Bieg w pi#du 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
2 Wyczółkowski Jakub Malbork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
3 Grzywacz Karol Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
4 Nowakowski Tomasz Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
5 Banach Mateusz Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
6 Czerski Krzysztof Chłapowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
7 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
8 Trzewikowska Paulina Łódź w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
9 Prokopowicz Łukasz Działdowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
10 Prüfer Paweł Kosieczyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
11 Jędrkowiak Piotr Paczewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
12 Kłys Dorota Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
13 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
14 Olszewska Agnieszka Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
15 Paracki Tomasz Sierakowice w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
16 Ziółkowska Marzena Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
17 Jałtuszyk Ewelina Jałtuszyk Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
18 Dorawa Ewa Lębork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
19 Franczak Paula Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
20 Nowak Agnieszka Bydgoszcz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
21 Rathnau Krzysztof Rathnau Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
22 Kotowska Sylwia Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
23 PUSZYNSKI Piotr Orle w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
24 Grigorian Monika Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
25 Plichta Leszek Mosty w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
26 Sanecki Przemysław Nowe Kusy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
27 Kubiak ANDRZEJ Rumia Janowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
28 Stachnik Bartłomiej Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
29 Karpowicz Tomasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
30 Mańkowski Łukasz Sławęcin w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
31 Filipczak Łukasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
32 Mejor Barbara Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
33 Potoniec Martyna Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
34 Pogorzelski Adam Starogard Gdański w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
35 Markowski Tomasz Grudziadz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
36 Kuropatwa Marysia Toruń w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
37 Baranowski Adam GDAŃSK w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
38 Jasionowska Małgorzata Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
39 Łukawska Aleksandra Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
40 Smorczewski Adam Gdynia w pi#du (też wirtualnie)
41 Gołębiowski Piotr Straszyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
42 Prokopiuk Krzysztof Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
43 Skoczek Jakub Skoczek Otwock w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
44 Frankowska Justyna Kartuzy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
45 Klos Tomasz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
46 Sułek Karolina Rumia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
47 Bońska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
48 Krogulewska Anna Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
49 Szymaniuk Małgorzata Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
50 Lubowiecka Alicja Wejherowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
51 Adamowski Andrzej Elbląg w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
52 Jakubowska Anna Piaseczno w pi#du (też wirtualnie) opłacono
53 Jarosz Grzegorz Jarosz Elbląg w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
54 Sazon Inesa Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
55 Jasiczek Andrzej Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
56 Poss Marcin Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono
57 Skoczek Michał Otwock w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
58 SZMAJA Bogusia Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
59 Krzyżański Bartłomiej Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
60 Braszka Robert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
61 Leśny Kacper Działdowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
62 Plata Arkadiusz Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
63 Kozikowski Robert Działdowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
64 Misztalewska IWONA Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
65 Mielczarska Monika Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
66 Zareba Justyna Łódź w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
67 Sajewska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
68 Świderek Dorota Lubartów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
69 Kubiak Grzegorz Reda w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
70 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
71 Grochowski Tomasz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
72 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
73 Michalski Krzysztof Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
74 Olech Barbara Godziszów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
75 Grochowski Rafał Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
76 Kompanowski Piotr Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
77 Kubicka Magdalena Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
78 Wojdyło Daniel Lubiszewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
79 Sztybor Joanna Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono
80 Kropidłowska Krysia Łęczyn Dolny w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
81 kubiak karolina WEJHEROWO w pi#du (też wirtualnie) opłacono
82 Młyński Bartłomiej Zwartowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
83 Kubiak Jagoda Wejherowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
84 Tichanów Piotr Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
85 Damps Katarzyna Skrzeszewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
86 Grzegorzewska Ewa Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
87 Milczarek Anna Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
88 Gruchała Robert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
89 Markowski Mariusz Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
90 Budziarek Adam Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) #BBKTS opłacono BM
91 Krawczyk Katarzyna Mrągowo w pi#du (też wirtualnie) A+K opłacono BM
92 KASICA ADAM Grójec w pi#du (też wirtualnie) A+K opłacono BM
93 Błędowski Mariusz Włocławek w pi#du (też wirtualnie) AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM opłacono BM
94 Gałuszyński Paweł Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Active Flow opłacono BM
95 Gałuszyńska Katarzyna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Active Flow opłacono BM
96 Radecka Ilona Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Asics Team Gdansk opłacono BM
97 DRYWA MARTYNA DRYWA SIERAKOWICE w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
98 Płoszaj Anna Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
99 Mełgwa Katarzyna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
100 Kocińska Agnieszka Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM


Wyświetleń: 11533

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ