IV Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps.”Żelazny”

8km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Para Drużyna DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 21 DZIERLIŃSKI PAWEŁ M 1 M 30-39 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 8km 0:27:43 17.32 [km/h] 0:03:28 [min/km]
2 16 DAJNOWSKI MATEUSZ M 2 M 20-29 ANGOWICE MKS CHOJNICZANKA CHOJNICE 1930 8km 0:28:06 17.08 [km/h] 0:03:31 [min/km]
3 34 JARZYŃSKI DARIUSZ M 3 M 40-49 STAROGARD GDAŃSKI ORACZ Z KOCIEWIA 8km 0:28:40 16.74 [km/h] 0:03:35 [min/km]
4 14 CZAJA LESZEK M 4 M 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GD 8km 0:28:43 16.72 [km/h] 0:03:35 [min/km]
5 32 JANUS DAWID M 5 M 30-39 1 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 8km 0:28:46 16.69 [km/h] 0:03:36 [min/km]
6 117 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 6 M 40-49 2 TCZEW 8km 0:29:17 16.39 [km/h] 0:03:40 [min/km]
7 99 STYŚ DARIUSZ M 7 M 30-39 2 PELPLIN WAFLE 8km 0:29:22 16.35 [km/h] 0:03:40 [min/km]
8 71 MIELEWCZYK ŁUKASZ M 8 M 30-39 3 WICKO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 8km 0:29:28 16.29 [km/h] 0:03:41 [min/km]
9 75 NOGA GRZEGORZ M 9 M 20-29 1 SKÓRCZ 8km 0:29:47 16.12 [km/h] 0:03:43 [min/km]
10 133 KŁOS KLAUDIUSZ M 10 M 30-39 4 SKÓRCZ WILK KOCIEWSKI 8km 0:29:56 16.04 [km/h] 0:03:45 [min/km]
11 78 OSSOWSKI DARIUSZ M 11 M 50-59 1 KOTEŻE 8km 0:30:22 15.81 [km/h] 0:03:48 [min/km]
12 119 WALCZAK JĘDRZEJ M 12 M 30-39 5 GDAŃSK RHS BIEGNIE 8km 0:30:25 15.78 [km/h] 0:03:48 [min/km]
13 33 JAROCKI BARTOSZ M 13 M 20-29 2 SZCZECIN 8km 0:30:33 15.71 [km/h] 0:03:49 [min/km]
14 61 LENC SEBASTIAN M 14 M 40-49 3 LASKOWICE POMORSKIE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 8km 0:30:36 15.69 [km/h] 0:03:50 [min/km]
15 66 MACZYŃSKI GRZEGORZ M 15 M 50-59 2 BARCIN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 8km 0:30:42 15.64 [km/h] 0:03:50 [min/km]
16 124 WIŚNIEWSKI KAMIL M 16 M 30-39 6 KRĄG AIC TEAM 8km 0:30:58 15.50 [km/h] 0:03:52 [min/km]
17 56 KURKOWSKI MAREK M 17 M 50-59 3 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8km 0:31:01 15.48 [km/h] 0:03:53 [min/km]
18 121 WENDT PATRYK M 18 M 30-39 7 KOŚCIERZYNA WENCIK TEAM 8km 0:31:14 15.37 [km/h] 0:03:54 [min/km]
19 130 ŻARDECKI DAWID M 19 M 20-29 3 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:31:36 15.19 [km/h] 0:03:57 [min/km]
20 118 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:31:39 15.17 [km/h] 0:03:57 [min/km]
21 4 BANACH TOMASZ M 20 M 30-39 8 GRUDZIĄDZ TOMEK BIEGA GRUDZIĄDZ 8km 0:31:47 15.10 [km/h] 0:03:58 [min/km]
22 128 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 21 M 40-49 4 SZPĘGAWSK GOIA 8km 0:31:52 15.06 [km/h] 0:03:59 [min/km]
23 145 SIENIEK KRZYSZTOF M 22 M 40-49 5 LICZE 8km 0:31:54 15.05 [km/h] 0:03:59 [min/km]
24 87 RUCHLEWICZ NATALIA K 2 K 20-29 SZTUM WAFLE 8km 0:31:55 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km]
25 51 KOWALSKI JAROSŁAW M 23 M 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GD 8km 0:31:57 15.02 [km/h] 0:04:00 [min/km]
26 36 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 24 M 40-49 7 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GD 8km 0:32:11 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km]
27 136 SZACHTA MARTA K 3 K 20-29 SKÓRCZ AWF GDAŃSK 8km 0:32:14 14.89 [km/h] 0:04:02 [min/km]
28 60 LEGASZEWSKI ROMAN M 25 M 30-39 9 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 8km 0:32:28 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km]
29 11 BOREK ROBERT M 26 M 40-49 8 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 8km 0:32:35 14.73 [km/h] 0:04:04 [min/km]
30 137 RUSS ROMAN M 27 M 50-59 4 LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 8km 0:32:41 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km]
31 28 GRZONKA KAMILA K 4 K 30-39 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8km 0:32:56 14.57 [km/h] 0:04:07 [min/km]
32 5 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 28 M 30-39 10 SIWIAŁKA 8km 0:32:59 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
33 101 SZARKO MACIEJ M 29 M 40-49 9 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA TEAM DEAF 8km 0:33:08 14.49 [km/h] 0:04:09 [min/km]
34 49 KORDECKI ROBERT M 30 M 20-29 4 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 8km 0:33:25 14.36 [km/h] 0:04:11 [min/km]
35 102 SZCZYPIOR MARCIN M 31 M 30-39 11 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8km 0:33:27 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
36 143 CHABOWSKI TOMASZ M 32 M 50-59 5 SZTUM SZTUM BIEGA WAFLE 8km 0:33:39 14.26 [km/h] 0:04:12 [min/km]
37 156 JASKOT PIOTR M 33 M 50-59 6 GOŚCISZEWO 8km 0:33:52 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
38 127 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 34 M 40-49 10 SZLACHTA DRZEWIARZ SZLACHTA 8km 0:33:55 14.15 [km/h] 0:04:14 [min/km]
39 126 WNUK STANISŁAW M 35 M 50-59 7 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 8km 0:33:57 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
40 144 RUDZKI ADAM M 36 M 30-39 12 SZTUM 8km 0:34:08 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
41 107 SZWEDA MAREK M 37 M 40-49 11 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM SZWEDA MORSY ZBLEWO RUN TEAM 8km 0:34:11 14.04 [km/h] 0:04:16 [min/km]
42 122 WESOŁOWSKI ZBIGNIEW M 38 M 50-59 8 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:34:33 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km]
43 38 KARNOWSKI PAWEŁ M 39 M 30-39 13 OCYPEL 8km 0:34:34 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km]
44 76 OLKOWSKI JUREK M 40 M 60-69 1 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 8km 0:34:36 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
45 114 TOPOREK RAFAŁ M 41 M 40-49 12 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE TEAM DEAF 8km 0:34:53 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
46 84 RATAJCZAK DAWID M 42 M 30-39 14 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:34:58 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km]
47 150 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 43 M 20-29 5 SZTUM WAFLE 8km 0:35:17 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km]
48 50 KORDECKI WIESŁAW M 44 M 50-59 9 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 8km 0:35:19 13.59 [km/h] 0:04:25 [min/km]
49 23 GALIKOWSKI ADRIAN M 45 M 20-29 6 TCZEW 8km 0:35:29 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
50 24 GLAZA HENRYK M 46 M 40-49 13 OSIECZNA 8km 0:35:37 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
51 154 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 47 M 50-59 10 BŁOTNA PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:35:51 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km]
52 55 KUHN RAFAŁ M 48 M 30-39 15 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:36:15 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
53 59 LANGOWSKI TOMASZ M 49 M 20-29 7 SKÓRCZ 8km 0:36:22 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
54 158 DELEWSK PIOTR M 50 M 40-49 14 PELPLIN 8km 0:36:29 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
55 26 GROBELNY TOMASZ M 51 M 30-39 16 STAROGARD GD. BIEGAMBOLUBIE 8km 0:36:35 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
56 19 DYRO RAFAŁ M 52 M 40-49 15 TYMAWA IDEAL PARAPETY 8km 0:36:36 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
57 35 JELONEK MIECZYSŁAW M 53 M 50-59 11 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GD 8km 0:36:41 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
58 46 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 54 M 50-59 12 ZBLEWO KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA 8km 0:36:50 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
59 151 GAWIN RAFAŁ M 55 M 40-49 16 KOŚCIERZYNA 8km 0:36:50 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
60 13 CHABOWSKA MAGDALENA K 5 K 20-29 1 ZDUNY 8km 0:36:54 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
61 146 SZCZYGIELSKI ROBERT M 56 M 30-39 17 SZTUM 8km 0:37:06 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
62 139 KAJUT SYLWESTER M 57 M 40-49 17 WIELBRANDOWO AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:37:24 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
63 96 SOKÓŁ PAWEŁ M 58 M 20-29 8 ZDUNY UWM OLSZTYN 8km 0:37:46 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
64 149 CHABOS MICHAŁ M 59 M 30-39 18 ŚWIECIE 8km 0:37:51 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
65 9 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 60 M 50-59 13 MIKOŁAJKI POMORSKIE 8km 0:37:57 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
66 40 KLEJNA DAWID M 61 M 20-29 9 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8km 0:37:57 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
67 152 CZAJA BOGDAN M 62 M 50-59 14 OSIECZNA 8km 0:38:07 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
68 113 TOCHA ZBIGNIEW M 63 M 60-69 2 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:38:22 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
69 92 SKONIECZNY JAROSLAW M 64 M 30-39 19 SKARSZEWY 8km 0:38:22 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
70 97 STACHOWICZ KAROLINA K 6 K 30-39 2 SKÓRCZ SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 8km 0:38:24 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
71 57 LABON MAGDALENA K 7 K 20-29 2 KOTEŻE KS SOKÓŁ ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8km 0:38:27 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km]
72 100 SZARAFIN KAMIL M 65 M 30-39 20 WYSOKA 8km 0:38:32 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
73 30 JANKA MACIEJ M 66 M 30-39 21 PELPLIN 8km 0:38:34 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
74 44 KOLASSA RYSZARD M 67 M 50-59 15 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:38:35 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
75 116 TRYGALSKA PAULINA K 8 K 20-29 3 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8km 0:38:46 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
76 53 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 9 K 30-39 3 M I Ł O B Ą D Z 8km 0:38:54 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
77 85 ROGALSKA MAŁGORZATA K 10 K 40-49 1 KOLINCZ ROGALSCY 8km 0:38:54 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
78 109 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 68 M 60-69 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 8km 0:39:39 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
79 29 HOFFMANN KAMIL M 69 M 30-39 22 CEKCYNEK 8km 0:39:45 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
80 134 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 70 M 30-39 23 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:39:50 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
81 140 KŁOSIŃSKI ARTUR M 71 M 30-39 24 SKÓRCZ 8km 0:39:50 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
82 123 WICEK ANETA K 11 K 30-39 4 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM MORSY ZBLEWO RUN TEAM 8km 0:39:55 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
83 80 PIOR KAROLINA K 12 K 30-39 5 SKÓRCZ 8km 0:40:05 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km]
84 111 ŚMISTEK PAWEŁ M 72 M 30-39 25 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:40:19 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
85 108 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 73 M 30-39 26 KULICE 8km 0:40:29 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
86 81 PIOTROWSKI RADOSŁAW M 74 M 30-39 27 OSIE 8km 0:40:29 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
87 70 MICKIEWICZ JAN M 75 M 60-69 4 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 8km 0:40:39 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
88 86 ROGALSKI TOMASZ M 76 M 40-49 18 KOLINCZ ROGALSCY 8km 0:40:51 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
89 142 SPRĘGA AURELIA K 13 K 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 8km 0:40:57 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
90 8 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 77 M 40-49 19 TCZEW AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:40:58 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
91 135 SZACHTA MARIA K 14 K 50-59 1 SKÓRCZ 8km 0:41:16 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km]
92 105 SZUBERT KATARZYNA K 15 K 30-39 6 SIWIAŁKA SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 8km 0:41:25 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
93 31 JANKA WIKTOR M 78 M 20-29 10 PELPLIN DOVISTA ACTIVE TEAM 8km 0:41:26 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
94 93 SKWIERCZ MAGDALENA K 16 K 30-39 7 OSIE 8km 0:41:27 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
95 58 LANGOWSKI MICHAŁ M 79 M 30-39 28 SKÓRCZ 8km 0:41:28 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
96 54 KRUSZYŃSKA BARBARA K 17 K 50-59 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 8km 0:41:32 11.56 [km/h] 0:05:12 [min/km]
97 138 SIKORA TOMASZ M 80 M 30-39 29 WIELBRANDOWO 8km 0:41:39 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
98 120 WALIŃSKI JAROSŁAW M 81 M 50-59 16 STAROGARD - GDAŃSKI KLUB GAZETY POLSKIEJ IM. PPOR ZDZISŁAWA BADOCHY W STAROGARDZIE GDAŃSKIM 8km 0:41:46 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
99 125 WITT GRAŻYNA K 18 K 60-69 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 8km 0:41:53 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
100 2 MYKOWSKI TADEUSZ M 82 M 40-49 20 SKORCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:42:16 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
101 110 ŚLĘZAK ADAM M 83 M 30-39 30 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 8km 0:42:17 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
102 48 KONIECZKA MICHAŁ M 84 M 30-39 31 OSIE OSP OSIE 8km 0:42:18 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
103 12 BRODNICKI ARKADIUSZ M 85 M 30-39 32 ROKITKI 8km 0:42:19 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
104 7 BINISZKIEWICZ MARCIN M 86 M 40-49 21 TCZEW 8km 0:43:11 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
105 89 SELONKA MATEUSZ M 87 M 20-29 11 NOWE GOŁĘBIEWKO 8km 0:43:17 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
106 95 SMOLINSKI ADAM M 88 M 20-29 12 KLONÓWKA 8km 0:43:18 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
107 17 DALAK-OŻÓG GRAŻYNA K 19 K 50-59 3 LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 8km 0:43:32 11.03 [km/h] 0:05:27 [min/km]
108 131 KACZYŃSKI JANUSZ M 89 M 50-59 17 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:43:34 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
109 77 OSSOWSKA EWA K 20 K 60-69 2 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM MORSY ZBLEWO RUN TEAM 8km 0:43:49 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
110 147 OSIECKI GRZEGORZ M 90 M 60-69 5 KISIELICE 8km 0:43:53 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
111 42 KLUK SYLWIA K 21 K 30-39 8 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY KLUK 8km 0:44:13 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km]
112 43 KLUK TOMASZ M 91 M 30-39 33 SKARSZEWY KLUK 8km 0:44:14 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
113 68 MALEK ANDRZEJ M 92 M 60-69 6 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 8km 0:44:20 10.83 [km/h] 0:05:33 [min/km]
114 74 NARLOCH MICHAŁ M 93 M 30-39 34 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 8km 0:44:32 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
115 52 KOWALSKI RADOSŁAW M 94 M 40-49 22 STAROGARD GD. BIEGAMBOLUBIE 8km 0:45:03 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
116 148 MACHNIKOWSKA KAROLINA K 22 K 30-39 9 ZBLEWO AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:45:14 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
117 64 LOOSE ANNA K 23 K 30-39 10 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM MORSY ZBLEWO RUN TEAM 8km 0:45:15 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
118 73 MURAWSKA KATARZYNA K 24 K 40-49 3 STAROGARD GDANSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM MORSY ZBLEWO RUN TEAM 8km 0:45:18 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
119 88 RUCHLEWICZ URSZULA K 25 K 50-59 4 SZTUM WAFLE 8km 0:45:51 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
120 15 DAGGA DAWID M 95 M 30-39 35 RYWAŁD 8km 0:46:00 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
121 91 SIMON JULIA K 26 K 0-19 1 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 8km 0:46:03 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
122 27 GRYCNER PIOTR M 96 M 60-69 7 STAROGARD GDAŃSKI ROCOCO 8km 0:46:14 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
123 10 BOGALECKI MAREK M 97 M 60-69 8 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 8km 0:46:34 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
124 45 KOŁODZIEJCZAK IZABELLA K 27 K 40-49 4 LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 8km 0:46:49 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km]
125 155 KOTECKI JAROSŁAW M 98 M 30-39 36 SKARSZEWY 8km 0:47:46 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km]
126 41 KLEJNA WIESŁAWA K 28 K 50-59 5 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 8km 0:47:53 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
127 63 LITEWSKA JOANNA K 29 K 40-49 5 JUSZKOWO TEAM DEAF 8km 0:47:57 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
128 83 PUSZKIEWICZ DARIA K 30 K 20-29 4 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:48:10 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
129 103 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 31 K 60-69 3 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM MORSY ZBLEWO RUN TEAM 8km 0:48:23 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
130 141 KUCHARCZYK SEBASTIAN M 99 M 30-39 37 STAROGARD GDAŃSKI KLUB GAZETY POLSKIEJ 8km 0:49:02 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
131 82 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 32 K 50-59 6 GDYNIA ELITE TEAM TEAM DEAF 8km 0:49:49 9.64 [km/h] 0:06:14 [min/km]
132 157 REKOWSKI KAZIMIERZ M 100 M 60-69 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW EATON RUNNING TEAM 8km 0:51:23 9.34 [km/h] 0:06:25 [min/km]
133 1 MYKOWSKI JERZY M 101 M 70+ 1 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:51:49 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
134 153 MAJNA KAZIMIERZ M 102 M 60-69 10 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 8km 0:52:25 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
135 106 SZWEDA GRAŻYNA K 33 K 30-39 11 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM SZWEDA MORSY ZBLEWO RUN TEAM 8km 0:52:35 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
136 115 TOWARNICKA IZABELA K 34 K 40-49 6 GDYNIA TEAM DEAF TEAM DEAF 8km 0:53:37 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
137 62 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 103 M 60-69 11 BĄDKI 8km 0:55:25 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
138 112 TARKOWSKA-FANSLAU JOLANTA K 35 K 50-59 7 STAROGARD GDAŃSKI FANSLAU 8km 0:56:06 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
139 22 FANSLAU MAREK M 104 M 50-59 18 STAROGARD GDAŃSKI FANSLAU 8km 0:56:08 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
140 104 SZUBARCZYK PIOTR M 105 M 60-69 12 STAROGARD GDAŃSKI RADA POWIATU STAROGARDZKIEGO 8km 0:57:20 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
141 79 PEPLIŃSKI MAREK M 106 M 60-69 13 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 8km 0:57:29 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km]
142 20 DYWELSKI MIROSŁAW M 107 M 60-69 14 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 8km 0:57:54 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
143 69 MEJ PAWEŁ M 108 M 40-49 23 BACZKÓW GM. BOCHNIA - MAŁOPOLSKA BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA 8km 0:59:50 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ