5 km Nordic Walking

IMIĘ NAZWISKO POKONANY DYSTANS WYNIK
IWONA ANTOLIK 7,63 km 1:21:40
PAWEŁ BIESZKE 5 km 0:49:26
KAROLINA BŁASZCZYK 5,03 km 0:38:37
MAGDALENA BUJNICKA 11,82 km 1:36:51
JANUSZ CETERA 5,28 km 1:12:14
DANUTA CHORYŃSKA 5 km
EUGENIUSZ FENGIER 5,12 km 0:43:24
MATEUSZ FRĄCKOWIAK 5,02 km 0:32:26
MIROSŁAW GLISZCZYŃSKI 5,06 km 0:50:05
TERESA GRYGIEL 9,08 km 2:00:47
JUSTYNA JURECKA 5,01 km 0:42:37
AGNIESZKA KĘDZIERSKA 5,01 km 0:35:25
MAGDALENA KIEPURSKA 5,01 km 0:51:37
DOROTA KORZEB 8,12 km 1:12:28
GRZEGORZ KRUGIOŁKA 8,63 km 0:53:23
ANNA KUCZYŃSKA 5,01 km 0:41:41
JAN KULCZYCKI 6,18 km 0:52:50
JAN ŁĘCKI 5,58 km 1:00:02
MARCIN MACIŃSKI 5,04 km 0:38:30
IWONA MAŚLANKA 10,1 km 1:09:25
DARIUSZ MIERNIK 5,02 km 0:38:43
IZABELA OKRZESIK-FRĄCKOWIAK 5,04 km 0:34:27
ALEKSANDRA OWCZAREK 5,01 km 0:49:06
ANNA PIETRZYK PIETRZYK 5 km 0:46:33
ALEKSANDRA PRZYBYLSKA 11,81 km 2:47:18
SŁAWOMIR RZEPECKI 5 km
JOLANTA SIENKIEWICZ 5,06 km 0:28:06
AGNIESZKA STEFAŃSKA 5,02 km 1:00:51
ELIZA STEFAŃSKA 5,02 km 1:00:51
KSAWERY STEFAŃSKI 5,02 km 1:00:51
EWELINA SUSIAK 5,06 km 0:41:12
HANNA SZULC 9,69 km 1:40:05
MARIOLA SZULC 5 km
BOŻENA SZULC-ANDRZEJCZAK 6,34 km 1:47:57
IZABELA SZULCZYŃSKA 5 km
OLIWIA SZYCKO 5,03 km 0:49:55
BARBARA ŚWIERKOWSKA 5,03 km 0:38:23
EDWARD TOMCZYK TOMCZYK 9,08 km 2:09:47
IZABELA TOWARNICKA 5,01 km 0:44:12
KAROLINA WALKOWICZ 5,01 km 0:58:20
WIOLETTA WANAT 6,13 km 0:47:12
ANDRZEJ WIETRZYCKI 5,03 km 0:41:29
KATARZYNA WOJCIECHOWSKA 5,15 km 0:39:18
ADAM WOJCIECHOWSKI 5,08 km 0:39:25
TOMASZ WUJEK 5 km
MARTA ZDANOWICZ 5,23 km 0:49:46

10 km Nordic Walking

IMIĘ NAZWISKO POKONANY DYSTANS WYNIK
BEATA BOCZAR 10,07 km 1:06:24
MARCIN BUJNICKI 11,77 km 1:36:46
MAREK CHŁODNICKI 9,08 km 2:00:47
JOLANTA CHOLEWKA 12,52 km 2:02:00
BARBARA DREWNOWSKA 10,01 km 1:18:17
ROMAN FRĄCKOWIAK 10,07 km 1:03:55
ANDRZEJ KĘPA 10,02 km 1:33:20
JOLANTA KISSEL 10,12 km 1:36:48
MACIEJ KŁOS 10 km 1:08:06
KAMILA KOLBERG 10,27 km 1:09:05
MARIUSZ KOWALCZYK KOWALCZYK 10,19 km 1:29:21
JACEK KRAWIEC 13,52 km 1:55:27
ARLETA KRUSZKA 8,08 km 2:14:36
MARCIN OLECH 13,22 km 1:58:54
ANNA OLECH 13,22 km 1:58:54
HENRYKA OWCZAREK 9,08 km 2:09:47
MARYSIA PRZYBYŁEK 13,57 km 1:43:20
MACIEJ RUDAWSKI 10,02 km 1:23:37
TERESA SOROKA 10,04 km 1:29:03
MAGDALENA SOSNOWSKA 10 km 1:21:40
MARZENA STANKOWSKA 10,01 km 1:21:39
JAROSŁAW SZULC 10 km
RADEK SZYCKO 10,01 km 1:20:24
BEATA WOŁK 10,06 km 1:56:40

5 km Bieg

IMIĘ NAZWISKO POKONANY DYSTANS WYNIK
ANETA BANASZAK 5,04 km 0:34:17
MAŁGORZATA GOSTOMSKA 5,02 km 0:37:39
KONRAD STASZEWSKI 5,02 km 0:37:17

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ