Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pastryk Beata Baczysław 1963 m darmowy udział
2 Kozieło Mateusz Baczysław 1963 m darmowy udział
3 Kmiotczyk Stanisław Dobropole 1963 m darmowy udział
4 Karpiński Marcin Górki 1963 m darmowy udział
5 Lisiczko Piotr Kozielice 1963 m darmowy udział
6 Markiewicz Dawid Kozielice 1963 m darmowy udział
7 Markiewicz Izabela Kozielice 1963 m darmowy udział
8 Caban Tomasz Kozielice 1963 m darmowy udział
9 Caban Miłosz Kozielice 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
10 Caban Kacper Kozielice 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
11 Caban Katarzyna Kozielice 1963 m darmowy udział
12 Solecki Kacper Kretlewo 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej darmowy udział
13 Okoń Maciej Marianowo 1963 m ZCEMiP darmowy udział
14 Stańczyk Kacper Niemica 1963 m darmowy udział
15 Major Jakub Samlino 1963 m darmowy udział
16 Bęgowska-Major Danuta Samlino 1963 m darmowy udział
17 Kapczyńska Oliwia Samlino 1963 m darmowy udział
18 Pawełczyk Szymon Szczecin 1963 m darmowy udział
19 Pawełczyk Artur Szczecin 1963 m darmowy udział
20 Gocłowski Andrzej Szczecin 1963 m darmowy udział
21 Niewiada Marek Niewiada Świnoujście 1963 m darmowy udział
22 Szabuńko Jarosław Trzechel 1963 m darmowy udział
23 Frankowska Magdalena Wolin 1963 m darmowy udział
24 Piasecki Rafał Wołczkowo 1963 m darmowy udział
25 Orszulak Kornelia Wysoka Kamienska 1963 m UKS Aktywni darmowy udział
26 Szabat Justyna Wysoka Kamienska 1963 m darmowy udział
27 Szabat Urszula Wysoka Kamienska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej darmowy udział
28 Szabat Paweł Wysoka Kamienska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej darmowy udział
29 Kałużka Robert Wysoka Kamienska 1963 m darmowy udział
30 Kałużka Nikola Wysoka Kamienska 1963 m UKS AKTYWNI darmowy udział
31 Orszulak Piotr Wysoka Kamienska 1963 m darmowy udział
32 Stefańska Iwona Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
33 Radoń Marzena Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
34 Stefańska Zosia Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
35 Płochocki Jakub Wysoka Kamieńska 1963 m LKS Znicz Wysoka Kamieńska darmowy udział
36 Kłysewicz Stanisław Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej darmowy udział
37 klysewicz MARIOLA WYSOKA KAMIEŃSKA 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej darmowy udział
38 Szabat Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m SP Wysoka Kamieńska darmowy udział
39 Szabat Marek Wysoka Kamieńska 1963 m LKS Znicz Wysoka Kamieńska darmowy udział
40 Flis Adam Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
41 Pawełczyk Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
42 Chudzicki Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej darmowy udział
43 Pawełczyk Olaf Wysoka kamieńska 1963 m darmowy udział
44 Matecka Kamila Wysoka kamieńska 1963 m darmowy udział
45 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m Zespół Szkoł Łączności darmowy udział
46 Kałużka Alan Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI darmowy udział
47 Grudzińska Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
48 Grudziński Szymon Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
49 Kałużka Monika Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
50 Leśniak Marika Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
51 Muszyński Cezary Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
52 Chudzicka Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej darmowy udział
53 Marszałek Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
54 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
55 Bińczyk Szymon Wysoka Kamieńska 1963 m LKS Znicz Wysoka Kamieńska darmowy udział
56 Leus Sabina Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
57 Leus Hanna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
58 Raducki Maciek Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
59 Leus Gabriela Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
60 Pastryk Mariusz Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
61 Leus Grzegorz Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
62 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
63 LEŚNIAK EWA LEŚNIAK WYSOKA KAMIEŃSKA 1963 m darmowy udział
64 Domaradzka Olga Wysoka Kamieńska 1963 m RAZ Szczecin darmowy udział
65 Leśniak Marcin Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
66 Domaradzka Urszula Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
67 Leśniak Mateusz Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
68 Domaradzki Adam Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
69 Leśniak Oktawia Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
70 Świerzbin Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
71 Świerzbin Klaudia Wysoka Kamieńska 1963 m darmowy udział
72 Młyńska Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
73 Pustelnik Denis Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej darmowy udział
74 Nowicki Patryk Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska darmowy udział
75 Muszyńska Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska darmowy udział


Wyświetleń: 749

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ