Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy | |||||||||
1 | Damps Michał | Braniewo | START | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy | opłacono on-line | ||||
ADIDAS RUNNERS WARSAW/ SŁODKIE PĄCZKI | |||||||||
2 | Hepner Malwina Magdalena Hepner | Warsaw | START | ADIDAS RUNNERS WARSAW/ SŁODKIE PĄCZKI | opłacono on-line | ||||
Akademia Sztuk Walk SENSHI | |||||||||
3 | Przybyszewski Kamil | Mława | START | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono on-line | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
4 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | START | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
DARFIK Team | |||||||||
5 | Zbieć Bożena | Siedlce | START | DARFIK Team | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
6 | Narloch Michał Narloch | Starogard Gdański | START | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
7 | Denert Jan | Augustów | START | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Elite Team | |||||||||
8 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | START | Elite Team | opłacono on-line | ||||
KB Pionier Szczecin | |||||||||
9 | Kuchta Piotr | Szczecin | START | KB Pionier Szczecin | opłacono on-line | ||||
Kijanki Bytom | |||||||||
10 | WOŁOSZYN JOANNA | BYTOM | START | Kijanki Bytom | opłacono on-line | ||||
Klub Aktywnych Rodzin | |||||||||
11 | Adamiec- Trutwin Agnieszka | Chorzów | START | Klub Aktywnych Rodzin | |||||
Klub sportowy DED | |||||||||
12 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | START | Klub sportowy DED | opłacono on-line | ||||
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | |||||||||
13 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | START | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
14 | Szostek Katarzyna | Kwidzyn | START | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Liski | |||||||||
15 | Lisowska Danuta | Bolesławiec | START | Liski | opłacono on-line | ||||
MKS Siechnice | |||||||||
16 | Ciąder Mateusz | Siechnice | START | MKS Siechnice | opłacono on-line | ||||
Morska Baza Szkoleniowa | |||||||||
17 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | START | Morska Baza Szkoleniowa | opłacono on-line | ||||
Nikodem&Oskar | |||||||||
18 | Skarżyńska Justyna | Białystok | START | Nikodem&Oskar | opłacono on-line | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
19 | Borkowski Leszek | Grabianów | START | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono on-line | ||||
NodricUS Strzybnica | |||||||||
20 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | START | NodricUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
Orzeszki Team | |||||||||
21 | Laskowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | START | Orzeszki Team | opłacono on-line | ||||
Psychofanki | |||||||||
22 | Frankowska Justyna | Kartuzy | START | Psychofanki | opłacono on-line | ||||
Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||||||
23 | Saj Joanna | Ostrołęka | START | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
SGB | |||||||||
24 | Jarzabek Robert | Strzalkowo | START | SGB | opłacono on-line | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
25 | Mazur Monika | Ruda Śląska | START | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
SP 4 | |||||||||
26 | Szostek Małgorzata | Kwidzyn | START | SP 4 | opłacono on-line | ||||
SP 8 Płock | |||||||||
27 | Wróbel Oliwier | Płock | START | SP 8 Płock | opłacono on-line | ||||
SP 17 Tychy | |||||||||
28 | Pietrzyk Zuzanna | Tychy | START | SP 17 Tychy | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
29 | Nowak Beata | Gdańsk | START | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
SU 07 | |||||||||
30 | Zychla Łukasz | Bytom | START | SU 07 | opłacono on-line | ||||
Sp 6 | |||||||||
31 | Kasztelan Aleksandra | Kwidzyn | START | Sp 6 | opłacono on-line | ||||
Watacha Team | |||||||||
32 | Wiklik Piotr | Katowice | START | Watacha Team | opłacono on-line | ||||
Wędrówki po Jurze - Na Szlaku z Sową | |||||||||
33 | Dąbkowski Marcin | Zawiercie | START | Wędrówki po Jurze - Na Szlaku z Sową | opłacono on-line | ||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
34 | Drygierczyk Roksana | Sosnowiec | START | Zabiegani Nauczyciele | opłacono on-line | ||||
35 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | START | Zabiegani Nauczyciele | opłacono on-line | ||||
Zryw Stary Łom | |||||||||
36 | Urszulak Zbigniew | Stary Łom | START | Zryw Stary Łom | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
37 | Dobrowolski Mariusz | Tarnowskie Góry | START | opłacono on-line | |||||
38 | Snoch Martyna | Katowice | START | opłacono on-line | |||||
39 | Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz | KATOWICE | START | opłacono on-line | |||||
40 | Janicka Marta Janicka | Bydgoszcz | START | opłacono on-line | |||||
41 | Wiśnicka Anna | Gdynia | START | opłacono on-line | |||||
42 | Okrój Tomasz Okrój | Lębork | START | opłacono on-line | |||||
43 | Koc Katarzyna | Kamionka | START | opłacono on-line | |||||
44 | Grzeszczyk Karolina | Dąbrowa Górnicza | START | opłacono on-line | |||||
45 | Grabowski Dariusz | Sosnowiec | START | opłacono on-line | |||||
46 | Sałkowska Marta | Dąbrowa Górnicza | START | opłacono on-line | |||||
47 | Myślińska Aleksandra | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
48 | Budzisz Joanna | KUŹNICA | START | opłacono on-line | |||||
49 | KACZMAREK AGNIESZKA | KATOWICE | START | opłacono on-line | |||||
50 | Miraszewska Monika | Grudziądz | START | opłacono on-line | |||||
51 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | START | opłacono on-line | |||||
52 | Cierpiński Mateusz | Wlodowice | START | opłacono on-line | |||||
53 | Dul Patrycja | Płonsk | START | opłacono on-line | |||||
54 | Dul Małgorzata | Płońsk | START | opłacono on-line | |||||
55 | Dul Przemysław | Płońsk | START | opłacono on-line | |||||
56 | Car-Dul Marzena | Płońsk | START | opłacono on-line | |||||
57 | Dreiman Ivo | Łódź | START | opłacono on-line | |||||
58 | Franczyk Kinga | Łódź | START | opłacono on-line | |||||
59 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | START | opłacono on-line | |||||
60 | Miraszewski Mariusz | Grudziądz | START | opłacono on-line | |||||
61 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | START | opłacono on-line | |||||
62 | Skorupa Antonina | Katowice | START | opłacono on-line | |||||
63 | Walaszek Amanda | Sosnowiec | START | opłacono on-line | |||||
64 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | START | ||||||
65 | Rybicki Marek | Sosnowiec | START | opłacono on-line | |||||
66 | Walkiewicz Lidia | Górki Śląskie | START | opłacono on-line | |||||
67 | Sitko Krzysztof Sitko | Wojkowice | START | opłacono on-line | |||||
68 | Sitko Magdalena | Wojkowice | START | opłacono on-line | |||||
69 | Budka Tomasz | Marzewo | START | opłacono on-line | |||||
70 | Schmidt Agnieszka | Mrzezino | START | opłacono on-line | |||||
71 | Weichbroth Jakub | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
72 | Kozłowska AGNIESZKA | SOPOT | START | opłacono on-line | |||||
73 | Czyż Piotr | Sztutowo | START | opłacono on-line | |||||
74 | Czyż Helena | Łaszka | START | opłacono on-line | |||||
75 | Czyż Kuba | Łaszka | START | opłacono on-line | |||||
76 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | START | opłacono on-line | |||||
77 | Kwapisiewicz Sylwia | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
78 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | START | opłacono on-line | |||||
79 | KWIATKOWSKA Julita | STARGARD | START | opłacono on-line | |||||
80 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | START | opłacono on-line | |||||
81 | Kreft Sylwia | Bytom | START | opłacono on-line | |||||
82 | Jarosz Remigiusz | Pruszcz Gdański | START | opłacono | |||||
83 | Jarosz Dominik | Pruszcz Gdański | START | opłacono | |||||
84 | Jarosz Filip | Pruszcz Gdański | START | opłacono | |||||
85 | Jarosz Anna | Pruszcz Gdański | START | opłacono | |||||
86 | Mądra Emilia | Wrzępia | START | opłacono on-line | |||||
87 | Abramik Maria | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
88 | Nowakowska Monika | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
89 | Zyskowski Maksym | Gdynia | START | opłacono on-line | |||||
90 | Soczyńska Ewa | Racibórz | START | opłacono on-line | |||||
91 | Schmidt Agnieszka | Puck | START | opłacono on-line | |||||
92 | Dobrowolska Aleksandra | Tarnowskie Góry | START | opłacono on-line | |||||
93 | reda alicja | warszawa | START | opłacono on-line | |||||
94 | Szczypka Agnieszka | Kraków | START | opłacono on-line | |||||
95 | Drzyzga Miłosz | Modlnica | START | opłacono on-line | |||||
96 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | START | opłacono on-line | |||||
97 | Konieczny Piotr | Katowice | START | opłacono on-line | |||||
98 | Bukowski Krzysztof | Studzienice | START | opłacono on-line | |||||
99 | Rymaszewska Jolanta | Bydgoszcz | START | opłacono on-line | |||||
100 | Tuleja Aleksandra | Katowice | START | opłacono on-line | |||||
101 | Wawro Małgorzata | Katowice | START | opłacono on-line | |||||
102 | Oronowicz Joanna | Ujazd | START | opłacono on-line | |||||
103 | Kwiatkowska Małgorzata | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
104 | Sobolewska Agnieszka | Warszawa | START | ||||||
105 | Pawlikowska Karolina | malbork | START | opłacono on-line | |||||
106 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
107 | Wasilewski Paweł | Sopot | START | opłacono on-line | |||||
108 | Wasilewska Małgorzata | Sopot | START | opłacono on-line | |||||
109 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | START | opłacono on-line | |||||
110 | Zalewski Paweł | Dębina | START | ||||||
111 | Borkowski Jacek | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
112 | Walkowicz Karolina | Gdynia | START | opłacono on-line | |||||
113 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | START | opłacono on-line | |||||
114 | KOKOSZKA KACPER | GDAŃSK | START | opłacono on-line | |||||
115 | Len Damian | Żagań | START | opłacono on-line | |||||
116 | Krzysztofiak Robert | Mszana Dolna | START | opłacono on-line | |||||
117 | Piasta Aneta | Rychnowo | START | opłacono on-line | |||||
118 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | START | opłacono on-line | |||||
119 | Giniewski Piotr | Police | START | opłacono on-line | |||||
120 | Skowroń-Giniewska Katarzyna | Police | START | opłacono on-line | |||||
121 | Bromboszcz Barbara | Chorzów | START | opłacono on-line | |||||
122 | Puchowska Krystyna | Cegłów | START | opłacono on-line | |||||
123 | Piekarczyk Joanna | Dąbrowa Górnicza | START | ||||||
124 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | START | opłacono on-line | |||||
125 | Szczepański Patryk | Kraków | START | opłacono on-line | |||||
126 | Szczepańska Oksana | Kraków | START | opłacono on-line | |||||
127 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | START | opłacono on-line | |||||
128 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | START | opłacono on-line | |||||
129 | Juszczak Mateusz | Piła | START | opłacono on-line | |||||
130 | Juszczak Magda | Piła | START | ||||||
131 | Bartosik Krystyna | Zgierz | START | opłacono on-line | |||||
132 | Lesiewicz Ania | Piastów | START | opłacono on-line | |||||
133 | PIEPRZOWSKI ROBERT | ŁÓDŹ | START | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8069