualnie) LKS Błękitni Żeglce opłacono BM
48 Rathnau Krzysztof Rathnau Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
49 Szymański Adam Lębork w pi#du (też wirtualnie) Lębork Biegacze 42,2
50 Paczkowski Mirosław Bydgoszcz w pi#du (też wirtualnie) CB163 opłacono BM
51 Żurawska Joanna Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
52 Bartsch Aleksandra Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
53 Kotowski Marek Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kriss Coaching opłacono BM
54 Kotowska Sylwia Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
55 szaryński tomasz pruszcz gdański w pi#du (też wirtualnie) Szaryteam opłacono BM
56 Piwowarczyk Anna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
57 Krupiński Marek Ostrołęka w pi#du (też wirtualnie) Dąbrowski Team / Zabiegane
58 PUSZYNSKI Piotr Orle w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
59 Grigorian Monika Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
60 Wiśniewski Dawid Dąbrówka w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
61 Prager Mateusz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Stopy Tytanu opłacono BM
62 Zdrojewska Dorota Poznań w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
63 Łukasiewicz Michał Gdansk w pi#du (też wirtualnie) Biegowa Dąbrowa opłacono BM
64 Targońska Marta Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
65 Kapica Damian Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure team opłacono BM
66 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Iron Team opłacono BM
67 Wiśniewski Marcin Susz w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
68 Matuszewski Łukasz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Stopy Tytanu opłacono BM
69 Wojnowski Wiesław Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) DCT Drużyna Biegowa opłacono BM
70 Plichta Leszek Mosty w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
71 Kocińska Agnieszka Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
72 Mogiłko Natalia Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) Vege Runners opłacono BM
73 Sanecki Przemysław Nowe Kusy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
74 Wysocka Anna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Wymiatacze opłacono BM
75 Domzała Paweł Domzała Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Kontener Formy opłacono BM
76 Krajniak Jarosław Krajniak Bydgoszcz w pi#du (też wirtualnie) RMF 4ART GLADIATORS opłacono BM
77 Woźniak Beata Dębogórze w pi#du (też wirtualnie) Wymiatacze opłacono BM
78 Kubiak ANDRZEJ Rumia Janowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
79 Nieściór Mieczysława Stękiny/Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
80 Wasążnik Marta Mosty w pi#du (też wirtualnie) Wymiatacze opłacono BM
81 Nieściór Jan Stękiny /Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
82 Stachnik Bartłomiej Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
83 Piotrowski Krzysztof Działdowo w pi#du (też wirtualnie) Twister Team opłacono BM
84 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Morska Baza Szkoleniowa opłacono BM
85 Karpowicz Tomasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
86 Mańkowski Łukasz Sławęcin w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
87 Filipczak Łukasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
88 Piórkowska Natalia Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Taka RYBA opłacono
89 Mejor Barbara Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
90 Molęda Dariusz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Cerveza Team opłacono BM
91 Potoniec Martyna Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
92 Gumiela Piotr Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Gumisiolandia opłacono BM
93 Gumiela Katarzyna Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Gumisiolandia opłacono BM
94 Radecka Ilona Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Asics Team Gdansk opłacono BM
95 Pogorzelski Adam Starogard Gdański w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
96 Markowski Tomasz Grudziadz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
97 Kuropatwa Marysia Toruń w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
98 Baranowski Adam GDAŃSK w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
99 Śnieg Aleksandra Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA opłacono BM
100 Jasionowska Małgorzata Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM


Wyświetleń: 11454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ