Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Jędrzej Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
2 Trzciński Krzysztof Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) 30.00 PLN
3 Grochowski Jan Olsztyn 10 km (pierwsze 50 osób) 30.00 PLN
4 Walterski Sławomir Toruń 10 km (pierwsze 50 osób) 30.00 PLN
5 Śmistek Paweł Starogard Gdański 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
6 Biniszkiewicz Marcin Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
7 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
8 Morawek Arkadiusz Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
9 Bładzikowski Rafał Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
10 Dagga Dawid Rywałd 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
11 Pasierbska Ewa Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
12 Kłosowski Grzegorz Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
13 Kamiński Paweł Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
14 Sztuka Ewelina Jegłownik 10 km (pierwsze 50 osób) 30.00 PLN
15 Kłapot Artur Jegłownik 10 km (pierwsze 50 osób) 30.00 PLN
16 Stelmach Radosław Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
17 Formela Łukasz Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
18 Lenkiewicz Andrzej Bądki 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
19 Szwedowski Łukasz Kulice 10 km (pierwsze 50 osób) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
20 Pepliński Marek Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) Biegacze Wolności opłacono on-line
21 Kruszyńska Barbara Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
22 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
23 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska 10 km (pierwsze 50 osób) BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA 30.00 PLN
24 Narloch Michał Starogard Gdański 10 km (pierwsze 50 osób) Dovista Active Team opłacono on-line
25 Grzonka Kamila Bytonia 10 km (pierwsze 50 osób) KS Sokół Zblewo 30.00 PLN
26 Rosa Sebastian Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) Lechia Gdańsk opłacono on-line
27 Lewandowski Michał Mirotki 10 km (pierwsze 50 osób) LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 30.00 PLN
28 Witt Henryk Sopot 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) MaratonyPolskie.PL TEAM darmowy udział
29 Witt Grażyna Sopot 10 km (pierwsze 50 osób) MaratonyPolskie.PL TEAM 30.00 PLN
30 Śmigaj Mirosław Gdynia 10 km (pierwsze 50 osób) MIŚ Biega 30.00 PLN
31 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 10 km (pierwsze 50 osób) Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
32 Konieczka Michał Osie 10 km OSP OSIE 40.00 PLN
33 Krzak Jerzy Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) PPMT PARKRUN GDAŃSK opłacono on-line
34 Jaffke Jarosław Łebcz 10 km (pierwsze 50 osób) Przyjaciele w biegu opłacono on-line
35 Hintzke Leszek Leśniewo 10 km (pierwsze 50 osób) Przyjaciele w biegu opłacono on-line
36 spręga aurelia starogard gdański 10 km (pierwsze 50 osób) SKL FILIPPIDES 30.00 PLN
37 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 10 km (pierwsze 50 osób) Team JK84 30.00 PLN
38 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 10 km (pierwsze 50 osób) Team JK84 30.00 PLN


Wyświetleń: 1472

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ