Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żuczek Arkadiusz | Suchy Dwór | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | NORDA ACTIVE TEAM | odwołano |
2 | Zaremba Sławomir | Susz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | odwołano |
3 | Zaleś Roman | Elbląg | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | odwołano |
4 | Zakrzewski Mariusz | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | DAMA | odwołano |
5 | Wontka Tomasz | Skórcz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Team MX Skórcz | odwołano |
6 | Wontka Piotr | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Mx Skórcz | odwołano |
7 | Więczkowska Monika | Gdańsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
8 | Urmański Michał | Skórcz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Team MX Skórcz | odwołano |
9 | Trzciałkowski Arkadiusz | Susz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | odwołano |
10 | Szynkiewicz Janusz | kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Cyklo / Aqua Bike Kwidzyn | odwołano |
11 | Szczygielski Pawel | gdansk | Polska | MEGA - 52 km (dwie pętle) | the Barbers Gdansk | odwołano |
12 | Sypniewski Mariusz | Koteże | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
13 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
14 | Skórczewski Tadeusz | Kaliska | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
15 | Sandomierski Jerzy | Kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Cyklo Kwidzyn | odwołano |
16 | Rybiński Mirosław | Grudziądz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
17 | Rogalski Tomasz | Kolincz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
18 | Piechna Jarosław | Świecie | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
19 | Petk Grzegorz | Gdańsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
20 | Papke Arkadiusz | Lubiszewo | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | DżoDżo Team | odwołano |
21 | Pałkowski Mateusz | Tczew | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK Gryf Tczew | odwołano |
22 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | MEGA - 52 km (dwie pętle) | odwołano | |
23 | Nowak Dariusz | Tczew | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK Gryf Tczew | odwołano |
24 | Nowak Adam | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
25 | Mucha Przemysław | Pelplin | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Klub Kolarski Pelplin | odwołano |
26 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
27 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
28 | Malinowski Mateusz | Skórcz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Team MX Skórcz | odwołano |
29 | Majewski Marek | Prabuty | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | BIKE CLUB PRABUTY | odwołano |
30 | lewandowski ryszard | Niedamowo | Polska | MEGA - 52 km (dwie pętle) | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | odwołano |
31 | Lempkowski Przemysław | Zblewo | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Morsy Zblewo Run Team | odwołano |
32 | Lempkowska Joanna | Zblewo | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Morsy Zblewo Run Team | odwołano |
33 | Latański Radoslaw | Kusice | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | odwołano |
34 | Kwaśniewski Mariusz | Więckowy | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
35 | Krzemiński Andrzej | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
36 | Kręgielewski Mateusz | Kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | AQUA BIKE KWIDZYN | odwołano |
37 | Kowalczyk Wojciech | Susz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | MORE Cycling Team | odwołano |
38 | Kobierowski Piotr | Dąbrówka | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
39 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Epidemia Cyklozy MTB Susz | odwołano |
40 | Kaleta Michał | Szpęgawsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
41 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK MALBORK | odwołano |
42 | Jaworski Bartosz | Kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Epidemia Cyklozy MTB Susz | odwołano |
43 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Kwidzyn Biega | odwołano |
44 | Gumuła Mateusz | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
45 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Polska | MEGA - 52 km (dwie pętle) | Norda Active Team | odwołano |
46 | Glaza Maciek | Starogard Gd. | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
47 | Gizela Michał | Kartuzy | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
48 | Gardzielewski Artur | Gdańsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | VO2max MTB Team | odwołano |
49 | Galek Tomasz | Gdynia | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Ten TeGes Team | odwołano |
50 | Furtak Kinga | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
51 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Morsy Zblewo Run Team | odwołano |
52 | Filipek Marcin | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
53 | Duszyński Robert | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
54 | Dunda Daniel | Trzcińsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
55 | Drwięga Mariusz | Rywałd | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
56 | Czykierda Piotr | Tczew | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
57 | Byczyński Janusz | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
58 | Bonk Natalia | Okole | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
59 | Bonk Natalia | Okole | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
60 | Baran Jacek | Prabuty | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | BIKE CLUB PRABUTY | odwołano |
61 | Arlukiewicz Damian | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano |
Wyświetleń: 12380