Cały świat, "WIRTUALNY BIEG, MARSZ NW ORAZ INNE AKTYWNOŚCI DOBROCZYNNE DLA KLAUDII"
Klaudia ma 19 lat skończone. W maju 2020 będzie miała 20 lat. Od urodzenia ma Dziecięce Porażenie Mózgowe pod postacią wzmożonego napięcia mięśniowego z przewaga niedowładu lewostronnego. Ma wszczepiona pompę baclofenowa z lekiem na rozluźnienie mięśni. Przeszła 2 operację na mięśni nóg. Zbieramy na najważniejsza operacja w Paley Institute European w Warszawie. Koszt operacji to 133 tys.zŁ 
 
CEGIEŁKI WPŁACAMY NA PRYWATNE KONTO MAMY ,KLAUDII ;);) 
 
Agnieszka Gołębiewska
Bank PKO: 41102017780000210200370809
Z DOPISKIEM: Wirtualny Bieg dla KLAUDII - - Imię i nazwisko zawodnika
 
ORGANIZATOR:Dawid Bieńkowski First Malbork Team

 Cel zawodów:
*Upowszechnianie biegania wirtualnego
*Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia 
*Umożliwienie biegaczom współzawodnictwa

ZASADY BIEGU:
 

*Bieg ma charakter towarzyski. Wszystkie jego zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce (buty). Bieg nie jest biegiem masowym.

*Bieg ma charakter wirtualny. Co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans i czas biegu, przy uwzględnieniu punktów poniżej. 


*Posługujemy się określeniem bieg, ale wybrany dystans można także pokonać marszem, przodem, tyłem, bokiem, turlając się, pełzając , przejechać na rowerze, wózku inwalidzkim, przepłynąć, oraz przebyć innymi metodami poruszania się przy wykorzystaniu siły własnych mięśni.

*Biegacze zobowiązują się przebyć symboliczne dystanse (do wyboru): co najmniej 100 metrów, 10,000 kilometrów lub 100,100 kilometrów. Oczywiście można więcej.;)

*Nie zakłada się pomiaru czasu przez organizatora, ani limitu czasu. Każdy dokonuje pomiarów za pomocą swoich urządzeń/aplikacji.
 
*AKTYWNOŚĆ DOBROCZYNNĄ DLA KLAUDII  MOŻECIE SPOKOJNIE WYKONAĆ DO DNIA 16.02.2020 r
(do tego dnia przyjdą medale ) 

*Po ukończeniu biegu uczestnicy proszeni są o przesłanie screenów logów lub zdjęć z biegu na adres emaila organizatora : dawidxe123@wp.pl z dopiskiem BIEG DLA KLAUDII ;)

OPŁATA STARTOWA :

*Ty wybierzesz jaką przekażesz CEGIEŁKE DLA KLAUDII
 
ZOBOWIĄZANIA ORGANIZATORA:

*Organizator zobowiązuje się w terminie 30 dni od daty zakończenia biegu dostarczyc pamiątkowy medal od Klaudii , pod podane przez nich adresy do wysyłki ;)

Wyświetleń: 3478

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ